Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

emik18
19. jan 2009

krasulka,ja som mala pri porode dr. Strbavu (sem tam nakukol aj primar) a mozem len pochvalit.. i ked je dobre natrafit aj na fajn sestricky.. lebo tie budu s tebou vacsinu casu... ja som mala stastie aj na jedno aj na druhe.. 😅

krasulka
19. jan 2009

diky baby, ja som si ju dnes zazmluvnila, lebo ked som tam lezala pred dvoma tyzdnami ona sa strasne super o mna starala a mala som z nej fakt uzasny pocit, ze takuto osobu by som chcel apri porode..a nastastie suhlasila ze s tym nema problem, takze ked ma to chyti zavolame jej a pride ma odrodit. Tak sa tesim.

moni, mam sa uz tak vseljak...to poznas tie posledne tyzdne..spat uz sa neda..vsetko ma boli, mala ma tlaci vsade, fucim ako lokomotiva...no bleeee...stav. A dnes som mala poradnu a mala zevraj vazi 2940 g , tak bude asi riadny macko do porodu, neviem neviem ako ju vytlacim..uz sa zacinam aj dost bat toho porodu...

moni1412
20. jan 2009

Ivka da sa 🙂 nestiham, preto som malo na konikovi 🙂 a vy ako?

nejak vas nikoho nestretam v meste, akurat vcera Matu, to chodim v takom blbom case?! ved BN nie su az take velke mesto.... 😒

horalka777
20. jan 2009

moni taka mlada a sikovna a zeby nestihala? Nechce sa mi verit 😎

krasulka dobre si urobila, neboj. tiez mam na nu dobre spomienky. 2940 nie je az taka strasna vaha a potom, obcas sa seknu aj o pol kila 😉 neries, ako vytlacis, proste vytlacis 😵

motiilik
20. jan 2009

ahojte...
presne krasulka,ako ti radí horalka,nerieš to,myslí pozitivne a všetko pôjde samo a dobre 🙂
juli,malá ma šibalský usmev aiskričky huncútstva v nich 😉
mati,už si dospala tu babskú jazdu??? 😀

ako sa inak máte????aj sa nejak pripravujete na tu vlny chrípky čo k nam sa blíži??? 😖

horalka777
20. jan 2009

motiilik, cezo mna uz ta vlna prebehla a travenie to vyradilo na 5 dni, teraz riesim malo mlieka 🙄
Blanka bude sibalka po mame aj po tatovi 😎

martanko
autor
20. jan 2009

no evi nas uz ta vlna zasiahla, najprv muza a mna a dnes po vcerajsom ockovani je aj Adulka mrzuta, ma teplotu a sopliky, takze cez nas presla riadna ,,tsunami,, 😀 dufam ze Adamko odola a aj my ostatni sa z toho rychlo dostaneme, i ked ja s Lubkom sa uz trapime tyzden. 🙄

krasulka ten strach pride vzdy pred porodom, ja som sa pred druhym bala este viac ako pred prvym, ale tiez som mala pri sebe super sestricku, to mi moc pomohlo a aj poriadne dychanie ti velmi pomoze vydrzat kontrakcie, ja som fucala ako parna lokomotiva 😀

elika
20. jan 2009

Ahojte, mam pre Vas uzasny program - znakova rec pre pocujuce babatka. pozrite si www.znakovanie.sk program poslendu januarovu sobotu v Trencine

moni1412
20. jan 2009

Julka pockaj ked bude mat Blanka 8,9 mesiacov 😀

matar
20. jan 2009

krasulka neboj, domčo mal 4kg a bol vonku za pol hodinu 😉 a je pravda, že krátko po pôrode si na bolesť budeš ťažko spomínať 🙂

horalka777
21. jan 2009

moni, cize za takych 5 mesiacov uz ani ja nebudem stihat kona? 😀

martanko
autor
21. jan 2009

no juli, a o takych 10 mesiacov uz nebudeme stihat ani wecko 😀 😀 😀

horalka777
21. jan 2009

esteze vyrabaju plienky aj pre dospelych 😝 😀

moni1412
21. jan 2009

Julka, nas maly je teda od narodenia pokojny, zlaty....ale co dokazuje tieto posledne tyzdne 😅 uz si sadne, vstane, chodit by chcel, ale sam este nevie, fakt nestihame 😅 😀 riadne sidlo je z neho 😀

motiilik
21. jan 2009

monika,vydrž,ked bude behať sám....budeš rada,ked si sadneš aspom ked bude spinkať.... 😝

emik18
21. jan 2009

..jaj baby ani netraste... 🙂 lebo malemu zakazem ucit sa chodit 🙂)) - keby sa to dalo.. 😀

motiilik
21. jan 2009

emik,len sa nestrachuj tolko,neboj,nieje to až také zlé ako sa to zdá... 😀

krasulka
21. jan 2009

Dakujem vam zienky, si myslim inak ze najhorsie su tieto posledne tyzdne ked sa to blizi..Myslim ze uz ked to pride uz to proste iba budem vnimat ze to je...ale toto cakanie 🙄 🙄 🙄 Hruuuuuuzaaaaaaa

moni1412
21. jan 2009

motiilik ja viem, uz sa na to pripravujeme 😀 ale je zlaty, uz ked si vie vstat a tak 🙂 no parada 🙂

krasulka drzim palceky, neboj, zvladnes 😉 🙂 aj manzel bude pri porode, resp. chce byt?

krasulka
22. jan 2009

Moni manzel chce byt velmi pri porode,ale prileti az 17.2. tak snad mala dovtedy vydrz 😖

moni1412
22. jan 2009

krasul tak nech vam to vyjde 😉 🙂 pozri IP

emik18
23. jan 2009

motilik ved hej.. ale je to krasne ked to tak cupka po pod nohami..nemohla som sa na ninku vynadivat... 🙂

motiilik
23. jan 2009

emik,no hej,je to užastne sa na ne pozerať..aj ja som rada,že už nemusíme jej pomáhať,že to zvládne sama aj super....neboj,aj maly tak bude behať a ani sa nenazdaž... 😵

matar
23. jan 2009

no podla mna ked dieťa už chce chodiť a ešte nevie je jedno z najnáročnejších období. ale aj to je krásne. 🙂

matar
24. jan 2009

ahoj, kde ste zalezené v tomto "nádhernom" počasí??? my sme deti odovzdali babkám a večer ideme flámovať 😀 ale nie, ideme vyskušať tu novu činsku čo je na rokoši a potom na bowling. dufam, že nám mamina nebude volať, že malý plače, lebo sa mi zdá že na neho niečo lezie 😒

moni1412
24. jan 2009

mata suhlas 😀 😀 😀 😀 stym obdobim 😀

potom daj referencie na tu restiku, sli sme okolo, bola som prekvapena ze tam cosi take je 🙂 chceli by sme niekedy skusit 😉

motiilik
24. jan 2009

mati,no super,podaj potom info,ako bolo a prajem príjemnú zábavu...užite si večer v klude 🙂
mati IP 😉

matar
25. jan 2009

reštika je celkom fajn, jedlo bolo chutné, aj ked chlapi ofrflali, že su tam malé porcie. ale nám babám stačili, aj chuťovo v pohode. ale my sme už rozmaznamí tou čínskou reštikou čo je v partizánskom a tá je isto lepšia a porcie su tam také, že aj ked sme prišli strašne hladní, tak nám vždy polovicu zabalili domov (robia to tam automaticky).
inak bol večer super, aj ked bowling som ako vždy prehrala 😠 😉

horalka777
25. jan 2009

ahojte, ja trochu nestiham 😅

k tej restike, mna strasne minule vytocilo, ked som sa dopocula, ze kvoli nej vyrubali tie mlade zdrave borovice, co tam boli nasadene 😒 😒 😒 Niekedy nechapem, kto k takym veciam dava suhlas a preco 😠 Ved v celom centre sa vyrubalo skoro vsetko zive..

Inak sa mam dobre, len som musela pustit ventil 😉

moni1412
25. jan 2009

mata hej, v PE je super cinska 😉 aj tie porcie....fuuuu, ale aj v TN v jednej su porcie paradne.... tiez nikdy nezjeme 😖 tak skusime BN 🙂 dik 🙂 prehrala? aaaaale, hlavne ze ste sa zabavili, no nie?

Julka, tiez ma take veci vedia vytocit 😒 aj v Hradisti na cintorine..... stary strom, co z neho pada vsetko na hroby, ten nechali, ale tuje co boli okolo, vsetky vyrubali 😖 som to tam normalne nespoznala ked som tam prisla 😒 malo to take zvlastne caro s tymi tujami ☹

a ako si putila ventil? 😀