Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
15. jan 2008

ahojte,
matar: ako si dopadla u Baska? Siel vam vcera konik? Ja ked som prisla vecer, tak uz nesiel ☹

matar
15. jan 2008

ahoj, včera som neskušala a dnes ide až od poobedia.
u baška v pohode, v čakárni bolo 18 žien a ja som sa obehla 😀 ešte že kojím 😉 ale bol zlatý, klasicky mi celý čas lichotil, fuj na koze som bola 15 minut, lebo mi robil kompletko 😝
ako sa má denisko?už riadne kope?

moni1412
15. jan 2008

kopka si veselo 🙂 prosim ta, nemavala si v tehotenstve problemy s hrdlom? Ja odkedy som tehotna, stale mam s nom problemy a biele bodky v nom. Ani atb nepomahaju.... komu chodis vseobecnemu? poradis nejakeho dobreho? Lebo ten moj asi az taky dobry nie je ☹

matar
15. jan 2008

ja chodím k Paulovej, ale to mi tiež len odporučila kamoška. ale ona je fajn a starostlivá. ale ja som tam bola zatial raz s chrípkou a dva krát potvrdiť tehu knižku, to je všetko 😀
skus homeopatika homeovox, mne pomohli teraz ked som kojila a mala zapálené hrdlo

moni1412
15. jan 2008

Paulova? ta je na poliklinike? Skusala som uz vsetko mozne a zacinam sa uz bat ☹

naty21
15. jan 2008

moni: ano, homeopatika su celkom dobre. aj mne pomohli v tehotenstve, tiez som bola chora.

matar bola si v DM kupit tie stavicky pre maleho? ja som dnes kupila nieco v bille a celkom jej to chuti.

moni1412
15. jan 2008

naty: ty ku komu chodis? neviem ku komu teda ist, lebo od terajsieho chcem isto odist ☹

matar
15. jan 2008

moni, paulová je na poliklinike, je v pohode. len u nej tiež býva vela ludí. ale mamičky majú prednosť 😉

naty, muž kupil na poliklinike v lekárni. ale ešte som neskušala 😒 ale super že malej chutí. a aku si kupila?

naty21
15. jan 2008

v bille maju znacku kubik, to som jej dala len par lyziciek, na zaciatok 😀 zajtra pojdem do tej dm 🙂

moni1412
16. jan 2008

no ahojte, Paulova by nas aj vzala, len az po pol roku sa moze zmenit lekar. Tak este 3 mesiace musime vydrzat.
Nevedela som presne ako je to v zakone,... skoda. ☹

matar
16. jan 2008

to som nevedela ani ja 😝 no ved to už vydržíš 🙂 a komu dáš Deniska? ja mám deti u vašíčkovej (som velmi spokojná), naty má u hluchej

moni1412
16. jan 2008

tie su tu pri skolke? neviem, myslela som ze tej, co budeme patrit. vy chodite podla toho? No, vsak, nejako vydrzim 😒

matar
16. jan 2008

ja som si vybrala sama, neviem kam patríme podla ulice 😒 a ty si píšeš aj s májovkami? 🙂

moni1412
16. jan 2008

chodim tam, je to fajn pokecat s babami v rovnakom tt... len z BN nikto...

matar
16. jan 2008

to je klasika, aj ja som sama 😉 inak, už sme vyradili vaničku, aj tu ti odložím??? 😀 😉 - neboj, je bledučko modrá 😉

moni1412
16. jan 2008

vanicku asi nebudeme, snad sa nam bude dat kupkat ho v sprchovom, mame taky s vanickou. tu odsavacku daj potom vediet...ale vdaka, ze myslis na mna. 😉

matar
16. jan 2008

ok ,a kolkoizbový byt máte? už ste prerábali, ked máte sprcháš?

naty21
16. jan 2008

moni, aj dr. hlucha je fajn, my chodime tam 🙂
matar, vy sa kupete uz vo velkej vani ? 🙂

matar
16. jan 2008

hej, my sme sa už do malej nezmestili 😉 on sa potom vytláčal nožičkami a jedoval sa, že si nempže poriadne ponaťahovať nohy 🙂
už si niečo na tu kartu urobila?

naty21
17. jan 2008

ano, uz som nad tym rozmyslala, ale nic co mam stiahnute sa mi tam akosi nehodi ☹ bola som sa na to pytat v banke a povedali, ze by bolo dobre keby to stihnem este tento tyzden 😉 dnes budem baby fotit 😀 ze mi poradis 😉

matar
17. jan 2008

jasnéééé 😀

moni1412
17. jan 2008

matar:mame 2izbak, ale ked sme ho kupili, tak sme vsetko hned prerobili. Nic tu okrem murov neostalo. Takze to boli 4mesiace roboty, ale stalo za to 😉
naty:dik...potom v maji sa vas popytam este 🙂

petal
17. jan 2008

Ahojte. Chcem sa vas spytat, ci sa vam uz ozvali z anjelikova kedy sa zacina, mne povedali, ze sa ozvu ale stale nic. A Moni na hrdlo skus Homeogene, Homeovox je skor ked mas problem so zachripnutim a hlasivkami.

naty21
17. jan 2008

nie, z anjelikova este nevolali ☹ aj nam povedali, ze zavolaju 🙂 tak cakame 😀

matar
18. jan 2008

ešte nevolali. aj ja čakám.
moni, to poznám, aj my už máme našťastie všetko hotové, tak už máme pohodičku 😀
naty, máš IP

naty21
18. jan 2008

moni, tak ty byvas na tych dvojizbovych 🙂 teraz sa tam stahuje 1 kamos,tiez musia prerabat 😀 😀 , to nas budes vidiet v lete aj na smykalkach 😉 chodievame tam 🙂.
no vidis, my tu byvame uz 4 roky a este nemame hotove ☹ prave mame problem s obyvackou 😉 dufam,ze ju rychlo urobime 😀 uz sa tesim 😀

moni1412
18. jan 2008

naty: do ktoreho vchodu sa stahuje? 🙂 my byvame hned v prvom, pri preliezkach. O poschodie vyssie sa tusim niekto stahuje 🙂 Ved na Lucnej su najnovsie byty, jeden sme pozerali a neviem ci bol prerobeny, vyzeral pekne 🙂
My sme ho museli prerobit hned, bol predtym dlhsie neobyvany... a dobre sme urobili 😀 aj tak ho o par rokov budeme chciet predat, kedze chceme mat viac deticiek.... tak aspon bude mat väcsiu hodnotu. Ale poviem vam, zohnat v BN byt bola riadna niekolko rocna fuska 😉

naty21
18. jan 2008

tak do vasho vchodu na 5. a ma to v katastrofalnom stave ☹
kedze toto boli nove byty, tak sme si to museli najskor oblozit, podlahy urobit, linku sme si davali svoju atd
a teraz chceme urobit babam izbu a obyvacku spolu so spalnou 🙂
a vy ste tu preco nekupili ten byt, co ste pozerali? bol asi drahy ☹ ved aj my keby ho chceme predat tak nedostaneme ani to co sme do neho dali 😀

moni1412
18. jan 2008

no, tak to su ti poschodie nad nami 🙂 Prednedavnom sa odtialto jedni stahovali a tito asi idu tam.
My sme ho mali tiez v takom ☹
Drahy...no, na to, ze tam neboli vymenene okna a fucalo cez ne, tak ano. Inak sa nam velmi pacil ale urobil vlastne z neho jednoizbovy, ked sa to tak vezme. Lebo spojil kuchynu s obyvackou len pultom. To sa nam tiez nepacilo. Par rokov pred tym sme pozerali dva na Lucnej...tie boli perfektne, ale vtedy sme este len skor pozerali kedze som chodila este do skoly 😀

matar
18. jan 2008

v našom byte boli tapety ešte aj na plafone a umakartové jadro do tretiny hnilé 😖 ale už je to OK a našťastie sme to stihli pred tým ako sme sa naťahovali, inak neviem. teraz sme dorábali len okná a stačilo mi 🙄
a my sme ho našťastei kupili ešte dosť lacno, tak mi už na nom neprerobíme 😉