Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

motiilik
12. feb 2009

no hej mati,ale tak,čo si poradím....nechceli ich tak čo....bola sice smutná,ale doma sa hrá.... 🤐

moni1412
13. feb 2009

motiilik pocuj ty chodis aka namyslena po vonku 😀 som ti vcera kyvala 😀

motiilik
13. feb 2009

juuj moni to vážne??? 😅 prepáč,nevidela som ťa...druhý krat hod pomne kamen,potom isto uvidím 😀
ja som včera len na rychlo vybehla von na poštu a do obchodu,a ešte aj saša behala tade,kade nemala...

moni1412
13. feb 2009

hej, Saska sla popri nas a ty trochu obdalec 🙂 bol sneh, kamenov nebolo 😀

horalka777
13. feb 2009

moni, sak snehovu gulu, aj menej zaboli... 😀

motiilik
13. feb 2009

no vidíš horalka,dobrý nápad..tak moni snehovou gulou 😀

ededik
13. feb 2009

Ahoj holky.....🙂

motiilik
13. feb 2009

ahoj ededik....ako sa máš???odkial presne pochádzaš??? 🙂

ededik
13. feb 2009

Uhrovec....🙂 Ale pochádzam z Revúcej.... 😀
Boli sme chorí, ale už je to lepšie....uf...nech už je jar, aby sme mohli bez obáv chodiť na prechádzky..... 😕

motiilik
13. feb 2009

no veru to máš pravdu...aj my sme boli chorý...no liečime sa ešte,ale už sme z najhoršieho vonku...na budúci týžden ideme na prevenar a o mesiac na očkovanie 😖 ,tak som zvedavá,ako to bude mala znášať... 😒

motiilik
13. feb 2009

ededik..pozerala som album,malá je kráááásna a pekne rozpísane....malá velká bojovníčka a hned od malička....no super 🙂

moni1412
13. feb 2009

motiilik esteze si to napisala...aj my mame ist, ale az o mesiac, na prevenar. este sa chodi aj neskor? my ideme teraz na 3.davku.

ededik Adelka je naderna 🙂 😵 naozaj velka bojovnicka 😉 🙂

ellen
13. feb 2009

ahoj moni, ako sa mas?

motiilik
13. feb 2009

moni,nie su len tri dávky,ale my sme asi začali neskôr s tym prevenarom ako vy...aj my máme poslednu dávku,konečne... 🙂 aj Ti mal malý z toho horúčky???mne mala jeden den a potom OK... 🙂

ededik
14. feb 2009

Baby naša malá ešte nebola očkovaná....lebo sa to nestihlo...musela mať váhu 2500 g do 6 týždňov, čo nemala...
Teraz chodíme na synagis do TN - strašne drahá vakcína - ale poisťovňa to takýmto predč. narodeným detičkám prepláca....

motiilik
14. feb 2009

ededik,tak to máš super...a čo to je za vakcínu???prepáč,ale som z toho mimo... 😝

motiilik
14. feb 2009

Inak baby,želám krásneho VALENTÍNA... 🙂

horalka777
15. feb 2009

ededik, naderne a dojemne fotky.. 😔 😵

vsetkym krasnu nedelu! Idem nieco stvorit na obed, kedze princezna samozrejme nerespektuje, ze v nedelu sa ma spat do deviatej 😠 😀

horalka777
15. feb 2009

Klop klop, Blanka zatial nemala ani nadchu.. asi ze s nou chodim denne po nasom sychravom a veternom lese 😉

Vsetkym skore uzdravenie a tym, co su uz zdravi gratulujem k vitazstvu nad bacilami 🙂

motiilik
15. feb 2009

no hej horalka,tak to máš super...len nech Vám to tak ostane... 🙂
a baby,dala som si novú fotku na lovele,tak šup šup hlasovať... http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=1038

emik18
15. feb 2009

ahojte kocky... a co dobre dnes varite?? ja neviem co mam navarit..stale dookola to iste jem, mam pocit.. :( Nakoniec to necham tak a behnem bud k nasim alebo svokre na obed xi xi xi .... drahy ma nechal samu doma isiel lyzovat :(
Aj my sme chvaaaaalabohu zrdavíííí sem-tam soplik ale to je pohodka....

emik18
15. feb 2009

ozik baby chcela som sa spytat od kedy sa mozu davat sedkat babatka?? ten nas sa straaasne taha hore len sediet by chcel....nedavam ho este len sem tam na minutku..

matar
15. feb 2009

ahojte,
aký bol valentín? my sme deti odložili k babkám a boli sme v trenčíne v magnuse v wellnes a potom na večeri v turnej. supeeeer 😉
emik, ešte tak mesiac asi počkajte, nech mu nezaťažíš krížiky. ale aj mne sa domčo ťahal veľmi skoro, sem tam som ho pár sekund nechala 😉
ededik, krásne fotočky, malá je užasný bojovník, užilii ste si svoje. tak si povedz, že zlé máte za sebou, a teraz už bude len rásť do krásy 🙂

matar
15. feb 2009

tak ste ma nakazili, aj ja som dala fotku. a kedy mi príde že nám to admin schválil????

ededik
15. feb 2009

Motílček, ono sú to vlastne nejaké protilátky, aby malá nebola chorá...lebo je veľmi riziková, kedže sa nám takto skoro narodila....Bude to brať do konca apríla 1x očkovanie za mesiac....a dúfam, že nám schvália tento synagis aj budúcu zimu....
Ale aj tak ochorela, po týždni....ale nebolo to také hrozné chvalabohu....
Horalka díky, máš pravdu, je strašne zlatučká...teraz chápem, čo je maximálna láska, keď ju mám.... 🙂

motiilik
15. feb 2009

mata,ja som si tu staru vymazala a potom vložila druhú.... 🙂

ededik,tak už som v obraze,dakujem za vysvetlenie..i ked ste boli chorý,telo určite bojuje,v každej vakcíne su aj bacile,aby sa telo nevzdávalo a bojovalo...no,ale už je ok,a to je podstatné,nie??? 😉

matar
15. feb 2009

už nám to schválili, tak šup šup hlasovať 😀 😉 ale sme sa tolke namotali,čo? 😀
http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=2550

motiilik
15. feb 2009

mata no super fotečka...zahlasovali sme...poslali sme 5*... 🙂

matar
15. feb 2009

dík 😉

kojzarik
15. feb 2009

prosim hlasujte aj za mna

http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=1270

a aj moju svagrinku

http://www.lovelababy.sk/profil/?user_id=2528

obe vam velmi dakujeme 😔 😔 😔