Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
21. dec 2008

ahojte 🙂 ja nestiham, na konikovi som dost malo.... 😒
mata no, by si sa cudovala, ale ja nemam cas ani na scrapiky 😖

napecene uz mame, darceky idem este dobalit, mala som uz davno pobalene, len mi prisiel zvysok co som cakala a tak mi tam pribudli 😀

dnes sme s drobcom sami, ocko nam pred chvilou odisiel na action z prace 😒

matar
21. dec 2008

emik, super, si šikula, gratulujem 😉

motiilik
22. dec 2008

no čo kočky,nachystané??? 😉 a tešíte sa na ježiška 😀

matar
22. dec 2008

no že váhaš 😀 😉

motiilik
22. dec 2008

super 😉 ,tak to má byť 🙂
a čo ostatné kočky???prebiehajú ešte posledné prípravy??? 😝 😀

martanko
autor
22. dec 2008

evi ano, dnes sa konalo veeeeeeeeeeeeeelke pranie a upiekla som si medove platy na medove rezy, hadam do stredy zmaknu 😀 ak nie budu na Silvestra 😀 na Jeziska sa moc tesime, najma na ocka tych nasich malusikov, ked budu rozbalovat darceky 😉 na to sa teda tesim najviac 🙂

motiilik
23. dec 2008

no Ivi,viem presne o čom píšeš...aj moja sa teší na ježiška,síce drobec tomu ešte nejak moc nerozumie,ale verím tomu,že sa bude tešiť s darčekov 🙂
a neboj ivi,v pohode to stihneš všetko 😉

horalka777
23. dec 2008

maminy, poslite mi ak chcete do IP vase mailove adresy, poslem vam nas vianocnonovorocny pozdrav 😉

Ivi, ja mam tiez len medove platy, ale fon Billa 😅

matar
23. dec 2008

neviem či sa mi sem ešte podarí dostať, tak želám všetkým krááááásne vianoce, pohodičku a radosť s plamienkov v detských očkách 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

horalka777
23. dec 2008

tak nie, dala som to nakoniec do albumu, kuk 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

martanko
autor
23. dec 2008

no Juli kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny anjelik 😉 aj ten nas pravidelne doma vyspevuje gloooooooooooooooooooooooooooooooooria 😀 a my potom ked zaspi zase ,,slaaaaaaaaaava Bohu na vyyyyyyysostiach ,, 😀

aj nasa rodinka Vam vsetkym zela krasne a pokojne vianocne sviatky a v novom roku vela zdravia, stastia a pohody v rodine 🙂

horalka777
23. dec 2008

Ivi 😀

motiilik
24. dec 2008

Kočky,tak šťastné a veselé vianoce,bohatého ježiška,nech sa Vám splnia všetky sníčky,ktoré ste si želalí 🙂

horalka777
25. dec 2008

Krasne vianocne ranko 😵

...tak ako to bolo u vas?
U nas krasne. Za sterdovecernym stolom sme sedeli vsetci traja, mala zalomila v satke 😵

motiilik
25. dec 2008

no super....to ste mohli byť krásny Juli....u Nás sme boli všetci štyria a malá nám asistovala pri večeri....bola zlatá 😉

matar
26. dec 2008

aj u nás bolo super, neskôr napíšem, teraz nejako nestíham 😉

martanko
autor
27. dec 2008

tak ako sviatkujete, dievcence? u nas boli sviatky nadherne, Adka veceru prespala ale na rozdavanie darcekov sa samozrejme zobudila, Adamko sa skoro pominul od radosti z darcekov, tak to ma byt 😀 kapustnica vonala, rybka chutila ... a kilecka veselo pribudaju 😀 😀

matar
28. dec 2008

martanko kilečká idu krásne hore aj u nás 😝 my sme včera vystrojili návštevu, tak som sa konečne dostala k mojim deťom aj ja, tak sme sa dnes celý den prehrali s novými hračkami 🙂
štedrý večer bol krásny- len dominik nám rozbil zvonček ktorým zvonil "ježiško" ked prišiel s darčekmi, tak sme museli improvizovať- tata nahral z netu rolničky, dal pred zvuk asi 2 minuty ticha, takže sme to spustili potajomky dialkovým a ked sme všetci spolu pozerali cez okno, či ježiška neuvidíme, tak sa to v obývačke zrazu rozozvonilo a nikolka mala až slzičky v očiach, že prišiel 😵 😵 😵
dominik sa mi síce na svoj šalát s bielym jogurtom miesto majonezy "vybodol", ale dali sme mu šošovicovu polievku a tou sa napchal, a on ked je najedený, tak je ako med, tak to bolo super.
a ku mne chodil ježiško aj včera 😉 boli sme v TN a v tescu som si nakupila krásne 3 supravy prádla za polovičnu cenu,tak budem sexica 😀 (no inak bolo na čase, kedže doteraz po dome nosím kojenecké podprdy, lebo všetky čo som mala pred dominikom su mi malé 😅

horalka777
30. dec 2008

Ivi, dodatocne vsetko naj 🙂

martanko
autor
30. dec 2008

dakujem dakujem, vsetkym prajem krasneho a veseleho SIlvestra a novy rok nech prinesie len vsetko dobre a este lepsie 😉

motiilik
31. dec 2008

ahojte kočky,my sme mali doma rušno 😝 všetci sme boli poprechladaný a malá to zlízla najhoršie,mala chytené hlasivky,tak dva dni po pohotovostiach sme behali cez sviatky ☹ ,ale už je dobre,síce bere malá antibiotiká,ale už ani nieje vidieť na nej,že by jej bolo niečo,je to naše malé šidlo,ktoré neobsedí 😅 ...naši sa dnes idú na priehradu korčulovať,je tam už lad jak hrom 😉 ..
inak prajem krásneho a príjemného silvestra a do nového roku len to,čo si prajete a nech sa to aj vyplní...a hlavne to zdravíčko a šťastíčko 🙂

horalka777
1. jan 2009

Ahojte v roku 2009 😵
Tak nech sme vsetci zdravi, stastni, sikovnejsi a lepsi ako v minulom roku 🙂

vejka22
1. jan 2009

Všetko dobre v novom roku 2009 vela zdravia,šťastia a lasky 😵 😵 😵

matar
2. jan 2009

motílik, my sme skončili na antibiotikách dnes ☹ tak paráda.
mimochodom, v piatok pred vianocami sa nás pokusili vykradnuť, našťastie ich niekto zrejme vyrušil, tak si to odniesli len dvere, v piatok nám idu montovať bezpečnostné, už nechceme riskovať. a kamošovich rodičov a ich susedov vykradli (na husitskej), tak dávajte vačší pozor, je to za bieleho dna, ja som bola vonku s domčom asi 1,5 hodiny a zatial to skusili

motiilik
2. jan 2009

mati,vydela som ťa dnes,jak ste išli k dokine,aspom sa mi zdalo,že sta tam išli,aj s manželom si bola 🙂
no,mati,našťastie sa dalej nedostali 😒 ,velké šťastie ste mali,no teraz tý sopliaci si dovolujú strašne vela 😖

motiilik
2. jan 2009

no my ešte anti máme,ale už sme o hooodne lepšie na tom... 😉

Inak kočky prajem všetko dobré v Novom roku 2009.... 🙂

krasulka
2. jan 2009

ahojte, baby ja som od nedele v porodnici, hrozil mi predcasny porod, tak nas udrzuju co najdlhsie 😔

motiilik
2. jan 2009

ahoj Ani...fuu,tak sa len pekne držte,aby ste to ešte v tom kinder vydržali,držíme palce 😉

matar
2. jan 2009

juu, krasulka, tak ešte ukecaj nelušku, nech chvílku vydrží. držím palce, hlavne nech ste obe v poriadku

matar
4. jan 2009

ako je s krasulkou? a ako sviatkujete, či už je po???