Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

motiilik
4. apr 2009

ahojte....včera som videla krasulkinu malú Amy....je rozkošná,to už ani pravda nieje ,že aj naše detičky boli také malilinké.... 😅

baby,konečne teplo,slniečko....tak asi sme už všetky vonku,že???? 🙂

moni1412
4. apr 2009

motiilik teba som dnes videla ked sme sli prec autom, si bola s malou Ninkou vonku..ta uz riadne uteka 😀

krasulku stretavam aj ja casto, mas pravdu, aj v tom ze je malinka krasna a aj v tom ze sa mi nechce verit ze bol Denisko taky malinky 😅

naozaj je nadherne vonku, my sme vcera boli od pol druhej, v RAKU konecne 😀 , sli sme sa naolovrantovat a potom zas a prisli sme asi po siestej dnu 🙂 😵 radost byt vonku 🙂 😉

motiilik
5. apr 2009

moni,ja ja ťa stretávam,ale len ked som autom....xi.....no hej,malá behá jak drak,už ani v kočíku nejak moc nechce byť..aj my sme vonku stále,len sa vyspíme a hejda von....treba využiť to počasie.... 🙂

katun
5. apr 2009

Baby v tom RAKu su lacnejsie topanocky ako v Protetike? alebo su aj kvalitnejsie? ked pridem na sviatky do BN, tak by som to obehla a neico malemu kupila, kedze uz robi zopar krockov s mojou pomocou a velmi sa mu to lubi 🙂

horalka777
6. apr 2009

my sme cez vikend neboli dnu temer vobec, boli sme v Bojniciach na stretku satkarov, Blanka turistikovala aj spala v satke 😀

Adrianka je polrocnaaaaaa 😵 vsetko naj naj naj, nech z nej vyrastie spravna baba 😉

matar
6. apr 2009

aj my sme celé dni vonku, a nechápem kto tu stále stihne narobiť taký bordel 😝

moni1412
8. apr 2009

Ivka dodatocne, ale vsetko naj Adke k tomu vymesaciu 🙂
tak u nas to dnes vyzera na doma.... maly ma teplotku, sopliky, kaslik taky malinky.... snad "len" zubky 😨 🤐

ikke
8. apr 2009

ahojte banovcanky,
pri mojej minulotyzdnovej navsteve banoviec som si vsimla, ze na radlinskeho je materske centrum 😅 mate v tom niektora prsty? pamatam si zaciatok tejto temy... 😉

horalka777
8. apr 2009

myslim, ze v BN je nielen jedno, je tak? 😉

martanko
autor
8. apr 2009

daleky sever zdravi teply juh 😀 Adrianka dakuje za gratulacie a posiela stavnate oslintane pusinky

Ikke prsty v tom nemame, snad ciastocne sa tam realizuje matar, je to totiz sikulka sikovna najsikovnejsia 😉

katun z vlastnej skusenosti - kvalita rakovych topanociek je rovnaka ako z protetiky, akurat dizajn je trosku pozadu, ale cena je nizsia, aspon co si pamatam

katun
8. apr 2009

martanko, dik moc, pojdem tam pozriet. v piatok cestujeme do bn, tak uz sa tesim, ze vypadnem z tejto bratislavy.

moni1412
9. apr 2009

ikke akurat som minule rozmyslala ze kto pisal o tom ze by sme sa mali realizovat ohladom tych MC..... ale uz ich je tu viac, nie len jedno..... 🙂 ako pise horalka 😀

horalka777
9. apr 2009

baby, prajem celym vasim rodinkam krasnu a pozehnanu Velku Noc 😵

Budem off, budem si vychutnavat, ze sme spolu a nikam necestujeme 🙂 a potom sa niekedy ukazem konecne aj v BN 😎

matar
11. apr 2009

aj my želáme krásnu veľku noc- katun, vy odchádzate, my sme prišli 😀 víkendujeme v blave, včera v ZOO, dnes na železnej studienke, je to tam super. máme sa dobre, všetci sa o nás staraju, tak ja mám volno 😎 ani nevariím, ani deti na mne nie su nonstop zavesené, no komu je lepšie??? 😀 😉

horalka777
14. apr 2009

no caute po sviatkoch, vypolievane? vysibane? 😀

a co tak stretko v BN bud.tyzden? Na 90% tam budem 😎

matar
15. apr 2009

mohlo by sa niečo zorganizovať, ale vraj sa nám má pokaziť počasie 😒

motiilik
16. apr 2009

ahojte kočky,ja bych ho brala,ale doobeda,pokial bude malá v škole,čo Vy na to??? 😎

moni1412
17. apr 2009

hmm, pocasie sa nam uz pokazilo 😒 buduci tyzden ma byt tiez tak, neviete?

matar
17. apr 2009

no cez víkend vraj má byť škaredo, uvidíme čo dalej 😒

martanko
autor
18. apr 2009

maminecky, pocasicko paraaaada, snad bude aj buduci tyzden, ja suhlasim so stretkom dopoludnia, tiez je pre mna lahsie ukludnovat a sledovat len jedno decuro 😀 😎 zeby sme si dali zraz vo Woodpube pod stromom?? 😀 😀 😀 este zistim, kedy tam otvaraju, alebo si kupime v tescu grilovane kura a spravime si tam privat picnic?? 😀 😀 😀 😵

emik18
18. apr 2009

ahojte, no dnes to nevyzera tak hrozne ako predpokladali... chvaáaaaalabohu... 🙂 aj my by sme sa pridali na stretko!!!! ale my mozeme len v pondelok a utorok... :( doobeda... streda,štvrtok, piatok.. ma Jakubko kurzy....

matar
18. apr 2009

tak sa môžeme dohodnuť v utorok doobeda, čo vy na to???

martanko
autor
18. apr 2009

mati moooozme, este udaj hodinu 😉

motiilik
18. apr 2009

no ja rezignujem....mne to nevyhovuje zas pondelok a utorok,takže nabudúce.... ☹

martanko
autor
18. apr 2009

evik este pockaj, mozno ani Julke a Monike nebude utorok vyhovovat, tak dame iny termin, napis kedy mozes ty, nejako to dame dokopy 😉

motiilik
18. apr 2009

no mne to je potom jedno,vieš ivi,je mi do utorka doma muž a niečo vybavujeme,tak preto sa mi nedá...som celé doobedia mimo a od stredy to bude už lepšie...ale ved to nevadí,budú aj iné stretka,kôli mne si hlavu nerob...raz to vyjde... 😉

martanko
autor
18. apr 2009

evka tak si poriadne uzivajte tatika, kym je doma, ten nas robi sice tu, ale tiez byva v praci od rana do vecera, aj dnes bol na sluzobke a cakam na gauci nanho ako na bozie zmilovanie 😀 😉 tak dobru nocku 😵

motiilik
19. apr 2009

dobre ránko baby...Ivka,ved my si ho užívame,neboj... 🙂

matar
19. apr 2009

mne je jedo kedy, tak navrhnite a ja sa prispôsobím 🙂

horalka777
19. apr 2009

ja som ochotna sa stretnut klunne aj na 2x, aspon spoznam aj motiiilika, aj emik 😉
Osobne mi viac vyhovuje utorok doobeda, cas = o cca desiatej? Woodpub moooze byt 😎 ale uz nie som tehotna, zajdem aj viac ako 30m 😀

co vy na to?