Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

luciankasebastianko
5. okt 2009

emik že to tu zaspalo 😲

motiilik
6. okt 2009

no kde ste všetky babulky???.....vonku sa nam nejak oteplilo... 😅

luciankasebastianko
6. okt 2009

oteplilo ? 😀 brrrrrrrrrrr 😅

horalka777
7. okt 2009

martanko, Adke vsetko naj naj naj ku vcerajsiemu prvemu rocku 😵 Blanka sa pripaja a ked pride, urobi jej Mooooooja Moooooja 🙂

motiilik
7. okt 2009

luci,neboj,aj ja som mávala také obdobia zimi....bude dobre 😅

Adke všetko naaaaaj lepšie ku krásnemu rôčiku....nech je zdravučká 🙂

matar
7. okt 2009

adinke všetko naj naj naj naj 😵 😵 😵

moni1412
7. okt 2009

Ivka, Julka malinkym vsetko naj, aj Adke, aj Blanke, hlavne vela zdravicka 😉

luci co sa ti nepaci na pocasi????? 😉 mne maximalne vyhovuje, dnes je na mna este dost teplo by som povedala 😒

motiilik
7. okt 2009

Aj Blanke samozrejme všetko naj naj naj.... 😅

Moni,dnes je krásne vonku...mam mocit,že toto "Babie leto" by som brala celý sok....

martanko
autor
7. okt 2009

jej mamulienky, velmi pekne dakujeme 😲 , aj Blanke prajeme k rocku vsetko len to naj, naj, hlavne vela zdravicka a tiez gratulujeme vsetkym, ktori maju nejaky sviatok a my o to nevieme 😀

montane blahozelame ku svadbe a prajeme veeeeeeeeeeela vela krasnych a stastnych spolocnych krokov

volakde sa tu spominalo stretko v Anjelikove, som za, dufam, ze tam ten nas tajfun nic neznici, cas nam vyhovuje lubovolny, nakolko si Adulka zmyslela, ze nemusi spat asi vobec 🙄 🤐

moni, uz len naucit Deniska na skladacky, lego a spol. .... nas Adamko sa pri tom vyhral aj dve hodky, ked som bola tehu 😉 a ja som mohla vylozit nohy a vypnut pohon 😀

ozaj, Juli, ako dopadli torty? nam sa vydarila, ked sa dostanem k fotkam, nejaku pridam 😉

motiilik, tak to sme dve, mne sa tiez zda, ze teraz je najsamkrajsie vonku 🙂

martanko
autor
7. okt 2009

... no a kym som tu trosku popismenkovala, Adka vyhrabala hlinu z polky kvetinaca ... 😎 😖 😠

emik18
7. okt 2009

jeeej aj my sa pripajeme ku gratulaaciam a zelame KOCKAM Adke a Blanke vsetko len to najlepsieee, posielame bosteky... 😝

luci tak kedy zaciname plavat???nevies kedy zacina novy kurz..ale obavam sa ako to bude maly znasat po takej dlhej prestavke... snad dobre..

moni1412
8. okt 2009

Ivka no.... predvcerom som zrusila cestovnu postielku na doma, cize uz nie je take miesto ze dam ho tam, hra sa a ja viem ze je ok.... vcera Murkovi granule preberal, vykladal von a zas do misky.... radsej dalej ani nekomentujem 😀 posledne dni nejak nezvladam a zacinam si to vycitat.... nevladzem sa venovat Deniskovi ako by on chcel, proste nestiham nic 😖 asi zacnem kandidovat na "nanicmamu" 😖

martanko
autor
8. okt 2009

Moni len sa netrap, ja som v klube ,,nervomamanestihacka,, odkedy sa narodila Adrianka, obcas som uz z toho na prasky, ale potom pridu dva kludne dni, clovek sa upokoji a veri, ze uz bude len dobre a klud a .......... 😀 pokracuje to zase nestihanim, plakanim, trucovanim, vycitkami ... a ako hovori basnik: ,, den je kraaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyyy, den je kraaaaaaaaaasnyyyyyyyy,... 😀 😀 😀 ale vsetko sa zrejme na 100% stihat neda 😵

horalka777
8. okt 2009

Blanka dakuje 🙂

ja som nanicmama aj s jednym jedinym, je tam toho, nikdy nic nie je na 100%, ja som rada, ak je na 60...

kuk na nasu dvojitu oslavu:
http://www.facebook.com/album.php?aid=36631&id=...

moni1412
8. okt 2009

Julka 😀 ta "smuhafotka" - nahanacka s dedkom je suprova 😀 strasne vyrastli tie vase drobciatka. aj nevestu ked som si videla na jarmoku, som nemohla uverit vlastnym ociam 😀

martanko
autor
8. okt 2009

Julkaaaaaaaaaa 😀 torticky prenadherneeee, oslavenci este krajsiiiiiiiiiii 😉 a ten Maly Princ ma u mna 1000 bodov 😵 umelecka dusa sa v tebe nezaprie, len mi prosim prezrad, ako si tam urobila tie krasne pismenka po obvode 😨 , no, Exupery by padol na .... keby bol pritomny 😀

horalka777
8. okt 2009

pismenka? Obycajny bielok s cukrom, ako zdobievam medovniky, ziadna veda 😎 nemala som ani poriadny sacok, tak obycajnym mikrotenovym s odstrihnutym rohom..

martanko
autor
8. okt 2009

no, pre mna to veda je, mne ten bielok s cukrom vzdy tecieeeee nech miesam akokolvek 😀 holt, zlate Julkine rucicky 😉 aaaaa aj tatinkovi vasmu zelame ku okruhlinam vsetko len to naj

matar
8. okt 2009

my zase oneskorene, ale tiež balnke všetko naj naj naj 😵 juli, wow, malý princ nemá chybu (a dodnes je to môj naj príbeh, práve som ho minulý týžden hladala v meste, že ho konečne kupim nikolke na vianoce a nemali 😠

moni, nanič mama? si mala vidieť ako som sa ja dnes potešila, ked mi segra zobrala deti na hodku von 😀 sa rehotala aj ona, že aká som rada, že som sa ich zbavila 😕 ale už sa potkýnam na traktoroch, legu, pastelkách... tak teraz akože upratujem, varím (a samozrejme ešte medzitým musím vybaviť aj nejaké maily, lebo večer neviem kedy sa k tomu dostanem- a vidíte kde som skončila? 😀 a si ešte predstav, že ked som bola tehu s dominikom, tak som musela od 5.mesiaca ležať s vyloženými noahmi, si mala vtedy vidieť moje výčitky svedomia- celé leto s nikolkou ani na blbé kupko, max som jej tak čítala rozprávky a kreslila s nou. neboooj, bude líííííííííííííííííííííííííííííííííííp

horalka777
8. okt 2009

martanko, 14 dekov cukru a jeden bielok a netecieeeee 😉 a ak predsa, prisyp cukru naviac a vymiesat dobiela a netecieeeee 🙂

mati dik

luciankasebastianko
8. okt 2009

ahojte jeden den sem nejdem a tu sa to rozbehne všetkym oslávencom všetko naj 😀
emik kurz začína teraz v piatok ale my soplíme tak nenastupujeme aj tak je spoločné potápanie 😝
baby aj mne sa páči počko to som mala takú zimnicu neaku bola som v saune a potom ma drglovalo 😕

motiilik
9. okt 2009

luci,len dnes sa to počko rapidne pokašlalo....sa ochladilo o dobrú polovicu....a to je pre mna trest malu takto obliekať 😠

moni1412
9. okt 2009

motiilik mi hovor cosi. vychystam sa s Deniskom, uz sme pri dverach a on pokakany. bud mi povie hanba, alebo sa zatajuje 😀 nestihol nocnik, tak co a bude chvalit?! robi mi to pravidelne a cez zimu to bude o drzku. bunda, pancusky, och joj 😒

Julka vidis torticku som ti ani nepochvalila. hanbim sa 😖 nadherna, 😵 viac nemam na nu slov.

mata hmm, snad bude. len neviem kedy, mam pocit ze je to cim dalej horsie 😒

motiilik
9. okt 2009

moni,ni hovor...mi zas s kakaním problém nemáme,ale ujde jej do nohavičiek..a vieš si predstaviť,ako je to na drku,ked bude takto zima...ved mi bude stále chorá...mám z toho depku.... ☹ 😒

emik18
9. okt 2009

Moni my mame doma to iste..uz uz ideme von a vtom nejaky zaaavan..a mozeme sa ist prebalovat..idema rozdrapit vtedy... a co je lepsie minule mi to spravil az dvakrat za sebou....takze odchod z pred dveri nam trval hodinu... 😖

Julka torta-y kraaasne!! beries aj objednávky?? 😉 Blanka je uz velka kocka...

Luci tak sa ryyychlo uzdravte nech mozeme zacat plavat este kym sme tu..ale takym tempom akym to ide tu budeme aj do vianoc.. (jupiiiiiii)

Ivka a ako spi mala v noci ked jej cez den netreba??? to by ma asi porazilo ked by prestal spavat na obed ...aspon chvilka oddychu...resp. ani nie oddych, ale nahanacka aby som stihla vsetko kym spi....

MONTANAAAA KDE SI???? ako sa mavate, uzivate medove tyzdne???

moni1412
9. okt 2009

emik hmm a to sa este zacne jedovat ze ved uz chceme ist von, uz mava "papa" a zacne plakat ked ho idem prebalit 😀 tiez nam to niekedy trva dlllllho, ale hodina?! vediete 😀

matar
9. okt 2009

no to mne dominik síce oznámi, že "teaz idem kakať, potom idem von", ale musí to byť do plienky, inak sa nevykaká ani za svet. tak sa schová do kutika v detskej a odtial vykrikuje "ide hovnooooo" a potom mi už len prinesie plienky a utierky,aby som ho prebalila. ešte cikať sa občas stihne pýtať,ale kakať na wecko ani za svet (a vyčurká sa na wc len ked mu za to dám tic-tac 🤐

martanko
autor
9. okt 2009

Evka v noci mala spava celkom ok, sem-tam sa dvakrat zobudi, no do 15 min zase zabuva, zato budicek si nastavila na cca 5-tu rano, co je des 🙄 , ale asi si vstupila do svedomia, lebo dnes aj vcera zaspala doobeda na skoro tri hodky, tak veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ze jej to vydrzi co najdlhsie 😵 tie dni, ked je cely den hore, su o drzku 😝

motiilik, vsak v zime mozes dat Ninulke este plienku, ked pojdete von, aby neprechladla, aj tak je to sikulka sikovna, ked uz nenosi plienocku a este nema ani dva rocky 🙂

motiilik
10. okt 2009

martanko....ona mi tu lienku nechce...ked ju ma tak mi kričí "iko"(rýchlo) a ked jej poviem,nech ciká,ved ma plienku,tak mi začne pišťať a tlačiť sa k wecku,tak asi nie...ale jeduje ma,ked mi to neoznámi a proste jej cvrkne 😒

horalka777
10. okt 2009

ach jo, mna oducanie este len caka... a nielen od plienok, ale aj od cumla 🤐 ,zavislacka mala...

Emik, beriem aj objednavky, ale neviem, ako s dopravou BA-BN 😀