• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
ahojte už sme doma ja som sa rozlúčila na facebook a tu som už nemala čas zajsť :cry: ale bolo super pozerám že nemám čo dočítavaťaspon som v obraze :grinning: dám aj fotečky len teraz to blbne
24. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz ste doma, Luci? vam bolo teda :wink: tesime sa na fotky
24. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ,už sme domka
http://www.facebook.com/album.php?aid=7261&id=100000118661718&l=f938679fdb
ako sa má bublinka už by si mala vedieť čo to bude mne to povedali už v 16 tt a vraj je to najlepšie vidieť v 16-18 tt kedy ideš ?
24. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj moni..no to uz tak byva..ze to prve tehu si asi vychutname najviac...jendak ze je to nieco nove a jednak ze mame viac casu...
24. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci super fotky, fakt vam bolo uzasne :dizzy_face: a pridala som si ta medzi priatelov na fb, nevies preco som ta este nemala?! :confused: na sone som bola minuly tyzden, foto v albume :wink: nepytala som sa, ale keby videla, tak mi povie, pri Deniskovi mi povedali sami hned :slight_smile: tak pockam do toho 20.tt (+, - ) :grinning:
24. sep 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci hovorime ako keby sme mali uz 3 deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. sep 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, mate pravdu. je to uplne ine... presne si t vystihla, emik.... :wink:
25. sep 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky aj sa dnes chystate na jarmoky a burciak??? my asi ani nie :slight_smile: ja som trocha nachladnuta a do rana to chytil aj Jakubko tak soplime a kychame obaja...dufam ze to zostane len v tejto faze a neprida sa kasel a horucky... :zipper_mouth:
25. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik my hej, nasi pridu, tak pojdeme aj s nimi... no rychlo sa vyzdravte.... my bojujeme so soplikom uz tyzden, kaslik uz, chvalabohu, presiel a dufam tiez ze aj ten soplik sa umudri. betar jeden :unamused:
25. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no emik, oslava nadherna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: normalne na profi urovni, mas moj obdiv, krasne si to Jakubkovi nachystala a teda - Jakubkovi prajeme k prvemu rocku vela vela zdravicka, stasticka, lasky a stastnych krockov :wink:
a nech je aj s maminkou skoro zdravy

Mati, Moni, som moc rada, ze som vas aspon na chvilku vcera stretla, Adulke uz vysli prve dva zubky- horne dvojky, takze vyzera ako maly hrosik :grinning: a tlacia sa dalsie, takze si babie leto ,,uzivame,, s hnackami, nervozitou, bolestami a velmi zlym spankom :frowning2: ale aj to patri k zivotu.

co by ste povedali na stretko buduci tyzden? my mozme okrem pondelka, to sa ideme ockovat :rolling_eyes: a o kolkej?
26. sep 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik supeeeeeer oslava :dizzy_face: parada :dizzy_face:

Ivka aj jasom rada ze som vas stretla... aj matu, ale ta nas asi nevidela :grinning: my sme boli az 2x vcera, s nasimi a potom aj s tatinom fajn bolo, aj ked sa mi zda ze z roka na rok je tam toho coraz menej :unamused:
26. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak montana sa nám dnes vydala :grinning: prajeme všetko naj :grinning:
26. sep 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby...

no uz sme na tom lepsie (inak nasadila som nam obom homeopatika a zaberaju..super aspon nemusim tlacit do maleho lieky)... vcera sme uz nevydrzali a isli sme aj von ked bolo tak naadherne.. :sunglasses:

martanko drzime palce nech adulke rychlo prejde trapenie so zubkami a dufam ze sa uvidime na stretku...
27. sep 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte inak emik tie sople ma aj moj maly asiu zmena klimatu :slight_smile:
27. sep 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj montane gratulujeme a prajeme do manzelskeho zivota samu lasku aspokojnost :wink:
28. sep 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana, želáme podarené manželstvo a ešte aspon jeden taký poklad ako už máte doma :wink:
a jakubkovi posielame pusinky :dizzy_face: a aj malej adrianke, je na zjedenie (a adamko samozrejme tiež)
ja som za stretko, v podstate mi je jedno kedy, na dalši týžden ešte nemáme nič dohodnuté, tak v pohode

moni, my sme vás ozaj nevideli :fearful:
28. sep 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik a Kubkovi vsetko naj, nejak som zabudla napisat :sweat_smile: vela, vela zdravicka hlavne :wink:
28. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Banovcanky, chcela som sa opytat na podnikovu predajnu RaK - ci je otvorena denne, kedy ju otvaraju a ci sa da v nej topanocky odskusat. Ideme autom po Slovensku a uvazujem, ze by sme sa tam zastavili.

Velmi pekne dakujem
29. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miracle otvorena je asi denne, ale myslim ze len do pol 2., alebo do druhej a odskusat sa da.... :wink:
29. sep 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miracle ja som tam ešte nebola, ale tiež tipujem, že dlho otvorená nebude. a skušať sa dá isto :slight_smile:

baby, mali by sme si dať to rande, ale už asi v anjelikove, ked sa nám to počasie tak pokazilo, nie?
30. sep 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata ty si tam nebola?????? :confused:
30. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miracle,kamoška spomínala,čo tam chodí,že je to otvorené denne do 15.00hod...

a baby,ja som za stretko...bodla by zmena a konečne taký dobrý pokecík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni nie v raku som ešte nebola, zatial som vždy kupovala papučky na stanici kde predávaju raka, ale už sa chystám
1. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
motiilik nam raz teta co odchadzala odtial posledna, sme ju akurat vystihli, povedala asi do tej druhej :unamused:
1. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak už sa hlásim späť!
Ďakujem všetkým, čo ste na mňa mysleli v sobotu :wink: Svadba bola super, malému sa vôbec nechcelo spať, tak sme sa museli baviť viacej s ním ako s hosťami, ale nevadí, veď sme sa bavili všetci :grinning: . Fotiek mám zatiaľ iba zopár, ak bude večer čas, niečo sem hodím :wink: Zvyšok fotiek budeme mať až o mesiac, aj dvd :confounded:

P.S. Dúfam, že už všetci maródi vyzdraveli :wink: , nás tiež držala chrípka 2 týždne... aj cez svadbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale už sme O.K. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, co co to? :fearful:
4. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok