Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
26. aug 2009

ajoooj,
stretko super, až na môjho čerta, ale tak ako sme hovorlili, na buduce radšej poobede, teraz sme museli utekať domov papať a spať 😒
tata išiel s dominikom na výlet, tak trochu sedím nad fotkami, budem ich sem pridávať postupne, potom kto bude chcieť niektoré, tak sa dohodneme

matar
26. aug 2009

tak dievčatá máte to v mojich dvoch albumoch, to síce nie su všetky fotky,ale kedže by som mala kým mi prídu chlapi domov hádam aj navariť večeru a upratať, tak končím. fotiek je omnoho viac, ale už sa mi to nechce zmenšovať, nejako vám ich už podám, ale cez mail nie, lebo su to veľké súbory. asi to hodím každej kto bude chcieť a bude sa jej nejaká fotka páčiť na CD a budeme musieť urobiť dalšie stretko kam vám to prinesiem 😉

luciankasebastianko
26. aug 2009

ahojky tak sretko bolo fakt super až na našich čertíkov 😀 fotočky sú krásne dala si si práce 😉 to všetko pozmenšovať a Dominika si dala len na 3 fotky? 😕 ďakujeme papa, čert ešte nespí 😅

montana13
26. aug 2009

Ahojte 🙂

matar, nádherné fotky si porobila... ďakujeme 😵 😵 😵

Jasné, môžeme dať stretko aj na budúce... radi sa pridáme, len asi radšej poobede. My sme boli potom ešte na pizzu a keď sme išli domov, tak sme zase stretli svokru a boli sme ešte na nákupoch a nie a nie zaspať... Doma som ho bola ešte trošku povoziť, tak zaspal asi na pol hodinku a potom bol ako čert (čertík 😀 ) A až teraz sme po dlhom boji a plači zaspali... neviem čo mu bolo 😒
No, idem si lámať hlavu nad zasadacím poriadkom na svadbu 😝 tak držte palce, nech to sadne 😀

emik18
26. aug 2009

ahojte kocky,stretko bolo skveleee musime taketo organizovat castejsie,este kym sme tu :( Mati fotky su naaaadherne,uzasne,krasne, zatial som mala moznost vidiet ich len na displeji na telefone tak sa nemozem dockat kedy budem aj na nbk!
Ok len tak kratko,pisat to sem ako smsku ziadna sranda.paaa dobruuu

moni1412
26. aug 2009

mati dakujeme ze si sa s tym natrapila.....

emik a kam planujete ist? nieco som dnes zapocula, ale nie vsetko....

bolo fajn, len Denisko sa mi nejak nezdal dnes. nejaky bol samotarik a pritom ma rad ludi okolo seba. asi to bolo tou teplotkou. ja uz neviem, este par zubkov nam chyba, kym vsetky vyjdu, sa asi este natrapime 😒 😖

motiilik
27. aug 2009

ahojte baby...
mati,fotky su super a krásne...s mužom sme ich pozerali a velmi sa nám páčili...teším sa na všetky fotky,ktoré budem mať....my sme včera prišli domov,najedla sa a išla spať a spala mi až do štvrtej poobede.....fuuuu....potom sme boli vonku a večer na pizzi a bolo super...večer tiež lahla jak mrtvááááááá 😀
teším sa na dalšie stretko,a dúfam,že už budeme v plnej paráde aj s martankom 🙂

horalka777
27. aug 2009

mati, dobre fotky! 😉

luciankasebastianko
28. aug 2009

ahojte tak my sme si boli zaplávať ,ale kurz neako nenapreduje 😒 začneme asi až v o mesiac 😅
kanut tu už dlho nebola tožvie či ešte pláva 😉

matar
28. aug 2009

montana kašli na zasadací poriadok, aj tak si každý sadne kam chce 😉 a kolko lludí máte pozvaných?

luciankasebastianko
29. aug 2009

ahojte mati a kedy presne je Dominik my máme rok 7 .sep sú také dosť podobné povahy 😀 preto sa pýtam 😉

matar
30. aug 2009

luci, dominik má narodky dnes, ja teraz ešte robím posledné prípravy na oslavu, o chvílu sa začnu trusiť ludia, tata s deťmi je vonku aby sa mi nemotali pod nohami a ja medzi varením musím ešte vybaviť nejaké maily, tak nakukam všade 😀

moni1412
30. aug 2009

mata Dominkovi vsetko naj k narodkam prajeme 😵 😉

neviem ci to bude tym, ze maju podobne povahy, ja mam narodky za par dni a nikdy som nebola sinter 😀

motiilik
30. aug 2009

mata....dominikovi všetko naj k narodkám.... 🙂 🙂 🙂

matar
31. aug 2009

dakujeme za dominika 🙂 monika, dominik by mohol mať niečo z tvojej pohodičky, občas mám pocit, že nám ho podstrčili, nikto v rodine nie je taký čertisko ako on 😨

moni1412
1. sep 2009

mata co ty vies co sa deje v BN porodnici? 😀 😀 😀 😀

matar
1. sep 2009

no teda keby sa tak nepodobal na paťka, tak neviem neviem, či nezačnem pátranie 😀

moni1412
1. sep 2009

nechcela som ta vystrasit 😅 ale kd to mas potvrdene podobou, tak nie je o com 😉

luciankasebastianko
1. sep 2009

ahojte Dominikovi všetko naj a ked dodatočne 🙂 maly ešte pozerá ružovúúúúúúúúúú zahradu 😖

motiilik
1. sep 2009

luci ahoooooooj...aj ja do toho čumííííím 😀 ,sice malu som už uložila,koooooonečne.... 🙂

no a od zajtra nám začínajú krušné chvíle"""škola""" 😅 malá sa netešíííííí...nejak ju to nechytilo 😠

moni1412
2. sep 2009

motiilik hmm, snad sa Saske zapaci 😉
nam zacinaju krusne chvile tiez, tatino v praci a Denisko ked vstane, bude same a tata? a tata? 😅 bude to zaujimave dnes 😒

motiilik
2. sep 2009

moni,to aj u nás....mala jak vstala poobede,len hladala tatu...ten nám už odišiel ☹

a bodaj by si mala pravdu s tou školou....no ved uvidíme 😅

moni1412
3. sep 2009

vy to mate tazke bez tatina dlho 😒

neboj, pride jej na chut 😉

motiilik
3. sep 2009

Monika bodaj by si mala pravdu.no ved uvidíme,ako nám začne školský rok 😉

inak všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaj k narodeninám 🙂

katun
3. sep 2009

ahojte vsetky, vidim ze ste mali stretnutie.. zavidim.. nabuduce tu snad budem aj ja. takmer cele leto som bola s nasimi na chalupe mimo banoviec. teraz som chytila asi chripku, lezim s teplotami vysokymi - a to som chcela s malym ist plavat, mame totiz este dve hodky k dobru.. tak neviem kedy si to vyberieme. buduci tyzden uz musim ist do bratislavy, ale poviem vam, voooooooobec sa mi tam nechce. zase sa zacne ten kolotoc - uf uf. tak ja dufam, ze sa uvidime bud na plavani alebo niekedy vo woode, ved ho mam hned pod oknami 🙂 papa a nech vas obchadza chripka a ine choroby. 😎

moni1412
4. sep 2009

motiilik dakujeeeeeeeeeem 😵

luciankasebastianko
4. sep 2009

ahojky baby
kanut už som sa bala kde si. Dúfam že Adamko je zdravučky aj tebe skoré uzdravenie 😉

matar
7. sep 2009

no tak sa katun vráť do BN, ked je tu lepšie ako v blave 😉 a želám skoré uzdravenie obom.
a ešte mi napíšte kto chcete hodiť vaše fotky na CD-čko, potom vám ich rozhodím.

motiilik
7. sep 2009

Mati,tak ja sa hlásim.....my chceme všetky zábery,aké si robila...su krásne....vopred dakujeme...a napíš aj cenu,čo za to... 🙂

moni1412
7. sep 2009

mata my podobne ako evka, aj s tou proviziou 😉