Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
14. mar 2009

Luci ahoooooj 🙂 😉 😵 ako sa mate? 🙂

mata co sa stalo Nikolke? nejak necitam, som mimo obrazu 😕

horalka777
15. mar 2009

my zuby ee, ani ich este necakam, aj ked teda slintame a hryzieme o 106. A este stale kojiiiiim 😵 Nech zije hroznovy Zeus a optimizmus - to mi zabralo najviac. Bebu som zatial zarobila len 4x, posledne 3 dni vobec.
Blanka ma zatial metabolizmus po manzelovi, ten si da na ranajky jogurt a tvari sa, ze je prejedeny 😝

Moni, ze sa tu ukazes 😉

martanko
autor
15. mar 2009

juli, ze prosim manzela, aby mi poslal aspon jednu hlistu, co si pestuje v crevach, aj ja potrebujem taky metabolizmus 😀 😵 a gratulujem k mliecku, to je super, ze mozes zase naplno kojit, mne je teraz strasne luto, ze uz nezazijem tie nadherne chvilky, ked je babatko pritulene k maminke, baculatou rucickou ta drzi za prso a pozeraaaaaaaaaaaaaa ti hadam az do duse 🙂 ☹ 🙄 to boli snad najkrajsie a najintimnejsie momenty, ake som zazila ...

moni1412
15. mar 2009

Ivka preco nezazijes? ty uz nekojis Adku? 😒

Julka, no...... keby mal den viac hodin, snad by som tu aj castejsie bola 🙂 ale hadam sa mi podari uz teraz castejsie 🙂

matar
16. mar 2009

moni, malá si rozrazila líčko, boli sme sa zašívať, má 5 štichov ☹ ale už je dobre, aj sa jej to pekne hojí, tak sme si vydýchli. tebe už drobec dáva zabrať, že??? teraz fungujete s behaním za ručičky? to dáva zabrať
horalka, s tými hlistami počítaj aj so mnou 😉

moni1412
16. mar 2009

mata no teda 😒 to ma fakt mrzi 😒 tak nech sa vam to rychlo zahoji 😒 ako sa jej podarilo rozrazit licko? ☹

no dava, veru, dava.... hej, rucicky u ns idu teraz 😀 sranda, no 🙂

horalka777
16. mar 2009

babyyyy, co ste mali z biologie? Hlisty maju iny ucinok, to by vas enem svrbelo tam, kde konci chrbtu jeho ctene meno 😀 asi ste mysleli pasomnicu, co? Lenze aj to je blbost, ta funguje tak, ze zerem zerem a som furt ako prutik, lenze MM proste nezere, on si da ako pre vrabca a ja sa vzdy nastvem a nakoniec si dam duplu namiesto neho 😝 🙂

Ivi, uplne viem, o com pises, aj ja som si uz odplakala moje prazdne mliekarne... Vobec som neverila, ze sa este zacnu plnit.. Ale neboj, aj bez toho sa ti Adka bude uprene pozerat na dno duse 😵 Jaaaaj, tak som rada, ze mam dievcatko 😵 😵 😵

A mame novinku, vcera sa v Ostraticiach narodil Blankin novy bratranec Palko, tak uz nie je v nasej rodine najmladsia!! 🙂 😵

horalka777
16. mar 2009

teda narodil sa v BN, pochopitelne 😅

martanko
autor
16. mar 2009

juli, to je uplne fuk, aky je to parazit, hlavne nech zozere tie moje bohate tukove zasoby 😀 k bratrancekovi gratulujeme, to je super, ze sa bude mat Blanka s kym hrat, prajeme mu vela vela zdravicka, lasky a krasny zivot

moni mliecko som uplne stratila dva tyzdne dozadu, februar bol dost narocny ... 🙄 dufam, ze vy ste zdravucky, ked sa konecne trosku otepli, tak uz zbehneme a Adkou aj na Dubnicku

Julka no Adka mi hlavne hladi do taniera, ked si nieco dovolim nalozit, no a ak si dokonca dovolim okostovat z jej flasky, ci nema horuce mliecko, tak kriciiiiiiiiiiiiii, ako kedy sme ju tyrali ..... 😀 😎

moni1412
16. mar 2009

Ivka, tak to ma naozaj mrzi 😒 ☹ ale vezmi si, aj ked ti to asi nepomoze, ze napriklad ja som nekojila vobec 😖 radsej vas ani nejdem zatazovat svojimi depkami a vycitkami svedomia ktore mam zakazdym ked vidim maleho pit mliecko ☹ ty si aspon ten uzasny pocit zazila, pri oboch detickach 🙂
uz sa tesime 😵 🙂 uvidime si po dlhej dobe frajerku 😀

matar
17. mar 2009

moni, ja som si tým prešla pri nikolke, neboj, malému to nebude chýbať 😉
a čo je s krasulkou, ani sa neozvala 😒

moni1412
17. mar 2009

mata viem, vsade to citam, no nepomaha mi to 😒 je mi to proste velmi luto a nedokazem s tym nic spravit 😢

martanko
autor
17. mar 2009

monika nic si nepomozeme, len sa s tym proste zmierit a nahradit im to inym sposobom 🙂 a vycitky svedomia kvoli tomu urcite nemusis mat, Denisko je krasne stastne babo, pardon, teda uz mlady muz 😀 a davas mu vsetku lasku a pozornost, a on to citi. No a co sa tyka frajerky, snad sa po puberte ukludni, zatial vyzera dost hyperaktivna 😀 😉 ale v maji ju posadim u babky medzi riadky a bude sadit zemiaky, snad si tak vybije prebytocnu energiu 😀 😀

moni1412
17. mar 2009

Ivka, jasne, ved inak sa ani neda.... treba si povedat ze s tym uz nic neurobime 😒
no, veru, babo uz asi nie 😀

baby byvaju hyperky,s tym tiez nic nenarobis 🙂hmm, idete ju takto od detstva ucit robit? ved sa hovori - co sa v mladi naucis 😀 to bude dobra nevesta 🙂 😵

horalka777
17. mar 2009

no Ivi 😀 vidim, ze obe chystame slecnam na leto rovnako drsne plany. Ja nic ine doma nerobim, len jej vybijam energiu... aj Adka sa uz plazi, kam chce? Blanka si uz vytyci ciel a plazi sa cez vsetky prekazky svojskym origos stylom, idem sa niekedy z nej popukat 😅

martanko
autor
17. mar 2009

juli - Adka sa posledne dva tyzdne venuje trojboju: gulanie - husenicovanie - rotacia okolo vlastneho zadku 😀 no des, uz ju nemozme nechat na chvilku samu 🙄 a musim sa pochvalit - uz dvakrat sa jej nahodou podarili vypustit z pusy MA-MA ..... 😵 no uzasny pocit, Adamko ako spravny syn vedel ako prve povedat tata, mamu objavil az takmer po dvoch mesiacoch 😀 😀 😎

montana13
18. mar 2009

Ahojte Bánovčanky!

Som si ani nemyslela, že tu bude aj niekto ďalší z BN..... Super 🙂 . Aspoň pokecáme... 😎
Nechodíte niekto na plávanie? Ja by som chcela začať niekedy teraz marec-apríl....

moni1412
18. mar 2009

montana ahoj 🙂 vitaj 🙂 😉 🙂

emik18
18. mar 2009

ahoj montana
my sme akurat teraz zacali chodit na kurz plavania.. je to super... aspon nejaka zmena.. neda sa povedat ze relax..skor posilnovna lebo maly ma uz 8 kg a pol hodinu ho drzat a blaznit sa vo vode je teda riadna fuska... 🙂

martanko, to Jakub vyvolava len BA_BA.... neviem co sa mu na MAMA nepaci.. ale myslim ze si to este ani neuvedomuje.... A s tym hladenim do taniera... malemu az slinky zabiehaju ked nas vidi nieco jest.. az mi ho je luto....

Baby neporezali ste vcera tusim na jojke to bolo taku uputavku na hudobnu skolku YAMAHA v Prievidzi... celkom ma ta zaujalo...jedna sa o hudobnu skolku pre deti od 4 mes. aj uvazujem ze by som s malym tam chodila nech mame doma maleho virtuoza alebo klaviristu ked sa mame a tatovi sa tento sen nesplnil....

Aj my sme sa uz pokasli prvy prikrm ale nedopadlo to slavne.... myslela som si ze to zblajzne ale netvaril sa stastne.. uvidime co bude dnes...

Horalka gratulujeme k bratrancovi nech je hlavne zdravucky...

montana13
18. mar 2009

Diky za privítanie 🙂 😉 🙂 ,

emik18: A odkedy chodite na ten kurz plavania? To bezi od zaciatku alebo uz dlhsie? Dufam, ze sa tam este zmestim 😉 . Telefonovala som vcera na plavaren a povedali mi, aby som sa zastavila dnes rano o 8.00h a dnes mi povedali, ze sa kupanie zrusilo a mam sa prist opytat znovu o tyzden. Ako to tam prebieha?

emik18
18. mar 2009

montana IP

martanko
autor
18. mar 2009

emik ziadny strach, aj nas Adamko ako spravny syn povedal prve slovo ta-ta, mamu objavil az o dva mesiace neskor 🙄 Adka mrkvicku spapa, tvari sa sice vselijako, ale zrejme ma strach, ze ked to nezje, nedame jej nic 😀 😀

horalka777
18. mar 2009

emik, v projekte Yamaha chvilu fungovala aj moja kamoska, tu v BA, teraz je na materskej. No, ja radsej virtuoza mat doma nechcem, asi viem, co to obnasa 😝 😀 ja jej hram doma na gitare a tak 😉

ja som sa este na tu mrkvu neodvazila 🙂

ahoj montana 🙂

emik18
18. mar 2009

martanko.. ako jej tu mrkvicku pripravujes?? lebo ja som mu ju uplne na jemno pretlacila ale aj tak sa akoby drhol s nou... som sa az zlakla... rozmyslala som na tymi kasickami hipp tie su uplne kasickove ale nechcem do neho pchat take umeliny....

horalka neboj... skus ja som sa na to tak tesila..ale akosi to na prvy krat nevyslo 🙂

horalka777
18. mar 2009

sak emik ja viem, ze raz budem musiet zacat 😀

martanko
autor
18. mar 2009

emik presne tu hipp-ku cistu mrkvicku som na zaciatok kupila, ved aj ta mrkva z tesca na dialku krici, ze je v nej vela dusicnanov a inych umelin, a tieto detske vyzivy musia prejst nejakymi kontrolami, tak snad to nebude az take hrozne, tot moj nazor, ale budem malej aj varit cerstvu zeleninku tak ako Adkovi, uvarenu zeleninu - mrkvu, zemiacik, atd som uvarila a s trochou vody dala do mixera, poriadne rozmixovala na redsiu kasicku a co som nevyuzila, to som dala do chladnicky alebo mraznicky. ale kazda maminka si vyberie svoj sposob a casom zisti, co jej babatku najlepsie chuti 🙂 takze drzim palceky, nech sa vam dobre papa 🙂 😉

matar
18. mar 2009

aj ja som kým sme nemali svoju zeleninku zo záhrady dávala "výživové" v pohárikoch, v časákoch dokonca píšu, že je to lepšia voľba ako zelenina kupena v hypermarketoch. chvílu ma držalo, že som nakupovala bio zeleninu, ale to sme muselil kupovať v blave, tu vtedy ešte nebola a to sa nám dlho nedarilo.
som zvedavá,ako sa deti rozpapaju 🙂
a moja nika prvé povedala tata a stále to opakovala 😠 😀 ale dominik povedal prvé mama 😉 😎

matar
18. mar 2009

ozaj, montana, vitaj 🙂 malý je krásny- a my máme presne ten istý dudel, iný nechcela ani nika ani dominik ani za svet 🙂

moni1412
19. mar 2009

emik ja som tro pozerala a tiez ma to dooost zaujalo... len skoda ze PD nie je najblizsie 😀

montana13
19. mar 2009

Caute,

dik, aj vy mate krasne deticky 😵 😵 😵 . Matar: Pekny kalendar, to si si robila sama? Ked budem mat vyse casu, tak musim aj ja obnovit fotoalbum 😉
My este zatial neprikrmujeme, zatial nam staci mliecko. Akurat 1x denne (vacsinou vecer) mu davam nutrilon, po nom sa tak ukludni a dobre spi 😉 . Ozaj ake mate skusenosti so "susenym mliekom". Pocula som, ze Sunar je lepsi alebo aspon rovnako dobry ako Nutrilon (a hlavne o polovicu lacnejsi 😉 ). Uz nam dochadza krabica, tak som rozmyslala, ze kupim na skusku ten sunar...
A co noveho v BN? Pocasie je dnes ako vysite aprílové... aspon ze sme vystihli prechadzku ked svietilo slnko. Len co sme dosli domov, zacalo snezit...