Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
8. sep 2009

no nejako to odrobíte 😀 😉

luciankasebastianko
8. sep 2009

ahojte a mata aj nám prosííííííííím 😲 čo myslíš ze také krásne 🙂 exluzívne 😉 fotočky si necháme ujsť ,ešte že nás tam nebolo viac 😅 no pri dalšom stretku ti kúpime kavičku 😀

motiilik
9. sep 2009

ahojte...Luci,ja som navrhla,aby pri dalšom stretku sme sa zabavili a aj Maťka a takéto krásne portrétiky nám robil niekto iný 🙂 ,aby sme boli napr.aj všetky na jednej spoločnej fotke...čo Vy na to??? 🙂

matar
9. sep 2009

ok, ale kto???

motiilik
9. sep 2009

Maťka....no ved niekoho splašíííííííííííííme...... 😀

Inak Maťka všetko najlepšie k meninám..... 🙂

emik18
9. sep 2009

Ahojte kocky, jasne ze sa hlasime aj my na fotocky....

dodatocne zelame vsetko naj naj naj sebastiankovi k jeho kraaasnemu prvemu rocku.... myslela som na vas ale nestiham 🙂
Luci a ako dopadla oslava ??a co dovolka kedy vyrazate a kam?? dufam ze to nepadlo ked ste sa tak tesili... tortu este nemam dorobenu samozrejme....

taktiez zelame vsetko naj naj naj naj Matke k meninkam

ok baby je len takto v skratke :( pisem bakalarku a samozrejem na poslednu chvilu a nestiham,a tak som si zakazala v duchu facebook, skype a na konika som zabudla... 😀

papa

moni1412
9. sep 2009

mata vsetko naj k meninkam 😉

a Sebimu tiez k prvemu rociku, ja nejak nestiham sledovat 😒

matar
9. sep 2009

dakujem a tiež sebinkovi ide pusa 😵 oslava dobre, nie? myslím že počasie vám vyšlo,tak ste sa mohli vyšantiť na dvore (ticho závidím 😉

montana13
12. sep 2009

Ahojte, som tu dlhšie nebola. Aj my sa hlásime o fotky 😉 , ozaj by bola škoda nechať si ich ujsť 😵 😵 😵 a na provízii sa nejako dohodneme 😉
Dodatočne Maťke všetko naj k meninám 🙂

matar
13. sep 2009

dík 🙂 a kde sa všetky flákate, ha? mali by sme si dať teda ešte jedno rande, kým sa dá byť vonku, aby som vám tie CD doniesla- ale asi skôr poobede ked sa deti vyspia, nie?

moni1412
14. sep 2009

s nami neratajte so stretkom. po prve - mi zacalo byvat poriadne zle, takze von chodime väcsinou az ked tatino pride domov, alebo len chlapi idu a po druhe - poobede si uz nic planovat nemozme. Denisko spinka rozne, zalezi kedy sa rano zobudi a ked sa zobudi okolo 10. (obvykle), tak spinkat chodi az okolo jednej a potiahne aj 3 hodky.... u nas by to bolo narocne 😅

martanko
autor
14. sep 2009

ahojte maminy, vsetkym, ktori mali sviatok, srdecne gratulujem 😉

moni to ma mrzi, ze ti nie je dobre, snad to rychlo prejde, co sa tyka spania, nasa Adu ma cez den dohana do sialenstva, tvari sa, ze jej vobec spat netreba, aspon ze v noci potiahne 🙄

stetko by bolo fajn, snad sa uz tentokrat podari prist aj nam 🙂

motiilik
16. sep 2009

ahojte....no tak to stretko bereme...ale až po tretej hodine.....sa teším na tie fotky,juuuj,som nedočkaváááááá 🙂
tak šup,šup...kedy to dáme???? 😅

matar
19. sep 2009

teeda, tu to nejako zaspalo 🤐

moni1412
19. sep 2009

mata aspon nemusim citat zapisane tri strany kazdy den ako v inej teme kam som chodila 😀
trochu na rozptylenie - mam v albume fotku zo sona 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matar
21. sep 2009

moni, ja som zvedavá, čo bude druhé 😵
baby nechystáte sa zajtra alebo v stredu niekto do topolčian (náhodou)?

moni1412
22. sep 2009

mati, to aj my 😀 este si par tt pockame, snad sa potom "vyfarbi" 😀

emik18
22. sep 2009

mati,nááhodou ja by som mala tento tyzden ist do TO...ale neviem presne kedy..nezalezi too na mne...ked budem vediet termin ozvem sa...

...no a ako vyzera to stretko??? ked mame take pekne pocasie teraz..zevraj uz dlho nevydrzii.. :( mali by sme to rychlo spachat....alebo potom vyuzijeme pristresok MC????

Neviete co je s luckou a sebastiankom??? uz som o nich dlho nic nepocula???!!

moni1412
22. sep 2009

montana vy mate kedy tu svadbu? 🙂

laurinkadanielka
22. sep 2009

ahojte lucka je na dovolenke na Malorke zajtra sa maju vratiť 😉

emik18
22. sep 2009

moni este ze si mi to pripomenula..... montana ma tento vikend svadbu!!!

ahaaaa laurinka tak dakujem za info....

moni1412
22. sep 2009

tento vikend? tak to som trafila 😉

moni1412
22. sep 2009

emik vy ako s bytom pokracujete?

horalka777
22. sep 2009

Moni, krasne drobuliatko mas v brusku 😵

moni1412
22. sep 2009

Juli diiiiiky 😵

emik18
22. sep 2009

moni straaaaaaaaaaaaaaasne pomaly.... Ivan dufal ze za 2 mesiace sa stahujeme..ale tie uz pomaly ubehli a byt je stale v dezolatnom stave.... ale snad na vianoce.... uvidime...ja som realista..a nevidim to ruzovo 🙂 nie zeby mi to teda nejako extra vadilo.... ale nas rozpocet narieka.... 😢

moni1412
22. sep 2009

tak nech do Vianoc byvate... 😉 hmm, komlikacie?

emik18
22. sep 2009

..no aj komplikacie....aj malo casu...

a ty ako..uz je lepsie??ci este je ti byva zle?

moni1412
23. sep 2009

uz lepsie. uz som sa zacala aj uzivat tehotenstvo, len niekedy mam pocit ze ani to nestiham 😀 ale lepsie, dakujem za opytanie 😉