Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

emik18
13. jan 2009

..jej.. vy sa uz prevalujete.. to ten nas lenivcek este nie...(ja som to vzdy hovorila baby su sikulky... 🙂 ) neznasa byt na brusku.. hlavicku dviha o 106 ale naopak sa mu nechce....po kom je take priebercive...isto po tatovi 😀

pekna fotocka..takze mas doma 2och certiikov 🙂)

emik18
13. jan 2009

martanko ozik a uz ste boli na pneumokokoch a to ockovanie do nozicky?? my ideme teraz vo stvrtok..tak mam troska strach ako to prebehne... 😢

moni1412
13. jan 2009

Ivka, my mame ist az ked bude mat 9 mesiacov, aj to mam predtym zavolat ci vobec treba 😨 tak zatial sa nechystame, vy idete? a ved stretko mozme dat aj inde ako u dr. 😀

martanko
autor
13. jan 2009

emik ideme sa ockovat v pondelok, aj proti pneumokokom, pri Adamkovi sa mi velmi osvedcilo hned po ockovani, ked sme prisli domov, dat cipok od bolesti, okolie vpichu potriet Fastum gelom alebo inym proti opuchu a prekryt gazou, nemal ziadne vedlajsie ucinky ani nebol mrzuty, pevne verim, ze to zaberie aj na Adku

... no a certici sme doma styria 😉 ... 😝

Moni no musime nieco dohodnut, Adka je uz konecne kludnucka a ked je jej cas aj pospinka v kociari dve hodky, tak sa niekedy dohodneme. Ako ste sviatkovali? Verim ze ste mali krasne Vianoce aj Silvestra

horalka777
13. jan 2009

Ivi - aky cipok proti bolesti? mam paralenovy, mozem aj ten? my ideme pozajtra 😕
Preco nemas album??? Ja chcem vidiet Adrianku vo vacsom formate 😉

klbiky - my sme boli na sone tesne pred Vianocami a vsetko OK, ze uz nemusime balit. Bola som ticho, ze uz mesiac nebalim, ale zato nosim rozkrocenu v satke a poho. To treba ist este na nejaku kontrolu, ak to bolo OK??

Blankina najoblubenejsia hra je teraz spustanie ciapky z vysky na tvaricku. Zaroven ju tym zasvacujem do zakonov fyziky a prirodovedy (princip gravitacie, striedanie noci a dna, atd...) 😀

martanko
autor
13. jan 2009

Julka 😀 brnkas mi na moju fyzikalnu strunku 😉 cipok daj Paralen alebo Panadol baby, aky mas, napis mi do IP tvoju mailovu adresu, poslem ti posledne fotocky nasich drobcov zo Silvestra. AK ti na sone uz nekazali prist, tak nemusis, vacsinou sa chodi od narodenia do pol roka kazde dva mesiace, opytaj sa dr.

... no a idem pokracovat v zehleni .... 🙄

martanko
autor
13. jan 2009

Monika Denisko je kraaaaaaaaaaaaaaasny pod tym stromcekom, my sme Adulku zabudli takto odfotit a stromcek som uz zbalila ... 😒 🙄

moni1412
13. jan 2009

Ivi sviatky aj Silvester v poho 🙂 hej, musime nieco dohodnut 😉 uz sa tesim(e)....
a dakujeme 🙂 inak aj my uz mame stromcek dolu. toto je foteny u starkych v Novej Dubnici

motiilik
13. jan 2009

no teda,chvilku sem nemrknem a nestíham sa čudovať,kolko ste tu toho napísali...šikovné ste kočky 😉
no my sme zas chorý,ide ma poraziť,týžden bolo dobre a potom zas anti,už neviem,čo robiť,aby bola mala odolnejšia ☹ ,neviete nejaké tie rady???ak hej,tak sem s nimi 😒

martanko
autor
13. jan 2009

evi skus martankov 😀

motiilik
13. jan 2009

ivi,Saša mi to aj jedáva..len ja mám tento problem s Ninou a jej mám obmedzené možnosti s takýmito prípravkami na posilnenie imunity.. ☹

martanko
autor
13. jan 2009

no ja som to myslela tak trochu polozartom, ked mam nick martanko, tak potom su moje deti martankovia 😀 ale u Adamka zaberaju, nasadila som ich hned ako nastupil do skolky a zacal domov prinasat sopliky, ale Ninka je ozaj este malicka, ale skus sa opytat v lekarni, ci nemaju nejake homeopatika alebo volaco podobne aj pre take malinke detusiky

motiilik
13. jan 2009

ja viem ivi,ja som pochopila,len som nejaká zufala už z toho...furt je choručká...asi tak týžden dva je dobre a potom hned na anti a to nieje dobré... 😉

matar
13. jan 2009

aj nikolka funguje na marťankoch 😀 teda momentálne na madagaskarkoch 😉
inak motilik, ja dávam malému aktimel 🙂

matar
13. jan 2009

jaj a ešte som zabudla- emikovi zajtra držím palce na skuške 😉
a adrianka s adamkom su nadhernííí. ja fotky mám ,to som macher, čooo? 😎

martanko
autor
13. jan 2009

no evi to ti verim, musi to byt aj pre teba velmi unavne, nerobila malej doktorka stery z nosteka a hrdielka, aby sa zistilo, ci tam nema volajakeho bacila?

mati dakujeme, aj ja som zavisla na martankoch 😀 😀

motiilik
13. jan 2009

mati,a pije Ti to???mne to malá nechce... 😒
ivi,robila a nič,všetko má OK....tak ani ona nevie...povedala mi,že to maz tohto počasia,ale myslím si,že to blbosť,ved su mrazy,nie???? 😖

matar
13. jan 2009

on trochu vypije a ostatné mu vylejem do mlieka 😉 alebo ked mu niekedy na desiatu dám acidko tak mu to vylejem tam, to ani nezistí

motiilik
13. jan 2009

ahá..no vidíš...dobrý nápad.....budem musieť niečo povyskúšavať,lebo fakt neviem,ako jej ju posilniť...a najhoršie je,že od europy sa ku nám blíži nejaká vlna chrípky a to ked nas zasiahne,no dakujem pekne.... 😒

horalka777
14. jan 2009

motiiilik, skus si zohnat probiotika Bio Gaia, to su kvapky na imunitu - upravuju creva. Obsahuju nieco, co je prirodzene v materskom mlieku, len znasobene. Stoja sice okolo 300 sk - euro neviem 😕 , ale ficia na nich aj novorodenci, co som pocula 😉

horalka777
14. jan 2009

Ivi diiik - este odpisem 😉
Dnes mam zubara, auuuu. Esteze dobreho 😀

motiilik
14. jan 2009

dík Juli,popýtam sa nato....no asi vyskúšam všetko,lebo musím jej to nejak napraviť ☹

emik18
14. jan 2009

Mati tak dobre si drzala palce.... vyborne, mam to za A jupiiiii. tusim si ta najmem na kazdu skusku 😀 takze uz vies co ta caka tuto sobotu....

horalka777
15. jan 2009

emik, z coho si mala skusku?
Gratulejsn 🙂

emik18
15. jan 2009

horalka aj ti nieco povie :totalne produktivna udržba.. totalne chobotiny.. 😀

horalka777
15. jan 2009

😀 😀 😀 sto eta takoje?? Neznaju 😅

horalka777
15. jan 2009

produktivna udrzba mojich dvoch prsnikov mi este nieco vravi, ale to asi nie je ono...
Kde studujes? Dialkovo?

emik18
15. jan 2009

hej dialkovo v TN,odbor: manazer kvality produkcie.. taky babsky predmet sama matika, fyzika, mechanika, strojarina a ich rozne krkolomne kombinacie tychto predmetov 😀

emik18
15. jan 2009

dnes sme boli na ockovani na pneumokoky a na tu prvú hexa... dufam ze maly nebude mat teplotu, zatial vyzera byt spokojny...

emik18
15. jan 2009

.. no a s tymi prsiami mas pravdu.. teraz mas dvoch udrzbarov 😀