Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

mima22
24. sep 2008

ahoj moni.ja chodim ku gynekologovi k paulovi.a ty?no viem o tom ze eliska s patom cakaju babatko zaciatkom marca.mi cakame 2.februara budeme mat dievcatko.asi Nataliu.idem kuknut na tu stranku co si mi dala ten byt.dakujem

ededik
24. sep 2008

Mima, to je ako možné, že vieš pohlavie ??? Mne to dr Paul nechce /nevie ??? nemôže ???/ povedať.....
To si ho ako na to nalomila ?????

mima22
24. sep 2008

ededik.ja som bola na 3D sono u doktora basku este pred tyzdnom

ededik
24. sep 2008

Aha, no jasné... 😀
A čo, určite to bol zážitok, že ???? A ja som chcela ísť, ale manža ma od toho odhovoril...
Že chce byť prekvapkaný... 😀
No nič, hlavne aby boli zdravučkéééé.....

moni1412
24. sep 2008

mima ja k Baskovi. 🙂 4D ti robil on alebo primar z PE?

motiilik
24. sep 2008

ahojtre babenky..... 🙂

moni dík za fotky,malý je krááásnučky,ako anjelik 🙂

matar,dratulujem k domčeku a nech predáte byt,nech vám to len vyjde.... 😉

martanko a horalka ešte ste kinderko??? 😀

edik,ahoj,aj som rodila v zime,takže budete mať krásny darček pod stromček,gratulujem 😉

matar
25. sep 2008

martanko už asi šla, nie? dnes mala ísť k baškovi. myslím na nu od rána, nepodarilo sa mi skôr nakuknuť, tak všetky držte palce, nech je princeznička čo najrýchlejšie medzi nami a hlavne nech su obe zdravučkéééééé

martanko
autor
25. sep 2008

no mati, este sme v kope 😀 ale uz sa nam to krati, tak snad do konca tyzdna 😉 ale horalka sa nam dlho neozvala 😨 ktovie co poraba

moni1412
25. sep 2008

martanko aj ja som si dnes myslela ze uz ste v porodnici. neviem preco, mala som taky pocit. no, horalka.... 😕

matar
25. sep 2008

ešte stále??? no ale už by princezná mohla prísť 🙂
možno už horalka porodila. neviem ako sa volá normálnym menom, spýtala by som sa tej kamošky čo tam robí 😒

horalka777
25. sep 2008

neporodila, babatku je dobre a nikam sa nenahli, ostava v zivom inkubatore 🙂

horalka777
25. sep 2008

martanko - IP 🙂

martanko
autor
26. sep 2008

mati nechce sa jej, asi ju budem musiet vytiahnut za uska 😀 lebo moj pohybovy aparat sa uz zacina rozpadat 😝

moni1412
26. sep 2008

martanko to co je za cas ze 6.10? co tak skoro hore? ja som bola dnes u Basku, od 4.15. a meskal. tak som uz ozaj myslela..... ale ty stale nic? no teda, malym sa u vas paci. 🙂 to je pekne.

matar
26. sep 2008

no čo už narobíte, ked sa im u vás tak páči 🙂

moni1412
26. sep 2008

baby, jedine vypovedat drobcom najomnu zmluvu 🙂 to uz nebudu mat inu moznost. tyzdne uz na to mate. 😉

mata z plavania ste sli ked sme sa videli?

krasulka
26. sep 2008

Ahojte, trosku sa k vam votriem zase 🙂 kto tu predava byt? A kde? 🙂

matar
26. sep 2008

krasulka to sa nevotieraš 😉 a byt predávame my, na dubničke pri škôlke 4- izbový
moni hej to sme šli z plávania a malý potom tri hodiny spal 🙂

martanko
autor
27. sep 2008

horalka gulame sa? tento tyzden sa rodia krasne babatka, videla som, ked som bola na ctg 😀 no ale vyzera to tak, ze to nase bude predsa len oktobrove 😝

martanko
autor
27. sep 2008

moni co mate nove? Denisko uz pomaly bude aj sedkat, hadam, uz sme sa dlho nevideli.

matar, to bude teraz pre domca parada, ked budete prerabat domcek, take fantasticke velke pieskovisko a stavenisko 😀

matar
27. sep 2008

marťanko no to hej 🙂 nikolka už včera nechcela odtial ani za svet odísť, tak sa jej tam strašne páčilo, že sa mohla s kamarátkou nahánať kolko chcela a nikto ju nemusel strážiť 🙂 zajtra nám maju prísť nejakí záujemcovia na byt, tak držte palce

motiilik
27. sep 2008

Ahojte kočky 🙂

matar,gratulujem k domčeku a zároven aj držím palce,aby to prebehlo OK...

martanko,tak ešte ste kinderko???nejako sa malej páči u Teba... 😉

moni1412
28. sep 2008

martanko Denisko by uz hadam aj sedel, velmi sa uz taha do sedu. ale este sam nesedi. no asi je ti len otazkou casu. ma uz 7500g (v utorok mal). krasne pribera - Jackova ho nazvala majstrom sveta v priberani 😉

matar ako ste dopadli s bytom? ten na nasej ulici uz asi predali, bolo tu dnes stahovacie auto

matar
28. sep 2008

moni, zatial sa prídu dvaja pozrieť, tak uvidíme. ale práve dnes mi prišiel taký nechutný mail od nejakej brzdy z piešťan, že som vytočená že až...- vraj v takej nemožnej diere, ktorá má jednu ulicu a nie je tu žiadna robota pýtame také nehorázne peniaze za byt, sme nenažratí, chamtiví... a nemáme ani šajnu čo je to prerobený a pekný byt... a vraj ho isto nepredáme 😠 🙄 najlepšie je, že cenu sme neurčili my ale realiťáci (traja nezávisle od seba povedali rovnaku cenu a my sme suhlasili (aj ked oni si samozrejme nadhodili aj pre seba). no coment

horalka777
28. sep 2008

matar, kasli na takych tiiipkov, neprajnici sa najdu vsade 😉 Sak ked sa jej nelubi, nech necha tak, no nie?

Baby, ja sa stale gulam, vcera som aj orechy obijala aj zbierala a furt nyst. V noci som sice myslela...ale bol to len mechur a klby 😀

horalka777
28. sep 2008

Martanko, no my sa tusim namojdusu stretneme v oktobri 😉
Dakujem za IP 😎

matar
28. sep 2008

tak vás potom musia dať aspon do jednej izby, ked už tolko spolu čakáte 😉
no ved už ma to prešlo- aj som tej babe odpísala, ale je to už neexistujuca adresa,asi z nej len poslala ten milý pozdrav 😖
horalka a čo ideš dobre piecť z orechov??

horalka777
28. sep 2008

zatial len zbierame a ja ich jem rovno na zahrade. Ale neskor urcite daco dobre 😅

matar
28. sep 2008

ja to nemôžem zbierať, lebo viac zjem ako odložím 😀 ja lubim orechy len čerstvé, sušené nemôžem, hned som ohádzaná ako puberťáčka 😝

moni1412
28. sep 2008

mata teda. naco ti vobec pisala? ked nemam zaujem, necham tak, nie? asi si potrebovala zmensit nejake komplexy alebo co. 😖 kasli na nu. 4-izbovy prerobeny byt - zan dostanete urcite dost. v BN su strasne drahe byty - my tiez nechapeme preco, ale tak snad nebudete predavat pod cenu, no nie????!!!!! drzime vam palceky nech su dalsi zaujemcovia len seriozni a slusni.

mnam, orechy. horalka mate ich dost? nasim tento rok zmrzli hned na zaciatku, cize je ich malicko. taka skoda 😒