• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
krasulka, ja som kupovala v trenčíne na námestí, vedla obchodáku, ale nie tam oproti vodníkovi,ale vedla domu armády v tom menšom obchodnom dome
1. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojta mamičky prišla som vás podporiť inak som v septembrovich mamičkach pozdravujem emil a montanu tak v piatok :grinning:
3. jún 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucianka vitaj :slight_smile:
aj vy ste z tohoto počasia také nemožné ako ja? dominikovi sa ešte aj zapálilo očko, neviem z čoho, uvidím čo bude do zajtra, ak to neprejde, musím s ním ísí ku doktorke :unamused:
emik, ako pokračuju skušky?
4. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vitaj Lucianka.. :slight_smile:

Matar nechcem zakriknut ale zatial vyborne.. uz len 2 skusky...nemozem sa dockat aby bol uz pokoj..

Krasulka ja som sportak zatial neriesila..mam z hlbokej casti prerobeny.. a zrejme ani nebudem riesit v najblizsej dobe...
4. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte emik dufam, že sa zajtra ukážete : budeme plávať :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martankooooo, čo je s vami?
5. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je skoro rano ja v praci tu pusto.Len tak prebehujem po temach a vidim babetka z banoviec . :dizzy_face: Ja sice zijem v Bratislave uz 10 rokov ale pochadzam z banoviec a som rada ze ste tu aj ked som si vsimla ze ste tu viacere co ste sa pristahovali do banoviec.Ozaj a funguje to materske centrum a kto to prevadzkuje.Chcem ist v lete s mojim drobcom do banoviec pozriet babky tak by sme vas prisli pozriet ako si nazivate :grinning:
6. jún 2009 o 05:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matar ............. Adamko je od aprila stale chory, najprv masivny streptokok v nose, potom silna bronchitida, troje ATB a ked to uz vyzeralo, ze by mohol vyzdraviet, tak dostal stomatitidu, ma plnu pusu herpesov, takze som stale zavreta doma a uz som pomaly zrela na prasky, dufam, ze Domco aj Nikolka su v poriadku, ked sa upravi pocasie a my budeme relativne zdravi, urobime zase stretko vo Woode :wink:
6. jún 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Jona materské centrum sa volá anielikovo, ale kto ho prevádzkuje tak to neviem, lebo som tam ešte nebola nie som priamo z bánoviec
martanko to je ale smutne :frowning2: s Adamkom prajem skoré uzdravenie :wink:
6. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luci dakujem, dufam, ze mu to uz konecne prejde :wink: tvoj drobcek ma krasne meno :slight_smile:
6. jún 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko, drziiiime paste nech Adamko ryyyychlo vyzdravie!!!!!
7. jún 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik držím palce na utorok myslíme na teba :slight_smile:
7. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko ten l ružoví overal nemá chybu ! :slight_smile:
8. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marťanko, to je na prášky. a čo to priniesol zo škôlky ,či čo?a malá nič nechytila?
anjelikovo je fajn, my sme chodievali dosť často, teraz už menej, nechcem riskovať, že to tam môj malý rozoberie :wink:
jona a kde bývate? aj my sme nejaký čas žili v blave, ale sme zdrhli sem :grinning:
9. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

emik gratulujem k bezbolestnemu priebehu skuskoveho, potom to zapijeme vo woode :sunglasses:

lucianka a jona vitajte :slight_smile:

mata, aj ja by som zdrhla, ale zatial sa neda :grinning: Esteze sme pri lese.

martankooooo a vy uz nech ste zdravi, co je toto za poriadok? Pridem vysvacat streptokoka, asi treba na tu pliagu rucne strucne :wink:
9. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka teeeeeeda, sa skoro uzdravte :unamused: :confounded: a hlavne nech to Adku obide

my sme boli minuly tyzden prvykrat v anjelikove :slight_smile: ozaj, emik, kedy ste zdrhli, ani som si nevsimla :sweat_smile:
9. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka a kto povedal ze je bezbolestne to skuskove...??? :fearful: :grinning: este som ale neskoncila az v pondelok 15.6 mam poslednu skusku...veru chystam sa zapijat po kazdej skuske ale akosi my to nikdy nevyda...ani dnes.... a to som sa teda riadne nastresovala...takze uz sa neviem dockat a potom to snad uz konecne zapijem

Lucianka diky dobre ste drzali paste... :wink:

Moni to ste boli prvy krat??? ja ze chodite pravidelne.....my chodime kazdy stvrtok na cvicenie - fitlopty
9. jún 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik prvy, mali sme premieru :sweat_smile: ale pacilo sa Deniskovi, aj Matkovi, to bol ten nas kamos.... :slight_smile: sa im ani odchadzat nechcelo....
peknu nocku, idem uz spat, lebo rano cestujeme do KE a som sa rozhodla ze idem za volant, tak nam drzte pacle :slight_smile: papa
9. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emik, ale vysledky su zatial bezbolestne, ta ne?
Ja ked dokojim, planujem alkoholicky dejchanek :grinning:

Moni stastnu cestu a rychle vodicske reflexy :sunglasses:
10. jún 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,chcem sa spytat či už je otvorene kupko v banovciach a aka je tam voda pre detičky ? Myslim či je dost tepla pre babatka a ake je vstupne? Dik
10. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bubinko...myslim ze este nie je otvorene...ja osobne nemam moc velke mienenie o Banovskom kupku... radsej vybehnem do PE alebo TO....co sa tyka vstupneho tak minuly rok bolo najvysie tu v okoli....ale uroven.....0 bodov...

Jeeeej Horalka ty este stale kojis??klobuk dole.... ja akurat popijam pivko so sprite.. :slight_smile:

Monik drziiime palce.. a co idete do KE??? ak to teda nie je tajne??
10. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik dakujem.No vidiš a nam sa prave v banovciach na kupku pači. :wink: Asi sme nejaky iny. :grinning:
10. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, neboli ste na nejakom inom kupku? Aj nam bolo v BN velmi fajn :slight_smile:
10. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, kojim, aj ked uz len tak tak. Ale ved nech si aspon cucne kvoli imunite. Ty uz nie?
10. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute maminky, tak Adamko je oficialne zdravy, zato pre zmenu dnes dostala ATB Adrianka, takze pokracujem v maratone :rolling_eyes:

emik silno drzime vsetkych 40 prstov nech aj tu poslednu skusku v pohode zvladnes a mozes si uzivat leto s Jakubkom

horalka, streptokoka nehaj tak, radsej prid vysvacat mna, aby som sa trochu pozbierala :grinning: :wink:

monika vam prajeme krasny vikend na ,,vyhodze,, a stastne sa vratte domov :wink:

lucianka dakujeme za pochvalu :wink:
11. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka nekojim uz cca mesiac... mala som pocit ze malemu to uz nestaci budil sa stale v noci kazdu hodku a uz toho aj na mna bolo dost... tak som pomalicky vysadila..a ani to netrvalo dlho..par dni a mlieko fuc....

no baby ved nakoniec sa mozno aj uvidime na tom nasom slavnom kupku.... ak sa nam nebude chciet zakazdym hnat niekam inam....

martanko dakujem a my tiez drzime vsetky prsty a paste co doma mame, nech ste uz vsetci zdraviii....
11. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby.neviete kedy otvaraju kupalisko v banovciach?kedy začina sezona?
11. jún 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neako ste sa tu rozbehli super :grinning: veji neviem kedy otvoria kupko
12. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok