Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
22. nov 2009

emik a kedy mas tie dni "D"? aby sme ti mohli drzat vsetky palceky 😉

no maly je od piatku u nasich, cely vikend som lezala, tak dufam ze to bdue mat nejake vysledky.... 😒

my mame mat v utorok kalendarik uz hotovy, som zvedava 😉 Milos mi ho vzal do TN do Pamasu este v piatok..... 😵

emik18
22. nov 2009

Moni "den D" je 1. alebo 2. decembra este neviem presne..bo nam to este nedali vediet..ako vzdy a vsetko oznamuje nasa skola na poslednu chvilu... 😠
Jakubko je u svokry od soboty..uz sa ho neviem dockat ..zlatko moje milovane.... 😵

matar
22. nov 2009

noo, moni, ja si teraz poviem, čo by som dala za to, keby som mohla celý den len tak ležať 😀 ale viem ako som na tom bola ked som ležať musela 🙄 len oddychuj kým sa dá- aj ked z donutenia, potom ked tu bude maličká si veľa nepospíš 😉

moni1412
23. nov 2009

emik a kde to chodis na skolu? ze ktora je taka zodpovedna... 😅

mata hmm, vikend skoncil, maly prisiel domkov, uz mi nema kto pomoct, az tatino ked pride pred 5. domov... a dnes je Denisko ako certik... tak nic moc dnes, no... 😒

motiilik
23. nov 2009

moni,dnes su všetky deti čerti 😅 ,aj tá moja je dnes obzvlšť divoká,mrzutá a upišťaná 😒

emik18
23. nov 2009

..moni tak tu skolu istooo poznas slavna preslavena Trencianska univerzita.... len ina fakulta, ako ta co ju stale maju na muske.. skoda ze ja nemam za par mesiacov titul.. 🙂

luciankasebastianko
23. nov 2009

emik niekto si to musí aj odštudovať 😀

emik18
24. nov 2009

..Luci ale preco praaave ja.. ??? 😲

moni1412
24. nov 2009

emik hmm, sestra mi tam zacala chodit tento rok... na politologiu 😅
no vcera som akurat pozerala spravy kde hovorili o tom - pytali sa jednej z tych co mali titul za rok, povedala ze sa to da 😀 sila, no.....

s Ivkou je co, neviete? 😒

montana13
25. nov 2009

emik, neboj, však im tie rýchlotituly raz zoberú späť a potom sa potešíš, že sa pradsa oplatilo tých pár rokov študovať 😉 😀 ja som to mala tiež za plných 5 😠 (rokov)
už nech to máš rýchlo za sebou... sa teším na vianočné nákupy 😎 (vôbec nie som sebecká 😀)

a čo Jakubko, už sa zahojilo očko?

horalka777
26. nov 2009

Emik, uz to dobojujes, neboj, oplati sa 😉

Martanko je ok, je na Orave, 99% casu bez pristupu na net, vsetky vas pozdravuje 🙂

matar
26. nov 2009

je tak marťanko vegetí v prírode- aj ja by som už tak niekam vypadla
horalka, aj tu ťa musím pochváliť- parádne medovníkové domčeky robiť, wow. ja som to skušala, ale nikdy sa mi nepodarilo zlepiť steny a o streche ani nehovorím 🙄

moni1412
26. nov 2009

jeeeeeeej, Ivka relaxuje? 🙂 tak ju pozdrav, Juli, ak s nou este budes v kontakte...

aj ja chcem vidiet medovnikove domceky 😵

horalka777
26. nov 2009

no, relaxuje ako relaxuje, lieci si aj s detmi kasel 😝 😅

Mati, jeden jediny som zatial v mojom zivote vyrobila, tak ake domceky? Jedna chajda zatial. Ale uz je vydrazena, necakane a neplanovane 😀
Na zlepenie to chce len dobru maltu, to je vsetko 😉
Moni, kuk FB 🙂

montana13
27. nov 2009

Ahojte 🙂

aj ja chcem vidieť domček! perníkové sa mi veľmi páčia... síce som ešte žiaden nerobila, ale rozmýšlala som nad ním... 😉

moni1412
28. nov 2009

Juli, tak ta chalupka je naozaj prekraaaaasna :o) sikula si 😉 moj prvy jediny vyzeral o dost horsie 😀 mas talent, dievca 😉

matar
29. nov 2009

no na to treba pevné nervy a klud a kedže u nás s medovníkmi robí nikolka, tak toho až tolko nenatvoríme 😀 ale dnes ideme robiť vence, lebo treba aj do škôlky, tak som zvedavá, čo z toho vznikne

moni1412
29. nov 2009

mata potom, dufam, ze uvidime vytvory 🙂 😉

ja mam doma uz kalendarik, ale neviem cim to bude, niektore strany su take rozmazane.... pritom su tam fotky fotene kvalitnym fotakom ( niektore mobilom, ale hlavne ma stvu tie fotakove ze su skarede 😒 ), celkovo tie strany su take,.... neviem.... ci mi to ten gimp robi alebo ako 😒

mata ty ich davas v akom formate ked ich davs robit? v ulozenom .jpg alebo v tom origos .xcf?

emik18
30. nov 2009

Aj ja steeeeeem piect medovnicky...len my musite dat dobry recept..aby boli aj jeditelne...resp. nevylamali vsetky zuby 😀 lebo ja mam len take skusenosti ze boli tvrdeeeee aj 2 roky po upeceni... 🤐

moja IP je zhavaa....

horalka777
30. nov 2009

ahojte, nejdem zhavit IP, ja len ze dakujem, recepty mozno neskor, teraz utekame von 😀

(a aky recept chcete, na tie na ozdobu, alebo na jedenie? Prve su tensie a tvrdsie a druhe sa rozlievaju, ale mali by byt makke, ak je spravna konstalacia v casopriestore 😀 )

moni1412
30. nov 2009

emik poslala som ti do IP nas odskusany recept - mamina ho ma a pouziva uz dlhe roky, dala jej ho jedna ucitelka zo skolky este ked sme so sestrou tam chodili 😅 uz aj ja som ich robila takto po dva roky a su vyborne 😵

martanko
autor
1. dec 2009

caute maminy a drobcekovia 🙂

moni, aj ja si prosim dobry recept 😉

Juli, prekrasny domcurik 😵 ty by si si mala zalozit aj zivnost na torty a cukrovinky

moni1412
1. dec 2009

Ivka IP 🙂

Julka, Ivka ma pravdu - mas nadanie na tekto veci 😉

matar
1. dec 2009

ja ti recept nepošlem, ja som skušala už x receptov, vždy na "zaručene makké" medovníky a vždy boli ako kamen 🙄 našťastie my ich ani veľmi nelubime, robím to kvôli nikolke, aby mohla zdobiť a len tak na ozdobu

marťanko vitaaaaaaaaaaaaaaj, ako bolo???

martanko
autor
1. dec 2009

mati dakujem, joooj, bolo dobre ... len boli deturence dost ukaslane, ale uz sa to lepsi, no a mali sme aj stretavku zo zakladky po 18 rokoch 😀 😀 😀 takze bola aj ,,kultura,, 😉 😀

.. a je cas nacat kazdorocny problem .... ake darceky pribuznym????

moni dakujem za receptik 😉 🙂

horalka777
3. dec 2009

ahojte, dakujem, potom som odfotila aj druhy pokus, je jednoznacne lepsi, kuk ak chcete 🙂
ale tym aj koncim, zarobila som cash a idem robit daco, co naozaj treba 😉

Darceky - nie som dobry radca, darceky sijem ludom na mieru, takze ked nepoznam, neradim... A u nas sme sa uz dohodli, ze si kazdy riesi darceky iba v najblizsej rodine, lebo nas je ako maku a uz sa to nedalo a bolo toho zbytocne vela 😅 Co davam ja? Mm dostane konecne vlastny zupan, aby mi nekradol moj, ked vylezie zo sprchy a Blanke zabalime zdedene hracky, co cakaju v pivnici. A na uvolnene miesto zabalime nejake stare, nech mame kadial chodit. No a najvacsi darcek sa este len riesi a mozno sa nestihne vyrobit, tak zatial neprezradim 😉

moni1412
4. dec 2009

Julka tak jeden domcek krajsi ako druhy 😵

Ivka 🙂 😵 nech sa podaria ak budes z neho robit 😉

emik18
5. dec 2009

KOOOOOOOOOOOOOOONECNE vooolno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 od skoly a po 3och rokoch si uzijem aj vianoce bez stresov..

Moni dakujem za receptik urcite vyskusam a potom dam vediet ako to cele dopadlo.. 🙂 ci sme prisli o zuby 😀 alebo ci sme prisli k par kilom naviac.. 😝

MOntana neviem ako s tym plavanim... momentalne zase soplikujeme,,,, nic strasne ale nechcem zbytocne pokuuusat..

HEEJ BABY nedame nejake stretko?? v anjelikove???

moni1412
6. dec 2009

emik tak veeeeeeeeelka gratulka.... sikula 😉 🙂 😵

horalka777
7. dec 2009

emik aka volnost dycha z tvojho prispevku 😵