• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
ahojte....včera som videla krasulkinu malú Amy....je rozkošná,to už ani pravda nieje ,že aj naše detičky boli také malilinké.... :sweat_smile:

baby,konečne teplo,slniečko....tak asi sme už všetky vonku,že???? :slight_smile:
4. apr 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motiilik teba som dnes videla ked sme sli prec autom, si bola s malou Ninkou vonku..ta uz riadne uteka :grinning:

krasulku stretavam aj ja casto, mas pravdu, aj v tom ze je malinka krasna a aj v tom ze sa mi nechce verit ze bol Denisko taky malinky :sweat_smile:

naozaj je nadherne vonku, my sme vcera boli od pol druhej, v RAKU konecne :grinning: , sli sme sa naolovrantovat a potom zas a prisli sme asi po siestej dnu :slight_smile: :dizzy_face: radost byt vonku :slight_smile: :wink:
4. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,ja ja ťa stretávam,ale len ked som autom....xi.....no hej,malá behá jak drak,už ani v kočíku nejak moc nechce byť..aj my sme vonku stále,len sa vyspíme a hejda von....treba využiť to počasie.... :slight_smile:
5. apr 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby v tom RAKu su lacnejsie topanocky ako v Protetike? alebo su aj kvalitnejsie? ked pridem na sviatky do BN, tak by som to obehla a neico malemu kupila, kedze uz robi zopar krockov s mojou pomocou a velmi sa mu to lubi :slight_smile:
5. apr 2009 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme cez vikend neboli dnu temer vobec, boli sme v Bojniciach na stretku satkarov, Blanka turistikovala aj spala v satke :grinning:

Adrianka je polrocnaaaaaa :dizzy_face: vsetko naj naj naj, nech z nej vyrastie spravna baba :wink:
6. apr 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme celé dni vonku, a nechápem kto tu stále stihne narobiť taký bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka dodatocne, ale vsetko naj Adke k tomu vymesaciu :slight_smile:
tak u nas to dnes vyzera na doma.... maly ma teplotku, sopliky, kaslik taky malinky.... snad "len" zubky :fearful: :zipper_mouth:
8. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte banovcanky,
pri mojej minulotyzdnovej navsteve banoviec som si vsimla, ze na radlinskeho je materske centrum :sweat_smile: mate v tom niektora prsty? pamatam si zaciatok tejto temy... :wink:
8. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze v BN je nielen jedno, je tak? :wink:
8. apr 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
daleky sever zdravi teply juh :grinning: Adrianka dakuje za gratulacie a posiela stavnate oslintane pusinky

Ikke prsty v tom nemame, snad ciastocne sa tam realizuje matar, je to totiz sikulka sikovna najsikovnejsia :wink:

katun z vlastnej skusenosti - kvalita rakovych topanociek je rovnaka ako z protetiky, akurat dizajn je trosku pozadu, ale cena je nizsia, aspon co si pamatam
8. apr 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko, dik moc, pojdem tam pozriet. v piatok cestujeme do bn, tak uz sa tesim, ze vypadnem z tejto bratislavy.
8. apr 2009 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke akurat som minule rozmyslala ze kto pisal o tom ze by sme sa mali realizovat ohladom tych MC..... ale uz ich je tu viac, nie len jedno..... :slight_smile: ako pise horalka :grinning:
9. apr 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prajem celym vasim rodinkam krasnu a pozehnanu Velku Noc :dizzy_face:

Budem off, budem si vychutnavat, ze sme spolu a nikam necestujeme :slight_smile: a potom sa niekedy ukazem konecne aj v BN :sunglasses:
9. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my želáme krásnu veľku noc- katun, vy odchádzate, my sme prišli :grinning: víkendujeme v blave, včera v ZOO, dnes na železnej studienke, je to tam super. máme sa dobre, všetci sa o nás staraju, tak ja mám volno :sunglasses: ani nevariím, ani deti na mne nie su nonstop zavesené, no komu je lepšie??? :grinning: :wink:
11. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute po sviatkoch, vypolievane? vysibane? :grinning:

a co tak stretko v BN bud.tyzden? Na 90% tam budem :sunglasses:
14. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohlo by sa niečo zorganizovať, ale vraj sa nám má pokaziť počasie :unamused:
15. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,ja bych ho brala,ale doobeda,pokial bude malá v škole,čo Vy na to??? :sunglasses:
16. apr 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, pocasie sa nam uz pokazilo :unamused: buduci tyzden ma byt tiez tak, neviete?
17. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cez víkend vraj má byť škaredo, uvidíme čo dalej :unamused:
17. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maminecky, pocasicko paraaaada, snad bude aj buduci tyzden, ja suhlasim so stretkom dopoludnia, tiez je pre mna lahsie ukludnovat a sledovat len jedno decuro :grinning: :sunglasses: zeby sme si dali zraz vo Woodpube pod stromom?? :grinning: :grinning: :grinning: este zistim, kedy tam otvaraju, alebo si kupime v tescu grilovane kura a spravime si tam privat picnic?? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no dnes to nevyzera tak hrozne ako predpokladali... chvaáaaaalabohu... :slight_smile: aj my by sme sa pridali na stretko!!!! ale my mozeme len v pondelok a utorok... :( doobeda... streda,štvrtok, piatok.. ma Jakubko kurzy....
18. apr 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa môžeme dohodnuť v utorok doobeda, čo vy na to???
18. apr 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati moooozme, este udaj hodinu :wink:
18. apr 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja rezignujem....mne to nevyhovuje zas pondelok a utorok,takže nabudúce.... :frowning2:
18. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evik este pockaj, mozno ani Julke a Monike nebude utorok vyhovovat, tak dame iny termin, napis kedy mozes ty, nejako to dame dokopy :wink:
18. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne to je potom jedno,vieš ivi,je mi do utorka doma muž a niečo vybavujeme,tak preto sa mi nedá...som celé doobedia mimo a od stredy to bude už lepšie...ale ved to nevadí,budú aj iné stretka,kôli mne si hlavu nerob...raz to vyjde... :wink:
18. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evka tak si poriadne uzivajte tatika, kym je doma, ten nas robi sice tu, ale tiez byva v praci od rana do vecera, aj dnes bol na sluzobke a cakam na gauci nanho ako na bozie zmilovanie :grinning: :wink: tak dobru nocku :dizzy_face:
18. apr 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko baby...Ivka,ved my si ho užívame,neboj... :slight_smile:
19. apr 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je jedo kedy, tak navrhnite a ja sa prispôsobím :slight_smile:
19. apr 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ochotna sa stretnut klunne aj na 2x, aspon spoznam aj motiiilika, aj emik :wink:
Osobne mi viac vyhovuje utorok doobeda, cas = o cca desiatej? Woodpub moooze byt :sunglasses: ale uz nie som tehotna, zajdem aj viac ako 30m :grinning:

co vy na to?
20. apr 2009 o 00:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok