• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
ahojteee, no musime sa pochvalit ze uz mame zub aaale coby zub - ZUBY hned dva.. :slight_smile: vcera som objavila..ani som nevedla ze mu idu... ziadne extra priznaky..ani horucky ani slintacka..hnacky...zato vsetko v puse a samozrejme kazdu chvilku v noci hore.. ale s takym vysledkom som neratala... :slight_smile:

a boli sme na poradni mame uz 8,8 kg... :slight_smile:

inak nic moc mam skuskove.. takze stresy... :(((((
19. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželáme jakubkovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kolko máš ešte skušok?
20. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa este som len zacala... len jednu mam za sebou... :(((
20. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emik ty si sikulka :wink: , drzime palce, nech to mas co najskor za sebou. Kubkovi gratulujeme k zubadielkam :slight_smile:

Adka zubky este nema, ale rano sa prvykrat krasne sama posadila a ostala sediet bez opory :grinning: tak sa velmi vytesujem

no a Adko ma streptokoka :frowning2: tak sme zasa na ATB :confounded: :confounded: :confounded:
21. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby už ste vymýšlali dovolenky? my sme pôvodne chceli ísť do šturova ale rozmysleli sme si to a vyhralo taliansko. neboli ste tam? my sme v taliansku ešte neboli, ale chceme ísť s deckami do mirabilandie http://www.mirabilandia.it/
tak vymýšlame apartmány niekde na rimini. nemáte skusenosti? príp cez aku cestovku ste šli?
21. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati ja som bola na Sicilii a pri Neapole, bolo super, more ciste a teple, ale boli sme v stanoch, takze skor pre starsie deti
21. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už sme viac menej rozhodnutí, tak sa pomaly začínam tešiť :grinning:
moni, kupila si niečo?
21. máj 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dllllho som tu nebola.
poradte mi dobreho pediatra v BN?
22. máj 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jana, my chodíme k vašíčkovej, zatial sme veľmi spokojní
22. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dovolenka? stredne a vychodne Slovensko :wink:
22. máj 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no emik, to si gratuluj, ze ziadne zubadlovske priznaky. Nam sa tlaci druhy a priznaky skoro vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
22. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani nezistim asi, ci vie Blanka sediet, ona hned odlezie, sedenie je na nu moc staticka cinnost :grinning:
22. máj 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy kuk nove foto
22. máj 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka drzime palce nech to zubadlo ryxlo vyjde a je pokoj :slight_smile:
22. máj 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

emik, pekne fotečky...
23. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana, vsetko naj Majkovi k polroku :wink:

emik, plavaren tisko zavidim..
23. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsieeeeeee Majkooooo bostekyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky kde sa tulate?? nic nepisete???

horalka a mala blanka aj vysoke teplotky pri tych zuboch?? lebo mi pri prvych 2och nic ale teraz idu zrejme vrchne a uz dva dni teplotujeme ale dost vysoke teploty... aj 39,8..podla dr. je to OK ale aj tak mam z toho zly pocit....
26. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, vysoke az tak nie, ale viem, ze decka mavaju aj vyssie. Neboj, prehrmi to :wink:
26. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ako casto byva to plavanie pre babatka?to sa treba aj niekde zahlasit?mozu tam chodit s mamami aj otcovia?
26. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, ze tretia strana, tak zachranujem :wink:

mima, ja neporadim, ja som mimo..

kde ste vsetky? Pekne pocasie, konova smrt? :confused: :sweat_smile:
28. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima, plávanie je 2x do týždna a môžu chodiť v pohode aj tatinkovia :slight_smile:
emik, my sme neteplotovali, len mal malý stále plnu plienku
emik- krásne fotočky, a včera som videla malého s babkou, tak som si ho vyobzerala :grinning: drvila si na skušky?
28. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

emik, dúfam, že už neteplotkujete a zajtra idete plávať.... vlastne už dnes :sweat_smile:. V stredu sme boli iba 2!

A ďakujeme za gratulácie... aj za bostek - vrátime :grinning:
29. máj 2009 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

Montana co nemozes spavat??? no hej uz je to take smutnejsie.. a este ked 1-2 nepridu...

Matar, hej, hej ucim, ale vcera som akurat bola v Tn na skuske tak chvalabohu spravila som.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: este 3 skusky a vsetko take tazkeee, tak snad to uz doklepem a potom sa tesim na volno s malym a kupko a tak....to jedine ma pohana.... dakujeme za fotocky
29. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidíš, asi nie.... zase tu buntošim :grinning: :grinning: :grinning: Ked v telke nic nedavaju, maly uz spi, velky este nie je doma... tak musim nejako zabit cas... :grinning: Aj sa chystate niekam cez vikend, ci sa budes ucit?
29. máj 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....no ja tiez dnes budem buntosit..potrebujem jednu pracu dopisat na zajtra... zase na poslednu chvilu... :slight_smile:
Dnes sme boli na kavu v TN a zajtra ideme na obed ku svokre a na navstevu k prababke do DCA.. takze nudit sa nebudeme a este by som sa mala niekdy medzi tym ucit.... :frowning2: A vy co porabate cez vikend??
30. máj 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme absolvovali najskôr MDD v sobotu doobeda v našom kine, poobede v laugariciu, dnes poobede sme boli na ela hop tu v kine a teraz je nikolka u kamošky a malý s tatom čistia akvarko,tak ja lenoším.
emik, mala si muža s malým vyslať ku svokruši a ty sa učiť :wink:
31. máj 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....matar to som spravila minule... a stale som na maleho myslela ze co asi robi..ci mu dali chudiatku jest-pit a podobne sprostosti :slight_smile: dokonca tam aj spali... a tak som sa tesila ze sa konecne od porodu vyspim.. a hadaj....?!?! nevyspala :slight_smile: rezim je rezim
1. jún 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme boli cez víkend doma, aj tak iba pršalo a nikam sa nedalo ísť. Včera sme boli u babky, zavinšovať jej k MDD :grinning: - ona má vtedy narodeniny :wink:
Dnes u nás otvárali detské ihrisko, len neviem, či to nebude len pre škôlkárov :frowning2: . Uvidíme...
1. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte maminy, baby nepoznate nejaku tehulku alebo maminku co by odomna kupila prebalovaci pult ten na tom stojane aj s vanickou vnutri?

a este som sa chcela opytat kde ste kupovali sportove kociky? viete poradit nejaky dobry vyber? :slight_smile:
1. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok