Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀

moni1412
3. nov 2009

kde ste vsetky???? 😕 dufam ze ste zdravucki

luciankasebastianko
3. nov 2009

ahojte no sme už o.k v plnom vykone 😀

luciankasebastianko
4. nov 2009

kuk 😀 a kanut je kde ? tak ma dnes napadlo 😒

kakatka1
5. nov 2009

Ahojte! Prepacte ze Vam sem skacem, myslim ze Moni1412 chodi k Dr.Baskovi, tak sa chcem spytat ci nebola na poradni a ci uz ordinuje on alebo kto. A myslim, ze raz som ta tam aj stretla, ked zastupoval Dr.Majercik,bolo to hned rano. 😉 Dakujem 🤐

moni1412
5. nov 2009

kati v pohode skac 😀 no bola som akurat dnes na poradni... uz ordinuje Dr. Basko. 🙂 no moze byt, bola som raz ked zastupoval 😅 bola som objednana, tak ak som sla tak, tak som to bola ja 😀 ty chodis k Dr. Majercikovi? 🙂

kakatka1
6. nov 2009

Dakujem za info, aj mi tak sestricka povedala ze od novembra by uz mal ordinovat Dr. Basko. Nie, nechodim k Majercikovi, tiez som ho trafila iba ked zastupoval, ale aj on je fajn. 😉 Velmi rada by som odrodila pri Baskovi aj druhe babo, tak dufam ze je zdravotne OK. 🙂

moni1412
6. nov 2009

kati a ty byvas v PE, vsak? necudujem sa, len sa pytam, viem ze k Baskovi chodia pacientky zdaleka..... no tak to bola teda nahoda 😀 aj Simonka si odrodila pri nom? snad hej, tea ja verim tomu ze je ok 😉

kakatka1
6. nov 2009

No ved prave, aj ja dufam ze to boli iba reci a je zdravotne v poriadku a este dlho bude. Ked ostal na marodke, tak som sa pytala sestricky a hovorila ze nic vazne. 🙂 Ano, aj Simka som odrodila s nim a bola som moc, moc spokojna. 😵

luciankasebastianko
7. nov 2009

ahojte
oznam pre montanu a emik
začíname plávať v piatok 13 o 8. 30 všetko je vybavené blišie info fb alebo mobil 😀
koniec oznamu 😉

matar
7. nov 2009

baško je oK 🙂
baby, ja asi pôjdem s domčom v pondelok doobeda do anjelikova trochu sa pohrať, lebo má byť zase škaredo, tak nech má zmenu. ak chcete dobehnite tam 😉

horalka777
9. nov 2009

baby, to co za zruuuuda rastie u Beresa na Sladkovicovej?? 😕 Som nevychadzala z udivu 🙄 Strasna konstrukcia pristavby 😝

moni1412
9. nov 2009

Juli hmm, asi pristavuju, neviem ci tam bude predajna alebo co..... no BN sa menia, niekedy nie som v meste chvilu a nestiham sa cudovat aj ja 😀

horalka777
10. nov 2009

Hej Moni, ja som sice u nasich pomenej, ale tiez mi obcas pada sanka 😅
Na druhej strane, bola som si "podojit" tu slavnu banovsku kravu - vzala ma kamoska - a rehotala som sa od zaciatku do konca, strasne sa mi to paci, aj ta hudba, co pri tom "dojeni" hra 😀 😀 😀 supeeeeer, mat tuto moznost v BA, dojim denne 😀 Lebo to mlieko je mnaaaaaaaam 😝

moni1412
10. nov 2009

Juli, tak to mliecko je uzasne, neda sa porovnat s mlieckami v obchodoch.... mali sme ho len raz, ale fakt to bol rozdieeeeeeeeeeel

matar
10. nov 2009

baby, ak budete mať a chuť, pomôžte nám prosím s projektom ktorý sme s kamoškami rozbehli
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
dííííík 🙂

moni1412
11. nov 2009

mata idem precitat 😉

baby, chcela som sa vas spytat ci neviete nahodou kedy v Anjelikove byvaju tehu cvicenia, kolko stoja a co si treba doniest? stranka mi nejde otvorit a kvoli tomu sa mi tam nechce ist pozriet 😅

matar
11. nov 2009

moni, stránka im nefunguje. my tam teraz s domčom občas zájdeme sa pohrať, ked sa nedá byť vonku, tak ak pôjdeme, spýtam sa

moni1412
11. nov 2009

ok, dakujem, mata 😉 si zlata..... 😉 myslim ze v utorok a stvrtok byva, ale neviem presne a ostatne okolo... tak dikes 😉

moni1412
11. nov 2009

ozaj, mata prieskum trhu na tlacenie a viazanie kalendarikov - este ste nerobili?

motiilik
12. nov 2009

Moni,ja som zisťovala tu v KOKA.....vyjde to okolo 10-13€ a trváu to okolo týždna...vytlačia a aj ti ho zviažu.... 🙂

moni1412
12. nov 2009

Evi, dik za info 😉

motiilik
12. nov 2009

Monika....nieje za čo moja 🙂 ...ako sa citiť???a čo malá princezna????poslucha zatial? 😵

matar
12. nov 2009

moni aj my ideme dávať do koky 🙂
a v anjelikove som ešte nebola, tento týžden to nestíham, lebo musím vyrobiť vela vecí pre ten detský domov, čo máme ten projekt, tak neviem kedy sa tam dostanem

moni1412
12. nov 2009

v pohode, mati, ked pojdes..... ja mozno pojdem dnes okolo, tak sa behnem pozriet mozno 😒
tak koka jednoznacne vedie..... ok, tak sa pridam 😀 potom to treba doniest tam na cd rw, staci tak?

babyyyyyyy som taka natesena... dnes mi suseda kamoska oznamila ze cakaju babo, juj, sa tesim, mat takto blizko dalsiu tehulu, bude sranda este 😀

Evi ale fajn, len mi zacina brusko tvrdnut, idem na Magne B6 uz, skoro, ale co narobim 😒 inak je dobrucka, ak neratam tie pocetne a caste rany do mechura 😅

motiilik
12. nov 2009

Moni,to je super,že sa pekne ozýva a neboj,bude dobre....Držím palčeky 🙂

a bud môžeš poslať meilom to do tej koky a potom si po to prísť,alebo osobne to doniesť...ja to tam dám na USB kluči.... 😉

moni1412
12. nov 2009

Evi vidis, kluc..... som nejak prispata 😅 kde vlastne presne sidlia? a dik 😉

motiilik
12. nov 2009

Moni,je písané,že ul.J.Matušku,je to na severe....na buduci týžden by som tam chcela behnuť,tak ak to najdem tak ťa budem presne informovať.... 😅

matar
13. nov 2009

ja pôjdem s motýlikom, tak dáme vedieť 😉
a baby moc moc dík tým čo pomáhajú s projektom, fakt si to velmi vážime a tie detičky isto tiež

motiilik
13. nov 2009

Mati,dnes som sa pýtala aj v Elmane,aj tam robia tie plagáty....aj ich vytlačia a aj zviažu(ale len rebrovo) a cenovo to vyjde tak nejak aj v KOKA,a trvať by im to malo zhruba 1-2 dni,záleži od práce...A doniesť sa to m§že na USB-kluči.... 🙂 cez víkend sa za Tebou stavim a dohodneme sa kedy a kde to dame urobiť,oki moja??? 😅