Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

montana13
23. jún 2009

katun, tak nás spoznáš na plávaní podľa rovnakých príznakov... 😀 😀 😀 - momentálne máme také horšie obdobie, idú zúbky... 😖

emik18
24. jún 2009

baby ake jogurty su pre maleho najlepsie??? plnotucne alebo odtucenene, nizkotucne alebo BIO???? dajte rady chcela by som zacat davat malemu ale neviem s cim mam zacat.... 😝

matar
24. jún 2009

emik môžeš začať aktiviou bielou, do nej môžeš dať ovocie aké chceš, alebo mne ked to malý nechcel tak som kupovala zo začiatku bielu sladku. a ma rad aj zvolensky. určite nie nizkotučné, bio su podla mna zbytočne drahé a isto mu nedávaš len bio stravu 😉

moni1412
24. jún 2009

emik my sme zacali s activiou, ako pise mata, so sladkou a normalnou, potom sme skusali zvolensky a probia, tie mu velmi chutia..... a teraz uz papame aj pribinacikov a lipankov..... aj tu mnam 🙂

luciankasebastianko
24. jún 2009

Ahojte baby,tak ja sa hlásím dobrovolne za školníčku 😀 a muž povedal, že aj zvonček - hodiny poznám a cingať viem 😀 😀 😀
kanut my tri emik -montana- a ja plavame o 9.3O dúfam, že ťa uvidíme

emik18
25. jún 2009

luciankasebastianko opat sa to zmenilo a plava sa o 8,30 nezabudniiiii, a uz mas kupene okuliare??? ja zatial nie, v tescu nemali :( len take velikeeeee to by sa ma Jakub aj zlakol 🙂

luciankasebastianko
25. jún 2009

Emik škoda, že si nebrnka kupila som aj monike 😉 v TN

motiilik
25. jún 2009

ahojte kočky,tak kooooonečne som pripojená...jéééé,tu sa toho ale popísalo 🙂

moni1412
26. jún 2009

evka ty kde si bola? 🙂

motiilik
26. jún 2009

Monika,nešiel mi net...tak som sa prihlasovala len ked sa dalo....ale už fičíííííííííím.....xi....ako sa tu máte????čo nové???prezradte... 🙂

horalka777
26. jún 2009

nie je dnes nahodou Adrianky? Martankovej princezne vsetko naj 😉

martanko
autor
28. jún 2009

horalka dakujeme, dodatocne prajeme aj my Blanke vsetko len to naj naj naj 🙂

motiilik
28. jún 2009

Obom malým drobcom všetko naj...aj Adke a aj Blanke.... 🙂

baby,to počasie mi už leze dosť na nervy..mám normálne dpku...čo robievate doma v takéto dni???moje sa len jedujúúúúúúú ☹

matar
28. jún 2009

je, bolo adrianky? taaak sa hanbím, ale aspon dodaročne prizncezničke všetko naj 😵 😵 😵

motýlik, no čo, šibe nám doma. ale cez víkend sme boli preč, prišli sme dnes večer, tak bolo super. ja mám skôr hrôzu z prázdnin, moji dvaja sa rúbu ako kone ked su spolu viac ako pol hodiny, do konca prázdnin prídem o nervy 😕

motiilik
29. jún 2009

mati....no neboj,viem o čom píšeš,ale snád to nejak zvládneme...a mám pre teba tie fidorky.... 🙂

moni1412
29. jún 2009

hmm, my sme tiez boli cez vikend prec, na chate s Milosovymi kolegovcami a sefmi a bolo super. akurat tiez pocasie sa dost kazilo, tak väcsinou sme boli vnutri. ale bolo tam dost deticiek, tak sa dalo..... 🙂

matar
29. jún 2009

motílik, super, mnam 😀

motiilik
29. jún 2009

moni,ale aspom ste sa nenudili a to je podstatné... 😉

mati 😀

moni1412
29. jún 2009

no ved hej 😉

dnes sme sli okolo kupka, este ked tak prazilo, nadherna vodicka, vymalovany bazenik, krasne pocko, skoro prazdny bazen... normalne som mala chut tam cez plot sa hodit 🙂 ale ked nas zastihla cestou domov burka, bola som rada ze ma to preslo 😉

katun
29. jún 2009

luciankasebastianko, montana, emik ahojte aj vsetky ostatne baby 🙂 tak plavanie bolo super !! perfektna vodicka, nie ako ta chlorovana tu v BA 😝 ani som s vami nestihla pokecat, ledva som si vsimla ako vyzerate, taka som bola zmatena, liezla som do tej sauny v slapkach, co sa nesmie, tak to je so mnou vzdy, ked niekde pridem do noveho, vsetko si zapamatat - pravidla, do toho maly plakal, kedze uz nebol vo vode, tak bol nervny.. jedine co je trochu blbe, ze mi partner s malym vlastne nemohol pomoct, kedze sa babatka kupkali a prezliekali tam kde su iba baby 🙂 ale ked som videla ako to zvladaju ine maminy same a super, tak som si povedala, ze musim aj ja 🙂 neviem ci sa mi podari prist tuto stredu na plavanie, som este v bratislave, kamoska ma obhajobu dizertacky v piatok, chcela som jej pomoct, uvidime, ale rada by som sla, aj hned! ta instruktorka je vynikajuca, lepsia ako sme mali tu v BA..

moni1412
30. jún 2009

katun my sice nechodime na kurz, ale s malym na plavaren sami a tiez ma odradza najviac to ze som nanho sama. ked idem s manzelom, tak musim obliect maleho, dat ho na chodbu tatinovi, lebo Denisko uz chodi, resp. lieta a to by som sama naozaj nezvladla 😀 tebe Adamko este nechodi?

luciankasebastianko
30. jún 2009

ahojte babenky
kanut som rada, že sa ti pačilo 😉 všetko zvládneš po pár lekciach lavou zadnov my už absolvujeme 4 kurz a teiž sa nám veľmi páči a my máme všetko lepšie ako v BA hlavne vzduch 😀 😀 😀

matar
2. júl 2009

baby a nedáme stretko na kupku, nech sa deturence vyjašia? niekedy poobede ked budu vyspatí???

emik18
2. júl 2009

matar a kupko je uz otvorene?? len neviem, poobede sa akosi vzdy pokazi pocasie a leje ako z krhly..ale mame cele dva mesiace tak snad nam to vyjde aspon raz 🙂

luciankasebastianko
2. júl 2009

matar :som za už sa tam tiež chystáme vraj je už otvorené 😀
emik montana kde ste boli chybali ste ! ☹

moni1412
3. júl 2009

emik uz je otvorene, v pondelok som sla okolo a vyzeralo to super, par ludi len, uzasne 🙂 my sme chceli ist vcera, len sa ochladilo kym prisiel MIlos domov, tak sme len na plavaren skocili. ale ideme teraz este s jednym drobcom, snad sa pocasie nepokazi kym vyrazime 😀

motiilik
6. júl 2009

halo baby ,kde ste všetky????? 😎

moni1412
6. júl 2009

hmm, vonku pekne, od zajtra ma byt horsie, snad aj na koniku to bude zit 😉

motiilik
7. júl 2009

no Monika,neviem.....je teplo,ž horuco hned z rána.... 🙂

idete niektorá aj niekam na dovolenku??? 😕

katun
7. júl 2009

motiilik dovolenka tento rok asi nehrozi, aj ked by som hned vypadla k moru najradsej.. moni1412 adamko este sam nechodi, iba ked ho drzim za rucicky.. len nedavno zacal po styroch, dava si nacas 😀 hura, zajtra plavaren, aj ja by som si zaplavala..