Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

katun
12. jún 2009

ahojte, ozyvam sa po dlhej dobe.. chcem byt cez prazdniny viac v BN, musim pisat dizertacku ☹ neviete, ci byva plavanie pre deti (kurzy na plavarni) aj cez prazdniny? neviem sa dovolat tej babe, co organizuje kurzy, rada by som s adamkom chodila plavat..

matar
13. jún 2009

ahojte maminy
marťanko, čo máte počarované? ☹ nech je teraz pre zmenu bábika rýchlo zdravá 😖 inak, chcem ťa zneužiť s tým tvojim háčkovaním- asi na stretko prinesiem aj nikolkinu čapičku, a pôjdeme aj hned kupiť material ak sa ti bude chcieť, potrebovala by som pre niku červenú čapičku k bunde 😉
kupko zatial vraj neotváraju, neviem aký je tam problém s potrubiami, ked budem vedieť bližšie,tak napíšem.
katum, potom sa ozvi, vyrazíme na pifčo 😉 a už píšeš dizertačku, klobuk dole, ja som sa nedokopala 😝 ozaj a nevieš či je už borka doma z toho norska, či kam sa to zase chystali??? neviem sa s nou spojiť

inak, my máme perný víkend, nikolka má 5. narodky, stále sa trusia ludia, stále chystám, pečiem, varím... no padám na nos. ale prvý krát v živote som sama upiekla tortu a dokonca má aj úspech, tak som na seba hrdá 😀

emik18
13. jún 2009

ahoj Katun, malo by sa plavat aj cez prazdniny...

..no bohuzial, uz aj my sme chori..teda resp.len Jakubko...od vcera vecera vraciame a dnes uz aj hnackujeme.. boli sme na pohotovosti, ze zrejme nejaka brusna viroza.. nic ine nerobim len prebalujem, periem.... a utieram cosi od ..... ☹ dufam, ze to rychlo prejde....

luciankasebastianko
13. jún 2009

emiiiiiiiiiiik tak to je mi lúto tak nech ste rýýýýýýýýýýýýýýýýýýchlo fit a v stredu skúkromná hodinka na plavárni 😀
ale ak nebudete fit tak nechoť nechce sa mi robiť taká činnosť ako tebe 😢 Tak skoré uzravenie
a ozaj máme ZUBOK už cinká

katun
15. jún 2009

Matar o Borke nemam ziadne spravy. My sme tiez mali oslavu prveho roka 🙂 na tortu si ja este netrufam, ale boli az dve, kazda babka priniesla jednu 😎 tak budem skusat volat tym organizatorkam plavania, dufam ze mam dobre cislo, ak mozete, poslite mi na IP cislo na ne, ak mate, chcela by som to vybavit. inak mata vobec sa mi do tej dizertacky nechce, ale musim, lebo potom uz sa mi konci zmluva v skole a by ma vyhodili keby nemam phd. no ale zase ked ma vyhodia, skor pridem do bn, no nie 🙂 bude to mat aj svoje pozitiva.. heh. ked budem v bn, tak ti napisem, a mozme sa stretnut, wood mam hned pod oknami 😀

mima22
15. jún 2009

ahojte.kedy zacina dalsi krz plavania.kolkeho?

moni1412
15. jún 2009

emik Milos siel pracovne a my sme sli pozriet nejake majovcatka zo spolocneho terminu z KE... no a vikend sme mali to stretko majovcatka v JAsnej, tak bolo supeeeeeeer 😵

kupko este asi nie je otvorene, inak pred 3 tyzdnami som sla okolo a malovali bazen, tak snad bude apson trochu krajsie, aj pokosene uz bolo 🙂 😵

martanko
autor
16. jún 2009

caute mamky, mimcata aj deti predskolskeho veku 😀
mati, NIkolke posielame velke gratulacie ku krasnym 5-tim rockom 🙂 , uz je velka slecna. stretko dame buduci tyzden, lebo teraz mam toho vyse hlavy, ciapocku ti uhackujem, len potom dones aj ten kabatik 😉

moni to je super, ze ste mali taky krasny vikend a ze ste si oddychli 🙂

emik dufam, ze ste uz ok, take virozy maval aj nas Adko, ked bol malicky

moni1412
16. jún 2009

Ivka hej, hej, krasny bol, ale uz bolo toho dost, Denisko mal par dni po rezime, ale uz je to ok..... sme boli radi ze sme uz doma 😀

emik sa rychlo vyzdravte, az teraz citam 😒

mata Nikolke aj my prajeme vsetko naj 🙂 co torta?

luciankasebastianko
16. jún 2009

Ahojta babenky, emil tak zajtra sa nepláva aj monika nemože tak v piatok! 😉
mima presný dátum neviem prídi sa zapísať a pre potvrdenia od Dr. v piatok od 8.30- 12.00 😕

matar
16. jún 2009

dakujem za nikolku, torta bola super, všetci chválili, aj sa zjedla, tak hádam neklamali 😉
marťanko, OK, platí
katun a kde učíš? v bn je to bieda, aj ja sa už otáčam po robote a stále nič, začínam mať z toho obavy (stále som zamestnaná v blave, že by som dochádzala? 😕
emik, už je lepšie? a marťanko vy ako, už ste všetci vyliečení?

moni1412
17. jún 2009

mata aj tak sa da, s tym dochadzanim myslim 😀

katun
18. jún 2009

Matar ucim na pedagogickej, zostala som na katedre, kde som studovala. jedina vyhoda, ze mozem pracovat z domu, nevyhod plno..podmienky, peniaze, vedenie... 😖 a kedze mam zmluvu na dobu urcitu, v januari ma caka znova konkurz, tak uvidim, ci mi zmluvu predlzia a ked nie, budem musiet riesit, ci tu zostat alebo sa radsej vratit do bn - aj ked je pravda, ze tam je to s pracou bieda, ale byt ucitelkou na VS tu v BA je tiez bieda 😨

martanko
autor
18. jún 2009

mati, ostava nam zalozit sukromnu skolu, mozes byt riaditelkou 😉 , ty pokryjes humanitne predmety, ja prirodovedne, uz nam treba len niekoho na 1.-4. 😀

moni1412
18. jún 2009

jeeeeeeeeej, ja si teda urobim tu moju vysnivanu pedagogicku a budem ucit 1.-4. 😀

matar
18. jún 2009

ok, dohodnuté. berieme aj katun, horalka má hudobnú a emik nám to bude menežovať 😉 lucianka, ty si vyber, čo tam budeš robiť ty, nemysli si, že to budeš flákať. tak všetky šup šup do ulíc zhánať sponzora 😀 alebo povyberajte milioniky z banky a na stretku už len vyberieme priestory, kde tu školu postavíme 😎

montana13
18. jún 2009

Ahojte 🙂
Vidím, že zakladáte novú školu... že by som sa pridala aj ja? Len neviem, čo by som učila... 😀

Už sa zajtra teším na plávanie 😵 😵 😵 , normálne mám po týždni absťáka.. 😀 😀 😀

katun
18. jún 2009

ano, zalozit skolu, to je dobra motivacia, mam dalsie kamosky co mozu ucit, dokonca aj 1-4 aj anglictinu, proste spravili by sme z toho super skolu, to vam vravim 🙂 Montana13 prosim ta, spytas na plavani, ako sa bude plavat cez prazdniny? neviem ci stihnem zajtra tej instruktorke zavolat, dufam ze hej.. inak zase na mna cosi lezie - choroba, kazdy mesiac som chora tento rok, tak uvidim co na to imunologicka-idem ju zajtra navstivit.. uz ma to nebavi, takto stale chora.. 😠

martanko
autor
19. jún 2009

no aha, personalne to uz mame vybavene, deti dodame, no a mati tie milioniky .... uhackujem cierne kukly a buduci tyzden ich mozme vybrat z banky spolu 😀 😀 😀

montana este nam chyba TV 😉

moni1412
19. jún 2009

sranda kolko vyznamov ma slovo "vybrat peniaze z banky" 😀

my sme boli vcera prvykrat na plavarni, len tak, sami, Deniskovi sa velmi pacilo, dnes ideme aj s tatinom..... skoda ze je ten kurz tak financne pre nas narocny..... 😒naozaj je to super, takto vo vodicke s drobcom 🙂

horalka777
19. jún 2009

haha, zaklada sa skola? Tak ja si beriem hudobny aj vytvarny odbor a mozem viest aj turisticky kruzok. 😀

martanko, ked sa ti nechce hackovat tie kukly, mozes prist pomoct kopat tunel, banku mame nedaleko 😎 Ale dones si svoj krompac, mame len jeden 😉

Co este treba na zalozenie skoly? Volajakeho skolnika, ta ne?

matar
19. jún 2009

no môj chlap by školník byť nemohol, to by sa nám škola skoro rozpadla 😖
inak, zajtra otváraju kupko

emik18
19. jún 2009

OK baby tak sa pripajam dobrovolne 🙂

My sme uz chvalabohu zdravi, po tyzdni sa to vystriedalo na nas vsetkych tak dufam ze budeme mat pokoj dlllllho 🙂

moni1412
20. jún 2009

kupko? hmm..... asi nic moc pocko na otvorenie sezony... len dufajme ze to nebude po cele leto 😒

matar
21. jún 2009

ajoj, čo ste porábali celý víkend? my sme dnes boli v bojniciach na rozprávkovej ceste vhradom, neviem dokedy je to, ale odporučam, je to super, dokonca aj dominik ani nedýchal 🙂
nech sa to už vyčasí, nech dáme kafe vo woode 😖

moni1412
22. jún 2009

mata tiez sme to pozerali na nete, len sa nam to zda este nie pre Deniska... asi by to este tak neprezival 😒 ale moze to byt fajn. snad buduci rok 🙂

emik18
22. jún 2009

..hej hej nech sa uz vycasi lebo ma uz poraza z takeho pocasia.. depka na spadnutie....

my sme boli v sobotu na grilovacke a celu nedelu mi potom z toho travilo ako som sa prejedla mnaaaaamky bolo to vyborne 😝 Aj ja sa uz tesim ked bude Jakubko vacsi a budeme chodit na podobne atrakcie...teraz by z toho este nic nemal

katun
23. jún 2009

ahojte, tak som sa uspesne dovolala organizatorkam plavania 😎 a tento piatok sa uz zacinaju nove kurzy, tak dufam, ze nas niekam zaradia. kedze uz mame za sebou prvych 8 lekcii asi pojdeme k mierne pokrocilym. uvidime sa s niektorou z vas? tesime sa 😝 spoznate nas tak, ze len co budu od Adamka chciet, aby siel na podlozku alebo aby sa ponoril, spusti velky plac 😒 tesim sa,.. no a poviem vam, cena o polovicu nizsia ako tu v BA.. ja neviem, ta blava to je des a hruza s cenami 😠 dalsie plus pre banovce 😀

matar
23. jún 2009

katum a ty ešte nemáš zbalené kufre? 😀

katun
23. jún 2009

matar mas pravdu, idem balit 🙂 hehe, este vymysliet, kam to vsetko zlozim, nejaky domcek by sa zisiel.. 😎