Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
20. nov 2008

Juli Blanka je fesanda 😵 frajerka 😀

martanko
autor
20. nov 2008

Monika nam Adrianka od pol stvrtej poobede do desiatej v noci nespi vobec 🙄 a vzdy vecer okolo pol deviatej spusti ,,sirenu,, tak to mame tiez doma vesele, snad to tie nase detuse prejde a ukludnia sa 😉

moni1412
20. nov 2008

Ivi, snad 😒 doteraz spinkal tak krasne. celu noc. ja neviem co sa pokazilo 😖

horalka777
21. nov 2008

caute, Blanka dakuje za komplimenty suhlasnym grrrrrrg 😀 konecne...a ja idem o5 zalomit do perin.

moni1412
21. nov 2008

Juli ty nemozes spavat? 😕 to je moja hodina na konikovi ked chodim rano k Baskovi 😀

motiilik
21. nov 2008

monika a nemože to byť zubkami???aj vtedy su deti nepokojné,ked sa im zubky ryjú do dasienok 😉
no a neboj,aj moja spávala krásne celú noc ,ale v poslednej dobe,asi tak mesiac má dotrhaný spánok 😠 ,tiež sa riadne nevyspíme,ale čo už,musíme to nejak vydržať a dúfať,že to čo najskôr prejde 😉

horalka777
21. nov 2008

moni, ja by som aj spala 😉 ale to je cca Blankina hodina 😀

moni1412
21. nov 2008

Evi, bojime sa ci to nema z toho padu 😒 hadam nie 😖
zubky???? ani nespominaj, dr. uz na ne hadze vsetko co jej spomeniem a trapia nas od 3 mesiacov 😠 a zatial ani jeden 😠

martanko
autor
21. nov 2008

moni to je v poriadku, aj nas Adamko mal priznaky zubkov od 2. mesiaca a prvy zubcek mu vysiel tesne pred prvym rockom 😀 aspon im dlhsie vydrzia 😉 a ak sa bojis, ci tu mrzutost nema Denisko od toho padu zo sedacky, tak popytaj pani doktorku, nech vas posle na vysetrenie na neurologiu, aby si mala istotu, i ked tu clovek nema nikdy .... ale ak je problem len to, ze neprespi celu noc, tak si myslim, ze je v poriadku, len si zmenil denny rezim, aspon pri Adamkovi som si to vsimla pocas prveho roku ze cca kazde tri mesiace si menil dobu a dlzku spanku ci sa mi to pacilo alebo nie 🙂

horalka777
21. nov 2008

...aj vam dnes drobci tak dobre spia?? moja len je a spiii... odmena za vcerajsi prerevany vecer 😎
z tohoto pohladu milujem sychrave pocasie 😵

martanko
autor
21. nov 2008

Juli, nasa posledne dva tyzdne nespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a nespiiiiiiiiiiiiii bez rozdielu pocasia 😝

motiilik
21. nov 2008

no ani nespomínajte to otrasné počasie..zas doma zavretý,to nieje pre nás ☹ keby aspom neprší,tak je dobre,ale toto???no hrúúúúúúúúúúúza 😠

moni1412
21. nov 2008

Ivi, ked on si ten rezim zmenil po tom pade 😒 ideme v pondelok asi na poradnu, tak sa popytam 😒 dufam ze je to jedna z tych blbych nahod, kedy sa stane cosi pre nico ine ako si myslite 😅 dufam ze ma pochopite.

Evi, ani nehovor. pocko otras 😕 sme len doma 🙄

Mati no co kalendarik?

martanko
autor
21. nov 2008

MOnika a o kolkej idete? aj my mame ist buduci tyzden, mozme sa tam stretnut , ale my pojdeme asi v utorok 😉 uplne chapem ze sa bojis, ze to ma suvislost s tym padom, uvidis co povie doktorka, potom budes urcite spokojnejsia. a zmenil sa Denisko aj v niecom inom, alebo len v spani? neboj, urcite je to bude v poriadku 😉

matar
21. nov 2008

my našťastie spíme dobre, ale len ked je u nás v posteli. teraz pre istotu nespí nikolka, má taký kašel, že som pri nej, lebo ju nadrapuje a bojím sa, aby sa nepovracala do vankuša ☹
moni, kalendárik nie je, mala som tam zlé rozlíšenie, musím to trochu prerobiť a buduci týžden to skusime.

a my nemáme rybu, my budeme mať králika 😀

motiilik
21. nov 2008

no mati,tak to máte super papkanicu...mnam.... 😅

motiilik
22. nov 2008

od rána nám krásne sneží..paráda,že??? 😅 malá je z toho celá happy 😀

horalka777
22. nov 2008

baby, v BN je sneh?
ja som teraz na severe zahoria a tu sice sem tam snezi, ale neostava, len severak je riadny.
a dnes uz ani my nemame rybu 😀

motiilik
22. nov 2008

Julka no poletuje tu celý den sneh a aj sa udrží chvílu a aj sa roztopí ☹ ale severák je aj tu,a riadny 😠

moni1412
22. nov 2008

Ivka, chcem ist na poradnu, tu maju od jednej, nie? a maju ju potom az vo stvrtok. tak pojdeme asi hned v pondelok a okolo jednej tam uz budeme. ak by sa dalo aj vam, budem radi 🙂 aspon tam chvilu pokecame 🙂 😉

my sme dnes boli v TN a NDCA. a tam snezilo dost. ked sme odchadzali z BN okolo 10.h, tak tu svietilo slniecko a pri TN uz skaredo, sneh...... cim blizsie pri TN, tym viac skaredo 😒

matar
23. nov 2008

ahojte, čo ste dnes zamrzli? 😀
my sme včera uspešne zvládli malovanie, izba je super, ešte čakám na nálepky na stenu a hotovo.
niky stále strašne kašle, aj teraz ju počujem z postele ☹

a videli ste dnes v správach zlaticu s trojičkami? síce sem nechodí, ale určite z nej máte radosť aj vy 🙂 je to paťkova spolužiačka zo základky, veľmi zlatá baba, tak sa s nou tešííííme 🙂 🙂 🙂

moni1412
23. nov 2008

mata aku Zlaticu? 🙂 pocula som pred casom ze niekto z BN mam at trojcatka 🙂
pocuj, som zke citala - ze - my sme vcera uspesne zvladli milovanie 😕 😨 🤐 😀

Ivka, ja som teraz v pomykove - neviem kedy ma Jackova presne poradne. ma v utorok prvy den v tyzdni, ci pondelok?

matar
23. nov 2008

moni 😀 😉 prasaťu sa len o kukurici sníva, či ako je to??? 😀 😀 😀
zlatka byva pri lidli, dnes na markíze ich dávali, aj detičky ukazovali 🙂 už má doma 4 ročnu vanessku a teraz dalšie 3- no fuška, pravdu povediac jej nezávidím,ale oni už ten prvotný šok prekonali a teraz sú štastní, že su detičky aj mamina v poriadku 🙂 baško jej najskôr povedal, že deti su dve, až na dalšom sone našiel aj tretie, tak boli chvílu v šoku, ale potom v pohode.

martanko
autor
24. nov 2008

monika mam dojem ze poradna je utorok a stvrtok, ale aj tak idem dnes, s obomi, lebo Adamko vcera u babky padol zo stolicky a vravi, ze ho boli hlavicka, tak radsej nech ho doktorka pozrie ☹

teda tie maminy co maju trojicky a stvoricky obdivujem, mne staci bohate jedno babulko 🙂 ale je to krasne, vidiet viac drobulkov pohromade 🙂

martanko
autor
24. nov 2008

mati, dufam, ze sa Nike coskoro ulavi a vylieci sa 😉

moni1412
24. nov 2008

mata ale rodila v TN, nie? 🙂

Ivka, ja som volala Jackovej pred chvilou a ze dnes maju na poradnu uz vela, tak mame prist vo stvrtok 😒 tak sa zas nestretneme 😖 sme sa tesili 😔

mata ako Nikolka? uz lepsie?

horalka777
24. nov 2008

maminy prajem krasny den, nech vam drobci nechoreju 😕 a ak, tak nech su zasa rychlo zdravi.

my sme sa po 2 a pol dni vcera vratili zo zahoria od svokrovcov, Blanke sme neprevazali kocik, spala tam v krasnom prutenom kosi na pradlo a videla aj svoju prastaru mamu 😵 Je to jej 1.pravnuca a po 7 vnukoch ze "konečne defčica" 😀

matar
24. nov 2008

ahojte,
nikolka ešte horšie, včera ju tak nadrapovalo, až sa nám večer dovracala, tak sme mali čo robiť. do druhej v noci som sedela pri nej a hladkala jej chrbátik, nech sa upkojí a potom konečne zaspala, tak som šla aj ja. tak si viete predstaviť, aká som dnes "plná života" 😝

horalka777
24. nov 2008

mati, neboj, bude liiiiiip 😔 😉

martanko
autor
24. nov 2008

no mati, my sme mali to iste s Adamkom tusim dva alebo tri tyzdne dozadu, tri noci za sebou grckal z hlienov a kasla, ale ked som mu dala pod hlavicku dva velke vankuse, tak ze skor sedel ako lezal, tak prespal celu noc, nech sa Nika co najskor uzdravi, aby ste si aj vy oddychli a hlavne aby to nechytil drobec

Juli tak sa z malej u svokrovcov urcite tesili 😉 ale urcite si rada, ze ste uz doma, nie? aspon ja sa vzdy tesim ked niekam ideme, ale domov sa tesim este viac 😀