• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
autor
tak tak, len nech mu chuti, aspon ja schudnem :wink: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nooo....ved Ti neni treba,len nevyprávaj... :wink:
19. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa flákate, haaa?
20. feb 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati tu sme, mam na teba otazocku, ma uz Nikolka nejakeho napadnika? moj syn mi po prichode domov z karnevalu s velmi vaznou tvarou oznamil, ze ta krasna ruzova vila sa mu velmi pacila ....... :dizzy_face:
21. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to musíme ozaj zorganizovať stretko, ja by som ťa za svatku brala :grinning:
21. feb 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, sledujete telku??? to je hrozné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. feb 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matka otrasne, aj som si uz poplakala :frowning2: v jednej chvili si tu a o par minut uz nie... :cry: a je to o to hroznejsie, ze tych ludi poznas...
21. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to veru hrozne niečo.... :frowning2:
22. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to hrozne a ešte ked niekoho poznam s tade.ked su znamy.je to smutne :cry:
22. feb 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no to sme si vybrali smutny vikend na navstevu BN... :pensive:
23. feb 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bola v škôlke markíza, pani Mutnanská tam učila. zbiehaju sa ako supy, no ved na nešťastí sa zarába najlepšie
23. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati to je hrozne, ze otravuju este aj vo skolke, ti ludia uz v sebe nemaju ani trochu ucty
23. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, mata pravdu mas..... nepaci sa mi ani ako robita vsetky tie hypotezy ako to bolo a ako vyzerali posledne sekundy pred tym, fakt - robia z toho niektori senzaciu :frowning2:
24. feb 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky....vo februárovkach som sa dočítala,že krasulka už porodila...má dcerku,krásnu s mierami ako modelka...3000g a 48cm....a ževraj ma velá vlaskov... :grinning: a tu su linky,kde je malá Emie...krásna...
http://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY
http://www.youtube.com/watch?v=JpRKsblqivU
24. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka gratulujemééééééééééééééééééééééééééééa moc a želáme obom skoré uzdravenie a malá nech je zdravučká.....nech ste už rýchlo doma...malá je nádherná... :slight_smile:
24. feb 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee, maličká je kráááááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krasulka moc blahoželáme a želáme skorý návrat domov :slight_smile:
24. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa pripajame ku gratulaciam a ticho a uprimne zavidime haaro :grinning: :wink: prajeme vela zdravicka, stastia, lasky, trpezlivosti a mooooooooooc radosti z krasnej princeznicky :dizzy_face:
24. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulka aj my gratulujeme...vela zdravicka :slight_smile: dnes som bola akurat pozriet kamosku v porodnici, ale aj tak uz odchadzala.......

od kedy je krasulka v nemocke, neviete?
24. feb 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,bola tam na pozorovaní už dlhšie,asi také tri dni a včera porodila...ale už to má aspom za sebou... :slight_smile:
24. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasulke a jej vlasatemu krasuliatku velka gratulacia :dizzy_face:

no co je s vami? Nejak je tu mrtvo.
27. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi všetky doma nariekaju nad chodníkmi, ktoré su pre kočiare absolutne neprejazdné :angry: otras
a ja som mala rozbombardovaný byt, ale už je v pohode, dnes sme namontovali umývačku riadu, sa tešííím. len mi kvôli nej museli prerábať linku, tak sme mali chaos
27. feb 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati gratulujeme k novej umyvacke :wink: chodniky su veru otrasne a na cestach zas po nas vytrubuju drzi soferi :angry: my mame doma navstevu spod Tatier :grinning:

Juli uz ste boli na nozickach? my musime ist na ortopediu, Adka nejak nema celkom v poriadku pravu nozku :confounded:

este vam prajem prijemny a pohodovy vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....hmm najlepsie je ze mna minule este jeden mily dedko vyhodil resp. chcel vyhodit aj z chodnika.... :slight_smile: chcem letooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo alebo aspon jar :grinning:
28. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evy, to je super, mala si ho vytlačiť :angry:
marťanko dufam, že nožička bude v poriadku. my sme chorí, domčo teplotuje :frowning2:
28. feb 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....baby kde ste vsetkyyyyy!!????? pod perinami ci co???

poradte co kupit chlapovi na 50tku????!!! :unamused:
2. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my marodujeme (zase), dominik ma uplne zapálené hrdlo, celé noci sme hore, už som uplne vyplutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
emik, podla toho komu. svokrovi? hod typ čo ho baví
2. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj mati tak to ti nezavidim :(((((aj ja som trosinka nascipana...dufam ze to neprerastie v nieco horsie.... :slight_smile:

No darcek ma byt pre Ivanovho stryka....tak to teda fakt netusim co ho bavi.... teraz som sa pytala Ivka a povedal ze PC.. ... :unamused:
2. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci, ja teraz nemam cas na net..

... maminka mojho manzela statocne dobojovala boj s rakovinou v sobotu sme sa este vsetci videli, este sa usmievala na malu (jej jedine vnuca zatial, ine uz uvidi snad len z neba) a v nedelu nad ranom od nas odisla :pensive: ..Takze teraz vybavujeme pohreb, mne sa straca mlieko a navyse idem vecer na kyret, lebo uz 3.den strasne silno krvacam, vcera sa mi to neskoro vecer snazili stopnut na pohotovosti injekciou, ale nezabrala. Prosim o tichu modlitbu za nas vsetkych ale hlavne za nebohu muzovu maminku. Bola to obetava mamina a vyborna svokra. Dakujeme...

Ozvem sa neskor, ked to vsetko prehrmi... :pensive: :frowning2:
2. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka to mi je velmi luto :cry: Uprimnu sustrast. Drzte sa...

Toho kyretu sa neboj aj ja som bola..a vybavili to rychlo,bezbolestne a na druhy den rano som bola doma.
2. mar 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok