Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

krasulka
7. aug 2008

evi cau 🙂

moni1412
7. aug 2008

krasulka uz letite nastalo? teda aspon ty? ci este sa vracias spät?

krasulka
7. aug 2008

moni ideme len na dovolenku na dva tyzdne, ja potom priletim na Svk asi v novembri az do porodu a ptom uvidime co bude. 🙂

matar
7. aug 2008

evi, no jasné že sme už tu 🙂 bolo super, perfektne vyšlo počasie, čo si viac želať 😉

moni1412
8. aug 2008

mata, asi sme ta vcera videli, len som si nebola ista a nepozerala si sa.... sedeli ste na schodoch pred vchodom? ak hej, tak si super opalena 😀

matar
8. aug 2008

dobré ránko,
hej, aj ja som vás videla, len som krmila malého a nechcela som vykrikovať. a opálená nič moc, to vieš, pri deťoch toho na tej pláži moc nenaležíš 🙂

moni1412
8. aug 2008

ale zdala si sa mi 😉 drobci sa aj kupali v mori?
odkedy chodis s Dominikom na plavanie, do plaveckych jasliciek?

matar
8. aug 2008

no trochu som, ale nič moc. nikolka dva dni nechcela ísť do mora hlbšie ako po pás, lebo kvičala, že je studené a ked sa raz odhodlala, tak už šla v pohode stále. a domčo teiž- vačšinou som ho vozila na takom detskom šlnku alebo na lehátku, alebo sedel na kraji a hral sa s kamienkami.
na plávanie sme chodili od 6,5 mesiaca, teraz v lete sme prerušili a asi od septembra začneme znova. uvidím. aj ty chceš ísť?
evka (motýlik), ty s malou nebudeš chodiť???

moni1412
8. aug 2008

mata aj my snad budeme chodit, no zatial sa len informujem..... 3 mesiace - uz sa väcsinou zacina, ale myslim ze to babo este asi z toho velmi vela nema.... 😒 spokojna si ako?

matar
8. aug 2008

som spokojná - je to v pohodičke, aspon sa s malým nenudiíme 😉 ale ja si tiež myslím že to má cenu tak od tých 5-6 mesiacov

motiilik
9. aug 2008

no ahojte kočenky moje....................dnes je upršanýýýýýýýý deň,no hroznééé niečo...krasulka teším sa na teba,ked dojdeš,dúfam,že hodíme reč......

baby a čo s týýýýýýýýým stretkom????????????????????? 😉

moni1412
9. aug 2008

motilik cauko 😎 no my sme sli z dazda do este väcsieho..... v Novej Dubnicic je otrasne 😠 neviem co tu budeme robit cely vikend. dufam ez sa vycasi..... 🙂

matar
9. aug 2008

motilik, niečo vymyslíme. ale teraz v pondelok mám v trenčíne stretko s 2 zlatíčkami zo septembroviek a vo štvrtok idem s malou na prehliadku. tak medzitým v pohode. uvidíme aké bude počasie.
a čo je s marťankom?

moni1412
9. aug 2008

hmm, mame tento tyzden doma ocka a naplanovanych dost vyletov, tak ja neviem 😒

horalka777
9. aug 2008

Ahojte - som doma z hôr. Tak som vyriešila posledné horúčavy. Zaviezli ma autom do vyššej nadmorskej výšky 😀

Matar - ja fakt neviem, podľa fotky v pase Ťa nepoznám, akurát ste tu kedysi rozoberali zubárku, sa mi marí. Ako sa volá Tvoj muž krstným menom?? 😉 (Ked teda tvrdíš, že si ma odhalila 😀 )

Baby, ak sa vám chce, počkajte do toho 21., ak nevydržíte, kľudne sa stretnite skôr aj bezo mňa 😵

horalka777
9. aug 2008

martanko, Ty máš ešte stále TP ako máš v pase? Mne ho naposledy Dr tipoval na 4.10. Reku, či sa stretneme 😎

Ja by som tiež chcela muža pri pôrode, len či to stihne (a či tiež nezuteká zo vzdychárne.. 😅 )..

matar
9. aug 2008

horalka, môj muž je Paťo. a tvoj sa nevolá náhodou Juraj???

martanko
autor
10. aug 2008

horalka termin mam stale rovnaky, to by bolo fajn, stretnut sa v porodnici 😀 kde v horach si si uzivala posledne dni? ja pochadzam tiez z hor 😀 a musim priznat, ze mi velmi chybaju 😕 i ked momentalne mi robi problem aj vystup hore Zafortnou 😀

horalka777
11. aug 2008

matar - tak Paťa asi nepoznám. Môj muž sa volá Michal 😉 Tak asi si to nebudem ja 😀 😀 😀

martanko - no jo, ak sa bábo nevypýta inokedy, tak Nemeček mi naposledy povedal, že to vidí na cca 4.10. 😵
(Akurát nechápem, prečo mi to vypisuje že som v 35.tt a Tebe že si v 33tt... ale to je jedno.)

Práve som sa vrátila z oblasti Donoval a dnes ma môj zubár odhalil, že som tam hlavne jedla čučoriedky, lebo som mala 3 liečivé výplne modré 😀 A hlavne tam bol fantastický vzduch a chládok a veľa húb a dokonca som bola na Zvolene - samozrejme lanovkou 😎 A hrabala som seno na záhrade. Proste hory. Už som mala absťák 😅

Ty si tuším Oravčanka, však? Ja som na Orave spoznala manžela, tak mám ku nej srdcový vzťah 😉

martanko
autor
11. aug 2008

horalka ten tyzden tehotenstva zrejme udavaju podla nejakych datumov, co sme zadali v profile, mne to sedi aj podla sona, este stale nechces vediet, co sa ti to mrvi v brusku??? 😅 mne orava hrozne chyba, i ked uz si pomaly zvykam 😵

matar ja som tento tyzden znova vytazena, az pretazena 😀 takze stretko az na buduci tyzden, o hodinku pride sestra s rodinou na prazdniny a to este musim tento tyzden pobehat doktorstvo, nevies mi poradit, ktory dobry zubar by ma vzal? ja som mala doteraz zubarku doma, ale tento rok sme boli na orave uz trikrat a zakazdym mala dovolenku 🙄 a uz ma pobolievaju zubky 😖

ozaj maminy princezniciek, kedy ste davali slecnam prepichnut uska, uz v porodnici alebo neskor u detskej?

moni1412
11. aug 2008

horalka, Mata.... mozem k tomu cosi? mata - ty si pisala ze poznas manzelov co sa stahuju do Hornan, nie? ja som si to tiez poplietla, myslela som ze aj horlka sa stahuje... ale to bola u2jana.... ta sa tu uz dlho neukazala..... mozno poznate ich 😉 ja len tak...... prepacte, ze som vam do tohto skocila...... 😖
my ideme zajtra do Bojnic, tesime sa 🙂 dufam ze maly bude z toho aspon cosi mat. dnes je hrozne nervozny, ved cely vikend sme behali po navstevach, chuda, aj ja som uz mala dost... 😒

moni1412
11. aug 2008

a baby, este k tym tt...... to je podla roznych udajov, datumu poslednej MS a aj dlzke cyklu... preto to niekedy robi tak ako robi....

matar
11. aug 2008

moni to fakt??? tak to ja som to domotala. tak horalka, škoda, tak sa napoznáme ☹ ale ved sa spoznáme 😉 ja som ozaj bola v tom, že to vy sa sťahujete z blavy do hornan, tak sa teraz sťahuje jeden mužov kamoš so ženou a tiež čakaju bábo.
tak stretko dáme buduci tt a ked to nevyjde tak už počkáme na horalku, OK?

moni1412
12. aug 2008

mata, to uz mozme rovno pockat na horalku, nie? 🙂 😉 ako sa dnes mate?

ikke
13. aug 2008

horalka isla minulotyzdnovy horsky vylet "zrekreovat" na kramare, tak dufajme, ze nebude namiesto stretka na porodnej sale...
😔

martanko
autor
13. aug 2008

ikke ak si s horalkou v kontakte, ze jej vsetky drzime palce, nech drobcek este trosku vydrzi v brusku,prajeme im vela vela zdravia, nech su obaja v poriadku

ikke
13. aug 2008

odkazem 😉

matar
13. aug 2008

teeeda,ikke, tak odkáž pozdrav aj od nás, nech sa obaja držia a nech sa skoro ozvu

moni1412
14. aug 2008

ikke, od vsetkych banovcaniek, ked uz jej budes pisat...... myslime na nu 😉

matar
14. aug 2008

moni, aká bola dnes prechádzka? ani som si špunta nestihla pozrieť, lebo pri tom mojom malom čertovi... už sa musíme dohodnuť na prechádzku spolu- no ale kedže s domčom dlhá prechádzka v kočiari nehrozí tak neviem 😒