Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
9. feb 2009

Evi, to zasa nie 🙂 ked uz ste tam vy, nebudeme kazit priemer hlasov. dufam ze vyhrate 😵

emik18
9. feb 2009

ale baby nie je to az take zle vonku..ja som sa akurat vratila z prechadzky.... sice obcas troska zafuka neprijemny vietor..ale da sa..a v meste je to uplne ine..ovela menej fuka mala som pocit ze minimalne 2-3 stupne rozdiel....

emik18
9. feb 2009

baby neviete o niekom kto by predal cestovnu postielku aj s matracom??? najlepsie tu v BN?

motiilik
9. feb 2009

ale baby,moni,mati...len sa zaregistrujte...ani my nevyhráme,už sme padli dole....aspom bude sranda....no tak šup šup... 🙂 emik ja veru neviem,tiež som v lete zohánala,lebo som si chcela požičiať a nevedela som od koho... 😒

martanko
autor
9. feb 2009

emik my mame cestovnu postielku, len bez matraca, ked ideme na oravu beriem do nej na spodok hrubu deku alebo dam velky vankus, matrac sa mi nechce vlacit, ked budes niekedy potrebovat a my budeme doma, kludne ti ju poziciam

horalka777
9. feb 2009

zeny, ja sa ziadnych sutazi nemienim zucastnovat, podla mna su vsetky babatka pekne a zda sa mi zbytocne aby jedno vyhralo nad druhym 😅 a tak vam posielam 3 fotky len tak, pre zlepsenie nalady (fotil svagor):

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

😀

daniela84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martanko
autor
9. feb 2009

Juli kraaaaaaaaaaaaaaaasna kraasna 🙂 🙂 take nadherne male sidielko 😉

matar
10. feb 2009

juli malá je náádherná 😵 😵 😵 taký krásny smejo ako malá adrianka 🙂
emik, ved skus pozrieť mimibazar, tam sa isto niečo nájde. my tiež nemáme 😒

martanko
autor
10. feb 2009

mati kludne poziciame aj vam, ked budete potrebovat 😉

emik18
10. feb 2009

horalka, kraaasna kraaasna co viac povedat.. 🙂

martanko dakujeme za ponuku..ale ja by som ju chcela pouzivat dlhodobo aj ako ohradku (ak maly nebude protestovat) ..dnes vybehnem kuknut do mesta nejaku..

motilik.. tak uz sme zahlasovali aj my... clovek nikdy nevie..

motiilik
10. feb 2009

emik dakujem....no ved hej,keby sme vyhrali,bolo by to super...len pochybujem,ale tak čo už...hra je hra.... 🙂

emik18
10. feb 2009

motilik..ved nech je aspon sranda..aj my sme sa nakoniec prihlasili...

Takze kocky mozete opat hlasovat.. 🙂)

emik18
10. feb 2009

..ale asi az zajtra lebo nas tam este nedali..,musi prejst foto adminom...

motiilik
10. feb 2009

no hej...tak daj link....nech vieme kam hlasovať...alebo aký máš nick?? 🙂

horalka777
10. feb 2009

😀 ja myslim, ze vsetky deti su skvele. Maju proste v sebe nieco ciste.

Dnes o dvanastej som zistila, ze som mala byt o desiatej u zubara. Materska demencia pokracuje 😀

martanko
autor
10. feb 2009

tak my sme chori komplet, od dnes uz teplotuje a chrchoti aj Adka 🙄 zajtra chystame hromadny utok na nasu dobru doktorecku...

emik aj my cestovnu postielku vyuzivame aj ako ohradku, Adkovi sa tam pacilo viac ako v drevenej 😀 snad tam vydrzi aj Adrianka. pozri postielky aj na MMB aj tam maju krasne a niektore za dobru cenu 😉

horalka777
10. feb 2009

☹ tak skore uzdravenie vsetkym - a nezabite doktorku hromadnym utokom 😎

emik18
11. feb 2009

tak kocky ak mate cas a chut hodte nam tam nejake hviezdicky: http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=166...

motiilik
11. feb 2009

emik..nejde mi to otvoriť....daj nick.... 😉

motiilik
11. feb 2009

emik..už sme hlasovali....máš plný počet *..... 😉

emik18
11. feb 2009

dakujemeee

horalka777
12. feb 2009

no ako? kto vyhrava? 😉

martanko
autor
12. feb 2009

ten kto je zdravy 😉 😀

motiilik
12. feb 2009

no hej Ivi....to máš pravdu....ako ste dopadli u doktora????my už konečne lepšie...i ked nieje to ono.... 😵

martanko
autor
12. feb 2009

no evka moja, dopadli sme tak, ze sme chori komplet vsetci, vcera sme boli u doktorky s Adamkom aj Adkou, Ado ma uz tretie ATB, horucky uz sice chvalabohu nema, ale kasel ooootrasnyy, no a Adulinka zacala v utorok 39,3, tak ma lieky aj ona, i ked dnes jej je uz lepsie, hadam sme to podchytili hned na zaciatku, no a kasleme vsetci, uz sme ako ,,orchestrus tuberkulus,, 😀 a Ninke je uz lepsie?

ozaj Evi, Mati cim budu dievcence na karnevale v skolke?

motiilik
12. feb 2009

Ivka,no Ninka je u OK na tom..my sme boli tiež u doktorky hned v začiatkoch,tak sa jej to nestihlo vypuknuť...antibiotiká užíva,ale ako keby jej nič nebolo... 😉

no a v škole nemali karveval,ale v družine a žial ona do družiny nechodí,tak ju ani nepustili na tzen karvenal,ale chcela byť čarodejnicou,no žial,bola smutná z toho...tak sa doma v nom premáva 😀

martanko
autor
12. feb 2009

a to uz preco neurobili v skole karneval pre vsetky detuse, aspon tieto male, prvacence??? 😕

motiilik
12. feb 2009

ni Ivi to by aj ja rada vedela...a zober si,paradoxom je ,že do družiny nechodia len tri detičky(ostatne všetky) a nechceli ich pustiť na ten karvenal.... 😖

matar
12. feb 2009

motýlik to je svinstvo, prečo ich nepustili??? 😠
aj nás dominik má ATB. a dnes sme boli v bojniciach u Hemzu a malý má na exém dalšiu masť a vraj musíme byť trpezlivý, môže sa mu to vyhadzovať aj do 3rokov, potom by to mohlo zmiznuť.

nikolka bude na karnevale víla, tento rok je moja kreativita nulová, kupila som jej ešte na meniny v blave v H&M sukienku, krídla, paličku.... 😉