Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

emik18
19. máj 2009

ahojteee, no musime sa pochvalit ze uz mame zub aaale coby zub - ZUBY hned dva.. 🙂 vcera som objavila..ani som nevedla ze mu idu... ziadne extra priznaky..ani horucky ani slintacka..hnacky...zato vsetko v puse a samozrejme kazdu chvilku v noci hore.. ale s takym vysledkom som neratala... 🙂

a boli sme na poradni mame uz 8,8 kg... 🙂

inak nic moc mam skuskove.. takze stresy... :(((((

matar
20. máj 2009

blahoželáme jakubkovi 🙂 🙂 🙂 a kolko máš ešte skušok?

emik18
20. máj 2009

matar velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa este som len zacala... len jednu mam za sebou... :(((

martanko
autor
21. máj 2009

emik ty si sikulka 😉 , drzime palce, nech to mas co najskor za sebou. Kubkovi gratulujeme k zubadielkam 🙂

Adka zubky este nema, ale rano sa prvykrat krasne sama posadila a ostala sediet bez opory 😀 tak sa velmi vytesujem

no a Adko ma streptokoka ☹ tak sme zasa na ATB 😖 😖 😖

matar
21. máj 2009

baby už ste vymýšlali dovolenky? my sme pôvodne chceli ísť do šturova ale rozmysleli sme si to a vyhralo taliansko. neboli ste tam? my sme v taliansku ešte neboli, ale chceme ísť s deckami do mirabilandie http://www.mirabilandia.it/
tak vymýšlame apartmány niekde na rimini. nemáte skusenosti? príp cez aku cestovku ste šli?

martanko
autor
21. máj 2009

mati ja som bola na Sicilii a pri Neapole, bolo super, more ciste a teple, ale boli sme v stanoch, takze skor pre starsie deti

matar
21. máj 2009

no už sme viac menej rozhodnutí, tak sa pomaly začínam tešiť 😀
moni, kupila si niečo?

u2jana
22. máj 2009

ahojte, dllllho som tu nebola.
poradte mi dobreho pediatra v BN?

matar
22. máj 2009

jana, my chodíme k vašíčkovej, zatial sme veľmi spokojní

horalka777
22. máj 2009

dovolenka? stredne a vychodne Slovensko 😉

horalka777
22. máj 2009

no emik, to si gratuluj, ze ziadne zubadlovske priznaky. Nam sa tlaci druhy a priznaky skoro vsetky 😝 🙂

horalka777
22. máj 2009

ja ani nezistim asi, ci vie Blanka sediet, ona hned odlezie, sedenie je na nu moc staticka cinnost 😀

emik18
22. máj 2009

babyyy kuk nove foto

emik18
22. máj 2009

horalka drzime palce nech to zubadlo ryxlo vyjde a je pokoj 🙂

montana13
23. máj 2009

Caute 🙂

emik, pekne fotečky...

horalka777
23. máj 2009

montana, vsetko naj Majkovi k polroku 😉

emik, plavaren tisko zavidim..

emik18
23. máj 2009

vsetko najlepsieeeeeee Majkooooo bostekyy 😝 😀

emik18
26. máj 2009

ahojte kocky kde sa tulate?? nic nepisete???

horalka a mala blanka aj vysoke teplotky pri tych zuboch?? lebo mi pri prvych 2och nic ale teraz idu zrejme vrchne a uz dva dni teplotujeme ale dost vysoke teploty... aj 39,8..podla dr. je to OK ale aj tak mam z toho zly pocit....

horalka777
26. máj 2009

emik, vysoke az tak nie, ale viem, ze decka mavaju aj vyssie. Neboj, prehrmi to 😉

mima22
26. máj 2009

ahojte.ako casto byva to plavanie pre babatka?to sa treba aj niekde zahlasit?mozu tam chodit s mamami aj otcovia?

horalka777
28. máj 2009

fuuu, ze tretia strana, tak zachranujem 😉

mima, ja neporadim, ja som mimo..

kde ste vsetky? Pekne pocasie, konova smrt? 😕 😅

matar
28. máj 2009

mima, plávanie je 2x do týždna a môžu chodiť v pohode aj tatinkovia 🙂
emik, my sme neteplotovali, len mal malý stále plnu plienku
emik- krásne fotočky, a včera som videla malého s babkou, tak som si ho vyobzerala 😀 drvila si na skušky?

montana13
28. máj 2009

Ahojte!

emik, dúfam, že už neteplotkujete a zajtra idete plávať.... vlastne už dnes 😅. V stredu sme boli iba 2!

A ďakujeme za gratulácie... aj za bostek - vrátime 😀

emik18
29. máj 2009

ahojte..

Montana co nemozes spavat??? no hej uz je to take smutnejsie.. a este ked 1-2 nepridu...

Matar, hej, hej ucim, ale vcera som akurat bola v Tn na skuske tak chvalabohu spravila som.... 😝 este 3 skusky a vsetko take tazkeee, tak snad to uz doklepem a potom sa tesim na volno s malym a kupko a tak....to jedine ma pohana.... dakujeme za fotocky

montana13
29. máj 2009

No vidíš, asi nie.... zase tu buntošim 😀 😀 😀 Ked v telke nic nedavaju, maly uz spi, velky este nie je doma... tak musim nejako zabit cas... 😀 Aj sa chystate niekam cez vikend, ci sa budes ucit?

emik18
30. máj 2009

....no ja tiez dnes budem buntosit..potrebujem jednu pracu dopisat na zajtra... zase na poslednu chvilu... 🙂
Dnes sme boli na kavu v TN a zajtra ideme na obed ku svokre a na navstevu k prababke do DCA.. takze nudit sa nebudeme a este by som sa mala niekdy medzi tym ucit.... ☹ A vy co porabate cez vikend??

matar
31. máj 2009

my sme absolvovali najskôr MDD v sobotu doobeda v našom kine, poobede v laugariciu, dnes poobede sme boli na ela hop tu v kine a teraz je nikolka u kamošky a malý s tatom čistia akvarko,tak ja lenoším.
emik, mala si muža s malým vyslať ku svokruši a ty sa učiť 😉

emik18
1. jún 2009

....matar to som spravila minule... a stale som na maleho myslela ze co asi robi..ci mu dali chudiatku jest-pit a podobne sprostosti 🙂 dokonca tam aj spali... a tak som sa tesila ze sa konecne od porodu vyspim.. a hadaj....?!?! nevyspala 🙂 rezim je rezim

montana13
1. jún 2009

Ahojte!
My sme boli cez víkend doma, aj tak iba pršalo a nikam sa nedalo ísť. Včera sme boli u babky, zavinšovať jej k MDD 😀 - ona má vtedy narodeniny 😉
Dnes u nás otvárali detské ihrisko, len neviem, či to nebude len pre škôlkárov ☹ . Uvidíme...

krasulka
1. jún 2009

AHojte maminy, baby nepoznate nejaku tehulku alebo maminku co by odomna kupila prebalovaci pult ten na tom stojane aj s vanickou vnutri?

a este som sa chcela opytat kde ste kupovali sportove kociky? viete poradit nejaky dobry vyber? 🙂