Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

horalka777
14. okt 2008

Ale nic zvlastne Moni, klasika. Pomaly, miestami az nefunkcny net.
Ale teraz sa konecne rozbehol a tak som tam rychlo hodila nejake fotky 😉

motiilik
14. okt 2008

Julka.....mala je fakt náááááádherna,ako taký malý obraštek... 🙂 posielame pusku,nech je zdravučká.... 😉 a kojí ju??

horalka777
14. okt 2008

Kojiiiim 😵

motiilik
15. okt 2008

to je super Juli 🙂 tak nech máš vela mliečka 🙂

moni1412
15. okt 2008

Juli, Blanka je naozaj nadherna 😵 🙂 a kojis? to je super 🙂 tak prajeme vela mliecka, nech ste vsetci traja zdravucki 😵

Ivka aj na Adrianku sme zvedavi 🙂 😵

matar
15. okt 2008

horalka, malíčká je náádherná, tá má ale háááro 😵 😵 😵 krásna babulka a ked ešte aj super papá, tak potom parááááda 🙂
aj ja chcem adrianku vidieť 🙂 🙂 🙂

martanko
autor
15. okt 2008

dievcence ja sa vynasnazim, len som teraz stale v jednom kole, tak snad cez vikend uz stihnem nahodit par foteciek, Julka aj my uz mame konecne dost mliecka 😀

motiilik
15. okt 2008

Ivka,tak to je super,že aj Ty máš mliečko a môžeš kojiť,prejeme vela zdravíčka a hlavne nech priberáte... 🙂 a tešíme sa na fotky,určite je malá krásnučka 😉

horalka777
15. okt 2008

Paraaaada, Ivi, tak sme to rozkojili 😵
Motiiilik, volakto nam tu predtym sluboval priniest cierne pivo do porodnice, hmmm? A ja cakala a pivo nechodilo 😀

martanko
autor
15. okt 2008

no Julka, ak bude zajtra alebo v piatok pekne, tak to pive dame vo WoodPube, dobre? volakedy dodobeda, kym bude Adamko v skolke, len dohodneme hodinu, kto sa este prida?

horalka777
15. okt 2008

uvidime podla pocasia 😉

u2jana
15. okt 2008

ahojte, nemate niektora cislo na dr. Jackovu?

motiilik
16. okt 2008

Ahojte kočky..no hej,slúúbili sme to viaceré...ale vynahrádime to OKI???dohodneme stretko a bude aj to čierne pivečko... 😀

moni1412
16. okt 2008

jani nemam ho ulozene, väcsinou volava manzel, ale ked zavolas do nemocky, prepoja ta k nej 😉 idete k nej chodit?

martanko
autor
16. okt 2008

janka cislo na Mudr. Jackovu je 038/7606767

matar
16. okt 2008

tak na to čierne pivko vás pozývam ja v meste, nech vám to vynahradíme. inak musím sa priznať, že motilik ma aj nahovárala, nech za vami ideme do nemocky s tým pivom, ale ja som nechcela,lebo viem, že za mnou stále niekto chodil a bola som dosť unavená, tak som chcela návštevy odložiť na neskôr.
tak som vám dlžna to napraviť 😉

motiilik
16. okt 2008

mati,neber to na seba,dohodneme sa a vynahradíme si to...zabijeme tri muchy jednou rano:1-stretko,2-pivko a 3-uvidíme malé princezné 🙂

motiilik
16. okt 2008

Ivka,Adrrianka je jak buchta a sladá..a jaká šikovná,už udrží aj hlavičku..no je krááááááááááááááááááááásna 😉 cmuk

krasulka
16. okt 2008

caute baby prosim vas, ake mate internety doma? V pondelok uz letim domov a potrebujem si dat zapojit v byte aby som mohla byt v kontakte s muzikom, len neviem aky je najlepsi. urcite chcem neobmedzeny a rychly. Zatial mam vybraty od T Comu 4G internet za 390 Sk mesacne. Ale dam si poradit od vas 🙂

motiilik
16. okt 2008

ahoj Ani,aj ja mám ten 4G od T-comu a som s ním spokojnááááááááááááá 😉
inak ako sa cítiš......a ako je bábo na tom,vieš,čo to bude??? 🙂

moni1412
17. okt 2008

krasulka my mame T-Mobile. sme spokojni, az na tu cenu 😒 tak len netrpezlivo cakame kedy nas skonci zmluva 😀

moni1412
17. okt 2008

ozaj, mam v albume kalendariky, vcera som sa s tym potrapila 🙂

matar
17. okt 2008

my máme cez pevnu linku, sme spojení so susedmi a tiež sme spokojní, a máme to za babku 😉
adrianka je náádherná, tie líčiská by som jej vyštípala 😀
moni idem kuk kalendárik 🙂 ja čakám na fotky od fojtíka, len teraz nestíha, tak si ešte počkáme

vejka22
17. okt 2008

ahojte maminky.moni prosím ťa kde si dala robiť ten kalendár.páči sa mi.ja by som dala tiež spraviť mojim detom taký 🙂

krasulka
17. okt 2008

dakujem baby, tak asi si dam tiez ten T com. Juuj uz sa tak tesim domov, sice budem bez muza este do Vianoc ale som rada kvoli lekarom, tu je to slabota..

Baby viete mi povedat, vy ste to nemali v tehu? nenasli vam bielkoviny v moci?

motilik, cakame na 99 percent dievcatko, tak hadam sa tuto ten doki nezmylil, by ma slahlo bo uz nakupujeme pre dievcatko 😀 😀 😀

horalka777
17. okt 2008

krasulka, mas aj vysoky krvny tlak? To byva nebezpecna kombinacia 😕

matar, ked budes s R. Fojtikom, tak ho odo mna srdecne pozdrav 😉

Baby, no ja som tu uz len do nedele, to to pivo uz asi nestihneme 😅 Lebo cez vikend to u nas doma byva rusnejsie a o.i. nam pride z BA dnes vecer tatino, tak sa na seba tesime. No skratka, dame stretko niekedy v hmlistej buducnosti 😅

Ivi, aj ta Tvoja drzi hlavku tak pevne? Jak keby ich jenna porodnica mala 😀

krasulka
17. okt 2008

horlaka, nemam, krvy tlak mam aztial v poriadku. Tak dufam ze to neni nic vazne tie bielkoviny, ozaj tak uz sa tesim domov k Paulovi...

Inak gratulujem k dcerke 😉 aj pouzivas odsavacku? Ja vo chodim do temy februaroviek, tak kupuju odsavacky dopredu,ale ja myslim ze to ma cas, ked este ani neviem co ju budem nakoniec potrebovat.

vejka22
17. okt 2008

ahoj krasulka.ja som potrebovala odsavačku aj v pôrodnici lebo som mala veľa mlieka tak som si musela odsavať aby sa mi nezapalili.

martanko
autor
17. okt 2008

Julka, drzi drzi, sak su tie nase dievcence pekne po tatinoch a sikovne po mamkach 😉 😀 😀 stretko uz cez vikend nestihneme, ale hadam nam na konikovi ostanes verna 😵

krasulka ja som si odsavacku sice zadovazila, ale zatial som ju ani raz nepouzila a vyzera to tak ze ani nepouzijem, tak radsej dopredu nekupuj, uvidis po porode, ci ti ju bude treba

krasulka
17. okt 2008

martanko dobre, sak hej uvidim v porodke ako to bude sak to maju hadam v kazdej lekarni tak sa potom kupi podla potreby.