Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

luciankasebastianko
15. okt 2009

ahojte emik dakujem za pozdravenie od Lenky 🙂

luciankasebastianko
15. okt 2009

baby baško je vraj v BA na onkologii neviete čo má 😕

emik18
15. okt 2009

super Mati dakujem.. co vlastne si mam pre teba nachystat a kedy a atd... daj potom vediet

Nooo Moni a este je ten Majercik aj velkyy sympataak 😎

Luci to faaakt??snad to nie je nic vazne...

moni1412
16. okt 2009

mata odkial stahujes freebies? mam par stranok, ale nic moc tam nemozem najst 😒
sestricka je Ema, ale ved chodi tam este jedna.

luci nestras ☹ snad to ozaj nie je nic vazne 😖

luciankasebastianko
16. okt 2009

ahojte baby tak sme už aj my pacienti a máme aj ATB no super prvá nemoc a hned zapal priedušiel 😠 a mna chytá chripka idem sa potiť a tiež som jedla Actimel a vitamin 😔

moni1412
16. okt 2009

lucka liecte sa 😒

matar
17. okt 2009

to fakt, dufam, že je baško ok 😨
emik, vyber si tak 20 fotiek (najlepšie z rôznych ročných období- aby som mala z čoho vyberať a ešte napíš zoznam sviatkov ktoré chceš mať v jednotlivých mesiacoch vyznačené - narodky... ak ich tam chceš mať zvýraznené. teraz som síce v blave, ale v pondelok sa do toho seriozne pustím 😉
moni, ja najnovšie robím tak, že si dám vygoogliť freebies+digiscrapbook a tak pozerám jednotlivé stránky či tam bude niečo zaujímavé. pozri si isto napríklad WaterLO (freebiečkový raj, tam je toho dosť. ked budem doma, môžem ti hodiť do ss nejaké linky, teraz nie som pri svojom pc, tak to neviem nájsť

luci ☹ je tu ešte niekto kto nebol chorý???

motiilik
17. okt 2009

mati....my sa hlásime...my zatial pečlivo odoláváme nátlakom chrípky 😀

ale to úšastne počasie je fakt na depku 😒

moni1412
17. okt 2009

mata ked budes doma, prosim ta, hod mi tie linky.... WaterLO pozriem, to veru nepoznam... dik.

nechcem to zakriknut ale my sa dopujeme vitaminmi, aj prirodnymi (kazdy vecer kooooopa ovocia) aj celaskonom, oscillococcinum, najnovsie actimel, tak dufam ze aj nas to obide. dnes sme sice boli u nasich a mamina prechladnuta, dufam ze odolame 🙂

v spolocnoterminovej teme mi pisala jedna baba z PE ze Majercik ide od Noveho roka do BN...

luciankasebastianko
18. okt 2009

ahojte ešte žijem 😝 maly v pohode ako keby ani nebol choručky 😉 akurát brachce riadne 😅

luciankasebastianko
19. okt 2009

ahojte baby som turochu upratovala no strach ked je stále doma čo tu narobí bola som u doktorky lebo ATB nám urobili bolačku na ritulke je to skoro ako zaparená ritka ,ale ovela horšie a sposobili to kvasinky aj napriek tomu že papá aj probiotiká má to strašné a véééééééééélmi ho to bolí ked sa vyciká alebo vykaká tak velmi plače ,prebalujem skoro stále máčame v repíku natierame canestenom a pláčeme a plačeme a niekedy už by som aj ja 😔 ale dychanie je už čistejšie 😉

matar
19. okt 2009

moni máš IP 🙂

emik18
19. okt 2009

jej Luci tak to mi je luuto ze sa takto trapite.... ☹ drziime vsetky paste aj place nech sa skoro z toho dostane Sebatianko a ty tiiez.

No my chvaalabohu tiez odolávame chorobam..a priznam ze nepijeme actimel a neberieme vitamíny a Jakub ma nejaku divnu averziu voci vsetkemu cerstvemu ovociu...(nechapem po kom? ja by som to jedla na kila....) tak dufam ze odolame ale zase, ked je vonku skaredo nepohneme sa z domu.....ak nie je nutne..dnes sme boli cca po tyzdni...

Mati oki foto vyberiem..len dokedy by to malo byt?? bo teraz finisujem s BP..tak ani neviem kde mi hlava stoji... nieto este rozmyslat nad sviatkami rodiny (ved vies veela nas je)..ale suuuper napad!! 😲

dnes som pocula ze bol basko na "malom chirurgickom zákroku"....nic viac neviem... dufajme ze fakt nic vaazne a ze je v poriadku 😒

horalka777
20. okt 2009

baby nestraste s tou onkologiou... 😔

a - ano, my sme zatial zdravi a von chodime, aj ked je zima a vietor 😅
vsetkym skore uzdravenie a hes hes bacily hnusne!

martanko
autor
20. okt 2009

dobre raanko

horal ahooj, my sa hlasime do klubu chodiacich po dvoch 🙂 sice este neisto ale uz je to tu 😀 takisto Adu zacala klebetit ako baba na trhu 😀

matka poprosim tie linky aj mne, tento tyzden som to trosku okukla, volaco postahovala a ked da panboh a deti, snad aj volaco vytvorim 🙂

dnes mame vo skolke tekvickovy pochod, tekvicka-lampasik nachystana, len to dnes vyzera na dazd 🙄 ☹

emik drzime silno palce, nech pracu dobre napises a este lepsie obhajis 😉

vsetkym chorobkam prajeme skore uzdravenie

...a Monike prijemne tehulkovanie 🙂 teraz som zistila, ze vas druhy drobusik bude marcovy ako ja, ale podla terminu este rybicka 😀

moni1412
20. okt 2009

emik vela trpezlivosti a silne nervy pri BP 😉

Ivka hmm, ktovie ci bude marcovy. snad len nepojde v slapajach svojho starsieho brasku 😀

moni1412
20. okt 2009

mata a dik.... a Ivke to preposlem, dobre?

matar
20. okt 2009

ok 🙂
emik, no tak do polky novembra najneskôr,aby si si to aj ty stihla potom dať vytlačiť a zviazať 😉

martanko
autor
20. okt 2009

moni diiiiky 🙂 a fazulka nech sa len drzi vnutri celu zimu 😀

mati, uz som kukla tvoje dielka na mmb, no nadhera 🙂

emik18
20. okt 2009

OK Mati to je v pohode to stiham..prehrabat vsetky foto.. 😒 a kam to mam dat vytlacit..tu niekde v BN alebo?? jeej ozik este sa musim zastavit pre tie fotocky od teba...??!je to este aktualne dufam aj som na ne zabudla..ale isto by som aj z tych nieco pouzila...

matar
20. okt 2009

hej aj z tých sa bude dať 😉 my dávame tlačiť v trenčíne, buduci týžden pošlem paťka zistiť aké sú teraz ceny

moni1412
20. okt 2009

mata ozaj tie foto od teba, este si nemala cas dat ich na cd? aj mne by sa hodili este nejake, pofotila si fakt super vtedy 😉
kde v TN? preto som sem teraz prisla, lebo vecne zabudnem sa spytat..... a ked budes vediet aktual ceny, hod nam ich... dik 😉

moni1412
20. okt 2009

mata pozerala som na mmb... ty uz si zacala kalendarik??? ty si sikula 😉 super su. pozeram ze som si stiahla rovnaku predlohu kalendarikovu, myslim ciselnik.....

matar
21. okt 2009

ok moni, dám vedieť 🙂 už som hodila kvôli vám kalendárik aj sem, potom ho zmažem, dufam, že mi nebudu chodiť nejaké blbé správy 😒

martanko
autor
21. okt 2009

mati prekrasne, ako vzdy 😉 aj ja som sa uz trochu pokusala 🙂

matar
21. okt 2009

no vidíš marťanko, stačí sa rozbehnúť a ide to 😎 ešte sa skus pozrieť na vrstvy- tam je štýl vrstvy- vrťený stín- ked obrázky vytienuješ, vyzerá to ešte lepšie 😉 inak, super vystrihnutá postavička 😎 a klobuk dole, ak chceš urobiť kalendár na každý týžden, k tomu som sa ešte nikdy neodhodlala

motiilik
21. okt 2009

Moni,prepošli aj mne tie linky...aspom sa pohrám s tým....snad do toho časom prídem.... 😅

mati,sa teším na ten kalendárik,ten tvoj je krááááásny,len Ti musím poposielať ešte nejaké fotky,aby si mala z čoho vyberať.... 😵 a aj na cd sa teším,daj vedieť,ked ich tam stiahneš..... 😉

moni1412
21. okt 2009

mata blbe spravy???? 😒

Ivka ty nam nehovor ze prve pokusy 😉 to ti nikdy neuverime 😀 su super 😉

motiilik mas to v IP 😉

ja tiez rozmyslam aj nad tyzdennym kalendarikom, ale ak stihnem mesacny, uvidim 😀

motiilik
21. okt 2009

moni.....dakujeeeeeeeeeeeeeeem..idem pokukať,pokila drobec spííííí 😀

motiilik
21. okt 2009

Ivka....krásne pokusy....idem pokukať niečo... 🙂