Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

emik18
25. mar 2009

horalka a neskusala si dat malej na dasienka dologel..malo by jej to schladit dasienka a ukludnit troska..teda aspon mi to tak svagrina hovorila..davala to malej ja som este neskusala...

moni1412
26. mar 2009

emik my mame tiez doma gelik na dasienka, nejaky prirodny, citrovital, ale to sme dostali, inak nam dr. hovorila ze su o nicom tie geliky, ze to umrtvia len na chvilu 😒 my sme to zvladli celkom aj bez nich. 🙂

mata raky.... Ivka mi uz o nich hovorila.... tak mi skuste vysvetlit kde sa nachadza predajna 😅 aj to mi uz Ivka skusala vysvetlit, len ja nechapava 😀 😅 🙄

moni1412
26. mar 2009

emik vy uz mate sportak kocik? 🙂

martanko
autor
26. mar 2009

moni, ak nechces topky hned, pockaj na krajsie pocko a mozme sa k Rakovi prejst spolu 😉

Jakubkovi gratulujeme k polrocku 😉 Adkulka posiela oslintanu pusu 😀

horalka kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiii kde jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??? celou noc kde jsiiiiiiiiiiiii???

len pre inspiraciu, dnes mame na obed kuracie masicko na sampinonkoch s tarhonou, a fazulkovu polievocku ... 😎 idem kuknut, ci mito neuslo z hrnca 😀 😀

moni1412
26. mar 2009

emi ozaj aj my k polrociku vsetko naj 🙂 😉

Ivka praveze uz ponahlaju, tie co ma, mu uz su take na doraz, treba nove 😒

moni1412
26. mar 2009

no a inspiracia - len chute robis 😀 😀 😀 ja dnes neviem co budem, sa mi nechce varit.. malemu urobim nieco rychle, aj tak asi nebude mat naladu nieco ine papat. Riadne teplotkujeme po ockovani.. maly to zvlada ako vzdy so smiechom, ale obcas je nervozny.... co sa mu ano trochu necudujem 😀

martanko
autor
26. mar 2009

no moni a v pondelok sme mali na obed kuracie rezne plnene syrom encianom a varene zemiacky s pretrzlenovou vnatkou a zajtra asi urobim palacinky 😀 😀 😀 😀

moni1412
26. mar 2009

pocuj, tyyyyyy 😀 mi slinky tecu 😀 😀 😀 😀

horalka777
26. mar 2009

Ivi posli z obedaaaa... 😝

tu som, kde by som bola, sak som na materskej 😀
nasa lozi rychlejsie a rychlejsie, od vcera uz aj takto, aha

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inak asi tiez na ten gel kaslem, trochu viac ju ponosim a snad prezijeme 😉

martanko
autor
26. mar 2009

juliiiiiiiiiii, no krasne stvornozkujete 😀 nasa adulka asi aspiruje na kadeta namornej pechoty, ta sa len plazi 😀 😀
z obeda ti posielam, otvor poriadne pusu 😉

horalka777
26. mar 2009

😀 ....😀..... 😀... 😲 (otvaram)

horalka777
26. mar 2009

no aj nasa este vacsinou plazi, ale sem tam sa jej uz zadari odlepit brucho 🙂
Sa jej plazi, ked ma o kilo a pol menej, nez Adka 😉

moni1412
26. mar 2009

Julka ten kobercek z puzzle sme aj my kupili, este ho odkladame 😀 na narodky, snad sa na nom este pohra 🙂 pozeram ze je dost velky 🙂

martanko
autor
26. mar 2009

moni pohra , neboj, aj nas Adko ho mal, do rocka sa na nom povaloval, potom ho zacal rozoberat a to ho neskutocne bavilo 😉 😀

horalka777
26. mar 2009

tak to nasa ho rozobera uz teraz. Doplazi sa k okraju, ohne jeden dielik a sup ho medzi dasna. Potom len cumi, ze sa to rozpadlo na nejake dieliky - ale to ju uz vacsinou posuvam naspat do stredu pola 😀

Moni, to su spojene 3 balenia 😉

luciana24
26. mar 2009

Ahojte..
MONI avoj, ako sa máte? Aj ja dávam stále nutrilon, ale už aj bananik, mrkvičku, zemiačik a taak..malej to moc chutí a tvári sa podareno :o))

EMIK a od koľkého mesiaca sa chodí na plávanie?? Aj ja by som chcela chodiť s Vivienne, len dosť často nadávali na čistotu BN plavárne a ty chodíš tam? a kedy???

moni1412
27. mar 2009

Julka aha 😀 3 balenia? 😅 my mame jedno, no tak, snad sa aspon S NIM zahra ked nie NA NOM 😀 baby, my uz zachvilu rok, ja nechapem ako to uletelo 😒 ved len nedavno sa narodil 😕

lucka ide to 🙂 teplotky uz presli, tak sa tesime 🙂 v nedelu mame v Hradisti oslavu, maly ma normalne objednany obed 😀 taky jeho 😀 v restike 🙂 bude sranda, no 🙂
je super ze ti Vivka vsetko papka 🙂

moni1412
27. mar 2009

ozaj, prosim, vysvetlite mi kde kupim tie topanocky malemu 🙂 😵

martanko
autor
27. mar 2009

Monika, zapinam GPS: vyjdes z baraku smer trencianska cesta - kruhovy objazd, prides na kruhac - sa drzte vlavo smer Hela, hned za Helou krizovatka - sa drzte vpravo cez zel. priecestie, ides ideees rovno kukas na pravu stranu, zabocis do druhej ulice - ul. kapitana Jarosa, no a tam zas kukas na pravu stranu, ked uvidis otvorenu branu a napis RAK tak tam zajdes do dvora a oslovis prvu osobu, co stretnes 😉 😀 😀 😀 😀

moni1412
27. mar 2009

Ivka wow 😀 😀 😀 dakujeeeeeeem 😀 hmm, ty sa nestratis vo svete 😅 😀 😵 pojdeme tam pozriet 🙂

horalka777
27. mar 2009

Moni, uz rok? No paaani...
Ivi, s tebou potom pojdem na huby, zapnes GPS... 😀

martanko
autor
27. mar 2009

no Julka, tak to na tych hubach budeme dobre dlho, radsej priprav rodinu na to, ze sa par tyzdnov neukazes 😀 😀 😀 😀 😵

monika za malo 😉 tuto cestu uz mame vychodenu kvoli Adamkovim papuckam 😀 😀

...a na margo mojej priestorovej orientacie - v nasom cinzaku som bludila dva mesiace, kym som sa na prvy krat trafila do spravnej chodby a nasich dveri 😀 😀 😀 😀

moni1412
27. mar 2009

Ivka to sa mi nechce verit 😀 ked vies takto vysypat cestu tam 😅

Julka no veru, veru..... ved aj vy uz pol rocik zachvilu 🙂 😉 😵

moni1412
27. mar 2009

Nooooo 😖 nenasli sme to, boli sme tam autom sa pozriet. ale nasla som ich na nete, aj cislo domu, tak najblizsie uz hadam najdeme 😀 nevideli sme ten napis.... vidno ho z cesty?

martanko
autor
27. mar 2009

Moni nevidno to dobre, musis poriadne pozerat,a o kolkej ste tam boli? mozno uz mali zavrete. maju na brane len malu tabulku

matar
28. mar 2009

moni, neviem aké su cenové rozdiely, ale ja som raky kupovala aj tu na dubničke v quelle, alebo na autobusovej stanici, smerom k preglejke v tej predajni s papučkami a ponožkami. priamo v raku som nikdy nebola

horalka, malá je na zjedenie 😵 a penové puzzle máme aj my, nikolka sa s nimi občas ešte zahrá, momentálne ich má ako schodíky na novu postel, je trošku vyššia ako pôvodná, taká dvojpostel že dolná je skrytá a vysuva sa von ked treba.

no nie som ja hotentot???

matar
28. mar 2009

jaj, marťankoi, dobrý nápad na obed 😉 ja som malému dusila "čínu" s ružou a nám som prvý krát v živote robila boršč, mnaaaam, neviem sa dojesť 😅
a čo je s motýlikom, čo nepííííííííšeš, ha? dnes som ťa videla s deťmi pred panelákom, len som závidela, ja som umývala okná 😝 tatinovi som dnes dala bojovu ulohu- isť niekam s deťmi preč, od obeda do večera nech ich nevidím, tak su v bojniciach. ja som konečne všetko vyupratovala, až teraz som sadla ku káve a trošku oddychujem. ešte zavesím poslednu záclonu a vegeeet

martanko
autor
28. mar 2009

no mati, udelujem ti titul zena roka, ja som stihla v tyzdni umyt len okno v obyvke a dnes kupelku a dlazku v celom byte, a este mi toho veeeeeeeeeeela ostalo ... ako to robis, ze to vsetko stihas? ak mas džina v lampe, prosiiiiiiiiiiiiiiiiim, pozicaj 😨 😨 😨 😨 😨

moni1412
28. mar 2009

Ivka ja sa na okna chystam uz dlho, uz ani nevidime ked pozerame cez ne 😀 ale doteraz bolo skaredoi, tak nechavam na tentop tyzden 😅dufam ze stihnem 🙂

moni1412
28. mar 2009

ozaj no a boli sme tam aj dnes a dnes me sa uz spytali 😀 tak je to o ulicu dalej az, nie na Jarosa, aj na nete maju zlu napisanu... tam sme videlu branu a aj napis 🙂