Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
4. mar 2008

moni som v 8 tt. termin mam koncom sept. -zac. okt. a u doktora som bola minule druha, isla som si tam minulu stredu sadnut o pol desiatej a o pol jednej som sa dostala do ambulancie, takze celkom fajn, akurat ze to niekolkohodinove sedenie ma strasne ubija 🙄 , uz som si pomaly ani nepamatala, kedy sa nam Adam narodil, ked sa ma doktor pytal 😀

moni1412
4. mar 2008

aha, tak si tam cakala este kym nerobili....najblizsie ides tiez v stredu? nepamätala? mne to zacalo az par tyzdnov dozadu, to zabudanie...ty mas este cas v tomto, nie? 😀

matar
4. mar 2008

marťanko, my chodíme do anjelikova na fit loptu je to fajn, zo začiatku bol mlaý nepokojný, ale už sa mu to páči, aj si spieva 😀
hej naty, s monikou sme sa videli, má krásne brušenko, len som musela utekať, lebo som mala aj kamoškinu amlu a onidve s niklkou su ako hurikány 😀 ale ked bude pekne tak zoberieme miňoniku vyvenčiť ešte kým je gualtučká. 😉
martianko držte sa, nech je všetko v poriadku 🙂 a sedenie v čakárni vám nezávidím 😖

moni1412
4. mar 2008

matar 😀 vyvyencit? 😀 rada sa vami niekedy pojdem von. Uz by som aj niekedy sla na prechadzku, len samej sa mi nechce... 😒

naty21
4. mar 2008

matka, dobre zoberieme ju, ale sa musime dohodnúť 🙂
martanko ake to je v ružičke? to si sa tam bola s malým pohrať?
a anjelikovo má az aj stranku http://www.anjelikovo.sk/ 🙂

naty21
4. mar 2008

aha, ta stranka im ešte veľmi nefunguje ☹

matar
4. mar 2008

v anjelikove robí jedna strašne milá pani, je veľmi ochotná, rada sa aj zahrá s detičkami. ked sme mali cez prázdniny fit loptu a brala som so sebou aj nikolku, tak sa jej venovala celý čas. je to fajn.a maju aj celkom dobre akcie. nikolku tam chcem dať na angličtinu- robia aj s 2- ročnými detičkami

naty21
4. mar 2008

a ako je to tam a anglinou. kolko sa plati? mysliš, že by to bolo dobre? zajtra nepojdeš skor von-kočíkovať keď pojdeš pre nikolku?

matar
5. mar 2008

neviem kolko sa platí, lebo teraz maju aj tak plno. ale aj tá čo učí anglinu vyzerá veľmi fajn, robí to veľmi hravou formou, bábikou...
dnes nestíham nič, malý je mrzutý, asi poobede pôjde s detmi von muž a ja tu budem makať 😝

moni1412
6. mar 2008

ahojte, baby....idem do nemocky. Neviem ako sa mi podari ozvat sa...mozno mi manzel donesie notebook poobede. majte sa zatial pekne. papa ☹

naty21
6. mar 2008

moni, tak držíme palce. potom daj vedieť ako sa máš 😉

matar
6. mar 2008

moni tak dufam, že to nie je nič vážne a drobec sa umudri 🙂 budeme čakať správičky

moni1412
7. mar 2008

som tu stale....neviem nic nove, len to ze sa otvaram a nepaci sa im moje ctg... ☹ ale hadam bude dobre.

martanko
autor
8. mar 2008

moni drzime palceky nech ste obaja v poriadku a babinko este par tyzdnov pocka, 🙂

ozaj zienky vsetkym Vam prajem vsetko dobre k MDZ 😉

matar
8. mar 2008

všetko dobré k MDŽ 😉

matar
13. mar 2008

ajoj,
všetkých vás pozdravuje moni, je v nemocke, ale držia sa, tak na nu myslite, nech drobec nevymýšla

motiilik
13. mar 2008

Ajoj kočenky
matar ahoj...

matar
13. mar 2008

je, ahoooj 😀 už si nás objavila? 😉

motiilik
13. mar 2008

už áno... 😎 nudila som sa,tak beham po nete 😀

matar
18. mar 2008

nejako to tu zase zaspalo ☹ nejdete niekto s detičkami na ten výlet z anjelikova do pohybového centra do žrebčína???

martanko
autor
18. mar 2008

matar co je to za vylet a kedy sa to kona? ja som nejako malo informovana 🙄 ozaj ako sa ma moni? dufam ze su obaja s babatuskom v poriadku a ze budu sviatkovat doma.

inak to dnesne pocasie je ,,uuuzasnee,, 😝 a vraj ma byt takto celu velku noc, no dufam, ze sa meteorologovia sekli a ze sa to zlepsi, ked budeme mat konecne tatusov doma, aby sme nemuseli sediet vnutri zavreti

matar
18. mar 2008

má tak byťaž do konca mesiaca 🙄
moni sú zatial OK, len ju asi stále držia v nemocke.

ten výlet je niektorú sobotu koncom mesiaca, ešte neupresnili ktorú. kdesy pri trenčíne je žrebčín,kde robia nejaké pohybové aktivity pre malé deti, má sa ísť autobusom.neviem či to už je na plagátoch, ked sme boli na fit loptách ešte len robili plány. ked niečo zistím, dám vedieť 😉

moni1412
24. mar 2008

ahojte baby, som doma len na priepustku, zajtra rano idem spät. dufam, ze uz nas tam nebudu drzat dho....uz je to treti tyzden, nic moc....dakujem ze na mna myslite...majte sa zatial krasne. papa

martanko
autor
31. mar 2008

moni dufam, ze ste v poriadku a uz Vas pustia domov, ked je takto krasne, drzim palce, aby to drobusik do maja este nejako vydrzal 😉

matar nevies, ci uz v anjelikove dali termin na ten vylet s detmi na koniky? nas drobec je blazon do zvierat, aj teraz v nedelu sme boli v motesiciach pozriet koniky a kilo mrkvy , co sme vzali, rozdal adamko medzi koniky za 10 minut 🙂). ozaj ako sa mate? Domko urcite rastie ako z vody. konecne uz je pekne a nemusime sa dusit doma

evadetskecentrum
31. mar 2008

Maminy, ak mate zaujem o vikendovy pobyt spojeny s plavanim pre deti, mrknite na www.kacatko.sk 🙂

moni1412
4. apr 2008

no, uz som od vcera doma, ale bude to asi tazke. musime v brusku este vyse mesiaca vydrzat...dufam ze uz bude len dobre.

matar
4. apr 2008

moni, hura 🙂 neboj, vydržíte 😉 už sa teším nakočíkovanie. a ozaj už ste kupili kočiar?
marťanko, nič neviem, lebo sme boli chorí a neboli sme na fit lopte, tak zistím v utorok.

martanko
autor
6. apr 2008

moni to je super, ze ta pustili domov, doma sa to vsetko akosi lepsie znasa, drzime vsetky palusiky, nech babatulko este vydrzi 😉

matar to nevadi, ja som tiez ohladom toho vyletu nikde nic nenasla. Dufam, ze uz ste zdravi, i ked ten cas je teraz vselijaky, chvilu teplo chvilu zima 😒 , ale aspon neprsi a da sa ist kazdy den von.

matar
7. apr 2008

no martanko, tak si ten dážd zariekla, dnes budeme čučať doma 🙄 zajtra máme fit loptu, tak zisítm ten výlet.

martanko
autor
7. apr 2008

matar za ten dazd nemozem ja, ale pan Iľko 😉 , este ho naplanoval aj na stredu a ceeeeeeeeeeeeely vikend, tak snad ten buduci tyzden bude lepsi