Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
11. nov 2008

mata v Trencianskej Turnej 🙂 Tesco, aj Laugaricio co stavaju, este patrai tam, co nam tam chyba ? 😀 ale nie..... je tam celkom pekne. len aby nam to vyslo 😔

Ivka dakujeme, asi to budeme potrebovat 🙂

matar
11. nov 2008

moni, to je super 🙂 a su tam veľmi drahé pozemky?

matar
12. nov 2008

idete niekto na podhradsku do MsKs???

martanko
autor
12. nov 2008

Mati a kedy budu vystupovat? ja by som s Adamkom isla rada, ak budem mat kde nechat Adrianku

martanko
autor
12. nov 2008

aha, uz som to nasla, 29.11. 🙂 no snad sa nam podari ist

matar
12. nov 2008

podte,aj ja idem len zatial neviem či len s malou alebo s obomi 🙂
a konečne som dorobila kalendár, ešte to musim upraviť na tlač a dopísať tam naše sviatky (narodky...) a hotovoooooo 😎

martanko
autor
12. nov 2008

matka kalendar je krasny, ja uz som sa s Lubkom dohodla, ze postrazi malu, ten koncert vychadza na sobotu poobede, tak to bude doma. nevies, ci sa daju listky kupit dopredu?

matar
12. nov 2008

daju sa kuúpiť v anjelikove 🙂

krasulka
12. nov 2008

CAute kocky, minule som sa zabudla opytat ci nemate zaujem dat si nakreslit portret drobcov, alebo svadobnu, podla foto, viac do IP neviem ci to tu mozem pisat 😕 😕

A este som sa chcela spytat, baby vy co ste boli na 3D sono u BAska v ktorom ste boli tyzdni? Mna objednal az 11.12. to budem v 28 tt cca...neni to uz neskoro?

moni1412
12. nov 2008

mata IP 🙂

krasulka ja som bola v 28.tt (uz som to tu velakrat pisala) - to mal vtedy nove a len ma vzal z nemocky na chvilu, sli to skusit na mne. a to uz vraveli ze to nie je dobre vidno, ze lepsie je v skorsom tyzdni. ale mozno sa im to uz pekne da aj v neskorsich, neviem. pytala sa ta sestricka v kolkom tt budes vtedy? alebo v ktorom si teraz?

krasulka
12. nov 2008

monil diky, praveze sa ma pytala som bola vtedy v 22 tt a povedala ze najlepsie je okolo toho 28. TAk mi ostava len dufat ze vie ako to je 😀 😀 😀 Ale nechcel aby som to prepasnut.

moni1412
12. nov 2008

tak ked vedia, tak je dobre 🙂 😉

matar
12. nov 2008

ja som na 3d nebola, vtedy baško ešte ani nerobil a ja som nechcela aj tak ísť, tak to ti neporadím
krasulka, ty maluješ? môžeš písať, ved to sa nemôže, len keby si nás otravovala a nás to zaujíma 😉

motiilik
14. nov 2008

no ja som chceôla isť na to 4D sono,len už som to nestihla....škoda ☹ ,ale nevadí......
kočky,ako sa máte????čo plánujete víkend??? 😉
mata sa ide baviť,a čo Vy???ostatné????papučovo???? 😀

moni1412
14. nov 2008

Evi, my ideme zajtra ku svokrovcom a v nedelu asi k nasim 🙂 takze papucovo nehrozi. a ja sa dnes vecer chystam na stretko so spoluziakmi 😀 chlapi budu doma bacovat sami 🙂

motiilik
14. nov 2008

Monika,dalšia,ktorá sa ide baviť...baby,juuuj,jak Vám závidim....a ja som doma ☹

moni1412
14. nov 2008

Evi treba raz za cas 😀 ale ved nebudem dlho. max. hodku. 🙂 ale tesim sa velmi 😅
ved aj ty si niekam vyraz, ved babka postrazi baby, nie? 😉 manzel ti kedy pride?

martanko
autor
14. nov 2008

evka trpim s tebou 😉 😀 aj ja som doma ,,priviazana k peci,, 😀 ale moni a matka vam zelam prijemnu zabavu 🙂

motiilik
14. nov 2008

moni,no hej postráži,len keby som šla niekam,tak by bol ohen na streche... 😀 a manža príde až koncom mesiaca,a aj to len na otočku,takže nič moc ☹
no Ivi,tak si aspom na Teba spomeniem,ked budem smútiť,že trpíme rovnako 😅
mati a moni-želáme príjemnú zábavu,a neprežente to s alkoholom,nech Vás hlávka nebolí 😀

horalka777
14. nov 2008

martanko a motilik, pri peci nas je viac, ja tu beham maximalne po najblizsom okoli s kocikom. Je tu sychravo a nenormalne vela obrubnikov 😝

nam vcera po tyzdni spojazdnili net..

Ivi - ja neviem, co sa s mojou malou deje, ale niekedy v noci potiahne spat aj 5 hodin, to je normalne, ked len kojim? Normalne potom pozeram, ci zije 😕 a ci to prezili moje naliate prsia 😅

martanko
autor
15. nov 2008

Julka, to je v poriadku, aspon si lepsie pospis 😉 aj nas drobcek tak buva, do pol desiatej robi ramus, potom krasne zabubka a spi az do pol osmej s dvomi kratuckymi prebratiami na kojenie

matar
15. nov 2008

ajojte, hlásim sa z blavy, stužkova bola super, nebojte alkohol nehrozil, ved som nejaká seriozna profka, nieee? 😀 ale decká boli super, včetci sme sa vybozkávali, vyobjímali...
dnes sme obehali ikeu a avion ale nič moc sme nekupili 😝 ale aspon nikolke čižmičky

motiilik
16. nov 2008

no mati,aspom že ste sa super bavili... 🙂
no aspom niečo ste kupili a Nika mala isto radosť s čižmičiek,že??? 😉

matar
17. nov 2008

motylik hej, ona si už vyberá sama, inak ich nedá na nohy 😀 😝 ale horšie je že domčovi som nič nezohnala a do trenčína sa bez auta tak lahko nedostanem a neviem, či v Bn niečo nájdem 😒

motiilik
17. nov 2008

no to poznám..ja chcem isť na budúci tyžden do TN,manža mi donesie tento víkend auto,tak si aspom pobehám čo potrebujem.... 😉 inak viem o čom hovoríš..... 😉

motiilik
17. nov 2008

nejako to tu spí....že 😀 baby kde ste????už ohrievate manželov??? 😀

moni1412
18. nov 2008

ahojte, pekne ranko 🙂

my sme mali vcera strasny den. maly nam rano spadol z rozlozenej sedacky v obyvacke tak sme utekali na pohotovost. okrem hrce na cele, dufam, ze nic ine nebude mat 😖 strasne sme sa zlakli 😒 netusili sme ze je uz taky sikovny ☹

matar
18. nov 2008

juuj, moni hádam bude všetko ok. a neboj, vieš kolko krát nám domčo spadol???? 😝 len nech ti začne chcieť behať, potom uvidíš 😉

moni1412
18. nov 2008

mata psychicky sa na to pripravujem 😀

matar
18. nov 2008

ty to ale isto zvládneš 😉
baby, mám topááánky 😎 😎 😎 kupila som na dubničke v motýlovi, aj krásnu čapičku so šálom, tak sa vytešujem 😀