• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
autor
uz som tu, len nic nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme tyzden na Orave, tyzden v Sturove, potom som tu mala tyzden prazdninarky a nakoniec aj sestru so svagrom na par dni, no a Adulka je za piatich Adamkov ..... :sunglasses:

Monika tvoju sms som si nasla az doma :grinning: hladala som ta pri detskom bazene ale uz vas tam nebolo, my sme odchadzali okolo stvrtej a este sme sa po ceste zastavili v Nitre v parku pod hradom a Adamka sme odtial nemohli dostat, su tam daniele, kozy, ovce a somarik a koooooooooopec novych super preliezaciek a hojdaciek, tak to musel vsetko obist a vyskusat :dizzy_face: Dufam, ze Denisko ma uz nozicku v poriadku :wink:

no a co tak ,,woodstretko,, na buduci tyzden ???? alebo az prvy septembrovy ked budu velkaci v skolkach?
19. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka my sme odchadzali az okolo pol siestej, siestej. skoda ze sme sa uz nestretli potom. aj som vas hladala ked sme sli okolo detskeho, ale nevidela som vas uz :unamused: no jasne, uz aj zabudol, on ani neplakal, len mu to dost krvacalo, tak sa kupkal dokopy asi pol hodinku :unamused: ale super bolo :wink:
19. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci super fotky. hlavne tie s tymi slnecnicami su nadeherne :dizzy_face:
20. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem moni ako sa má bublinka v brušku ?
20. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci super fotočky, malý je frajer :sunglasses:
ozaj moni, ako bábo? videla som ťa z dialky, ale ešte na tebe nič nevidieť
mne je jedno kedy dáme to stretko, môžeme aj buduci týžden, kto vie aké bude v septembri počasie :unamused:
20. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci dik za opytanie, snad ok, vcera na poradni vyzeralo vysostne spokojne :wink: :grinning:

mata este je skoro, ale uz zacina trosku brusko vykukat, len to este velmi nevidiet :slight_smile:
21. aug 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si chudučká, tak na tebe to bude vidieť o chvílku :slight_smile:

tak kedy dáme to stretko?
inak, ja si isto zoberiem portrétový objektív, tak ak budete chcieť pofotiť aj vaše deturence, tak im neobliekajte nič biele, to potom na fotke prežiaruje :wink: najlepšie su jednofarebné pastelové tričká :slight_smile:
21. aug 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati to je super...ja sa hlásim o pofotenie.... :slight_smile: už len dojednať to stretko a ideme na to :grinning:
21. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ahojteee, vidim ze som sem nakukla v pravej chviili :slight_smile: aj my sa hlásime na stretko a tiez fotooo :slight_smile: tak kedy?? my mozeme staaale :sunglasses:
21. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte matar dakujem tak kedy babenky ,super emik že dobehneš aj ty lebo ostatné som ešte nestretla, aby som sa tam neprihovarala vš :grinning: etkým mamičkám s detmi :confused:
21. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dnes pozriem predpoved počasia a môžeme to prispôsobiť podla toho niekedy buduci týžden, OK?
22. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj sa pridám na stretko :wink: aspoň Vás konečne uvidím aj naživo :grinning:
Ja môžem tiež hocikedy budúci týždeň okrem štvrtku doobeda, to idem k zubárke :zipper_mouth:
Počasie by malo byť vcelku dobré, síce menej stupňov, ale pekne, bez dažďa, aspoň nebude moc teplo :sunglasses:
Tak už sa teším :slight_smile:

A marosko08 vitaj, tak si nás konečne našla? :wink:
22. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super monika, tesiiiime sa... dufam ze to klapne.. vyzera to na riadny babinec :grinning:
23. aug 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to teda hej, len kedy to spáchame???
23. aug 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo tak v stredu? kto by mohol? marťanko ako ste na tom? motýlika ja ukecám vonku :wink:
24. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mooozme, o pol desiatej?
24. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak platí. ale to je tam tuším ešte zatvorené, nie?
24. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o pol desiatej?????? to my este spavame :unamused: ak vstaneme, tak prideme :wink:
24. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,predbezne ratajte aj s nami.
24. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak mozme aj o pol jedenastej, co vy na to? aby sa dostavili aj spachtoskovia :grinning:
25. aug 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved nemusite sa na nas drzat :grinning: ak vstaneme, prideme, ak nie, tak nabuduce :sweat_smile:
25. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, daj si budíííííííííííííík :grinning: že spávame, my sme hore o 6 :rolling_eyes:
mne je o jedenástej neskoro, lebo domčo chodí spávať najneskôr o dvanástej, inak je ešte horší ako obyčajne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ved sa tam postupne zozbierame :wink:
25. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved mozno pojdem rano na krv k Baskovi, lebo mam ist tento tyzden, tak budeme hore skoro. ale to zas bude Denisko asi hajat vtedy uz :grinning: no ved uvidime, pokusime sa prist :wink:
25. aug 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, ako bezi tehu? Vsetko v poriadku? Nebyva blbo? :wink:

Zelam pekne stretko, potom sem hodte nejake fotos, nech vidim, ako maminy menia ucesy a deti rastu :sunglasses:
25. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o kolkej vlastne ? :wink:
25. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak urobme kompromis a stretnime sa okolo desiatej, OK? ja tam tak prídem hádam tam niekto bude :slight_smile:
25. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja som si az teraz uvedomila ze budem musiet zdolat ten uzasny kopec z Dubnicky do mesta.... ked nemusim, v poslednych tyzdnoch tam radsej nejdem, len ked ozaj treba. takze uvidim podla zajtrajsieho stavu :grinning: tak o desiatej? ok..... snad sa uvidime

Julka ale da sa :slight_smile: blbo mi je od zaciatku, chvalabohu len blbo, ziadne drastaky..... ale ved uz by aj to snad mohlo koncit :wink:
25. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme sa snažiť prísť na čas ale my to máme najdalej :grinning:
25. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok