Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
2. feb 2010

luci a kam vy idete???
evka, no ved ani paťko doteraz nikdy nechcel ísť, ale tento rok sa konečne zoznámil s mužom mojej kamošky a strašne si "sadli", tak ho ten kamoš ukecal, aby sme šli. no tak pôjdeme- aspon sa mám príležitosť po x rokoch hodiť "do gala" 😀

moni1412
2. feb 2010

tak to hej, to je ten "smotankovsky" 😵 si vas pozrieme na BTV 😀 tak sa zabavte vsetci ci vas taketo prijemne vecery cakaju 😉

emik preco nedostala? ked sa ti podarilo na tento 😅

montana13
2. feb 2010

vraj sem už moc nechodím...., tak Vás idem aspoň pozdraviť 😀

Plesová sezóna je tu v plnom prúde... aj my sa chystáme 😎 , síce nie na rejacky, ale hlavne, že sa zabavíme 🙂 , že Luci?
matar, dúfam, že berieš aj foťák a čosi nám sem potom dáš, aby sme videli ako Vám bolo... 🙂 to vieš, my "cezpoľní" nemáme BTV... 😀

moni1412
3. feb 2010

montana 😵 som rada ze ta tu vidim po dlhsom case 😉

matar
3. feb 2010

montana- videla si náš foťák? a vieš si ho predstaviť v plesovej kabelke? 😀 😀 😀 žial nie, ale zajac je oficiálny fotograf akcie, tak ked bude mať na stránke fotky, tak ti hodím link 😉

moni1412
4. feb 2010

mata, vúcsiu kabelku by to chcelo 😀 😉

montana13
4. feb 2010

matar - ale do ruksaku by sa ti zmestil, nie? 😀 😀 😀 OK, budem rada, ak hodíš potom ten link... radi si pozrieme aj my bánovskú smotánku... 😎

matar
4. feb 2010

😀 😀 😀 no ako vidíš sem tam sa tam vterkne aj niekto mimo smotánky 😉

luciankasebastianko
4. feb 2010

ahojte smotanky 😀 matka ideme s monikou na 1. reprezentačný ples Chudá Lehota 😀 sama som zvedavá 😕

matar
5. feb 2010

baby a kedy je v anjelikove ten karneval? zase som zabudla

moni1412
5. feb 2010

mata myslim ze 18.2. o 16.h, aspon sa mi zda.... niekde v BN novinach to bolo 😉

motiilik
5. feb 2010

ahojte,po dlhej dobe som sem nakukla aj ja... 🙂
no ako vidím,plesová sezona v plnom prude.hehe...sa teším nafotky..Evkine som pozerala,bola krásna.. 🙂
sa teším na tvoje Mati a aj Luckine

kto idete na karneval??aj my by sme sa pridali 😉

luciankasebastianko
8. feb 2010

ahojte polese už 😀 bolo super fakt sme sa vyborne bavili a to muž nechcel isť 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=15902&id=...
matka prišla už aj fotka je fantastická len neviem kde ju zavesím 😅 ako bolo na plese ?

moni1412
9. feb 2010

Luci 😵 zlati ste boli 😉

mata a vy ako?

luciankasebastianko
9. feb 2010

Dakujem 😀

motiilik
10. feb 2010

Lucka.... 🙂 nádherne ste sa bavili...boli ste krásny 😉

matar
10. feb 2010

aj my uplne super, ani sa nám nechcelo odísť, ale mna tak otlačili nové topánky, že som už nemohla ani chodiť. fotky mám zatial len s rytmusom, ostatné ešte nedodali 😉 tak potom vám ukážem. luci, vy ste boli zlatííííííí

a na to plátno som zvedavá, tak vyzerá to dobre?

luciankasebastianko
11. feb 2010

Matka tu je foto ako sa maly teší svojmu portrétu http://www.facebook.com/album.php?aid=15271&id=... 😀

moni1412
12. feb 2010

Luci 😀 😵 😵

horalka777
12. feb 2010

Moni, sa ti to krati 😵

moni1412
12. feb 2010

Julka tak, tak 😉 a nielen cas, uz aj krcok 😀

matar
12. feb 2010

luci, vyzerá to supeeeer. cez čo si dala robiť plátno, su nejaké akcie? aj my sme už nad tým rozmýšlali, len tak pred pol rokom a to boli za to ešte pálky
wow, moni, ja som si až teraz uvedomila, že to máš za pár

luciankasebastianko
12. feb 2010

ahojte matka bola akcia 80x 60 za 15 € robila som to cez fotolab ako aj tie kalendáre 😉

matar
12. feb 2010

to fakt? to je super cena- a si aj spokojná?

motiilik
13. feb 2010

ahojte baby...idete niektorá do toho anjelikova na karneval???? 🙂

montana13
14. feb 2010

Dnes nikto? 😀 😀 😀 to bude asi tým Valentínom, že ste všetky zaneprázdnené... 😀 😀 😀
tak si to teda užite!!! 😎
Luci tá fotka, čo máš na plátne je ozaj pekná, také krásne modré očká tam má... tá si mi páčila hneď keď som si ich pozerala....
Na karneval... ešte uvidíme..

motiilik
15. feb 2010

ahojte baby.....kedy je presne ten karneval v anjelikove????a o kolkej???....nemáte niekto na to kontakt??...chcem tam isť s malou...dík baby 🙂

martanko
autor
15. feb 2010

evka karneval ma byt 18. 2. o stvrtej, este uvidim, ci budu mat detvaky naladu, mozno sa tiez pridame 😉

moniiiii 😀 cielova rovinka na dohlad 😉

motiilik
15. feb 2010

martanko,dakujem....to som potrebovala vedieť 😵 my by sme chceli isť,snad nám do toho nič nepríde.. 😅

horalka777
15. feb 2010

aj my sme karnevalovali 😉