Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
19. feb 2009

tak tak, len nech mu chuti, aspon ja schudnem 😉 😀 😀

motiilik
19. feb 2009

ale nooo....ved Ti neni treba,len nevyprávaj... 😉

matar
20. feb 2009

kde sa flákate, haaa?

martanko
autor
21. feb 2009

mati tu sme, mam na teba otazocku, ma uz Nikolka nejakeho napadnika? moj syn mi po prichode domov z karnevalu s velmi vaznou tvarou oznamil, ze ta krasna ruzova vila sa mu velmi pacila ....... 😵

matar
21. feb 2009

no tak to musíme ozaj zorganizovať stretko, ja by som ťa za svatku brala 😀

matar
21. feb 2009

baby, sledujete telku??? to je hrozné ☹ ☹ ☹

martanko
autor
21. feb 2009

Matka otrasne, aj som si uz poplakala ☹ v jednej chvili si tu a o par minut uz nie... 😢 a je to o to hroznejsie, ze tych ludi poznas...

motiilik
22. feb 2009

je to veru hrozne niečo.... ☹

vejka22
22. feb 2009

je to hrozne a ešte ked niekoho poznam s tade.ked su znamy.je to smutne 😢

horalka777
23. feb 2009

ahojte, no to sme si vybrali smutny vikend na navstevu BN... 😔

matar
23. feb 2009

dnes bola v škôlke markíza, pani Mutnanská tam učila. zbiehaju sa ako supy, no ved na nešťastí sa zarába najlepšie

martanko
autor
23. feb 2009

mati to je hrozne, ze otravuju este aj vo skolke, ti ludia uz v sebe nemaju ani trochu ucty

moni1412
24. feb 2009

hmm, mata pravdu mas..... nepaci sa mi ani ako robita vsetky tie hypotezy ako to bolo a ako vyzerali posledne sekundy pred tym, fakt - robia z toho niektori senzaciu ☹

motiilik
24. feb 2009

ahojte kočky....vo februárovkach som sa dočítala,že krasulka už porodila...má dcerku,krásnu s mierami ako modelka...3000g a 48cm....a ževraj ma velá vlaskov... 😀 a tu su linky,kde je malá Emie...krásna...

https://www.youtube.com/watch?v=5-XYnRP1dRY


https://www.youtube.com/watch?v=JpRKsblqivU
motiilik
24. feb 2009

krasulka gratulujemééééééééééééééééééééééééééééa moc a želáme obom skoré uzdravenie a malá nech je zdravučká.....nech ste už rýchlo doma...malá je nádherná... 🙂

matar
24. feb 2009

jeee, maličká je kráááááásna 😵 😵 😵 krasulka moc blahoželáme a želáme skorý návrat domov 🙂

martanko
autor
24. feb 2009

aj my sa pripajame ku gratulaciam a ticho a uprimne zavidime haaro 😀 😉 prajeme vela zdravicka, stastia, lasky, trpezlivosti a mooooooooooc radosti z krasnej princeznicky 😵

moni1412
24. feb 2009

krasulka aj my gratulujeme...vela zdravicka 🙂 dnes som bola akurat pozriet kamosku v porodnici, ale aj tak uz odchadzala.......

od kedy je krasulka v nemocke, neviete?

motiilik
24. feb 2009

moni,bola tam na pozorovaní už dlhšie,asi také tri dni a včera porodila...ale už to má aspom za sebou... 🙂

horalka777
27. feb 2009

krasulke a jej vlasatemu krasuliatku velka gratulacia 😵

no co je s vami? Nejak je tu mrtvo.

matar
27. feb 2009

asi všetky doma nariekaju nad chodníkmi, ktoré su pre kočiare absolutne neprejazdné 😠 otras
a ja som mala rozbombardovaný byt, ale už je v pohode, dnes sme namontovali umývačku riadu, sa tešííím. len mi kvôli nej museli prerábať linku, tak sme mali chaos

martanko
autor
27. feb 2009

mati gratulujeme k novej umyvacke 😉 chodniky su veru otrasne a na cestach zas po nas vytrubuju drzi soferi 😠 my mame doma navstevu spod Tatier 😀

Juli uz ste boli na nozickach? my musime ist na ortopediu, Adka nejak nema celkom v poriadku pravu nozku 😖

este vam prajem prijemny a pohodovy vikend 😵 😵 😵

emik18
28. feb 2009

....hmm najlepsie je ze mna minule este jeden mily dedko vyhodil resp. chcel vyhodit aj z chodnika.... 🙂 chcem letooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo alebo aspon jar 😀

matar
28. feb 2009

evy, to je super, mala si ho vytlačiť 😠
marťanko dufam, že nožička bude v poriadku. my sme chorí, domčo teplotuje ☹

emik18
2. mar 2009

....baby kde ste vsetkyyyyy!!????? pod perinami ci co???

poradte co kupit chlapovi na 50tku????!!! 😒

matar
2. mar 2009

no my marodujeme (zase), dominik ma uplne zapálené hrdlo, celé noci sme hore, už som uplne vyplutá 😝
emik, podla toho komu. svokrovi? hod typ čo ho baví

emik18
2. mar 2009

jaaaaaj mati tak to ti nezavidim :(((((aj ja som trosinka nascipana...dufam ze to neprerastie v nieco horsie.... 🙂

No darcek ma byt pre Ivanovho stryka....tak to teda fakt netusim co ho bavi.... teraz som sa pytala Ivka a povedal ze PC.. ... 😒

horalka777
2. mar 2009

ahojte vsetci, ja teraz nemam cas na net..

... maminka mojho manzela statocne dobojovala boj s rakovinou v sobotu sme sa este vsetci videli, este sa usmievala na malu (jej jedine vnuca zatial, ine uz uvidi snad len z neba) a v nedelu nad ranom od nas odisla 😔 ..Takze teraz vybavujeme pohreb, mne sa straca mlieko a navyse idem vecer na kyret, lebo uz 3.den strasne silno krvacam, vcera sa mi to neskoro vecer snazili stopnut na pohotovosti injekciou, ale nezabrala. Prosim o tichu modlitbu za nas vsetkych ale hlavne za nebohu muzovu maminku. Bola to obetava mamina a vyborna svokra. Dakujeme...

Ozvem sa neskor, ked to vsetko prehrmi... 😔 ☹

emik18
2. mar 2009

horalka to mi je velmi luto 😢 Uprimnu sustrast. Drzte sa...

Toho kyretu sa neboj aj ja som bola..a vybavili to rychlo,bezbolestne a na druhy den rano som bola doma.