Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

motiilik
7. júl 2009

katun..ved jasné,to ja len tak,aby to tu trošku ožilo plánmi a ták.... 🙂

no na kupko bych aj šla veru...ale,ale,ale.....moni,ako inak bolo na kupku???? 😉

jona74
8. júl 2009

ahojte kocky uz davno som sem nenakukla nestiham 😒 ale dakujem ze ste matu prijali ...bola som asi pred 2 tyzdnami v banovciach teda v rodnom meste a vela sa tam meni boli akurat tie cyklisticke preteky...vidim zemesto cez den zije..bolo sice zle pocasie cize som sa s malym nedostala na detske ihriska velmi chvalia ihrisko na severe chystam sa v auguste domov tak sa tam mozno z niektorymi z vas uvidime.. 🙂 majte sa krasne baby uzite si leto a nech su vasi drobci hlavne zdravi... 😵

luciankasebastianko
8. júl 2009

ahojte motiilik tak my sa chceme isť v septembri do Grecka ,ale ta prasacia chrípka ma odrádza 😀

matar
8. júl 2009

my sme už na kupku s deťmi boli, bolo super, ale to sme boli v piatok, ked nebolo tak veľa ľudí, cez víkend by som s malým asi nešla 😝
a na dovolenku ideme o 3 týždne, do talianska, už pomaly začíname odratavať dni 😀

katun
9. júl 2009

jaj dovolenku vam zavidim, oddychnite si 🙂 lucia my v piatok nepojdeme plavat, adamko ma sopliky a zvysenu teplotu, idu mu horne jednotky, tak radsej az buducu stredu sa ukazeme, dufam, ze mu to dovtedy prejde - myslim tie teploty a sopliky. pre istotu som behla aj na pohotovost, tam ma lekarka skoro pohladom zavrazdila, ze co tam robim, ked som z bratislavy - pohotovost snad sluzi vsetkym, no nie? a kazala nam priniest moc. takze si viete predstavit, co som robilla poslednu hodinu.. nahanala maleho so skumavkou a nic! tak som to nechala tak. skusim po kupani 😎

moni1412
9. júl 2009

motiilik na kupku suprovo 😀 maly si pozical lopatku od niekoho v malom bazeniku a ked sme odchadzali a braka som mu ju, tak mi plakal az na deku 😀 ale inak fajn 😉
mata dovcu si uzite 😉
my zatial len rozmyslame, ale aspon do Chorvatska by sme radi sli, na piesocnatu plaz, kvoli malemu..... 🙂

matar
12. júl 2009

teeda, odkial som nás to vyhrabala 😕 čo porábate? tento týžden má byť horuco, ja s deťmi isto pôjdem na kupko, nechystáte sa niekto???

motiilik
12. júl 2009

mata,možno by sme behli....ozaj,ako si dopadla s tou Ludkou???? 🙂

emik18
13. júl 2009

matar a co takto zajtra??? nepojdes na kupko???

matar
13. júl 2009

motilik, ani neviem, ešte som s tou kamošku nebola
emik, práve dnes mi baby v meste hovorili, vraj je tam nejaký vírus či čo, tak chcem zistiť či je to pravda, či len "jedna pani povedala" a podla toho uvidím. malý bazén je v pohode, ale mne tam decká nevydržia 😒 ale ak to nie je pravda, tak pôjdeme, len neviem kedy

emik18
13. júl 2009

hmmmmmmm tak to si ma nepotesila...aj keby bol len vo velkom bazene tak nepojedm..lebo deti behaju z jedneho do druheho...z vody do vody.. takze isto by sa to prenieslo.. a dakujem neprosim... uz sme si uzili brusnej virozy.... no skoda.. tak budem musiet asi do PE...

tak zisti info a daj vediet..

moni1412
14. júl 2009

mata, fakt? sa chystame aj my 😒 tak daj vediet ked zistis..... 🙂

matar
14. júl 2009

no tak dnes mi zase povedali, že to nie je pravda. tak človek nevie komu veriť. ale ved reči išli už aj o topolčanoch a partizánskom, keby to človek bral vážne, tak sa kupe len doma vo vani. my ideme zajtra, asi ked sa malý vyspí poobede aby neboli na obed na tom silnom slnku. tak kto chce, nech sa pridá 😉

motiilik
14. júl 2009

mati,mne zas kamoška,čo bola tu na kupko,tak jej mala bola na druhý den hned soplavá,až na pohotovosti s nou boli,takže neviem.....aj ja rozmýšlam o kupku,len ma tie reči odrádzaju 😠

luciankasebastianko
14. júl 2009

ahojte tak my sme boli v nedelu na kupku sme o.k ale bola som sklamaná voda bola priam studená a v deckom, letná ja som otužilec ,ale naše termálne kupko už je iba kupko a vobec nie termalne musim zistiť či to bola nahoda ,alebo už nemajú prava na ten teplí prameň,alebo čo ?!ešte že som neplatila vstupné lebo by som si ho asi išla pytať 😠

moni1412
14. júl 2009

v detskom je fajn vodicka, minule ked sme boli, sa mi zdala teplejsia ako dnes.... ozaj, dnes sme boli, od pol 6. do 6. maly spadol a na to iste miesto co rano, tak hrca ako svet 😒 tak sme utekali domov 😒

matar
14. júl 2009

aj my sme už s deckami na kupku boli a su obaja zdraví 😉 inak v malom bazéne bola uplne teplučká voda, vo veľkom taká letná ale v pohode

emik18
15. júl 2009

matar aj ja by som dnes chcela vybehnut na kupko ale samej sa mi nechce... tak ako to s vami dnes vyzera?? idete???

emik18
15. júl 2009

JEEEEEEEEEEEEEEEEEJ MONI, co to vidim 5tt 😲 😲 GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😉 😉 😉 😉

motiilik
15. júl 2009

Moni,to GRATULUJEM AJ JAAAA.....no nebyť Emik,ani si to nevšimnem..... 🙂

Na kupko chceme aj my behnuť,len neviem ešte kedy...

My sa už učíme bez plienok,a celkom sme úspešný,i ked niekedy sa nám zadarí,cik do nohavičiek,ale snad to nejak zvládneme... 😀

moni1412
15. júl 2009

emik, no..... buduco piatok idem este na kontrolu a snad bude vsetko ok.. tak sa este tak naozaj netesime 😒 ale dakujeme 😵

moni1412
15. júl 2009

motiilik vy ste sikovni, teda Ninka 😵 aj nas to asi zachvilu caka.... to bude sranda 😀

matar
15. júl 2009

moni, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵
emik, my sme dnes nakoniec mali takú hromadnu rodinnu akciu- prišiel bratranec z francuzska, aj so ženou a dvoma deťmi, k tomu druhý bratranec so ženou a dve deti, ich švagriná s deťmi, segra... no bolo nás dohromady 16 😀 😀 😀 ale nabuduce sa dohodneme spolu, nech sa konečne trochu pohráme aj s Jakubkom 😉

motílik, super super. domčovi sa občas zadarí do nočníka, uplne najradšej je ked môže ocikať naše auto (myslím koleso) ale inak, stále plná plienka 🙄

motiilik
15. júl 2009

matar,dakujem...neboj,aj u Vás sa dostavia výsledky... 🙂

moni1412
15. júl 2009

mata, ved baby su sikovnejsie vo vsetkom... to nevies? tak vyckaj 😉 😀

luciankasebastianko
15. júl 2009

moni Gratulujem 😀 😀 😀

montana13
16. júl 2009

Ahojte 🙂

Moni, gratulujem, tak predsa sa podarilo 😉

emik, ako si sa rozhodla s tým kupkom, ideš dnes? My sa tam pôjdeme pozrieť tak po 15,00h, keď už nebude také slnko... 😉 A v piatok idete plávať?

luci, ahoj, vy nejdete na kupalisko?

moni1412
16. júl 2009

dakujem vam, baby 🙂 dufam len ze som to nezakrikla 😒

my sme boli dnes na kupku, ale to slnko nie je pre mna teraz 😖 Deniskovi sa ale pacilo 😀

moni1412
19. júl 2009

kde ste vsetky? 😒 po vonku? my od piatka zapasime s vysokymi teplotami, teda Denisko 😒 vcera mal skoro 40.... tak ficime na cipkoch, tabletkach, zabaloch a sprche...... dnes rano uz bez teploty, ale zas mu vystupila pred obedom. dufam ze to prejde 😖 strasne sa bojim aby nas neposlali do nemocky ☹

emik18
19. júl 2009

moni ja som doteraz makala a upratovala.. vcera nebolo kedy.. tak som to musela dnes zmaknut....
moni drzime paste nech sa Denisko rychlo uzdravi....

montana boli sme na kupku aj v BN-streda aj v TN-štvrtok..... bolo super.. az tak ze som sa spalila.... musim si davat vacsi pozor.. ozik kedy sa teraz bude plavat??? v stredu alebo v piatok alebo aj aj??