Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
19. aug 2009

uz som tu, len nic nestiham 😝 boli sme tyzden na Orave, tyzden v Sturove, potom som tu mala tyzden prazdninarky a nakoniec aj sestru so svagrom na par dni, no a Adulka je za piatich Adamkov ..... 😎

Monika tvoju sms som si nasla az doma 😀 hladala som ta pri detskom bazene ale uz vas tam nebolo, my sme odchadzali okolo stvrtej a este sme sa po ceste zastavili v Nitre v parku pod hradom a Adamka sme odtial nemohli dostat, su tam daniele, kozy, ovce a somarik a koooooooooopec novych super preliezaciek a hojdaciek, tak to musel vsetko obist a vyskusat 😵 Dufam, ze Denisko ma uz nozicku v poriadku 😉

no a co tak ,,woodstretko,, na buduci tyzden ???? alebo az prvy septembrovy ked budu velkaci v skolkach?

moni1412
19. aug 2009

Ivka my sme odchadzali az okolo pol siestej, siestej. skoda ze sme sa uz nestretli potom. aj som vas hladala ked sme sli okolo detskeho, ale nevidela som vas uz 😒 no jasne, uz aj zabudol, on ani neplakal, len mu to dost krvacalo, tak sa kupkal dokopy asi pol hodinku 😒 ale super bolo 😉

luciankasebastianko
19. aug 2009

ahojte dala so par fotočiek ak xete kuk 😉
http://www.facebook.com/home.php#/album.php?aid...

moni1412
20. aug 2009

luci super fotky. hlavne tie s tymi slnecnicami su nadeherne 😵

luciankasebastianko
20. aug 2009

dakujem moni ako sa má bublinka v brušku ?

matar
20. aug 2009

luci super fotočky, malý je frajer 😎
ozaj moni, ako bábo? videla som ťa z dialky, ale ešte na tebe nič nevidieť
mne je jedno kedy dáme to stretko, môžeme aj buduci týžden, kto vie aké bude v septembri počasie 😒

moni1412
21. aug 2009

luci dik za opytanie, snad ok, vcera na poradni vyzeralo vysostne spokojne 😉 😀

mata este je skoro, ale uz zacina trosku brusko vykukat, len to este velmi nevidiet 🙂

matar
21. aug 2009

no ty si chudučká, tak na tebe to bude vidieť o chvílku 🙂

tak kedy dáme to stretko?
inak, ja si isto zoberiem portrétový objektív, tak ak budete chcieť pofotiť aj vaše deturence, tak im neobliekajte nič biele, to potom na fotke prežiaruje 😉 najlepšie su jednofarebné pastelové tričká 🙂

motiilik
21. aug 2009

mati to je super...ja sa hlásim o pofotenie.... 🙂 už len dojednať to stretko a ideme na to 😀

emik18
21. aug 2009

....ahojteee, vidim ze som sem nakukla v pravej chviili 🙂 aj my sa hlásime na stretko a tiez fotooo 🙂 tak kedy?? my mozeme staaale 😎

luciankasebastianko
21. aug 2009

ahojte matar dakujem tak kedy babenky ,super emik že dobehneš aj ty lebo ostatné som ešte nestretla, aby som sa tam neprihovarala vš 😀 etkým mamičkám s detmi 😕

matar
22. aug 2009

tak ja dnes pozriem predpoved počasia a môžeme to prispôsobiť podla toho niekedy buduci týžden, OK?

montana13
22. aug 2009

Ahojte, tak aj sa pridám na stretko 😉 aspoň Vás konečne uvidím aj naživo 😀
Ja môžem tiež hocikedy budúci týždeň okrem štvrtku doobeda, to idem k zubárke 🤐
Počasie by malo byť vcelku dobré, síce menej stupňov, ale pekne, bez dažďa, aspoň nebude moc teplo 😎
Tak už sa teším 🙂

A marosko08 vitaj, tak si nás konečne našla? 😉

emik18
23. aug 2009

tak to je super monika, tesiiiime sa... dufam ze to klapne.. vyzera to na riadny babinec 😀

montana13
23. aug 2009

no to teda hej, len kedy to spáchame???

matar
24. aug 2009

tak čo tak v stredu? kto by mohol? marťanko ako ste na tom? motýlika ja ukecám vonku 😉

martanko
autor
24. aug 2009

mooozme, o pol desiatej?

matar
24. aug 2009

ok, tak platí. ale to je tam tuším ešte zatvorené, nie?

moni1412
24. aug 2009

o pol desiatej?????? to my este spavame 😒 ak vstaneme, tak prideme 😉

emik18
24. aug 2009

ok,predbezne ratajte aj s nami.

luciankasebastianko
24. aug 2009

aj s nami 😀

martanko
autor
24. aug 2009

no tak mozme aj o pol jedenastej, co vy na to? aby sa dostavili aj spachtoskovia 😀

moni1412
25. aug 2009

ale ved nemusite sa na nas drzat 😀 ak vstaneme, prideme, ak nie, tak nabuduce 😅

matar
25. aug 2009

moni, daj si budíííííííííííííík 😀 že spávame, my sme hore o 6 🙄
mne je o jedenástej neskoro, lebo domčo chodí spávať najneskôr o dvanástej, inak je ešte horší ako obyčajne 😝
ved sa tam postupne zozbierame 😉

moni1412
25. aug 2009

ved mozno pojdem rano na krv k Baskovi, lebo mam ist tento tyzden, tak budeme hore skoro. ale to zas bude Denisko asi hajat vtedy uz 😀 no ved uvidime, pokusime sa prist 😉

horalka777
25. aug 2009

Moni, ako bezi tehu? Vsetko v poriadku? Nebyva blbo? 😉

Zelam pekne stretko, potom sem hodte nejake fotos, nech vidim, ako maminy menia ucesy a deti rastu 😎

luciankasebastianko
25. aug 2009

tak o kolkej vlastne ? 😉

matar
25. aug 2009

tak urobme kompromis a stretnime sa okolo desiatej, OK? ja tam tak prídem hádam tam niekto bude 🙂

moni1412
25. aug 2009

inak, ja som si az teraz uvedomila ze budem musiet zdolat ten uzasny kopec z Dubnicky do mesta.... ked nemusim, v poslednych tyzdnoch tam radsej nejdem, len ked ozaj treba. takze uvidim podla zajtrajsieho stavu 😀 tak o desiatej? ok..... snad sa uvidime

Julka ale da sa 🙂 blbo mi je od zaciatku, chvalabohu len blbo, ziadne drastaky..... ale ved uz by aj to snad mohlo koncit 😉

luciankasebastianko
25. aug 2009

budeme sa snažiť prísť na čas ale my to máme najdalej 😀