Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
3. feb 2009

martanko, nemáš náhodou odložemý nejaký kostým ked bol adamko menší??? nemám nič pre dominka a chceli sme ísť do toho anjelikova na karneval 😒

moni1412
3. feb 2009

Julka hmm, radsej by ale nemusel 😒 3 dni mal 39 teploty, chudacik....aj ked - ako hovorim - vobec na to nevyzeral. dufam ze uz bude len lepsie 😒

moni1412
3. feb 2009

Ivka mas doma velku sikovnicu 😀 ked sa uz tak super otaca 🙂 😉

martanko
autor
3. feb 2009

mati mame od svagrinej kostym kuchara, ten by mu hadam mohol byt, ak bude zastera dlha, da sa podlozit, mozme sa v tyzdni stretnut niekde v meste, najlepsie okolo druhej, to mi Adka buva vonku v koci aha a este mame maly kostym lienky, ale neviem, ci by to Dominkovi nevadilo, ze bude mat ,,babsky oblek,, 😀 ale vsak aj lienky snad maju ,,chlapov,, tak moze byt ,, lienkos,, 😀 😎 😝

moni no sikovnica je, a vie byt aj pekne jedovata, som zvedava, co za dracica z nej vyrastie 😖 😀

moni1412
3. feb 2009

Ivi,no ako citam o babach....som rada ze mam doma chlapa 😀 maleho myslim.... ze nie je taky jedos a hyperaktivny.... uz teraz padame na nos z neho a mat ho takeho ako pocuvam oinych detoch, hlavne babach 😅 neviem, neviem 🙂

horalka777
3. feb 2009

Moni dik za povzbudenie... asi si kupim preventivne basu piva na nervy. A sak ved aj na mlieko je to dobreee 😝 😀

mame nove a staronove fotky, kuk 😵

martanko
autor
3. feb 2009

Juli Blanka je prekrasna 😉 taky maly nadherny smejko

moni1412
3. feb 2009

Julka mas nadhernu dcerku 😵 ta fotka s nazvom Stedry vecer je prekrasna 😵

horalka777
3. feb 2009

😵 Dakujeme. Ved to aj bol prekrasny Stedry vecer.

emik18
4. feb 2009

Horalka, Blanka je kraaasna taka mala betarka z nej rastie vidiet jej to v ockach...

Martanko tak ako to vyzera s tym plavanim kedy by si chcela zacat?? Inak islo to opat hore... :( uz jeden kurz stoji 2tis. Minuly tyzdne som sa tam bola pozriet je to parada... hlavne tie deticky z vyssich kurzov su uz normalne plavci uuzasne...
Aj nas maly je uz taky poloplavec...vo vani pochoduje od jedneho konca k druhemu... ohromne ho to bavi... 🙂

Baby tak vam drzim palce nech stihate za tymi vasimi sibalkami..

martanko
autor
4. feb 2009

emik ja pojdem s malou na plavanie az niekedy v aprili-maji, ked bude pekne, teraz je kopu chripok, aj Adka mala vcera teplotu, takze az ked bude teplucko ( a ked sa vojdem do plaviek 😀 😀 😀 )

horalka777
4. feb 2009

v BN stoji plavanie s babatkami 2tis? Zlate Banovce... Tu je to predrazene az hruza. A materska rovnako biedna 😝 A muz stale odmieta podat sportku 😀

Martanko u mna by boli plavky ten mensi problem (pozicala by mi mama take XXL 😀 ), ja furt riesim u mna nejakeho streptokoka a vytok (u mna mimotehotenska klasika 🙄 ), takze by som neriskovala kupat seba.. a kym kojim, asi nic nevyriesim.. aj kvoli bradavkam. 😖 Vzdy ked kupem Blanku, tak jej tie bahamy uprimne zavidim 🙂

horalka777
4. feb 2009

Inak Blanka je nie mala, ale obcas aj velka betarka, vcera vecer a dnes nad ranom excelovala 😠 zaspala az na svitani u mna v posteli, potvorka. A potom si to nastastie vyzehlila a spala az do pol 9, za to ma u svojej mamy male plus 😉 Teraz sa hra na vzorne uvedomele 4 - mesacne babatko 😎
Zatial - klop klop - som u nej neriesila ani len nadchu, tak sa tesim jej odolnosti.
Ivi, emik, aj vam to tak utekaaa?

martanko
autor
4. feb 2009

Juli uteka a straaaaaaaaaasne rychlo, uz by som mala ist aj na tu kontrolu po sestonedeli 😀 🙄 ked uz je Adka kludnejsia a mozem ju pri niekom nechat. co ti povedal na ten vytok dottore? nedal ti na to aspon volajake cipky alebo tabletky? nase deturence mali tiez tuto noc nejaku bujaru 😖 Adka doteraz tiez chvalabohu nebola chora, len sem tam sopliky ale Adko pravidelne prinesie zo skolky par bacilov a virusov, asi skusa jej imunitu 😀

moni1412
4. feb 2009

Juli vy mate dnes vymesacie 🙂 vsetko naj 😀

hmm, ja som sa tiez tesila ze napriek tomu ze maly nebol vobec kojeny, doteraz nebol chory a tu to mame 😒 ale bilancia - prvykrat za 9 mesiacov podla mna nie je az taka zla 😅

horalka777
4. feb 2009

moni diiik 😵
a ta bilancia je nahodou skvela 😉

horalka777
4. feb 2009

Ivi, dottore povedala, ze zatial ATB neda, kym je to len vytok a nic nesvrbi, neboli, nezapaluje sa, takze to pustam z hlavy a tesim sa, ze to neskor preliecim a vsetko plavanie si aj s malou aj s drahym niekedy vynahradiiime 🙂
...a mozno uz potom obleciem aj nejake pritazlivejsie plavky 😎

emik18
4. feb 2009

horalka, veru utekaaa utekaa.... uz ani neviem ze som mala male babatinko... 🙂) ten moj macko mi dava zabrat, ani posilku nepotrebujem (skoda ze len na chrbat)...este ze sa da ukecat a zahra sa obcas aj sam vo vajicku alebo lehatku ... 🙂) snurky zboznuje,lepsie sa zahra ako s hrackymi od fisher-price 😀
A kolko to stoji v BA?? podla mna uz aj 2 tis. su na beznu obycajnu rodinu az-az..... vzhladom na vysku tej almuzny co oznacuju materska..
No a chvala bohu ani my sme zatial neboli chorí, i ked nam tiez tatino skusal imunitu zvladli sme bez problemov....

moni1412
5. feb 2009

emik almuznu co oznacuju materska? to si este len pockaj na rodicovsky 😀 😀 😀 😀 (pokial nam ho dovtedy nezvysia, ale zatial len slubuju 😖 )

emik18
5. feb 2009

moni neobavam sa ani toho ze by ho vysili.. lebo to nikdy nezdvihli viac ako 100-300 sk v tomto pripade uz 3-10eur aj to neviem ci som neprehnala .. 🙄

martanko
autor
5. feb 2009

ja sa skor bojim, aby rodicovsky neznizili, ked je ta kriza 😀 🙄

emik a to plavanie ostalo na 10 lekciach? 2 tisicky su dost, na to ze budeme vo vode pol hodiny a bude nas tam viac, teda zarobky maju celkom slusne 😝 ale co neurobis pre svoje drobca ...... moni ty sa nechystas chodit? alebo ste uz s Deniskom na plavani boli?

mati ako sa mate? davno si tu nebola

a davno sa tu neobjavila aj krasulka, ze by uz bola v porodnici?

matar
5. feb 2009

ahojte 🙂
marťanko, nič moc, som chorá, tečie zo mna asi zo všadial, teraz mi segra zobrala deti, nech sa idem potiť, no ale ja cez den budem ležať v posteli asi až ked budem umierať 😅
je pravda, že to plávanie je dosť drahé, ale čo pre tých našich drobcov neurobíme, že? 😉 kým to dieťa baví, je to super, potom to už nemá význam,mala som pocit, že tam malého len trápim a ešte za to aj cvakám také prachy 😝

martanko
autor
5. feb 2009

mati tak sa skoro uzdrav, nas Adko len v nedelu dobral ATB, tri dni bol v skolke a zas ma kasel ☹ takze si ho zase necham doma, nech sa prelieci a zas nieco nedonesie, toto pocasie je tak akurat na zalezenie pod paplon a zotrvanie tam az kym nepride jar 😀

s tym plavanim mas pravdu, treba chodit vtedy, kym to malinke bavi, my sme boli s Adkom ked mal 9 mesiacov v Dudinciach na vikendovom pobyte a bolo to super, uzili sme si spolocny vikend s plnou penziou a este aj dvakrat za den bolo plavanie, ale bola tam aj jedna mamina s ledva 5-mesacnym chlapcekom a ten tam len ,,vegetoval,, starsie deturence si to uzivali a on biedacik len visel mamke na rukach a trpel 🙄 inak aj tieto vikendove pobyty dobre zdrazeli, my sme platili 5000 a teraz uz stoja 7 😒 zeby zdrazela voda??? 😀 😀

horalka777
5. feb 2009

ked vas tak citam, slahla by som sa do bazena... ja uz cakam na jar ako na spasenie, s detmi su tie kratke dni ine, ako ked som byvala bezdetna a mohla som zaliezt pod tu duchnu, alebo ist kamkolvek bez kocika 😀

martanko
autor
5. feb 2009

juli ja si s kocom v obchodoch pripadam ako hladany trestanec, v momente ked vojdem s kociarom sa na mna nalepi SBS-kar, asi mam blby kukuc 😀 😀 aj Blanka sa programovo budi prave ked sa vopchas pod perinu a zaspavas? 😉

emik18
5. feb 2009

no martanko nechcem ta sklamat ale mam tusaka ze mi kamoska hovorila ze je to dokonca len 8 odin.. nie 10... takze drazoba je to riadna.. mozno ked navrhnem ze donesiem zo 2-3 kyble vody tak daju nejaku zlavu.... 🙂)

inak tie obchody kam nesmiem ist s kocikom nechapem.. zlate tesco.. a billa...

moni1412
5. feb 2009

krasulku som dnes videla tu na konikovi....

baby ak budete mat cas a chut, mrknite http://www.fotodoma.cz/ to je to co sme sa boli na Mikulasa fotit, uz maju web stranku. v galerii maju dost aj nasich fotiek 😅

horalka777
6. feb 2009

hej, krasulka este asi nerodila.

obchody (o instituciach ani nehovoriac) a kocik - dobra tema. Mne sa k nej pridava este umenie dostat sa do natrieskanej MHD, co maju aj ludia bez kocika 😠 Esteze mam tu satku, tak to striedam.. U nas to je vesele aj v tunajsej Bille, kedze to je jediny vacsi potravinovy obchod pre preludnene sidlisko. Hlavne milujem, ked este pomedzi regale rozostavia kopu akciovych kontajnerov a ja medzitym uviaznem - ani dopredu, ani dozadu a z kazdej strany sa tlacia nervozni ludia s vozikmi 😝 😠 Aj tu som lakadlo pre SBS, mam pocit, ze ktosi asi kocik fakt vyuziva na kradeze, ale ja vzdy hodim na tych straznikov taky nevinny kukuc strhanej matky, tak daju pokoj 😀

horalka777
6. feb 2009

Ivi, tak ste nas zasa dohnali 🙂 Krasne vymesacie 😵

moni1412
6. feb 2009

Ivka aj my sa pridavame 😉 🙂