Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

luciankasebastianko
11. okt 2009

ahojte tak čo porabate ? ja malého ešte nedávam ani na nočník ešte to nevie regulovať 😀 tak načo ho trápiť 😕 držím vám palce nech to ide ako pomasle to odúčanie 😉

matar
11. okt 2009

luci, vy máte ešte čas, potom sa potrápite dosť 🙂
no čo, dáme tento týžden to stretko v anjelikove? aj tak sa už vonku veľmi nedá byť, tak budeme mať zmenu. ale tam ja môžem skôr doobeda, a otváraju asi až o 10- tak len tak na 1,5 hodinky dokedy pôjdu drobci spať.

motiilik
11. okt 2009

luci...máš čas,neboj a budete šikovný... 🙂 my už to nejak dotiahneme do konca... 😅

mati,ja som za...len den v ktorý to spojíme 🙂

martanko
autor
12. okt 2009

mati ja mozem najskor az vo stvrtok, Adamko cez vikend grckal, tak ho mam doma a aspon tri dni s nim nikam nepojdem, aby sme nenakazili ine deturence 🙄

matar
12. okt 2009

mne je v podstate jedno kedy 😉 tak to môžeme dať na štvrtok, aby mohol aj marťanko - a čo ostatné baby?

montana13
12. okt 2009

Ahojte, po dlhšej odmlke som zasa späť 🙂 🙂 🙂

dodatočne prajem všetkým oslávencom všetko najlepšie a chorým skoré uzdravenie 😉

a neviem, či som poďakovala všetkým za gratulácie k svadbe, tak ešte raz všetkým ďakujeeeeem 😀

emik, už som tu a budem už aj častejšie 😉 . Písala som si s Luciou, že ešte neplávajú.. a vy? Tiež sa bojím ako sa Majko napojí 😅, vo vani sa mu páči, ale keď ho pri umývaní sprchujem, riadne protestuje... 😀

A žeby ďalšie stretko? Pridáme sa, nám je tiež jedno kedy, spánok máme taký rozhádzaný, zaspí až od únavy... 😔

montana13
12. okt 2009

A už máme aj zopár fotiek zverejnených:

http://www.facebook.com/search/?init=srp&sfxp=&...

motiilik ich už videla, že? 😎 😀

moni1412
12. okt 2009

montana fotky mrknem zajtra, som teraz len na skok....ale tesiiiiim sa 😉 ja sa cudujem minule na fb, ze nejaka baba co nepoznam v mojich priateloch, ze kde sa tam vzala 😀 a to ty si si tam priezvisko zmenila 😀

luciankasebastianko
12. okt 2009

ahojte baby 🙂 nech už je leto 😀 dajte den v tom Anielikove a skúsime prísť ale osobne by som išla račej poobede ked sa vyspia ale 15 :00 😉

motiilik
13. okt 2009

montana jasné 😀 😀 😀 ,ja som šikovná v tomto...ale su nádherne tie fotky,proste som si ich asi tri krát dookola pozerala,čo som sa nemohla vynadívať na krásne záberiky.... 🙂

no a mne je tiež v podstate jedno kedy,len nech neprší,bo sa nemáme ako dostať,sme bez krytu proti daždu 😖

moni1412
13. okt 2009

montana prekrasne 😵

my sa asi stretka nezucastnime... neviem ci budem mat do stvrtkla funkcne auto a zdolavat kopec do mesta s kocikom sa mi ale voooobec nechce 😒 tak snad inokedy 😉 zacina ma brusko pobolievat, ked sa prechadzame, tak len po Dubnicke, v meste sme peso neboli ani nepamätam 😒

motiilik
13. okt 2009

moni,ale ved to by sme dali stretko v anjelikove, a tam nieje kopec,to je len kusok 😕

emik18
13. okt 2009

Juuuj no aj my by sme sa pridali veeeeeeeeeeeelmo radi..ale asi nebudeme moct.. :( doobeda mam prac. zalezitosti a o jednej ockovanie... takze zalezi aj od casu....?!?

martanko
autor
13. okt 2009

no mna to moc mrzi, ale my asi tento tyzden vobec nevytrcime paty z domu, Adamko teraz v noci zase grckal a to uz som sa tesila, ze mu je lepsie ..... ☹

matar
14. okt 2009

no tak my sme marodi 😢 nikolka je na antibitikách a dominik mal večer teplotu, takže tiež čučíme doma.

motýlik, povyberaj si fotky na kalendár, už ich pomaly začínam robiť, inak to nestihnem 🤐

marťnako a ty nemôžeš spávať, ked tu strašíš o polnoci? 😀 😉 a čo je zase s adamkom? vám podla mna niekto počaroval 😒

motiilik
14. okt 2009

mani....oki,idem na to...sa teším nan....jak malé dieťa na nejakú novú hračku 😀 ,kedy ti to mám doniesť??? 😉

martanko
autor
14. okt 2009

mati v noci zehlim 😀 😵 cez den nie je sanca, ale inak by som spala ako batola 🤐 . No Adamko je tento rok fakt ako ucarovany, chyti kazdy bacil a to bol doteraz pomerne zdravy, neviete, co pomaha proti caram? 😎

matka, ak budes mat cas, skus mi do mailu napisat kratucku esej 😀 o tvorbe kalendarov, v com to robis, ako to upravujes a kde to davas viazat, budem moc a moc vdacna, snad sa tento rok uz k tomu dokopem 😉

moni ako sa citime? babatulko poslucha?

mati aj vam prajeme, nech chorobky rychlo prejdu a ste opat zdravi

moni1412
14. okt 2009

motiilik kopec je, ved od Dubnicky sa inak do mesta dostat neda. ale pozeram ze aj tak sa stretko rusi a poobede musim ist do TN, takze aj tak to vobec nevychadza 😒

Ivka no teda 😒 vsetko sa na Adamka lepi, dufam ze mu to cim skor prejde 😒 a Adka je ok?
citime sa fajn, zajtra idem na poradnu rano, tak uvidime. uz aj kopka, tak snad bude ok 🙂
a co sa kalendarov tyka - ked je cas, aj ja sa rada s tym pohram, tu mas temu o tom - https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... , inak si treba stiahnut program gimp (teda neviem v com robi Mata, ja v nom ) - je zadara napriklad aj tu http://www.slunecnice.cz/sw/gimp-windows/ 😉 tak popozerkaj a uvidis 😉

matar
14. okt 2009

ja robím v photoshope, je tam viac akcií a mne osobne sa tam robí lepšie ako v gimpe- ale je pravda, že som začínala s gimpom. a ja som tiež taký samouk, muž mi len stiahol na photoshop češtinu a skušala som, čo ktorá funkcia robí. ale výborné návody nájdeš na www.baby-cafe.cz, tam je to od a po z a ak nebudeš niečomu rozumieť, tak sa v pohode pýtaj. tlačíme a viažeme v trenčíne v jednej kopírovacej službe. najskôr som tlačila doma, ale plnofarebné stránky ma pri cenách náplní do tlačiarne vyšli viac ako ked to dáme vytlačiť tam

a čo sa týka bosorovania neporadím 🤐 ja kupujem kilá ovocia, denne to do detí tlačím, piju každý den aktimel a nika papá aj "marťankov" a a aj tak mi ochorela ☹

motýlik, dohodneme sa, zatial sťahujem čo mi treba a ked sa rozbehnem a budem mať všetko pohromade, tak sa ozvem 🙂 už skoro dva týždne si pomaly dávam dohromady materiál, dá sa mi, len ked deti spia, a teraz ked je doma aj nikolka, je to komplikovanejšie. inak (a to nie kvôli tebe evy) asi 4-5 báb ma strašne ukecáva, aby som im kalendár urobila, tak som povedala, že tento rok sa do toho asi pustím, aspon si aj ja privirobím na darčeky. ale aj ked je to blbé, zadara nad tým teraz fakt dva mesiace po nociach nestrávim, na nete baby robia tak za 10-13 euro, ale to sa mi zdá veľa, lebo aj tá tlač výjde ešte min. 10 euro. poradte, kolko si za to "symbolicky" mám pýtať. kamoška povedala, že 7-8 euro je taká primeraná cena- myslíte, že je to v pohode??? nemám sa to koho opýtať, paťko povie, že on nevie a on by to nerobil 😒

luciankasebastianko
14. okt 2009

ahojte tak steto je v nedohladne ☹ všetkym marodom prajeme skoré uzdravenie 🙂 🙂 🙂
matka ta cena je v pohode určite sa nad tym natrápiš 😉 ak ti to stačí 😉
moni dávajsi pozor račej vela nebehaj ja som sa začala otvárať skoro v 5 mesiaci 🤐 som neposedela 😅

motiilik
14. okt 2009

moni,šak hej....tak radšej zbytočne netreba riskovať,radšej nech je bábo v klude a OK 🙂

mati,jasné,daj mi vedieť,mám už nejaké tie fotky nachystané v pc,už ich len na cd hodiť,sa teším...aspom mám pre rodičov darček vybavený,už len deťom niečo najsť a manželovi 😀

aj my prajeme všetkým marodom skoré uzdravenie 😉

emik18
14. okt 2009

Mati ja si myslim ze je to aj malo..je s tym dost prace..(ja uz dlhsiu dobu pracujem na fotoknihe) a ja osobne by som bola ochotna zaplatit aj 10 eciek 🙂 takze si ma mozes napisat do zoznamu cakateliek xi xi xi (teda ak mas este volno..!!?? daj vediet..) super napad na darcek

Moni veru radsej oddychuj.. este sa nabehas ked budu 2 ratolesti 😨 juuj ten pocit ked babenko kopka by som rada citila.... hmmmmmmmmmmmmmmm

Luci sa cudujem ze si sa neotvarala skor..pri tvojej neposednosti ako ta poznam 😀 ..... Inak pozdravuje ta Lenka Železnikova dnes sme spolu volali....

a este vsetkym marodom skoreee uzdravenie a zdravých nech bacile-cecile obchááádzaju na miile 😝

matar
14. okt 2009

ok,. evka, dávam si ťa do zoznamu 😉 práve som vymyslela január 😎

ellen
14. okt 2009

pardon, ze sem skacem, ale MONIII?? a ty si sa ani nepochvalila... ze gratulujemeeee strasne 😀 ako to dopadlo s balikom? daj mi vediet, icq mi nefunguje, hadam zajtra bude lepsie...

montana13
14. okt 2009

Ahojte, vidím, že stretko sa nekoná 😖 , nevadí, aj tak by sme nemohli prísť. Zase ma chytila chrípka. Mňa už z nej porazí, z jednej sa ako tak dostanem a lapí ma ďalšia 😠 😠 😠 aspoň že malý zatiaľ odoláva 😉

martanko
autor
14. okt 2009

no babule moje priznavam bez mucenia, ze som chcela byt lenivec lenivyyyyyyyyyyy a myslela som, ze mi tu date nejaky rychlokurz kalendarov, lebo vsetky tie stranky poznam, len nemam cas a vacsinou ani naladu sa tym prehryzat, ale teda ste so mnou spravodlivo vypiekli 😀 😀 😀

mati martankov papa aj Adamko (upozornujem, ze nie je kanibal 🙂))))))) ), aj vela ovocia, aktimel pit nechce, ale od jula berie aj lieky na imunitu po tych hroznych jarnych tyzdnoch, no som bezradna, len dufam, ze sa z toho nejako vyseka, posilni ho to a uz bude dobre 😵 a co sa tyka ceny za tie kalendare, opytaj sa rovno tych bab, kolko su ochotne do toho investovat

moni Adka je zjavne ok a silny koren, len jej teraz idu zubky, tak je dost mrzuta a panovacna

montana aj tebe prajeme skore uzdravenie

moni1412
15. okt 2009

mata podla mna by si mohla vziat aj tych 10-13€ ked ta ukecavaju a idu tak ceny 😉 preco si nezarobit ked sa da?! 😀 ja tento rok asi zacnem neskor, este som nic nezacala stahovat, nejako nie je cas 😒
a kde v TN davate tlacit? kolko ta vyjde kalendar aj s prednou stranou?

som po poradni, zastupuje Baska asi Majercik, koksooo.... to je vam vesela kopa 😀 sranda poradna dnes 😀

montana coze to vy mate tento rok s tymi chripkami? 😒 nech ti to rychlo prejde 😉

Ivka na tych strankach sa to najlepsie naucis a dostanes do toho 😉

ellen dakujem 😵 asi nebol cas, nejaks sa uz na nete malo stretavame 😅 balicek zatial neviem, nasla som si tam neprijaty hovor, asi som ho prehliadla ked som bola v meste, tak cakam ci bude reagovat na moj neprijaty, alebo zavolam ja zas. dufam ze mi ho este dnes prinesie 😒 dam potom vediet. dik

motiilik
15. okt 2009

moni,stiahla som si ten program,ale som z toho paf....daj nejaký rychlokurz,ako sa v nom orientovať...za probu to stojí,aspom poskôšam,čo viem....hehe 😀

moni1412
15. okt 2009

Evi, mata sem dala link www.baby-cafe.cz - tam je najlepsi navod na to. tak popozeraj, pripadne aj temu tu na mk co som sem ja hodila a keby cosi - pytaj sa - sme tu dve 😀

matar
15. okt 2009

no najlepšie je to tak, že poskušate čo vám pôjde a na ostatné sa treba len vypytovať 🙂
moni a sestrička u baška je stále ema, či aj tá dovolenkuje?