Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
9. jan 2009

no kevinko musí byť ozaj podarený 😵
a nebojte bacilov je dosť, len musíme dohodnuť postup predávania. ja sa začnem bozkávať s jednou a potom reťazovo dalej, OK? 😀 😀 😉

martanko
autor
9. jan 2009

😀 mati no to sa bude musiet vybozkavat veeeeeeeeela ludi, aby sa to dostalo k Julke do Blavy 😀 😀 mozme zalozit Banovsku bozkavaciu stafetu, mozno sa to ujme 😉

kojzarik teraz mas malinkeho v najkrajsom obdobi, ked vsetko objavuje 🙂 len pozor na kvetinace v nizkej nadmornej vyske 😉 pre nasho Adamka isty cas nebolo nic krajsie ako sa hraaaaaaaaaaaaaaaaabkat a hraaaaabkat v hline a presadzat kvetinky 😀

horalka777
9. jan 2009

baby, zahajte tu stafetu co najskor, mna uz z tych kil bolia klby 😝 😀 😀 😀

emik18
9. jan 2009

ale ale ale babyyyyy to nepoznate lepsi sposob ako zhodit kilecka naviac!!??? to ja poznaaaaam 😝 skuste tipnut co by to tak mohlo byt hi hi hi 😀

horalka777
9. jan 2009

emik, a prave ten sposob ja teraz musim nedobrovolne vynechat, inak by som neriesila 😀

martanko
autor
9. jan 2009

emik mas na mysli romanticke zehlenie kopy plienok a oblecenia vecer pri svieckach? 😀 no ja to praktizujem niekolkokrat do tyzdna a nejak to neucinkuje 😠 😀 😀 🙄 😀

kojzarik
9. jan 2009

martanko nastastie tie som dala do takej visky ze aj ja musim vstat na stolicku aby som ich poliala

matar
9. jan 2009

náš dominik dnes jednu vázu u našich rozbil 😅
emik sa ti machruje, ked ti dieťa spí- nám ked jedno zaspí,tak druhé sa vteperí ku nám do postele- to je už iná romantika
😀

emik18
9. jan 2009

aaaale baby baby, vy betáárky na co hned nemysliite 😀 😎 , ja som mala namysli cosi take ako martanko pise xi xi xi

emik18
9. jan 2009

baby kuk fotoalbum, mame tam nove foto

emik18
9. jan 2009

ozik baby, chodila niektora z vas s drobcom na plavanie?? My chceme zacat, tak som zvedava ake to bolo ak mate skusenosti???!!!

martanko
autor
9. jan 2009

emik my sme boli na vikendovom plavani s malym v Dudinciach ked mal 9 mesiacov, bolo to super, matar tusim chodi s Domcom tu v Banovciach, tak bude vediet napisat viac, ale teraz v zime by som urcite nezacinala, najskor tak v aprili, pockaj na nas, aj ja chcem s Adkou chodit 😉 😀

matar
9. jan 2009

emik, ja som chodila aj s nikou aj s malým a môžem len odporučiť, je to super. ale ked už bol domčo vačší (tak teraz v oktobri, tak mi tam už odmietal spolupracovať, preto sme skončili. ale kým bol menší, bavilo ho to, aj mna. a tiež by som počkala do jari, ale ak budeš chodiť autom je to jedno. my sme cholili autom, bolo to v pohode, ale mne malý nechcel spať v kočiari, musela som letieť domov, dať mu papať a potom spal. idem ešte pozrieť fotočky a spať, lebo som mrtva, čakala som len na antibiotiká

motiilik
10. jan 2009

Evi,kukla som fotky,ste zlatý....a malý,na spapanie 😉
mati,tak to maš asi vážne,čo??a ako to pokračuje,liečiš sa??? 😅

matar
10. jan 2009

motýlik, je to asi klasická chrípka, len mám veľmi bolavé hrdlo, na porazenie 😝 a liečim sa tak, že som celé doobedie varila a upratovala, lebo som rušila vyzdobu, všade kopa ihličia... a ešte aj prach, lebo včera nám robili tie bezpečnostné dvere. tak som si trochu mákla, ešte ma čaká kuchyna, ale teraz všetci spia, tak nemôžem buchotať. poobede ide paťko s deťmi do radiše na chalupu k známym na sánkovačku tak to dorobím a hádam si aj na chvílu lahnem- čím je to, že chlap ked je chorý si nemôže výjsť z postele ani pre čaj a žena musí zvládať všetko??? 🤐

martanko
autor
10. jan 2009

mati tomu sa hovori emancipacia zien 😀 ale asi je to rozdielnymi prioritami, pre nas je vzdy nieco dolezitejsie ako my same 😉 ale prajem skore uzdravenie 🙂

horalka777
10. jan 2009

no tak ja som sa dnes rano venovala sebe a isla som sa konecne dat ostrihat - prv, nez by mi vsetky vlasy sprchli na dlazku.

emik pekne fotky 🙂 (Blanka dostala od znameho take iste vianocne dupacky 😀 )

Ivi, preco vlastne nemas album??

Mati, sup do postele, darmo beries antibiotika, ked glancujes byt 😠 😉

emik18
10. jan 2009

horalka aj ty mas problemy s vlasmi?? ja za posledne 2 tt som stratila asi polovicu hrivy... az ma to desi...pritom beriem stale vitaminy..femibion400 co som brala aj pocas tehu.... no hruuuuza, tiez uvazujem o skrátení.. a kamoska mi ma doniest nejake ampulky (jej zabrali) na vtieranie do vlasov... len aby bolo este do akých.... ☹

Ved hej s tym kupanim isto este pockame..sice budeme chodit autom..ale i tak je teraz kosa...nebudem zbytocne riskovat... Ale uz sa taaaaak tesim.. aj maly hadam..pomaly sa uz nezmesti do vanicky je to riadny macko xi xi Inak taka vikendovka tiez nemusi byt zla..je to relax pre celu rodinku.... aspon tatu dostaneme od PC a seba tiez..ale az po skuskach :(

Mati veru sup sup do postele..kasli na vsetko (ja viem nejde to poznam to moooc dobre...) lebo tie bacile budes predavat na kilá...

martanko
autor
10. jan 2009

julka no mohla si vziat ostrihat aj moju hlavu 😀 uz zacinam nerozumne uvazovat, ze si ofinu ostriham sama 😀 🙄

matar
10. jan 2009

lenže martanko ty máš aspon super husté vlasy a dlhé ti pristanu, zato ja ked sa nedostanem ku kaderníčke, tak som ako zmoknuté kura. už je na čase, aby som nastupila niekam do roboty, potom sa o seba aspon budem donutena starať, ide to so mnou dole vodou 😝

horalka777
11. jan 2009

emik - tak tak, podobne... Posledny tyzden nic ine nerobim, len vsetko oberam z mojich vlasov 😝

Ivi - ja som si este predtym strihala ofinu sama az 2x 😎 Sak to tak aj vyzeralo 😀

emik18
12. jan 2009

Caute kocky, tak aky ste mali vikendik??? My celkom fajn lenosili sme aj v sobotu aj v nedelu dlllho 😉 V nedelu sme boli na obedik v Maxe (ved som nestihala aj varit aj lenosit 😀 ) a pokukat co nove.. no a nic nove...

matar
12. jan 2009

emik neprovokuj tu s tým lenošením, lebo ťa zoberiem ku nám upratovať a variť 😉
ja som už akože zdravá (ak ked v hrdle mám stále balon), kedže tata je v práci, niekto musí byť pri deťoch.

ozaj chystáte sa na nejaké plesy v BN?

emik18
12. jan 2009

..mati ved ja to teraz dobieham, co som si odlozila cez vikend... ved to poznas co mozes urobit dnes odloz na zajtra a mas 2 dni volna..a teraz makacka... 🙂 Este som si aj ruku opalila na trube aaaaaaauuuuuu :(

No my sa sice chystame na ples, ale nie tu v BN ale do DCA.. takze aspon nejaka ta kultura... i ked neviem neviem....

martanko
autor
12. jan 2009

mati ja plesam vzdy ked sa dostanem do postele pred polnocou 😀 ale s manzelom sme si slubili, ze ked budu deti vacsie, mozno o dva, tri, pat ........ rokov urcite pojdeme 😉

emik no kazis nam tu poctivym zaneprazdnenym maminam s tym relax-vikendom reputaciu 😀 😵 teraz ti budeme este par tyzdnov ticho zavidiet 😉 😎

matar
12. jan 2009

marťanko, tak to plesáme rovnako 😀
emik, tak ty nás už zrádzaš v DCA? no teeeeeda 😀 my tento rok zase nikam, lebo som povedala, že takáto rozkysnutá si nepôjdem kupovať vrece na oblečenie, ale chceli sme ísť na "rejácky" ples, bude tam elán a olympic, ale až o rok 😉

martanko
autor
13. jan 2009

no mati, tak to si ma navnadila 😉 len tiez musim roztopit slaninu, teraz by som obliekla tak akurat satenovu postelnu plachtu 😀 😀

martanko
autor
13. jan 2009

moni nepojdete s Deniskom v pondelok do poradne? mohli by sme dat stretko 😉 😀

emik18
13. jan 2009

Martanko chcela som sa pytat este balis malu nasiroko?? Ja som este donedavna balila ale maly akosi zacal protestovat..tak som naprv prestala davat cez den a na noc hej..ale teraz nechce uz ani na noc..vyvádza jak blaznivýý... snad to nebude az taky problem...lebo naposledy ked mal 2 mes. tak nam povedali ze je to Ok ale aj tak treba balit... :(

martanko
autor
13. jan 2009

emik este balim, ale tiez nie stale, obcas necham malu den-dva nech sa moze normalne hybat, pretoze sa mi uz zacina prevalovat a dvihat, tak nech ,,trenuje,, v amerike postolkove gature ani nepoznaju a vyvijaju sa vcelku normalne 🙂 ale na sone kazala doktorka do 4. mesiaca balit nasiroko, lebo mala este nema jadierka, tak viac-menej posluchame
😉