Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

emik18
23. apr 2009

baby tak uz som poslala fofo..okrem Julky nemam mail..

horalka777
23. apr 2009

emik uz mas 😎

matar
24. apr 2009

dakujem za fotočky 🙂 škoda, že niektoré mám také veľmi bledé, ale su aj tak krásne. a paťko sa tiež rehlil na malej adke, v akej dobrej polohe spí 😀
a nabuduce si môžeme dať stretko v parku, paťko povedal, že mi nastaví foťák a porobíme nejaké super fotočky ratolestí 🙂

moni1412
24. apr 2009

co sa tyka parku - kadial sa tam da zist s kocikmi? by som tam niekedy uz aj zasla, nebola som tam uz straaaaaaasne dlho, naposledy zo skoly 😅 na chemii 😅

emik18
24. apr 2009

moni, len aby si nebola sklamana..zo stavu parku v sucasnej dobe a aby si to prezila v zdravi..naposledy ked som tam bola ja, potulovali sa tam pozoruhodne individuááá, mala som pocit ze radsej sa rychlo vytratit.... 🙄

..no ako vysvetlit ako tam zist s kocim... hmm ked sa postavis oproti hlavnemu vchodu tak chod smerom doprava po chodniku a natrafis na ten zazracny vstup.. 😀

moni1412
27. apr 2009

emik dik 😀 no po tvojom objasneni situacie stavu parku tam asi radsej sama nebude riskovat ist 😅

pridala som nove foto, z oslavy, narodeniniek a tak, tak mrknite ked budete mat cas 🙂

matar
27. apr 2009

to vážne je ten park teraz takým brlohom? to som nevedela, uf 😖
moni, malý je chlapisko 😉 a ty vieš robiť s marcipánom? a že kto mi pomôže robiť tortu pre nikolku 😀 😉

moni1412
27. apr 2009

mata prvykrat som robila. 😀 uz nabuduce budem mudrejsia v istych veciach 😅 som ho dost tenky rozgulala a tak....

motiilik
28. apr 2009

moni,fotky krásne....vážne.... 🙂 malý je už aký velký,krásnučky a torta??nádherna... 🙂

matar
30. apr 2009

ja musím niečo vymyslieť na nikolkine narodky, tá baba čo nám robí torty má toho veľa a nestíha 😒 ale neviem prečo sa toho marcipánu tak bojím 😝

moni1412
30. apr 2009

motiilik dakujem 😵 aj za maleho aj za torticku 😀

mata zvladla som ja, zvladnes aj ty, neboj 😉

martanko
autor
30. apr 2009

no nas asi idu prve zubky, teda Adrianke, tento tyzden je to hruuuuuuuuuuuza, je skoro stale mrzuta a tak .... 🙄

moni torticka prekrasna, to si robila aj tie postavicky? Deniskovi prajeme vsetko len to naj naj naj k prvemu rociku, Adulka posiela pusinky uslintane 😉 😀

matar
30. apr 2009

baby, ja som mala niektorej z vás niečo poslať do IP a ja ani za svet neviem čoooo? 😒 😲

motiilik
30. apr 2009

maťa mneee.....bavili sme sa o receptoch a o palacinkach zapekaných s nejakou majčou....a to že mi pošleš recept do IP na to...že to skúsim....inak ta žemlovka,ako to robíš,bola super...mala ju skoro všetku zjedla...dakujem 🙂

matar
30. apr 2009

super, zajtra pošlem, teraz nie som pri svojom pc 🙂 a som rada že žemlovka chutila. a dala si aj puding?

martanko
autor
30. apr 2009

no mati ked budes posielat recepty, posli aj mne, aj na tu zemlovku 🙂 diiiiiiiiiiiiiky moc a pomeraj mi nejaku Nikolkinu ciapku a daj vediet, aku chces tu ciapocku, akej farby a tak, alebo mozme ist v tyzdni na kavu v meste a dohodneme podrobnosti 😉

moni1412
30. apr 2009

mata aj mneeeeeeeee prosim :o))) tie recepty 🙂 😀 mozes hormadne poslat 😀
Ivka dik. nie, postavicky som kupila 😅

motiilik
1. máj 2009

maťka ano,robila som ju presne ako si mi hovorila....mala zbaštila ju sama....Nina len raz okoštovala,aja tiež a zvyšok pekáča zjedla malá....takže vopred dakujem....oki a čakám na tie receptíky,sa teším na dalšie chutné papaničká.... 🙂

horalka777
5. máj 2009

aj ja cem recept 😝

Moni, Blanka posiela oneskorenu pusu (jednozubu) Deniskovi k narodkam 🙂 Oslavenec podla vyrazu tvare na fotkach vzal oslavu smrtelne vazne 😎

Ej veru dobre mi bolo 2 tyzdne takmer nevarit 😵 Ale tak tu mam zasa internet 😀

moni1412
5. máj 2009

Juli ty si bola doteraz v BN????? 🙂

dakujeme za pusinku jednozubu 😀 kedy vam vysiel zubcek?

a mame novinku - mame doma samochodca 😀 😀 😀 😀 od vcera 😵

luciana24
5. máj 2009

EMIK a od koľkého mesiaca sa chodí na plávanie?? Aj ja by som chcela chodiť s Vivienne, len dosť často nadávali na čistotu BN plavárne a ty chodíš tam? a kedy???

luciana24
5. máj 2009

MONI gratulujem k samochodcovi 😀

emik18
5. máj 2009

Ahoj luci, tusim sa moze od 4.och mesiacov, ale my sme zacali az ked mal skoro 6..a podla mna je to tak lepsie,,,,aspon podla mna, tie deti viac vnimaju a vedia sa pekne drzat uz...ja som si nevsimla ze by plavaren v BN bola nejaka nečistá... a myslim ze na take veci si davaju pozor... ja som spokojna aj s instruktorkou.....chodi
sa 2x do tyzdna:vo stredu a piatok a cas podla toho ako sa dohodnete..v kurze je cca do 8 deti....ale malokedy sa stretnu vsetky naraz..

Horalka gratulujeme k zuuuuuuuubku...my stale nic.... 🤐
a co je lepsie nevarit ci surfovat??? 🙂...

Moni gratulujeme dodatocne k narodkam aj k samochodcovi, a teraz este len zacne u vas zabava.... 😲

moni1412
5. máj 2009

dakujemeeeee 😵
emik tak, tak 😀

horalka777
5. máj 2009

Moni, hej vratili sme sa do BA az v nedelu vecer.
Prvy zub vysiel v predvecer 7.mesiaca, v nedelu rano 😵 dala som jej cucat moj prst a daco ma pichlo 😀
Samochodcovi blahozelame, teraz ho este ustrazit 😎

Emik, idealne by bolo surfovat a nevarit 😀
Ja som minule prave rozmyslala, naco su detom v 7.mesiaci vlastne zuby? Pokojne mohol vyliezt aj neskor 🙂

matar
5. máj 2009

ok, pošlem pošlem, zajtra 😉 inak tu žemlovku robím normálne, len tam naviac pridávam puding, aby bola "vláčnejšia" 😎 😉
gratulujeme k zúbku a samostatným krôčkom 😵

horalka777
5. máj 2009

No a kedze je po polnoci, gratulujeme k Adriankinym 7.mesiacikom 😎

martanko
autor
5. máj 2009

Julka dakujeme velmi pekne 😉 , vidim, ze aj ty cez den vyspavas s Blankou a po nociach sa nudis 😀 😀 😀 😉 ja som prave dozehlila a idem zaparkovat do postele, tak dobruuuuuuuuuu vsetkym 🙂

moni1412
6. máj 2009

dakujeme, dakujeme 😵

a Adrianke k 7.vymesaciu vsetko naj 🙂 😵

motiilik
6. máj 2009

mati,dík za recept...vyskúšam,znie to super...a ta žemlovka bola super... 🙂

moni...dík za foto,malý je zlatunký,a gratulujeme k samochodovi...vela šťastných krokov,bez ujmy na zdraví 😉

martanko,Adke blahoželáme k 7 mesiacom a posialame pusu.. 🙂

my sme zas nervový,malej idu očáky a je mrchavá,no hrúúúza....furt nalepená len na mne a ked sa k nej niekdo priblížu už aj vrčí,jak pes.... 😠