Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

martanko
autor
16. feb 2010

jaaaaaj Julka, mate doma nadherne svetielko 🙂 😉

moni1412
16. feb 2010

Ivka ani nehovor 😀 😵

horalka777
16. feb 2010

Ivi diiiik 😉
Moni, mozes si pomaly spievat :"Jedeme do finále..." 🙂

moni1412
17. feb 2010

Juli, ked mne velmi do spevu momentalne nie je 😀 som strasne zvedava co mi zajtra povie Basko. pred tyzdnom na prst otvorena a podla toho ako mi tvrdne brusko a boli, tak mam pocit ze to asi pokracuje. 😒 strasne rychlo to ubehlo a ja este nie som pripravena rodit 😖

moni1412
18. feb 2010

taaaaaak. dnesny den - najskor poradna a kedze som sa dnes vybavila zazracne rychlo, tak som sla domov a vratila sa potom na sono mala ma uz vyse 3kg a to mam este skoro mesiac do terminu bude veselo CS stale 3, takze sa dalej neotvaram, vyzera to zatial na prirodzeny porod (jupiiiiii) aj ked preventivne mi idu robit predoperacne vys. no a neobisiel ma streptokok ani v tomto tehu, tak mam antibiotika a jedny tbl na vkladanie, ale inak vsetko ok

moni1412
19. feb 2010

eviiiiii ake zlate fotky z karnevalu mate na fb 😵 ste nakoniec boli? ako bolo?

matar
19. feb 2010

moni, ešte chvílku vydržte 🙂 malá bude dobrý macko 😀
my sme nekarnevalovali, skončili sme s dominikom v nemocnici, mal upchaté hrubé črevo, stále vracal, horúčkoval, plakal na bruško... po 3 dnoch nás pustili, ale okrem klistíru mu vlastne nič neporadili, o týžden nás čaká kolotoč vyšetrení v blave a nitre 😢

motiilik
19. feb 2010

Monika dakujem....bolo super,super atmoška,kopec detí a hračiek...Mala sa tam vybláznila,ani domov mi nechcela isť a večer zaspala jak dudek v posteli 😅

Maťka,no tá naša Bn nemocka je otras,neboj,všetko bude OK a aj zabudnete,že ste boli v nemocke...Malý je zlatý a dnes s tou kalužou,no hruuza...mala mala až zadok mokrý 😀

moni1412
19. feb 2010

mata fuuha, drzte sa 😒 to ma mrzi. dufam ze vsetko bude ok 😉

Evi ja tam zachvilu minimalne na tyzden idem, tak mi nekaz aku-taku optimisticku zakorenenu predstavu o BN nemocnici 😀

matar
19. feb 2010

moni, podla mna pôrodnica je v našej nemocnici OK, tam som sa nemohla absolutne na nič sťažovať

motiilik
20. feb 2010

Moni,ja som len písala všeobecne...mám tiež zlé skusenosti s detským oddelením ale gynkologia ujde,ja som tam ležala len na pozorovaní a ku mne boli všetci tak super,milý a ohladuplný....ale detské???to sa nedá porovnať 😢 ,tam to nikomu neodporučam isť 😖

Moni a neboj,bude o Teba postarané,ako v bavlnke 😉

moni1412
20. feb 2010

no ved hej, ved som tam uz bola 😀 da sa 🙂

luciankasebastianko
20. feb 2010

Ahojte Matka to je luto že má Dominik tažkosti ☹ držíme palčeky neziedol vela čokoládky ? 😅
moni neboj ja som bola v TN a ked baby porovnávajúz BN porodná sala bola lepšia ale potom sestričky a tak nič moc 😝

moni1412
21. feb 2010

prezila som raz, prezijem snad aj druhy 😀 ale da sa tu, pokial nemaju sluzbu nejake zle sestricky..... a ak vystihnem este aj jednotku izbu volnu, tak to bude fajn 😵

emik18
22. feb 2010

Ahojte kocky...
Matar drziime palceky nech sa skoro udravite.. a nech vysetrenia dobre dopadnu...

My sme nakoniec dali prednost namiesto karnevalu novemu MC v Juzanke v TN... bolo super.. aj ked v urcitu hodinu sa to tam dost preplnilo..ale inak super... odporucam ked je skarede pocasie tak na vyblaznenie deciek a unavenie mamiciek.. jednotka.. 🙂)))

Moni pocula som ze u Basku je to teraz nejake moc preplnene. nie zeby inokedy nebolo ale ze teraz brutal???? tak ja sa tam asi nedostanem na tu antiku... aby som nedopadla tak ze zachvilku mi bude cosi trcat.. 🙂))
drzim palceky nech ti to uz rychlo a hlavne v klude ujde... 😵

moni1412
23. feb 2010

emik to teda hej. ale ja tam chodim len vo stvrtky doobeda, no a ked som sa teraz dozvedela ze ma prist tento stvrtok 35 tehul, tak som sa rozhodla ze asi pojdem vo svojom "oblubenom" case, odsedim si tam dve hodky pred zaciatkom, ale budem vediet ze to budu len dve, lebo posledne dva tyzdne som mala dost 😒 a objednavaju myslim ze az na april, aj to uz pred 2 tyzdnami hovorili, takze neviem aky stav je teraz 😅 hehe, a nechcete uz druhe? 😉
dik 😵

matar
23. feb 2010

luci, nie, on má problém s hrubým črevom a treba ho sledovať, lebo mu hrozí pomotanie čriev, čo je už dosť vážne. sladké mu chudatu dovolím ozaj len veľmi výnimočne, no ale samozrejme, že uplne mu to zakázať nemôžem- to by nemohol chodiť k babkám, nemohla by nič sladké ani nikolka...

moni1412
24. feb 2010

mata to mate uz davnejsie? som myslela ze je to len terajsi problem 😒

emik18
24. feb 2010

moni no zatial druhe neplanujeme... aspon pokial nebude konecne prerobeny byt a prestahovani..... ale clovek nikdy nevie.... 🙂)))

zusska80
24. feb 2010

ahojte maminky z banoviec. ja som z PE a chcela by som sa vas opytat, ci chodite plavat na vasu plavaren s detickami? ale nemyslim to babyplavanie ale len tak sukromne ked idete... lebo chodime k vam so starsou sarou a chceli by sme zobrat so sebou aj drobca, 3mesacneho. neviete, ci tam mozu ist na verejne plavanie aj taketo male deticky?
diky za radu a pekny den prajem

moni1412
24. feb 2010

zusska my sme na jar zacali, do jesene sme parkrat boli, nie na babyplavanie, ale sukromne ,ako pises.... malemu sa strasne pacilo 😵 akurat ich vyhanam v najblizsich dnoch nech idu s tatinom, ktovie kedy sa ja dostanem niekam takto 😀 no a zacala som chodit s jednou kamoskou a jej malym, mal vtedy tiez par mesiacov. takze kludne mozte 😉 chodili sme aj do normalneho, aj do tepluckeho, tvarili sa obaja tak blazene 😵 tak snad sa vam bude pacit 😉

emik ako sa hovori - clovek mieni.... :oD a ako ste na tom s tou prerabkou? 🙂

tak my dnes davame na kataster zmluvu na pozemok, uz len cakat a vyberat dom, no a ked bude vseko ostatne vybavene, mozme stavat 😵 😵 😵 😵 taka som stastna ze uz aspon toto sa vyriesilo 😵

zusska80
24. feb 2010

moni, dakujem pekne... a myslis, ze je vhodny pre take male baby aj ten teply vyrivkovy bazen??? lebo tam sa mi zda,ze je dost horuca ta voda, ci nie??? ale vlastne to babyplavanie sa asi kona prave v tom teplom, ze? nie vo velkomplaveckom... ale asi to doobeda nema taku teplotu ako pooobede ten vyrivkac? fakt neviem... ale urcite ideme... deti sa vyspia a sup s nimi do vody...

moni1412
24. feb 2010

zusska je tam tepla ta vodicka, ale tie kurzy byvaju tam. a ked to striedas s tym druhym, ze nie ste dlho v tom teplom, myslim ze nemoze zaskodit 🙂
to uz dnes? tak si to uzite a napis ci sa vam pacilo 😉

emik18
24. feb 2010

ahoj zusska80

my chodime na kurzy plavania tu v BN a ten bazenik teply sa pre nas na kurz rano ochladzuje.. take male deticky by nemali plavat v tak horucej vode.... (inak obcas podla mna aj zabudnu.. a je tam potom poriadna fuska vydrzat 1/2 hodinku a pritom aj potapat deticky a cvicit...)

podla mna je ten velky plavecky bazen pre 3mesacne babo prilis zavcasu..ale to je len moj osobny nazor.. 🙂)) a potom na plavarni ked som sa ja pytala ci mozem prist s 1 a pol rocnym plavat do velkeho povedali ze hej ale neodporucaju to kombinovat s teplym!! striedanie teplej a studenej vody pre male deti... inak pre vacsie v pohode..

a este vcera som bola na plavarni a teda voobec neodporucam.. bo teraz maju deti prazdniny a bolo toaaalne preplneneee a tiez ani kluce do skriniek neboli!!!!

emik18
24. feb 2010

Monik.. no ved to ze clovek mieni.. a zrazu je Jakubko na svete.. 🙂)) 😀 😀

no prerabka ide pomalyy ale to len preto ze sa tam malo chodi... nie je cas stale.... uvidime ale skor ako o rok sa isto nebudeme stahovat...

a vy teda ako?? kde nakoniec budete stavat!? no ja mam dom uz vybraty.. len jeho realizacia este zopar rokov potrvaaaa... 🙂))) inak bol vyhlaseny aj za dom roku 2009 neviem ci som ti ho uz ukazovala..ak chces kukni si euroline vila 853:

http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodi...

moni1412
24. feb 2010

ja som chodila na tu plavaren s Deniskom ako s rocnym uz, tak neviem, ale ta kamoska maleho brala na chvilu tam, na chvilu tam a nerobilo mu to nic 🙂 tak je to na tebe, zusska 😉

ozaj, prazdniny su... som aj zabudla, tam bude natresk dnes veru 😒 teda cely tyzden.

emik Nemsova nakoniec 🙂 viac vyhod mala ako ten druhy. hlavne bez dochadzania to bude 🙂 skola, skolka a tak. kupko asi 100m od domu 😀 no dom stale vyberame, mali sme vybraty, ale tolkokrat sa to zmenilo, uz pomaly finisujeme, tak potom hodim finalne rozhodnutie v podobe linku 🙂

no teeeeeda, peknucky..... z tych modernych. ale pekny. no len dost vysoka cenova kategoria pre nas 😅 😵

zusska80
24. feb 2010

tak my sme to dnes riskli a sli sme aj ked som sa obavala, ked su tie prazdniny. poviem vam babule, mame vam co zavidiet. taku plavaren mat tu, tak som tu kazdy den, teda kazdy druhy urcite.
bolo super a nebolo vobec plno. mozno az navecer je to tak, ale my sme boli o 16 a uplne pohoda, skoro nikoho. mozno to je aj pocasim, neviem...
este raz diky za info...
majte sa tu krasne 😉

emik18
24. feb 2010

Monik vidis.. na cenu som sa zabudla pozriet.. 🙂))) ale ved to je zatial len sen.. takze som ani neriesila...
No wau...aj to budeme mat k sebe blizko... Nemsova -Dubnica to je na skok.. a my ten byt mame hned na zaciatku DCA...a tiez je to cestou ku svokre... takze parada tesim sa.... mozno sa nakoniec budeme aj narovnako stahovat kym my prerobime vy aj postavite.... 😀 a v Nemsovej je to nejka nova oblast na vystavbu alebo niekde uz v zastavanom ste nasli volno???

Zusska tak to som rada ze bolo dobre.. takze malemu nevadila taka vodicka?? podla mna je trosku chladna.. ale ked ste to zvladli vy.. tak aj my by sme mohli.. 🙂)) a maly mal len taku plienocku na plavanie???

moni1412
24. feb 2010

zusska super 🙂 a v PE nemate ziadnu plavaren?

emik no tak tesim sa 😵 budete veru blizko a potom ked postavite niekedy, tak este blizsie 😉 😀
nove tiez, hned za kupkom, mozme ist len v plavkach potom z domu 😀 mozno veru aj narovnako.... 😉

emik18
24. feb 2010

monik tusim je v PE teda v bielicach plavaren..ale mam pocit ze cca od r 1989 sa tam niic nezmenilo.. 🙂)))

no tak to aj zacinam troska zavidiet taky luxus.... 🙂) to ani svoj sukromny bazen nebudete potrebovat...