Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
18. jan 2010

mata to su asi vsetci marodi tu - bez teplot.... 😒 no teda, tak uz aj vy? rychle uzdravenie 😖

martanko
autor
18. jan 2010

ahojte chorobky, prajem skore uzdravenie vsetkym drobusikom, pripadne aj rodicom, ak su chori 😉 my sme sice relativne zdravi, zato nas riadne trapia Adriankine zubky, takze nemusite zavidiet, tiez si uzivame 😀 😀 😀

vyhlasujem stavku: ako dlho sa udrzi dnesny sneh? ( ja tipujem do zajtra rana 😵 )

motiilik
18. jan 2010

Ivka,takže stávka????....hm...ja tipujem do obeda 😅

moni1412
18. jan 2010

my sa chceme ist este trochu zajtra vyblaznit v snehu 😒 nestavkujte tu!!!!!! 😠 😀

horalka777
19. jan 2010

tu je snehu a snehu, ale Blanka kasle a sopliii... no co, aspon som v klube 😠 😀

luciankasebastianko
19. jan 2010

ahojte no sneh ostal maly sa ide zblázniť od radosť aj tiež lebo vonku sme aj 4 hodiny 😠 my sme zatial zdravučky ale niekedy mám pocit že tu sa to šíri postránkach tak čakám čo bude 😀
moni aj vy ? tak to je už čo 😲
tak skoré uzdravenie cmuky cmuk 😉

matar
20. jan 2010

my sme si užili sneh, aj blato- malý mi doma nevydrží, takže aj s kašlom sme museli ísť na kopec, a kedže včera tam bolo viac blata ako snehu, viete si predstaviť akí sme prišli domov- a to má ešte aj nikolka biely overal 🙄 no ale hlavne že to šmýkalo a deti sa vyjašili, no nie? 😉 🙂
marťanko, stále zúbky, moje malé, nech ju to už netrápi...
luci, sebiho si viem na kopci živo predstaviť 😀 aj on ide dole bruchom ako domčo???

moni1412
20. jan 2010

lucka my sme to tu zacali, mam pocit 😒 my uz 3. tyzden, dnes sme vyfasovali u dr. dalsi sirup a kvapky do nosteka 😒

Ivka joj, zubky.... nech sa rychlo prerezu, potvorky 😉

mima22
20. jan 2010

ahojte,neviete kto by mal zaujem o kocik atlantic chcem ho predat

luciankasebastianko
20. jan 2010

ahojte matka my už jazdíme aj dolu hlavou a každému berie sánky len naše nové sa mu nepáčia 😅

emik18
21. jan 2010

Ahojte,
Monik my sme natom podobne stale soplik a kasel.. :(((( ale dnes sme boli chvilku na prechadzke.. lebo uz by mi sibalo....uz sa neviem dockat kedy to prejde....mozno to bude aj zubkami tiez lebo nam idu zevraj stolicky... 😖

tak ako vidim vsetky ste stavku prehrali............ 😀 😀 😀
ja len dufam ze nebude padat buduci tyzden sneh.. mam sluzbu vo vchode.. a vzhladom nato ze Ivko je viac v praci ako doma..odhrnanie snehu by opat zostalo na mne a to sa mi teda voooooobec nesteeeeeeee 😠

moni1412
21. jan 2010

lucka to asi kazde dieta 😀 cudzie hracky su predsa zauimavejsie 😉

emik vidis, to ma teda nenapadlo, nam chybaju tie posledne stolicky este.... no musim zajtra malemu nahliadnut do pusinky 😀 ale zasa - 3 tyzdne je ozaj dost.... ten kasel ozaj dost dlho trva kym prejde... asi len trpezlivost 😒 nic ine nam nezostava, ani vam 😉 😒 no tak myslime na teba, neboj, snad nebude 😉

mimia neviem veru, skus na inzerat, mne sa tak podarilo 😉

luciankasebastianko
23. jan 2010

ahojte ako ? 😀 moni tebe tie tt pribudajú tušim podvoch 😀

moni1412
24. jan 2010

luci mne sa zda ze aj po viac 😀 ved len predchvilou som bola na zaciatku 😅

luciankasebastianko
25. jan 2010

Ahojte júj veru moni už sa to kráti 😉

martanko
autor
27. jan 2010

emiiiik srdecne gratulujeme k promocii 😉

moni1412
27. jan 2010

emik kedy si mala? aj my sa pripajame 😵

emik18
28. jan 2010

jeeej Dakujem baby... a ty to ako vies Martanko??

monik 1412 no minuly tyzden.. na FB su aj foto

Tak kto je ste marod a kto nie?? my uz vyzera ze nie... zajtra ideme plaaavat tak dufam ze to zase nepride...

moni1412
28. jan 2010

idem kuk na fb..... 😉

Deniskovi to uz tiez preslo, teraz pre zmenu chcrchlem ja. chytilo nas to oboch s Milosom, no mna teda poriadne 😖

je super ze ste uz ok, emik 😉

martanko
autor
28. jan 2010

emik na FB sa mi zobrazili tvoje fotky v aktualitach, tak odtial 😉

emik18
28. jan 2010

martanko no ved jasneeeeeeeeeeee.... 😀 😀 😀

emik18
1. feb 2010

baby neviet ci sa bude diat v BN nieco take ako karneval pre deticky???? ak ano dajte info...
my sme boli kuknut v DCA na karnevale.. ale len nahodou tak sme ani masku nemali.. ..

emik18
1. feb 2010

..a inak kde ste vsetky??? nejako to tu zmrzloooooooooooooooooo

martanko
autor
1. feb 2010

emik v anjelikove hadam bude karneval, ale to by skor mohla vediet matka, ci bude a kedy ...

martanko
autor
2. feb 2010

...tak v Banovskych novinach pisu, ze karneval bude v Anjelikove 18. 2. o stvrtej ... mozme si tam dat karnevalove stretko 😀 ak budu deturence zdrave

matar
2. feb 2010

ahojte 🙂
nejako vás nestíham, chytilo ma za srdce ozaj to fotenie, tak teraz sa tomu venujem nejako viac, okrem toho nič nestíham 😅
emik a ako bolo na plese? my ideme teraz v sobotu, konečne som zohnala všetko čo treba (mala som totiž objednané šaty a minulý piatok mi tá kočka oznámila, že sa jej stratila celá zásielka šiat, tak som musela na poslednú chvílu zhánať nové a kedže som našla len uplne iné, tak som musela namiesto strieborných doplnkov zhámať zlaté a ešte aj doladovať ku mne paťka... no horor). ale nakupené, kaderníčka a všetko okolo objednané, tak sa už aj začínam tešiť. a tento rok na plese vystupuje Karel Gott (toho nemusím) a Lucka Bíla a na tu sa už veľmi teším 🙂 🙂

moni1412
2. feb 2010

mata na aky idete vy?

emikove fotky som vcera pozerala - vyzera ze sa bavili 😀

matar
2. feb 2010

moni, ideme do uhrovca na "rejácky" - ani sa nám veľmi nechcelo, pripadal mi taký moc "snobský", ale vlastne celá naša partia tam chodia a už nás dlho ukecávali, tak sme tento rok povedali, že ideme

emik18
2. feb 2010

Moni hej bolo super bavili sme sa.. ani som necakala ze to tak dobre dopadne.. 🙂) ale to je skor taka zabava ako ples.. teda aspon podla mna.. 🙂) ale zato ples kde ide Matar.. hmmmm tak to je uz ine kafe... 😝 😝 ale tam by som v zivote Ivka nedostala.. i ked ja by som isla hned.... troska "Banovskej smotanky" pokukat 😲 😲

NOO tak to by sme mohli dat stretko na karnevale....a treba sa aj vopred nejako nahlasit.... ci??? Kto pojde??

luciankasebastianko
2. feb 2010

ahojte matka foto objednané 😀 budem ti robiť reklamu aj my idem v sobotu ˝plesať ˝ aj montána 😉 tak sa tešim 😀 a ten karneval neviem 😕 baby tam bude detí a ludí že si ani nepokecáme 😝