Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

motiilik
30. júl 2009

nejak to tu spííííííííííííí 😀

ahojte babulienky,ako dovolenkujete????ako prežívate tieto hyce???my sme boli chorý,mala mi mala 40-tky teploty.... 😒 ,ale už je OK:....ešte sice bez hlasiviek,ale zlepšuje sa to..... 🤐

a čo Vy???ste zdravý????

luciankasebastianko
31. júl 2009

ahoj motilik tak to mi je ľuto že ste boli choručký mi taka klasika bazénik a ták ,maly ešte nebol chorý tak dúfam že to minimálne do toho roka aj vydrží 😉

motiilik
31. júl 2009

luci,tak to prajem,len nech ste zdravučký... 🙂 malý drobček má super dobrú imunitu a to je super... 🙂

matar
2. aug 2009

ahojte, ale to tu flákate 😨
hlásime príchod z dovolenky, bolo fasa, super relax, boli sme na dva dni v mirabilandii, no paraaada, vrelo odporúčam, s deťmi tak od 5 rokov sa tam dá fantasticky vyjašiť, nikolka bola unesená. ale bolo tam toho dosť aj pre dominika, aj jemu sa páčilo. hotel sme mali priamo na pláži, celý čas super slniečko, no čo viac človek potrebuje? 😉 😀 dufam, že ste si tu aj vy užili teplučko a hlavne vyzdravteeeeeee

laurinkadanielka
2. aug 2009

ahoj luci,ako mali bežka pozrela som si nove fotky super aj ta pozvanka na narodky ja neviem kedy si ja tam dam fotky ako preživate toto teplo?

matar
2. aug 2009

luci, pozerala som vaše foto, supeeeer 😎 a kde vlastne bývate? máte pekný domček, aj ten dvor sa tam už začína super črtať

luciankasebastianko
2. aug 2009

jéééééééééé ďfakujeme
matar no tak to sa ozaj len črtá ten dvor a tak ma to hnevá, že to nemám ešte pekné 🙄 a byvame v obci Chudá Lehota 🙂

motiilik
2. aug 2009

matar ahoj 🙂 vítam ťa späť doma.....všade dobre,ale doma naj,že??? 😅
super,že ste sa bavili,tak nejaké to foto daj aj Ty do albumu,nech uvidíme,ako ste sa super bavili 😵

matar
2. aug 2009

nejaké som na chvílu hodila na facebook
(http://www.facebook.com/home.php?filter=app_230...) 😉 ale nechce sa mi to zmenšovať, možno zajtra

motiilik
3. aug 2009

ahoj...no išla som kuk a napísalo sa mi,že požadovaný link už nieje aktuálny... ☹

matar
3. aug 2009

no tak počkaj, kvôli tebe sem hodím pár fotiek, ale len na chvílu 😉

motiilik
4. aug 2009

dakujem mati,pozerala som....fakt krásne fotky...pekne zábery.... 🙂 deti su fotogenické a krásne....a to prostredie....no paráda....dakujem 😉 🙂

moni1412
4. aug 2009

mata jeeeeej, ste sa mali fajne 😵

my sme prisli vcera z Tatier, od stredy sme boli v Starej Lesnej, kazdy den aquacity PP a vcera cestou Vysoke Tatry, ale super bolo 🙂 ja este nemam fotky postahovane, som na to prilis unavena 😀

krasulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciankasebastianko
8. aug 2009

Ahojky tak pozerám ,že odychjete jedna radosť ,super tak to ma byť 😉

matar
9. aug 2009

baby a čo tak nejaké to stretko kým sa dá ešte sedieť vonku???
moni, tak len tie fotky pozmenšuj, ja som zvedavá na drobčeka 🙂

moni1412
9. aug 2009

jaaaaj, ja ich uz mam na FB, sem som ani nerozmyslala... ale zajtra pridam nejake. 🙂

luciankasebastianko
9. aug 2009

matar som za 😉 ale kde?

matar
10. aug 2009

luci, vo wood pube pri tržnici v bn, tam to už máme odskušané 😉

motiilik
10. aug 2009

mati,aj ja som za.....ešte mi povedzte kedy a o kolkej... 😉

matar
12. aug 2009

mne je jedno, ja sa prispôsobím

motiilik
12. aug 2009

aj ja som na tom istom mati..... 🙂

luciankasebastianko
13. aug 2009

jeééééééééé baby no ja neviem ,kde to je ale ked ma navediete na miesto tak dorazím 😀 snáď 😅 myslite starú tržnicu za sporiteľnou? 😕

motiilik
13. aug 2009

luci nie...je to pri úrade práce a socialných vecí a rodiny..smer do mesta....

baby,matka bude chvílku mimo,ale máme sa dohodnuť,kedy to stretko,že ona sa prispôsobí.... 🙂

tak kedy???

marosko08
16. aug 2009

ahojte dievcence,som Katarina,tesi ma.uz som nasla stranku,aku som hladala.nemam vela casu,takze zatial este neviem dobre behat po tychto strankach.polepsim sa.papa

horalka777
17. aug 2009

caute baby a bejbiis, my sme konecne dorazili z dovolenky a tak som zatuhla v BA. V BN sme boli, ale len sme prespali a frcali dalej, takze tentokrat wood-pub bezo mna. Aspon fotky potom hodte nejake 😉

mala fajn, tata fajn, mama chripka a kasel a hrdlo a frustracia, ze nemoze chodit von, ked je tak krasne 😝

luci wood-pub je hned vedla synagogy 😉

moni1412
17. aug 2009

Juli rychlo sa uzdrav a neboj, o nic neprichadzas, je krasne, ale straaaaaasne teplo. fuj 😖

luciankasebastianko
17. aug 2009

dakujem babenky už som zistila kde to je 😉
julka tiež prajem skoré uzdravenie 😉

matar
18. aug 2009

ok, už som zase "in", tak hodte termí, ja zoberiem naše delo a pofotím vám nejaké portrétiky vašich anjelikov 😉

marťankoooooo, kde ste?

moni1412
18. aug 2009

mata a kde si bola "out" ak sa smiem spytat? 😀

o Ivke som veru uz dlllllho nepocula, videla som ju asi pred 2 tyzdnami v Sturove (v BN sa nestretneme 😀 ), ale to len tak chvilku sme pokecali... inak ani neviem kde su veru a ako sa maju 😒 ......