Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
4. jan 2009

vsetkym prajeme do noveho roka len vsetko dobre, hlavne vela zdravicka pre nasich malusikov

krasulke drzime palce, nech su babatko aj ona v poriadku

a vsetkym chorym detusikom skore uzdravenie

kojzarik
5. jan 2009

ahojte ja som tu este nebola ale Anka-krasulka ma pozna

mozem sa pridat?

horalka777
5. jan 2009

jasne ze mozes, vitaj 🙂

martanko
autor
5. jan 2009

kojzarik samozrejme ze mozes, ved si skoro banovcanka 😉

Juli ako ste sviatkovali? co mate nove? co poraba Blanka?

horalka777
5. jan 2009

Ivi, my este stale sviatkujeme, manzel ma dovolenku do zajtra 😵
No a kedze sme bez auta, sviatkujeme v nasom bytiku, vynimkou boli len 3 dni medzi sviatkami u svokrovcov (tam sme mali odvoz).

Blanka uz zacina chytat hrkalky, a mam dojem, ze uz zacinaju liezt zubky, zacala mi hryzt prst o 106 (a keby len prst 😝 ), ale ako mater-zaciatocnicka nie som si ista 🙂 Naplno dalej vyuzivame satku, uz v nej bola aj 2x v lese, vzdy to prespala, len ja som si to uzivala. Konecne som mohla chodit po malych chodnickoch a strminach a stretli sme aj skupinku srniek 😵 Akurat ze v tej jednej spolocnej bunde XXXXXL vyzerame ako dvojhlavy hroch 😝 😀

A krasne sa zacala usmievat, tak nezne, s prizmurenymi ocami, koketa jenna 😵

A vy ako?

Krasulke a jej babatku drzime palce, odkazte jej niekto 😕

martanko
autor
5. jan 2009

aj Adrianka sa uz mesiac usmieva ako slniecko na hnoji 😀 pokusa sa chytat veci do ruk, dnes sa jej dokonca podarilo ukoristit opicu zavesenu na hrazdicke lehatka a strcit jej nozku do pusy, na buduci tyzden sa chystame do poradne, tak som zvedava, kolko meria a vazi, zase jej je vsetko male a museli sme dokupovat 🙄

a kde sa nam zase stratila Monika? uz tu dlllllllllllllho nebola ☹

matar
5. jan 2009

ahojte, vidím že bábiky nám krásne rastu 😵
kojzarik vitaj 🙂
ako si užívate sneh?
ani ja som dokonca moniku dlho nevidela vonku 😒

kojzarik
6. jan 2009

ahojte dakujem my sa nemame moc dobre prave sme sa vratili z pohotovosti mali ma zapalene hrdielko a chyta sa mu zapal pluc, tak dufam ze sa skoro vylieci

motiilik
6. jan 2009

ahojte kočky,ako sa máte???no my sme dnes vystrojili tatina,tak sme samé....fnuk ☹

kojzarik-vitaj medzi nami 🙂 a neboj,malý to zvládne a bude čoskoro fit 😉

no my sme mali celá rodina tu črevnú virozu,Saša to doteperila a prešlo to cez nás všetkých,aspom Nina to mala len tak trolilinku len,chvala bohu.... 😅

inak ako??no a už je po sviatkoch,ale to ušlo jak voda,že??? 😒

kojzarik
6. jan 2009

motiilik dakujem uz ma antibiotika tak hadam to rychlo ustupi

moni1412
7. jan 2009

ahojte po dlhom case 🙂

krasulka drzte sa

a ostatne ako sa mate? 🙂

motiilik
7. jan 2009

kojzarik nieje začo,to u malých detí takto chodí..oni su bojovné a budú rychlo zdravučké..len treba trošku trpezlivosti..a anti zaberú za chvílu a potom to bude cuby dup... 🙂

moni-vitaj....ako si sviatkovala???my skoro stále len doma a papučovo... 😅 ,ste zdravý??a čo hovorí malý na sneh??? 😉

moni1412
7. jan 2009

Evi, sviatky - u svokrovcov, u nasich, potom navstevy doma..... silvester doma. 🙂 zdravi... ako kto. ja som od Silvestra bojovali s hrdlom, ale v pondelok som to vzdala a sla k dr., aby to aj maly nechytil. tak ja teraz antibiotikujem. nastastie, chlapi su zdravi. na sneh?to sa musim spytat tatina, uz som s malym nebola vonku ani nepamätam, ked som chora, nechcem moc chodit 😒 a super som si oddychla 😀 tatik sa vyznamenal 🙂 cele sviatky sa staral o maleho 🙂

emik18
7. jan 2009

Ahojte kocky,

aj my vam vsetkym prajeme STASTNY NOVY ROK!!! i ked takto oneskorene ale predsa a srdecne 🙂

A bohuzial aj my zaciname byt chorlavý :( tatino nas nakazil... dufam ze sa to nezhorsi zatial len dost soplikuje... ale vobec nejde nic odsat mam aj tu odsavacku na vysavac ale nezabera..to skor vytiahnem nieco z tej starej klasiky co ma dve hadicky a taha sa ustami..akurat ze to vydrzim len chvilku potom ma zacne boliet hlava,,, a stym u mna neradno sa zahravat, ja stary migrenik. Nemate nejaku dobru taktiku?? A este pouzivame kvapky LIBENAR...

a ozik my uz mame 7 kg nie je to moc na 3 mes. ??? a 68 cm 🙂

papa drzte sa

kojzarik
7. jan 2009

emik18 nie neni to vela sak aj Cm ma dost bude z neho riadny chlap moj ma 11 kg a 86cm tiez je vysoky

matar
7. jan 2009

moni, ahoj, konečne si sa ukázala 🙂
aj moji maroduju, ale už je to lepšie, chodíme už aj von, lebo sme boli dva týždne len doma a to bolo na nervy.

emik- skus v lekárni kupiť sterimar a pred odsávaním ho strekni malému do nošteka, počkaj tak minutku a potom odsávaj tým vysávačom. libenar nezaberá ani u nás. a kup si aj nasivin pre bábatká a daj tri krát denne po odsatí, malo by mu to pomôcť. aj my teraz fungujeme s vysávačom, malý je inak ako malé cigánča, z nosa mu stáel trčia cencule sopla 😝 😀

moni1412
7. jan 2009

emik my sme uz vyskusali asi vsetkym ozne kvapky do nosteka, kedze ho ma maly od narodenia skoro stale upchaty a zle dycha. este ideme otestovat niveu 😀 ale mame aj terat physiomer, ten nam poradila aj dr. a ten je fajn. pekne nostek zvlhci a aj vytiahne von vsetko zle co tam nepatri 😀

motiilik
7. jan 2009

Evi,aj ja používam,ked ma malá nádchu tak dám ten physiomer,chvílu počkám,vytiahnem soplík odsávačkou na vysávač a dám nasivin a super....zaberá to... 🙂

horalka777
7. jan 2009

baby, co je to ten physiomer?

motiilik
7. jan 2009

Juli to je morská voda vhodná pre detičky od dvoch tých dnov až do troch rokov,a slúži pri preplachnutí....je to skvelá vec....môj manžel ju používa a hovorí,že je lepšia,než ktoré kolvek kvapky do nosa.... 🙂

kojzarik
7. jan 2009

ahojte mali sa pred chvilkou naucil otvarat dvere ,uz normalne dociahne na klucku

motiilik
7. jan 2009

šikovnýýýýýýýý......no kojzarik,tak už len tie vonkajšie treba zamykať,aby neušiel.... 😀

martanko
autor
8. jan 2009

mamulienky dnes bolo vonku krasne, dufam, ze ste sa na snehu vysantili ako my 😉

moni1412
8. jan 2009

emik myslim ze to nie je vela, my sme mali menej, ale to len preto ze Denisko sa narodil drobucky a predcasne. teraz uz zacal dobiehat, ak nie predbiehat 😀

matar
8. jan 2009

no my sme sa vyšantili riadne už tretí den za sebou, malá nechce z kopca odísť ani za svet, ja som pri nej po 2 hodinách ako cencul 😝 a dnes sa domink naučil jazdiť na lopate, no taký frajer je z neho na kopci že až 😀 len ja som si to odniesla, mám napuchnuté mandle, nemôžem ani prehltať- no ale všetko zlé je na niečo dobre- mne neuškodí, ked môžem len piť a nič nejesť 😀 😉

horalka777
8. jan 2009

dnes bolo fantasticky aj v Blave, ale my sa este moc neposankujeme. Zato v lese budime pozornost v satke - dvojhlava lesna zver 😀 Hlavne rano bolo nadherne, svietilo slnko a do toho poletoval sneh, len taky ligot.

matar - zeby som aj ja skusila takto zhodit? Ale ja nemam bacila 😝 😀

matar
8. jan 2009

príd, predám, na cene sa dohodneme 😀

martanko
autor
8. jan 2009

mati aj ja si zopar zajednavam 😀 😀

motiilik
8. jan 2009

no mati,tak si veru šetri,aby Ti aj nejaké ostaly,,,,lebo aj ja mám záujem 😝 😀

kojzarik
9. jan 2009

veru je sikovny ..................dnes prezmenu behal z mobilom a snazil sa nam prepnut televizor myslel si ze je to ovladac 😀