Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

naty21
9. jan 2008

aj mne, to lezie na nervy. ☹ , my mame akosi spomaleny cely net ☹

prave som zistila, ze nam konci platnost bankomatove karty, tak sa pokusim nieco stvorit, aby som si mohla dat na nu fotku deti. no uvidime, co z toho bude. 😀

matar
9. jan 2008

ked sa ti niečo nebude dariť, tak povedz, ak budem vedieť, pomôžem 🙂
idem do hajan, zajtra sa ozvem
dobru noc 🙂

naty21
9. jan 2008

aj ja idem cakat manzela. dobru 🙂

moni1412
10. jan 2008

aj ja mam ten pocit. Ved v BN je dost mamiciek aj tehuliek...skoda, ze sem nechodia. ale aj s vami je tu fajn🙂pekne ranko🙂

naty21
10. jan 2008

ahojte. 🙂
moni, ty nemozes spat ?

matar
10. jan 2008

dobré ránko 🙂 monika, ty sa po nociach nudíš 😀 počkaj posledný mesiac ked sa pre bruško nebudeš vedieť uložiť, to tu budeš sedieť aj celu noc 😉

moni1412
10. jan 2008

spat by som mohla, praveze spim teraz viac... len som sla k Baskovi. Ked som tam okolo pol piatej tak som medzi prvymi, niekedy len tak tak... dnes som bola prva 🙂

matar
10. jan 2008

ty brdo, to sa ti tam chce tak skoro chodiť? ved máš jedno či čakáš od 5 do 7 alebo od 9 do 11, nie? ja som vždy išla ako som sa zobudila 😒 ale dufam že je všetko v poriadku 🙂 a kedy máš sono? už som zvedavá, či bude mať náš dominik frajerku, alebo kamaráta 😀 😉

moni1412
10. jan 2008

ked tam cakam do pol siedmej, tie dve hodinky sa daju. Ja som tam cakavala 4hodiny a viac, takze odkedy tu byvame, chodim tak. ved to mozem dospat cez den, ale nejak sa mi ani nechce. Vraj na PN uz budem do konca, ale inak vsetko ok. Mala som mat utz dnes, ale nepriviezli mu ho, ma mat u seba, tak idem poobede na polikliniku. Aj my sme zvedavi 🙂 dufam, ze sa dozvieme...znie to ako fraza - ale hlavne nech je v poriadku malinke 🙂

moni1412
10. jan 2008

ale ako super rychlo isiel rano o tej pol stvrtej konik 🙂

moni1412
10. jan 2008

matar: takze Dominik bude mat kamarata 🙂 Frajerka bude mozno nabuduce 🙂

matar
10. jan 2008

jeeee, tak super 😀 blahoželáme 😀 tatino už zapíja??? 😉
my sme mali dnes rande s naty a boli sme sa zapísať na tu fit loptu, tak som na to zvedavá 🙂

moni1412
10. jan 2008

Tatino je v praci, tak nebol ani so mnou. Ale volala som mu a bol soknuty. Cakali sme dievcatko. Ale bol nateseny 🙂 dakujeme 🙂
Kam budete chodit na fit loptu?

matar
10. jan 2008

budeme chodiť do anjelikova 🙂 a prečo ste čakali dievčatko?

a čo je s marťankom???

naty21
10. jan 2008

ano, mali sme rande 😀 , na fit loptu budeme chodit do materskeho centra. 🙂
moni, aj my sa pripajame k blahozelaniu 🙂 super 😀

moni1412
10. jan 2008

dakujeme vam, ste zlate 🙂
matar: dievcatko? hlavne preto, ze sa mi velmi zhorsila plet pocas tehotenstva. A mali sme pocit, ze to bude dievcatko. Ale sme velmi, velmi stastni 🙂
preco nas sem chodi tak malo? Ked vidim u Basku plnu cakaren...je to dost divne. Aj ja som to tu objavila len nahodou, asi preto. martanko zalozila tuto temu, ale asi tu uz dlho nebola, ze? tiez sa poznate s nou?

petal
11. jan 2008

Ahojte dievcata. Aj ja mam spomaleny net vobec sa mi to nepaci. Moni blahozelam k chlapcekovi. Matar chcem sa spytat chodila si na plavanie tu v BN, ak ano ako si bola spokojna. Naty aj ty chodis k Baskovi/neviem najst otaznik/, ked si hovorila, ze si rodila u primara. Ale teda chodit rano o pol 5 by sa mi asi nechcelo. Jasom mala dost, ked som chodila k svojmu lekarovi rano o siestej aby som bola medzi prvymi. A z anjelikova mi povedali, ze nasa skupina este nie je obsadena, tak neviem, ci z tej fitlopty nieco bude, neviem, ci sa este niekto najde, ked doteraz sme len traja. Moni, ja som za cele tehot nemala ani jednu vyrazku, bezproblemove vlasy a mala som dievcatko. A to mi vsetci hovorili, ze budem mat chlapca, ja som nechcela vediet, co budem mat, mala som to ako prekvapenie pri porode. a aj pri druhom si to necham ako prekvapko. Moni a preco si vlastne na pn a uvazujes nad epiduralkou pri porode alebo nie.

naty21
11. jan 2008

ahojte. ja chodim k Paulovi, ale on do nemocnice nechodi, tak som mala stastie, ze mal prave sluzbu primar. naozaj odporucam. teda aspon v mojom pripade to bolo super.
petal a ty chodis akemu lekarovi a pri kom si rodila? A v ktorej skupinke na fit loptu si, pretoze my s matar sme v prvej a nas je tam uz 5.

matar
11. jan 2008

petal, ja som chodila na plávanie do topolčian, lebo vtedy to tu ešte nebolo, ale robila to tá pani čo teraz v bn. my sme boli veľmi spokojní a určite budem chodíť aj s dominkom, on je vodný živel 😀

aj ja som mala pri nikolke super pleť a pri dominikovi naopak 😒 ale petal to ťa obdivujem, že si vydržala nevedieť, ja som bola strašne zvedavá 😀
a dufam,že náš kurz na fit lopte otvoria, nás je už dosť (ešte že som ukecala naty 😀 )

naty- ako pokračuješ s kartou? ak pôjdeš s maličkou na prechádzku v pondelok a pôjdeš sama, tak napíš, pôjem aj ja 🙂

naty21
12. jan 2008

matar: vobec sa neviem sama so sebou dohodnut na tej karte, neviem akej farby by som ju mala dat, budes mi musiet poradit. ty mas lepsiu fantaziu, zase mas nove fotky, ja to sledujem 😀

v pondelok ti zavolam, doobeda som sama doma. ty chodievas o kolkej von ? moja mala sa prave teraz vonku kocikuje s tatinom 😀

martanko
autor
12. jan 2008

moni poznam sa tu iba s matar, tusim byvate vsetky na Dubnicke a ja na Strede, matar som spoznala v meste podla fotky , co ma tu na konikovi

matar mozes mi prosim posunut cislo na tu pani, co bude robit v anjelikove fitloptu? chcela by som sa s Adamkom prihlasit a nejako sa tam neviem dostat, pretoze ten nas maly zazrak chce ist vzdy opacnym smerom ako ja 😀 s laskou spominam na casy, ked este nevedel chodit a poslusne sedel v kociku 😀

matar
12. jan 2008

naty, v pohode, niečo vymyslíme 😉 a von chodím okolo pol druhej, druhej, predtým ako idem pre nikolku do škôlky 🙂

marťanko: anjelikovo: 0918281411

moni1412
12. jan 2008

petal: no väcsinou to byva tak, ze pri dievcatku byva horsia plet, vraj odobera mamicke krasu 🙂 Tak ale vidim, ze nie vzdy je to tak. Na PN som skoro od zaciatku kvoli bolestiam v podbrusku. Uz trochu ustupili, ale povedal, ze ma uz nepusti do prace. Nad epiduralkou som rozymslala, ale neviem. Vy s nou mate nejake skusenosti?

moni1412
12. jan 2008

martanko: podla fotky si spoznala matar? Ja by som ju asi podla nej nie 🙂 Kde byvas na Strede?
A dakujeme za tuto temu 🙂

monikka22
13. jan 2008

Ahojte chcela by som sa spytat ci chodite aj do toho druheho MC na stanici...??

martanko
autor
13. jan 2008

matar : 🙂 velka vdaka za ciselko, zavolame prezistime .... 😉

moni: matar mala zaciatkom minuleho roka inu fotku,iba s Nikolkou, Domčo ešte nebol ,,odfotiteľný,, 😀 . byvam na Strede v tej vysokej hviezdici pod cintorinom

ozaj maminy neviete, ci bude v banovciach niekedy v blizkej dobe kurz brusneho tanca pre zaciatocnicky? sesterka bola a velmi si pochvalovala

petal
14. jan 2008

Ahojte. Moni ja som mala epi a nakoniec som bola rada, sice kym mi ju pichli tak som nepocitovala nejake extra bolesti, ale dievcina vedla mna, ta sa jej dozadovala velmi. No ale ja som bola rada kvoli tomu, ze mi nakoniec robili cisarsky a nemuseli ma uspat ale len mi pridali anestetikum a malu som videla hned po narodeni. Inac aj ja som dlho uvazovala ci si ju dat alebo nie. tom druhom centre na stanici nie je mozne ist s kocikmi aspon som tam nevidela ziadny bezbarierovy vchod,takze je to skor pre vacsie deti bez kocika. A Martanko, odkial z Oravy pochadzas, ja som byvala niekolko rokov po skole na private s ludmi z Oravy a kym sme nemali malu tak sme kazdy september chodili na niekoloko dni do Rohacov na dovolenku. Ja som uchvatena tym prostredim tam, fakt sa mi tam pacilo.

matar
14. jan 2008

ja som epi nemala, oba pôrody som mala také rýchle, že by mi ju nestihli dať 😀
ani ja do toho druhého centra nechodím, vlastne ešte nechodím do nijakého, len sa chystám. ale ani neviem o tom, že by tam boli nejaké akcie pre detičky a tiež je tam ten problém s kočiarmi. ale zase maju dobre, že vraj stražia deti, ked si chceš niečo vybaviť v meste.
inak, mám nervy, lebo musím ísť vybavovať rodičovský príspevok ale samozrejme do bánoského uradu práce a rodiny (pri hankem) sa s kočiarom nedostaneš ( a hlavne že sa tam vybavuju materské) 😠

naty21
14. jan 2008

matar, to mas pravdu. ja radsej nikde sama s kocikom ani nechodim ☹ iba tak do billy 😀

matar
14. jan 2008

no ja sa idem hodiť do sprchy, idem navštíviť baška 😖 ešte že tam nemusím čakať 😉