• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

23. októbra 2012 
mata to su asi vsetci marodi tu - bez teplot.... :unamused: no teda, tak uz aj vy? rychle uzdravenie :confounded:
18. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte chorobky, prajem skore uzdravenie vsetkym drobusikom, pripadne aj rodicom, ak su chori :wink: my sme sice relativne zdravi, zato nas riadne trapia Adriankine zubky, takze nemusite zavidiet, tiez si uzivame :grinning: :grinning: :grinning:

vyhlasujem stavku: ako dlho sa udrzi dnesny sneh? ( ja tipujem do zajtra rana :dizzy_face: )
18. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka,takže stávka????....hm...ja tipujem do obeda :sweat_smile:
18. jan 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chceme ist este trochu zajtra vyblaznit v snehu :unamused: nestavkujte tu!!!!!! :angry: :grinning:
18. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je snehu a snehu, ale Blanka kasle a sopliii... no co, aspon som v klube :angry: :grinning:
19. jan 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no sneh ostal maly sa ide zblázniť od radosť aj tiež lebo vonku sme aj 4 hodiny :angry: my sme zatial zdravučky ale niekedy mám pocit že tu sa to šíri postránkach tak čakám čo bude :grinning:
moni aj vy ? tak to je už čo :astonished:
tak skoré uzdravenie cmuky cmuk :wink:
19. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si užili sneh, aj blato- malý mi doma nevydrží, takže aj s kašlom sme museli ísť na kopec, a kedže včera tam bolo viac blata ako snehu, viete si predstaviť akí sme prišli domov- a to má ešte aj nikolka biely overal :rolling_eyes: no ale hlavne že to šmýkalo a deti sa vyjašili, no nie? :wink: :slight_smile:
marťanko, stále zúbky, moje malé, nech ju to už netrápi...
luci, sebiho si viem na kopci živo predstaviť :grinning: aj on ide dole bruchom ako domčo???
20. jan 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka my sme to tu zacali, mam pocit :unamused: my uz 3. tyzden, dnes sme vyfasovali u dr. dalsi sirup a kvapky do nosteka :unamused:

Ivka joj, zubky.... nech sa rychlo prerezu, potvorky :wink:
20. jan 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,neviete kto by mal zaujem o kocik atlantic chcem ho predat
20. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte matka my už jazdíme aj dolu hlavou a každému berie sánky len naše nové sa mu nepáčia :sweat_smile:
20. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Monik my sme natom podobne stale soplik a kasel.. :(((( ale dnes sme boli chvilku na prechadzke.. lebo uz by mi sibalo....uz sa neviem dockat kedy to prejde....mozno to bude aj zubkami tiez lebo nam idu zevraj stolicky... :confounded:

tak ako vidim vsetky ste stavku prehrali............ :grinning: :grinning: :grinning:
ja len dufam ze nebude padat buduci tyzden sneh.. mam sluzbu vo vchode.. a vzhladom nato ze Ivko je viac v praci ako doma..odhrnanie snehu by opat zostalo na mne a to sa mi teda voooooobec nesteeeeeeee :angry:
21. jan 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka to asi kazde dieta :grinning: cudzie hracky su predsa zauimavejsie :wink:

emik vidis, to ma teda nenapadlo, nam chybaju tie posledne stolicky este.... no musim zajtra malemu nahliadnut do pusinky :grinning: ale zasa - 3 tyzdne je ozaj dost.... ten kasel ozaj dost dlho trva kym prejde... asi len trpezlivost :unamused: nic ine nam nezostava, ani vam :wink: :unamused: no tak myslime na teba, neboj, snad nebude :wink:

mimia neviem veru, skus na inzerat, mne sa tak podarilo :wink:
21. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako ? :grinning: moni tebe tie tt pribudajú tušim podvoch :grinning:
23. jan 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mne sa zda ze aj po viac :grinning: ved len predchvilou som bola na zaciatku :sweat_smile:
24. jan 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte júj veru moni už sa to kráti :wink:
25. jan 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emiiiik srdecne gratulujeme k promocii :wink:
27. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik kedy si mala? aj my sa pripajame :dizzy_face:
27. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Dakujem baby... a ty to ako vies Martanko??

monik 1412 no minuly tyzden.. na FB su aj foto

Tak kto je ste marod a kto nie?? my uz vyzera ze nie... zajtra ideme plaaavat tak dufam ze to zase nepride...
28. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kuk na fb..... :wink:

Deniskovi to uz tiez preslo, teraz pre zmenu chcrchlem ja. chytilo nas to oboch s Milosom, no mna teda poriadne :confounded:

je super ze ste uz ok, emik :wink:
28. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emik na FB sa mi zobrazili tvoje fotky v aktualitach, tak odtial :wink:
28. jan 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko no ved jasneeeeeeeeeeee.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviet ci sa bude diat v BN nieco take ako karneval pre deticky???? ak ano dajte info...
my sme boli kuknut v DCA na karnevale.. ale len nahodou tak sme ani masku nemali.. ..
1. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a inak kde ste vsetky??? nejako to tu zmrzloooooooooooooooooo
1. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emik v anjelikove hadam bude karneval, ale to by skor mohla vediet matka, ci bude a kedy ...
1. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...tak v Banovskych novinach pisu, ze karneval bude v Anjelikove 18. 2. o stvrtej ... mozme si tam dat karnevalove stretko :grinning: ak budu deturence zdrave
2. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
nejako vás nestíham, chytilo ma za srdce ozaj to fotenie, tak teraz sa tomu venujem nejako viac, okrem toho nič nestíham :sweat_smile:
emik a ako bolo na plese? my ideme teraz v sobotu, konečne som zohnala všetko čo treba (mala som totiž objednané šaty a minulý piatok mi tá kočka oznámila, že sa jej stratila celá zásielka šiat, tak som musela na poslednú chvílu zhánať nové a kedže som našla len uplne iné, tak som musela namiesto strieborných doplnkov zhámať zlaté a ešte aj doladovať ku mne paťka... no horor). ale nakupené, kaderníčka a všetko okolo objednané, tak sa už aj začínam tešiť. a tento rok na plese vystupuje Karel Gott (toho nemusím) a Lucka Bíla a na tu sa už veľmi teším :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata na aky idete vy?

emikove fotky som vcera pozerala - vyzera ze sa bavili :grinning:
2. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ideme do uhrovca na "rejácky" - ani sa nám veľmi nechcelo, pripadal mi taký moc "snobský", ale vlastne celá naša partia tam chodia a už nás dlho ukecávali, tak sme tento rok povedali, že ideme
2. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni hej bolo super bavili sme sa.. ani som necakala ze to tak dobre dopadne.. :slight_smile:) ale to je skor taka zabava ako ples.. teda aspon podla mna.. :slight_smile:) ale zato ples kde ide Matar.. hmmmm tak to je uz ine kafe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tam by som v zivote Ivka nedostala.. i ked ja by som isla hned.... troska "Banovskej smotanky" pokukat :astonished: :astonished:

NOO tak to by sme mohli dat stretko na karnevale....a treba sa aj vopred nejako nahlasit.... ci??? Kto pojde??
2. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte matka foto objednané :grinning: budem ti robiť reklamu aj my idem v sobotu ˝plesať ˝ aj montána :wink: tak sa tešim :grinning: a ten karneval neviem :confused: baby tam bude detí a ludí že si ani nepokecáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok