Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
9. feb 2008

to by bolo fajn. my máme v utorok stretko v anjelikove kvôli fit lopte a asi v stredu pôjdem kuk na plaváren, a prihlásiť nás.

petal
12. feb 2008

tak ako som predpokladalatak nam doktora plavanie neschvalila nie je velmi tomu naklonena ze mame pockaz kym bude starsia asi az o rok. jej sa nepozdava chlorovana voda v bazene. tak som z toho sklamana chcela som s malou ist. no ale co jej mam na to povedat povedala ze mame ist radsej v lete do chorvatska

matar
12. feb 2008

to k akej doktorke chodíš? čo ja viem, práveže to každému odporučaju. 😒 no nič, my sa ideme nahlásiť asi zajtra. dnes sme mali fit loptu, bolo tam fajn 🙂
a dohorvátska ideme aj my 😀 😉

martanko
autor
12. feb 2008

petal ake stare mas dietatko? pokial viem vacsina plaveckych jasliciek berie detusiky minimalne od pol roka ale tiez by som asi pockala aspon do aprila, kym bude teplejie.

petal
12. feb 2008

martanko,mala bude mat 10 mesiacov o tyzden a chodim k dr. halakovej. takze tak

martanko
autor
12. feb 2008

tak to uz je velka slecna 🙂 nas Adamko mal tiez tolko mesiacov, ked sme s nim boli v plav. jaslickach a velmi sa tesil, bolo to super, my sme boli plavat v auguste

matar
13. feb 2008

no my by sme chceli začať ked bude mať malý pol roka, to je akurát o tri tt. v lete sa nám velmi nedá, to sme rozlietaní kde kade. ale s nikolkou som chodila tiež tak, a bolo to strašne fajn. a malý vodu zbožnuje 😀
petal a maličká má nejaké problémy? (možnosi to už písala len sa nepamatám a nechce sa mi čítať spatne.)

bože, to adamko už má cez dva roky???? to inak uteká 😅

martanko
autor
13. feb 2008

matar: to ti poviem, niekedy mam pocit ze sa otocim v kuchyni a uz je dalsi tyzden prec 😅 a Adamko ma niekedy rozumu ako 8-rocny 😀 vsak aj Domco je uz paradny dubacik, ved sa nedavno narodil... ako prijala Nikolka braceka?

matar
15. feb 2008

nikolka je v pohode, lubi ho jak kona,stále ho bozkáva a stíska, musím dávať pozor, nech moc nestlačí 😀
ale niekto tu pred rokom hovoril, že o rok bude pracovať na adamkoom surodencovi a čo ???? 😀 😉

martanko
autor
24. feb 2008

no vsak ano, poctivo sme pracovali a pracovali a pracovali ..... az sme sa konecne dopracovali a o nejakych 7 mesiacov nam pribudne dalsie male slniecko 😀 (teda dufam, ze bude vsetko v poriadku)

moni1412
24. feb 2008

martanko ak som spravne pochopila - Adamko bude mat surodenca? 😀 No super, gratulujem, drzim palceky aby bolo vsetko ok.... nedoplnis profil? 😉

matar
25. feb 2008

jejeeee, ty si ale tajnostkárka 😠 😀 tak moc blahoželám a želám rovnaký krásny pokladík ako je adamko (no teda aspon aký bol skoro pred rokom, tolko som ho už nevidela 😲
moni, ty stále ležíš? či sa ked sa takto "opeknie" aj výjdeš prejsť?

moni1412
25. feb 2008

matar boli sme vcera aj dnes na prechadzke, tak dobre padla 😀

martanko
autor
26. feb 2008

matar coby tajnostkárka, vsak aj ja to viem len tri tyzdne 😀 😉 len dufam, ze bude vsetko ok, lebo pri Adamkovi by som asi oddychovat nemohla 😝 je to taky zivanisko.

moni ty chodis tiez k Baskovi? ako riesis to dlhe cakanie? ja som bola pred dvomi tyzdnami a to som si odsedela ,,len,, 4 hodky a objednat sa da az na koniec aprila 🙄

moni1412
26. feb 2008

martanko chodim k nemu veru. Len ja tam chodim hned rano, okolo pol piatej som tam a zvycajne som prva, takze si odsedim len 2 hodinky 😀 Ale minule som sa objednavala, som bola prekvapena, ze este mali volne...ale skoro ziadna vyhra, som na pol 7 🙂 No s tym objednavanim je to ozaj hrozne... kedy ides najblizsie?

martanko
autor
26. feb 2008

chystam sa zajtra, kazal mi prist uz po dvoch tyzdnoch, co ma dost prekvapilo, lebo som len v 2. mesiaci a pri Adamkovi som skoro az do konca tehu chodievala len raz do mesiaca, ale to som bola este na Orave u inej doktorky. snad tam zajtra nebudem sediet cely den 🙄 po troch hodinach tam mam pocit ze vrastam do stolicky 😀

matar
26. feb 2008

martanko a prečo o 2 tt? ideš na krv? ja som kým bolo všetko ok chodila tiež raz do mesiaca. a pri adamkovi si mala neaké problémy cez tehu?

moni1412
26. feb 2008

martanko a zajtra? ja chodim tiez kazde 2 tyzdne a stale mi dava aj kontroly, aj poradnu vo stvrtok... zajtra to mas dobre, robia az poobede a v stredu tam byva uz menej ako byvalo kedysi, aspon minule mamina mala take stastie 😀

martanko
autor
26. feb 2008

nie, krv nespominal, len ze mam prist na kontrolu, aj mne je to divne, pri Adamkovi bolo vsetko ok, akurat pri porode sa mu nechcelo von, doktorka ma musela roztlacat 🙄

moni minulu stredu chcela ist k nemu svagrina a vraj tam bolo min. 40 zien, tak neviem .... asi musi mat clovek ozaj stastie a trafit den 😉

matar
27. feb 2008

tak držím palce, nech je všetko v poriadku.
a to čakanie vám nezávidím. ja už dufam vždy len raz za rok na preventívku a to sa objednám 😀 😎

moni1412
27. feb 2008

martanko asi fakt len ako vravis, trafit stastny den... 🙂 Dufam ze dnes to nebude take hrozne....potom podaj info, drzim palceky, nech ste v poriadku 😉
aj u ostatnych gynekologov v BN sa tolko caka? Ja som bola raz ked Baska zastupovala Hvizdakova a vtedy tam bolo tiez velmi vela zien, ale to asi len preto ze vyse polovica bola od Basku 🙂

petal
27. feb 2008

Ahojte. moni ja chodim k Paulovi a k nemu chodi mam pocit stale viac a viac zien, ked som bola este tehu, tak som prisla na stvrt na 7 a bola som prva alebo druha a o pol 8 som uz bola doma ale teraz k nemu chodi moja svagrina dost casto a hovori ze uz rano je tam kopa ludi a ja sa radsej na prevent tiet objednavam a tiet ma termin volny az o dva tyzdne. Ostatnych gyndosov nepoznam tu v BN. Inac mna to strasne nebavilo chodit na tie kontroly ked som bola tehotna, to moja mama hovorila, ze oni prisli raz za cas, popocuvali ozvy, ziadne vysetrovanie. To teraz sa vsetko tak strasne sleduje ale zas na druhej strane je ovela nizsia umrtnost deti aj matiek. Baby, rodili ste niektora cisarskym, ak ano, kedy vam doktor odporucil znovu otehotniet. martanko blahozelam k tehulkovaniu nech ti to bezproblemovo ubieha. Matar ako sa paci malemu cvivenie na loptach. ja mam pocit, ze cvicim viac ja sama ako s nou. tam su uz vacsie deti a tie uz najradsej iba lozia ale som rada, ze sa tam aspon s nieky stretnem a nie som taka izolovana.

matar
27. feb 2008

mne sa to celkom páči, malý dosť vymýšla, on je taký neposedný, takže veľa nevydrží. ale tiež sa unavím viac ja ako on 🙂
po cisáskom sa vraj môže otehotnieť po dvoch rokoch, ale neviem isto.

moni1412
3. mar 2008

Baby, ja som uplne mimo... jedna z nas, majoviek 28.februara porodila.... 😕 som uplne v soku....Ked si predstavim ze ja som este ani nepomyslela tak vazne na porod.... a nic nemam nachystane, chyta ma normalne panika.... 😨

matar
3. mar 2008

moni, ty sa len drž, nikam sa neponáhlaj 😉 máš krásne brušenko, len nech ti ešte poriadne narastie 🙂

moni1412
3. mar 2008

ahoj, matka 🙂 no ved hej...ja sa neponahlam, len som zistila ze by som mala byt uz pripravena na hocico 😉 Ako sa mate?

naty21
3. mar 2008

ahojte. matka, ty si už videla moni?
Moni a naozaj sa nemáš kam ponáhľať, ešte máš dosť času, držím palce 🙂

moni1412
3. mar 2008

naty ved ja viem, len to uz zacinam brat tak ze treba byt v strehu a pripravena 😀 Hej, videli sme sa minule s Matou 🙂 Ako sa vsetky mate? Dlho tu nikto nebol, mi bolo smutno.... 😒
martanko sa ako ma, neviete?

martanko
autor
4. mar 2008

ahojte maminy, co vravite na to hrozne pocasie? nas maly este aj ochorel, takze uz mam doma ponorku ako hrom.

moni mam sa celkom fajn, akurat ze mam ist zase na kontrolu o tri tyzdne, ale uz som dostala aj tehotensku knizku 🙂 doktor pozrel babinko na sone a uz bilo aj srdiecko, tak som trochu kludnejsia, ale aj tak musim stale uzivat Duphaston. este nejako preckat treti mesiac a hadam sa mi potom aj zaludok vrati na povodne miesto 😀 . tiez zi drzime palceky, nech sa drobcek v brusku este pekne pelesi, az kym nepride jeho cas, ved v maji uz bude hadam konecne slniecko a teplo 😉 . a poriadne si oddychni a pospi, kam sa da, aj do zasoby 😉

baby chodite do anjelikova? ja som bola s Adamkom zatial len dvakrat v Ruzicke na stanici a bolo to celkom fajn. neviete aky maju program v anjelikove? chcela som sa s malym prihlasit tiez na tie fitlopty, ale ochorel mi a kedze cakame mimi, uz ho ani nebudem moct na loptu dvihat, ved ma skoro 20kil.

moni1412
4. mar 2008

martanko v ktorom si vlastne tt?
Ja sa utesujem tiez tym ze uz bude karasne v maji 🙂 aspon dufam....ako sa da pospat do zasoby? 😀 Asi to skusim...ved nic ine nerobim, len oddychujem. ale to pocasie mi aj tak vadi. Je to krajsie ked sa pozeram z okna a vidim slniecko a nie takto.... 😒 Ale ved sa hadam coskoro umudri....
Inak, matanko, kolko bolo zien v cakarni ked si tam bola?