Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
16. máj 2008

matar uz som do anjelikova volala, ten vylet je zajtra, autobusom to stoji 180,- dospely a 50,- dieta, kto pojde vlastnym autom tak 120,- dospely + 50,- dieta, v cene je jazda na konikoch a prehliadka zvieracej farmy + nejaky program.

ak bude v pondelok pekne rada sa s vami stretnem 😉 matar mne ostali este nejake plienky na plavanie z minuleho roka, ktore nam uz netreba, tak ti ich mozem dat, nemusis kupovat 😀

motiilik
16. máj 2008

Ahojte kočenky 😉
ako sa tu máte?....matar,rada sa pridám na stretko,aspom vypadnem zo stereotypu,dobre to padne...moni,malý bojovník krásne priberá,a je fakt krásny na fotkách,čo máš v albume,....martanko,aj teba by som rada spoznala...konečne mamičky,s ktorými sa dá fakt super porozprávať,ste všetky zlaté 🙂

moni1412
17. máj 2008

pondelok by bol fajn 🙂 mohla by sa pridat este jedna mamicka 🙂 mata, ta co si nas spolu stretla....len ma ist tento tyzden prec, uvidim ci bude este v pondelok domka 😉 tak sa este dohodneme. ideme dnes k nasim a vybavovat ohladom krstu, tak zajtra sa tu zastavim. tesime sa 😎

matar
17. máj 2008

moni, jasné 🙂

moni1412
18. máj 2008

No, baby, len aby bolo pekne.... hlasia na zajtra uz prsat, tak uvidime.... 😒 Ako travite nedelu? My rozmyslame ze pojdeme poobede na zmrzku, dufam ze sap ocasie nepokazi dovtedy....

matar
18. máj 2008

no tak sa nám to počasie pos... zajtra z toho asi nič nebude, že? musíme zmeniť teermín

moni1412
18. máj 2008

no, asi hej.... uvidime ako budu hlasit dalsie dni. Teda, dalsie tyzdne.... dnes sme sa motkali len okolo panelaku, resp. po Dubnicke, lebo ked sme sa trosku vzdialili, zacalo prsat... super prechadzka 😒

motiilik
18. máj 2008

no,tak isto to bolo aj s nami moni,tiež sme sa motali len okolo nášho činžiaka,jakmile som sa vzdialila,začalo mrholiť,mala som nervy ☹ ...ale čo už,hádam sa to počasie umúdri a vyjde to stretko,už som sa tešila,ale hol smola...nevadí zase nabudúce 😉

moni1412
20. máj 2008

tak vcera bolo nakoniec celkom pekne, dnes sa to nejak kazi, ako pozeram. A to musim ist zachvilu na polikliniku s kocikom. Dufam ze nezacne liat... 😒
co robievate v taketo uprsane dni?

motiilik
20. máj 2008

juj moni,no pre nás je takýto deň zabiják ☹ malá je vtedy nervozna,dúfam,len že nebude dlho pršať 😒 no my sa snažíme ju nejako zabaviť,buď sa s ňou bláznim,ale s hračkami ju nejak zabávam,ale dlho to navydrží,potom začne pišťať a vtedy je to s ňou otras,nastúpi Saška a tá jej vyspevuje,tancuje.... 🙂 no vtedy sme všetci v pohotovosti 😉

moni1412
20. máj 2008

Tak my sme po kontrole. Uff, to bol den. maly ma selest 2.-3. stupna... vraj sa to musi len kontrolovat. Stravili sme v nemocke 3 hodiny. Kopa chorych deti v cakarni, brali nas poslednych a cesta domov uuuuzasna....lialo, ja s kocikom, dazdnikom, prednost ti neda nikto ani na prechode, este ma jeden blb ospliechal tak ze som az nadavala....uzas, fakt. som taka unavena z dnesneh dna, ze ani nevidim.... 😔 🙄

matar
21. máj 2008

moni, to je den blbec 😒 ale neboj, malý bude určite v poriadku.
a čo ste včera neprišli do anjelikova? bolo fajn

moni1412
21. máj 2008

mata jaaaaj, ty si mala vcera ten kurz, vsak? 🙂
to nebol den blbec, z mojho pohladu to bol minimalne den debil 😠 zajtra zas ideme na pochodzku po doktoroch...rano Basko, potom detska....esteze ide s nami mamina autom, inak neviem 😒

matar
21. máj 2008

u baška nečakaj, povedz v čakárni, že kojíš 😉 nemusíš vysvetlovať, že máš malé mimino, ktoré ťa potrebuje aj ked ho nekojíš 😝

moni1412
21. máj 2008

mata sestricka mi minule povedala ze mam prednost aj ked nekojim, ze nemam cakat, ved mam male babätko....estez tak 😀 viem si zivo predstavit tie reci 😖 ale zajtra idem len krv, aj to som na hodinu. ALe nabuduce to vyuzijem.

u2jana
22. máj 2008

Ahojte banovcanky,
pomaly zacinam s nakupmi pre nase malicke. Poradte mi, taku zakladnu vybavicku, nech zbytocne nekupujem blbosti. Lebo ked vidim v obchodoch tie malicke rozkosne vecicky, mam pocit, ze budem potrebovat vsetky 🙂

Inak tento tyzden sme boli na 3d ultrazvuku a teraz si kazdu chvilu pozeram fotky tohto naseho krasne malickeho babatka... nemozem sa nam vynadivat 🙂

martanko
autor
22. máj 2008

matar tyzden som sa chystala na 20. do Anjelikova a v utorok som cele poobedie musela dedkovi pisat zoznamy pre urbar, ktore nutne potreboval, no teda nahoda je blbec 😝 snad nabuduce to vyjde

moni take otrasne dni vedia cloveka rozladit, ja som si velmi dlho zvykala na to, aki su tu ludia nevsimavi az bezohladni, teda cest vynimkam, strasne ma rozculovalo, ked mi v obchode,hned ako som vosla s kocikom, stepoval pocas celeho nakupu za zadkom SBS-kar, pretoze upachtena mamicka s kociarikom je skutocne nanajvys podozriva a urcite nema nic ineho v umysle len nakradnut co najviac a schovat to malemu do perinky 😝 alebo som sa sama trepala po schodoch s kociarom pripadne do autobusu a ked som nevladala, musela som nahlas niekoho konkretne oslovit, ci by mi nemohol pomoct, u nas doma som na toto nebola zvyknuta, tam je to akosi samozrejme, ze sa Ti ludia snazia pomoct a ze matka s malickym dietatom nie je triedny nepriatel 😀

u2jana aj my ideme na buduci tyzden na sono, uz sa tesim, ze zase uvidime nase babulko, uz viete co to bude? tiez som dnes zabehla do Tesca kupit nejake malicke nadherne overalceky na spinkanie a bodynka 😀 dokonca maju na vsetko oblecko do 27. zlavu 😉

matar
22. máj 2008

marťanko, tak nabuduce 😉
u2jana, kedy máš termín? aj od toho záleží výbavička

moni1412
23. máj 2008

martanko zasa maju zlavu na detske vecicky? My sme tak kupovali malemu v zime. Su to fajn veci, dobre vyzeraju na nom 🙂 asi pojdeme znova pozriet 🙂 no, ja som este nebola sa malym vnutri v obchode, ale tiez sa bojim aj ist, lebo vidim ako sa pozeraju vsetci, hlavne predavacky na mamicky s kocikom. Ako hovoris - ako na najväcsich zlodejov 😒 no sila...

martanko
autor
23. máj 2008

moni urcite chodte pozriet, maju nadherne letne vecicky, ani sa mi odtial nechcelo odist 😀 a do 27. maja maju 20% zlavu, ja som kupila miminocku dvojbalenie bodyniek, zatial som vzala len take neutralne bezove, ale oci mi preskakovali z ruzovych na modre a spat 😀. ako dlho ti robili to 3D sono? na dverach ma Basko napisane, ze ti urobia 40min. zaznam, to sa mi zda dost dlho, hadam si tam aj pospim 😀

moni1412
23. máj 2008

martanko myslim ze nepospis... ked uvidis malinke, asi sa ti nebude chciet 😉 ani neviem kolko to trvalo, ale mna ukradli z nemocnice a len ho na mne skusali, takze ja som nebola tak standardne 🙂 ale vsade robievaju okolo tych 40min. dufam ze sa vam drobcek ukaze. Potom nam napis, som taka zvedava 😅

moni1412
23. máj 2008

banovcanky, no co s tym stretkom? 🙂 buduci tyzden by sme ho mohli zrealizovat. ma byt pekne, neviete? 😎

matar
23. máj 2008

no mohli 🙂
marťanko ja ti teraz to brušenko normálne závidím. a to sme rozhodnutí, že tretie dieťa nechceme 😀 ale soná som milovala, ten pocit, že je mimčo v poriadku a že ho vidíš 😵

motiilik
24. máj 2008

no veru mohli by sme sa stretnúť,len ab bolo pekne 🙂

motiilik
25. máj 2008

haloooo bánovčanky,nejak je tu mrtvo 😀 aký bol víkend?u nás bežný,sami,šmotili sme sa po vonku,prechádzky v meste a na zmrzline a s kamoškami na pive 😉 aký bol u Vás? 🙂

matar
25. máj 2008

my sme boli dnes tiež skoro celý den vonku, doobeda len tak po hupačkách a poobede na záhrade. kedy dáme to stretko? utorok a stredu bude moooooooooc teplo

motiilik
25. máj 2008

No veru dobre by padlo to stretko,aspom pokecáme 😀
Júúúj,už sa teším,len nech je teplúčko 😉

moni1412
26. máj 2008

mata, akoze tie dni nie alebo ano? 🙂 nebviem ci chces tak velmi teplo, alebo nie...
My sme boli v piatok, sobotu, nedelu u nasich, mali sme vcera ten krst. tak som sa nejak nedostala na net.

matar
26. máj 2008

tak drobec je už pokrstený? ste šikovní 😎
mne je to jedno, môžeme ísť aj ked bude teplo. inak ja sa chystám do mesta aj dnes okolo obeda, musím ísť nikolke konečne vybaviť preventívku u zubára. neviete náhodou kde má ordináciu erika Majdáková?

motiilik
26. máj 2008

Majdákova je tam,kde aj všetci zubári,tam na starej nemocnici,kde bola predtým ale z druhej strany tej budovy,kde bola chirurgia...Tá je ževraj dobrá...