Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

emik18
8. dec 2009

Moni dakujeeem

Horalka to som rada ze ju citis az ty.. lebo je faakt velkaaa 🙂

Baby co robite ked je takto otrasne mna ide doma porazit.. a maleho ani nehovoorim.. :(

martanko
autor
8. dec 2009

emik, srdecne gratulujem k statniciam 😵 teraz si uz skutocne uzijes sviatky tak ako sa ma - pohoda, klidek, ... 😉 no a kedze je vonku taky ,,uzasny,, cas, mozte s Jakubkom piect medovnicky do zasoby 😀 urcite ho bude bavit vykrajovanie a babrosenie sa s cestom 😎

mati, motiilik, uz mate doma kalendare? kde ste dali tlacit a za kolko a ako ste spokojne????? poradte, tlaciiiiiiiiiii ma cas ... 😀 😀 😀

motiilik
9. dec 2009

martanko,ja som dávala len dnes robiť kalendár a zaniesla som ho do Fotolabu(vedla cukrarne alši,hore v meste) a mam si po to prísť v stredu na buduci týžden,potom napíšem,či som spokojná,alebo budem nadávať... 😅

moni1412
9. dec 2009

myslim ze som sa uz pytala ,ak nie, prepacte 😅 asi mati... v akom formate davas do fota tie kalendariky? ja som ich dala v jpg a ako som pisala - mohlo to byt aj lepsie 😒 ze ci je problem v tom......

no ja som sa tiez tesila ze budeme robit aj s malym medovnicky, ale aj zajtra bude u nasich a aj cez vikend asi 😒 tak urobime len my s Milosom.... mozno Murka zapojime aby sme to mali rychlejsie.... 😀

pocasie? to mi ani velmi nevadi, zas zacina vymyslat brusko, tak sme len doma zavreti 😢 ale je to take depresivne ked sa z okna pozriem... nic moc 😖

motiilik
9. dec 2009

No Moni my sme medovníky a linecké robili zo sašou cez víkend,ešte chcem nejaké suché urobiť teraz,lebo my moc plnkové nemusíme...Akurát tesne pred sviatkami urobím orechové rožky a žltkove rezy,to milujeme 😝 😝

baby,neviete nejaký dobrý typ čo z bielkami???jak ich využiť??ostalo mi a je mi luto ich vyhodiť,nápady porposím poštou,dakujem 😅

moni1412
9. dec 2009

Evi (motiilik) ja som minule urobila kokosove pusinky ked mi zostalo vela bielkov... aj ich dost vyslo z toho, ajbolo dalsie sladke 😉 🙂 na nete najdes vela receptov na vselijake pusinky..... ale tie kokosove boli fakt ze mnam 😵

motiilik
9. dec 2009

Moni,ja som pozerala na nete recepty na to,len mám strach,ayb sa mi nerozliali,tak by som radšej privítala nejaké tie osvedčené receptíky na to,aby som si bola istá...a inak ako sa darí???Malinká poslúcha??? 😵

baby,už máte kupene darčeky?? 😕

matar
9. dec 2009

moni, ja som dávala v jpg. tlačili aj viazali sme v trenčíne, ale vytlačili mi to veľmi tmavé, takže nie som veľmi spokojná. ale neboli drahé, za 3kusy 22 euro. kamoške robili v koke a ten je v pohode.
ja som za stretko ale až buduci týžden, teraz mám doma chorú nikolku
darčeky mám skoro všetky, ešte niečo svokre a naviac nejakú drobnosť segre, hlavný darček pre nu už mám a hotovo
a včera sme s deckami robili tieto koláčiky, su perfektné a robia sa super
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3117

montana13
9. dec 2009

Ahojte 🙂
Tu sa veselo pečie, nakupujú vianočné darčeky... ale Vám je 😉 Keď sa zbavím roboty, začnem aj ja 😎
Stretko môžme dať, ale až budúci týždeň budem môcť. Chcem ísť aj ku kaderníčke, ak bude stretko v Anjelikove (to je hneď vedľa), tak si môžem odbehnúť aj s nafarbenou hlavou 😀 😀 ale nie, len srandujem 🙂

moni1412
10. dec 2009

Evi - m. - IP 😉 no kopka ostosest.. hlavne ked idem spat. cize mp3, iPod musi byt vzdy pri posteli v strehu, lebo pozerat do blba ma uz velmi nebavi 😀 ale magne B6 je tiez moj verny kamarat, tak o posluchani by som radsej pomlcala 😒

mata tie kolaciky vyzeraju super 😵 a tie kalendare neboli ani drahe... kde v TN si davala? ja v pamase a tam vysiel jeden 11€.

s darcekmi finisujeme, ale hlavne malemu nemozme zohnat co sme chceli..... detsky nabytok - v asku sme mali vyhliadnuty, sli sme naisto v sobotu a brali poslednu stolicku z tych vyhliadnutych jedna rodinka 😖 neviem kde este mame pozriet 😒 myslim nabytok ako stolik a stolicky nech ma nejaky svoj priestor Denisko na hranie, kreslenie a tak..... neviete poradit?

motiilik
10. dec 2009

Mino dakujem,určite skusim,zneju skvelo... 😅
my sme dnes robili toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=20813 a obliate čokoládou,mnam su skvelé.. 😝

motiilik
10. dec 2009

že Mino 😀 ...husp,parton MONI 🙂

matar
10. dec 2009

moni, v trenčíne - doolný šianec, nedaleko nemocnice 🙂
evy, tie rožteky som kedysi skúšala, nikdy sa mi nepodarili 🙄
moni, ja mám všetok nábytok urobený- nkreslila som a dala stolárovi,tak ja ti neporadím

motiilik
10. dec 2009

mati,.mne sa podarili 😀 som vytešená...len jak som och obliala v čokoláde a dala stuhnuť,tak až na pár sa mi polamalo pri odlepovaní,ale inak pohoda...som musela zopár osložiť,sa po nich ln zaprášilo 😅

matar
10. dec 2009

aj mne si mohla, ja ich mooooc lubim a neviem robiiiiiiiiiiiiiiiiiť ☹ môžeme na výmenu- ja ti urobím tie špagetové a ty kokosky, OK? 🙂 😉

motiilik
11. dec 2009

kludne mati.... 🙂 ja som za....mne z jednej tej davky vynšli necelých 80 ks tých rožkov,pre nás bohate 😉

emik18
11. dec 2009

...no teeda tu sa vypeka a nakupuje..tusim by som sa aj ja mala rozhybat.. ja zatial len upratujem a upratujem a upratujem... 😠 a stale tu je ... 🤐

MOni a co IKEA??? sice je to dalej ako TN..ale zase to maju vacsinou aj vsetko na sklade.. ja mam zle skusenosti s ASKO nikdy nic nemali a na vsetko doba cakania minimalne 2 mesiace...

a este dodatocne dakujem za všetky gratulacie..

matar
11. dec 2009

no aj ja čo poznám baby tak na asco dosť nadávaju, dlho dodacie doby, kamoške dokonca priviezli inú obývačku a ešte mala z toho opletačky, vraj si tu svoju má dopraviť sama 😲 😠
motýlik ,tak budeme meniť, OK?

martanko
autor
11. dec 2009

moni, musim velmi pekne podakovat za recept na medovnicky 😵 😵 😵 super supeeeeeeeeeer a skutocne su fajne makkeeeee, dokonca aj nase male upirca ich srotuje s tymi svojimi 4,5 zubkami 😀 😀 cesto som zarobila vcera v noci a Adamko dnes doobeda vykrajoval a vykrajoval a zdobil a Adulka vyjedala farebnu posypku ...... 😀

emik, ja velke upratovanie nechavam na posledne dni pred sviatkami, pri drobcoch nema vyznam dopredu luxovat byt, to je boj s veternymi mlynmi 🙄

motiilik sikulky ste prevelke, to je vidiet, ked su v dome tri baby 😉

moni1412
11. dec 2009

emik aj ikea, kika uz obehnuta (Milos ked bol v BA minuly tyzden). ja by som rada nejaky farebny, ikea ma jednofarebne, akurat v tej kike by sli jedni...... len hladame este cosi ine, predstavujeme si trochu inak ten nabytok 😅

motiilik
11. dec 2009

mati,dohodnuté 😉

martanko,no vieš,Saška maju v škole besiedku a maju si niečo doniesť,čo piekli spolu s mamou,tak sme sa museli poponáhlať 😵

baby,toto počasie je des,baby nervuju,že su len doma zavreté a nemôžu isť von,ja mna príšerne aj hlava bolí 😠

martanko
autor
11. dec 2009

evi, dame kavicku a hlava bude v poriadku 😉 no mna caka pecenie pre Adamka do skolky na buduci tyzden, asi urobime suhajdy ako minuly rok, to je rychle a chutne 😀

moni kuk sem: http://www.truva.sk/118-internetovy-obchod/119-...

a sem http://www.maxus.sk/detsky-sen/detska-izba/dets...

ceny su tam sice riadne, ale staci vytlacit obrazok a sikovny stolar ti to urobi za tretinovu cenu...
a este tu http://www.intena.sk/farebny-detsky-nabytok/far...

martanko
autor
11. dec 2009

jaj moni, este ma napadlo, ze jednofarebny nabytok nie je zly, staci pokupit alebo vyrobit farebne doplnky a tie mozes potom vymenit, ked bude Denisko starsi a nabytok ti posluzi viac rokov

martanko
autor
13. dec 2009

fiiiiiha , skapal nam tu kon ......... 😀 😀 😀

motiilik
13. dec 2009

Martanko,aj si ho videla???? 😀 😅 😀

ako ste víkendovali dievčence????My sme poupratovali celý byt,okná,zaclony,periny a aj sme skusili tie pusinky,od Moniky,len sa mi nejak nepodarili 😖 ,ale ničto zjedli sa aj tak 😵

matar
13. dec 2009

my sme si urobili stromček, vyzdobili medovníčky, porobili vence domov aj na cintorín a dnes som musela tepovať znova obývačku, lebo domčo mi cez sedačku aj koberec vylial kávu 🙄

motiilik
14. dec 2009

Vy už máte stromček Mati???? 😕 ,no u nás by asi nevydržal,mojej všetko podáva ruky,budeme ho robiť na poslednu chvílu 😅

no,to ste mali o starosť postarané Mati,nezávidim 😒

moni1412
14. dec 2009

mata uz????? my sa stromcek chystame az vecer 23., ked bude Denisko hajat 🙂 doma sme to nerobili, ale sa mi paci ta predstava ze maly rano vstane a ked uvidi stromcek 😵 uz viac vsetko vnima, tak som zvedava 😵

motiilik ma mrzi ze nevysli 😒 coze sa s nimi stalo?

my sme cez vikend piekli tie medovnicky a linecke - chlapi mi usilovne pomahali, ale v sobotu vecer som mala fakt dost... opuchnute nohy (co som pri Deniskovi nikdy nemala v tehu), tak otras no..... 😒

motiilik
14. dec 2009

Moni,neviem,či som niečoho nedala viacej,alebo som ich zle piekla,ale sa mi rozliali po celom plechu,ale nevadí,aj tak sa zjedli,brat tu bol dnes a ich vyjedol všetky 🙂

moni1412
14. dec 2009

hmm, tak neviem. mne sa upiekli pekne.... 😒 ma mrzi ze nevysli.... ale ked sa zjedli, tak nie je o com 😀