Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

luciankasebastianko
24. sep 2009

ahojte už sme doma ja som sa rozlúčila na facebook a tu som už nemala čas zajsť 😢 ale bolo super pozerám že nemám čo dočítavaťaspon som v obraze 😀 dám aj fotečky len teraz to blbne

moni1412
24. sep 2009

tak uz ste doma, Luci? vam bolo teda 😉 tesime sa na fotky

luciankasebastianko
24. sep 2009

ano ,už sme domka
http://www.facebook.com/album.php?aid=7261&id=1...
ako sa má bublinka už by si mala vedieť čo to bude mne to povedali už v 16 tt a vraj je to najlepšie vidieť v 16-18 tt kedy ideš ?

emik18
24. sep 2009

juj moni..no to uz tak byva..ze to prve tehu si asi vychutname najviac...jendak ze je to nieco nove a jednak ze mame viac casu...

luciankasebastianko
24. sep 2009

emik suhlas 🙂

moni1412
24. sep 2009

luci super fotky, fakt vam bolo uzasne 😵 a pridala som si ta medzi priatelov na fb, nevies preco som ta este nemala?! 😕 na sone som bola minuly tyzden, foto v albume 😉 nepytala som sa, ale keby videla, tak mi povie, pri Deniskovi mi povedali sami hned 🙂 tak pockam do toho 20.tt (+, - ) 😀

emik18
24. sep 2009

luci hovorime ako keby sme mali uz 3 deti 😝 😀

moni1412
25. sep 2009

ale nie, mate pravdu. je to uplne ine... presne si t vystihla, emik.... 😉

emik18
25. sep 2009

caute kocky aj sa dnes chystate na jarmoky a burciak??? my asi ani nie 🙂 ja som trocha nachladnuta a do rana to chytil aj Jakubko tak soplime a kychame obaja...dufam ze to zostane len v tejto faze a neprida sa kasel a horucky... 🤐

moni1412
25. sep 2009

emik my hej, nasi pridu, tak pojdeme aj s nimi... no rychlo sa vyzdravte.... my bojujeme so soplikom uz tyzden, kaslik uz, chvalabohu, presiel a dufam tiez ze aj ten soplik sa umudri. betar jeden 😒

martanko
autor
26. sep 2009

no emik, oslava nadherna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 normalne na profi urovni, mas moj obdiv, krasne si to Jakubkovi nachystala a teda - Jakubkovi prajeme k prvemu rocku vela vela zdravicka, stasticka, lasky a stastnych krockov 😉
a nech je aj s maminkou skoro zdravy

Mati, Moni, som moc rada, ze som vas aspon na chvilku vcera stretla, Adulke uz vysli prve dva zubky- horne dvojky, takze vyzera ako maly hrosik 😀 a tlacia sa dalsie, takze si babie leto ,,uzivame,, s hnackami, nervozitou, bolestami a velmi zlym spankom ☹ ale aj to patri k zivotu.

co by ste povedali na stretko buduci tyzden? my mozme okrem pondelka, to sa ideme ockovat 🙄 a o kolkej?

moni1412
26. sep 2009

emik supeeeeeer oslava 😵 parada 😵

Ivka aj jasom rada ze som vas stretla... aj matu, ale ta nas asi nevidela 😀 my sme boli az 2x vcera, s nasimi a potom aj s tatinom fajn bolo, aj ked sa mi zda ze z roka na rok je tam toho coraz menej 😒

luciankasebastianko
26. sep 2009

ahojte tak montana sa nám dnes vydala 😀 prajeme všetko naj 😀

emik18
27. sep 2009

dakujem baby...

no uz sme na tom lepsie (inak nasadila som nam obom homeopatika a zaberaju..super aspon nemusim tlacit do maleho lieky)... vcera sme uz nevydrzali a isli sme aj von ked bolo tak naadherne.. 😎

martanko drzime palce nech adulke rychlo prejde trapenie so zubkami a dufam ze sa uvidime na stretku...

luciankasebastianko
27. sep 2009

ahojte inak emik tie sople ma aj moj maly asiu zmena klimatu 🙂

moni1412
28. sep 2009

ozaj montane gratulujeme a prajeme do manzelskeho zivota samu lasku aspokojnost 😉

matar
28. sep 2009

montana, želáme podarené manželstvo a ešte aspon jeden taký poklad ako už máte doma 😉
a jakubkovi posielame pusinky 😵 a aj malej adrianke, je na zjedenie (a adamko samozrejme tiež)
ja som za stretko, v podstate mi je jedno kedy, na dalši týžden ešte nemáme nič dohodnuté, tak v pohode

moni, my sme vás ozaj nevideli 😨

moni1412
28. sep 2009

emik a Kubkovi vsetko naj, nejak som zabudla napisat 😅 vela, vela zdravicka hlavne 😉

miracle
29. sep 2009

Ahojte Banovcanky, chcela som sa opytat na podnikovu predajnu RaK - ci je otvorena denne, kedy ju otvaraju a ci sa da v nej topanocky odskusat. Ideme autom po Slovensku a uvazujem, ze by sme sa tam zastavili.

Velmi pekne dakujem

moni1412
29. sep 2009

miracle otvorena je asi denne, ale myslim ze len do pol 2., alebo do druhej a odskusat sa da.... 😉

matar
30. sep 2009

miracle ja som tam ešte nebola, ale tiež tipujem, že dlho otvorená nebude. a skušať sa dá isto 🙂

baby, mali by sme si dať to rande, ale už asi v anjelikove, ked sa nám to počasie tak pokazilo, nie?

moni1412
30. sep 2009

mata ty si tam nebola?????? 😕

motiilik
30. sep 2009

miracle,kamoška spomínala,čo tam chodí,že je to otvorené denne do 15.00hod...

a baby,ja som za stretko...bodla by zmena a konečne taký dobrý pokecík 😝

matar
1. okt 2009

moni nie v raku som ešte nebola, zatial som vždy kupovala papučky na stanici kde predávaju raka, ale už sa chystám

moni1412
1. okt 2009

motiilik nam raz teta co odchadzala odtial posledna, sme ju akurat vystihli, povedala asi do tej druhej 😒

montana13
1. okt 2009

Ahojte, tak už sa hlásim späť!
Ďakujem všetkým, čo ste na mňa mysleli v sobotu 😉 Svadba bola super, malému sa vôbec nechcelo spať, tak sme sa museli baviť viacej s ním ako s hosťami, ale nevadí, veď sme sa bavili všetci 😀 . Fotiek mám zatiaľ iba zopár, ak bude večer čas, niečo sem hodím 😉 Zvyšok fotiek budeme mať až o mesiac, aj dvd 😖

P.S. Dúfam, že už všetci maródi vyzdraveli 😉 , nás tiež držala chrípka 2 týždne... aj cez svadbu 😝 , ale už sme O.K. 😵 😵 😵

luciankasebastianko
3. okt 2009

a čo to ? 😕

emik18
4. okt 2009

luci, co co to? 😨