Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
1. jún 2009

krasulka, ja som kupovala v trenčíne na námestí, vedla obchodáku, ale nie tam oproti vodníkovi,ale vedla domu armády v tom menšom obchodnom dome

luciankasebastianko
3. jún 2009

Ahojta mamičky prišla som vás podporiť inak som v septembrovich mamičkach pozdravujem emil a montanu tak v piatok 😀

matar
4. jún 2009

lucianka vitaj 🙂
aj vy ste z tohoto počasia také nemožné ako ja? dominikovi sa ešte aj zapálilo očko, neviem z čoho, uvidím čo bude do zajtra, ak to neprejde, musím s ním ísí ku doktorke 😒
emik, ako pokračuju skušky?

emik18
4. jún 2009

No vitaj Lucianka.. 🙂

Matar nechcem zakriknut ale zatial vyborne.. uz len 2 skusky...nemozem sa dockat aby bol uz pokoj..

Krasulka ja som sportak zatial neriesila..mam z hlbokej casti prerobeny.. a zrejme ani nebudem riesit v najblizsej dobe...

luciankasebastianko
4. jún 2009

ahojte emik dufam, že sa zajtra ukážete : budeme plávať 😀 😀 😀

luciankasebastianko
5. jún 2009

pusto pusto ☹

matar
5. jún 2009

martankooooo, čo je s vami?

jona74
6. jún 2009

ahojte je skoro rano ja v praci tu pusto.Len tak prebehujem po temach a vidim babetka z banoviec . 😵 Ja sice zijem v Bratislave uz 10 rokov ale pochadzam z banoviec a som rada ze ste tu aj ked som si vsimla ze ste tu viacere co ste sa pristahovali do banoviec.Ozaj a funguje to materske centrum a kto to prevadzkuje.Chcem ist v lete s mojim drobcom do banoviec pozriet babky tak by sme vas prisli pozriet ako si nazivate 😀

martanko
autor
6. jún 2009

matar ............. Adamko je od aprila stale chory, najprv masivny streptokok v nose, potom silna bronchitida, troje ATB a ked to uz vyzeralo, ze by mohol vyzdraviet, tak dostal stomatitidu, ma plnu pusu herpesov, takze som stale zavreta doma a uz som pomaly zrela na prasky, dufam, ze Domco aj Nikolka su v poriadku, ked sa upravi pocasie a my budeme relativne zdravi, urobime zase stretko vo Woode 😉

luciankasebastianko
6. jún 2009

ahoj Jona materské centrum sa volá anielikovo, ale kto ho prevádzkuje tak to neviem, lebo som tam ešte nebola nie som priamo z bánoviec
martanko to je ale smutne ☹ s Adamkom prajem skoré uzdravenie 😉

martanko
autor
6. jún 2009

luci dakujem, dufam, ze mu to uz konecne prejde 😉 tvoj drobcek ma krasne meno 🙂

emik18
7. jún 2009

martanko, drziiiime paste nech Adamko ryyyychlo vyzdravie!!!!!

luciankasebastianko
7. jún 2009

emik držím palce na utorok myslíme na teba 🙂

luciankasebastianko
8. jún 2009

martanko ten l ružoví overal nemá chybu ! 🙂

matar
9. jún 2009

marťanko, to je na prášky. a čo to priniesol zo škôlky ,či čo?a malá nič nechytila?
anjelikovo je fajn, my sme chodievali dosť často, teraz už menej, nechcem riskovať, že to tam môj malý rozoberie 😉
jona a kde bývate? aj my sme nejaký čas žili v blave, ale sme zdrhli sem 😀

horalka777
9. jún 2009

ahojteeee

emik gratulujem k bezbolestnemu priebehu skuskoveho, potom to zapijeme vo woode 😎

lucianka a jona vitajte 🙂

mata, aj ja by som zdrhla, ale zatial sa neda 😀 Esteze sme pri lese.

martankooooo a vy uz nech ste zdravi, co je toto za poriadok? Pridem vysvacat streptokoka, asi treba na tu pliagu rucne strucne 😉

moni1412
9. jún 2009

Ivka teeeeeeda, sa skoro uzdravte 😒 😖 a hlavne nech to Adku obide

my sme boli minuly tyzden prvykrat v anjelikove 🙂 ozaj, emik, kedy ste zdrhli, ani som si nevsimla 😅

emik18
9. jún 2009

horalka a kto povedal ze je bezbolestne to skuskove...??? 😨 😀 este som ale neskoncila az v pondelok 15.6 mam poslednu skusku...veru chystam sa zapijat po kazdej skuske ale akosi my to nikdy nevyda...ani dnes.... a to som sa teda riadne nastresovala...takze uz sa neviem dockat a potom to snad uz konecne zapijem

Lucianka diky dobre ste drzali paste... 😉

Moni to ste boli prvy krat??? ja ze chodite pravidelne.....my chodime kazdy stvrtok na cvicenie - fitlopty

moni1412
9. jún 2009

emik prvy, mali sme premieru 😅 ale pacilo sa Deniskovi, aj Matkovi, to bol ten nas kamos.... 🙂 sa im ani odchadzat nechcelo....
peknu nocku, idem uz spat, lebo rano cestujeme do KE a som sa rozhodla ze idem za volant, tak nam drzte pacle 🙂 papa

horalka777
9. jún 2009

Emik, ale vysledky su zatial bezbolestne, ta ne?
Ja ked dokojim, planujem alkoholicky dejchanek 😀

Moni stastnu cestu a rychle vodicske reflexy 😎

bubinko83
10. jún 2009

ahojte baby,chcem sa spytat či už je otvorene kupko v banovciach a aka je tam voda pre detičky ? Myslim či je dost tepla pre babatka a ake je vstupne? Dik

emik18
10. jún 2009

ahoj bubinko...myslim ze este nie je otvorene...ja osobne nemam moc velke mienenie o Banovskom kupku... radsej vybehnem do PE alebo TO....co sa tyka vstupneho tak minuly rok bolo najvysie tu v okoli....ale uroven.....0 bodov...

Jeeeej Horalka ty este stale kojis??klobuk dole.... ja akurat popijam pivko so sprite.. 🙂

Monik drziiime palce.. a co idete do KE??? ak to teda nie je tajne??

bubinko83
10. jún 2009

emik dakujem.No vidiš a nam sa prave v banovciach na kupku pači. 😉 Asi sme nejaky iny. 😀

horalka777
10. jún 2009

emik, neboli ste na nejakom inom kupku? Aj nam bolo v BN velmi fajn 🙂

horalka777
10. jún 2009

No, kojim, aj ked uz len tak tak. Ale ved nech si aspon cucne kvoli imunite. Ty uz nie?

martanko
autor
11. jún 2009

caute maminky, tak Adamko je oficialne zdravy, zato pre zmenu dnes dostala ATB Adrianka, takze pokracujem v maratone 🙄

emik silno drzime vsetkych 40 prstov nech aj tu poslednu skusku v pohode zvladnes a mozes si uzivat leto s Jakubkom

horalka, streptokoka nehaj tak, radsej prid vysvacat mna, aby som sa trochu pozbierala 😀 😉

monika vam prajeme krasny vikend na ,,vyhodze,, a stastne sa vratte domov 😉

lucianka dakujeme za pochvalu 😉

emik18
11. jún 2009

horalka nekojim uz cca mesiac... mala som pocit ze malemu to uz nestaci budil sa stale v noci kazdu hodku a uz toho aj na mna bolo dost... tak som pomalicky vysadila..a ani to netrvalo dlho..par dni a mlieko fuc....

no baby ved nakoniec sa mozno aj uvidime na tom nasom slavnom kupku.... ak sa nam nebude chciet zakazdym hnat niekam inam....

martanko dakujem a my tiez drzime vsetky prsty a paste co doma mame, nech ste uz vsetci zdraviii....

vejka22
11. jún 2009

čaute baby.neviete kedy otvaraju kupalisko v banovciach?kedy začina sezona?

luciankasebastianko
12. jún 2009

ahojte neako ste sa tu rozbehli super 😀 veji neviem kedy otvoria kupko