Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
16. feb 2009

ellen ahoj 🙂 co ty tu? 😉 🙂

motiilik mal teploty, asi den, dva....ale on cim vyssia teplota, tym viac sa rehoce 😀 takze u nas sa da 😀 🙂

mati super foto 🙂 ja stale rozmyslam...dokedy sa da prihlasit? 🙂

martanko
autor
16. feb 2009

matka prosim ta nevies, ako je to s tym karnevalom v Anjelikove? ci sa treba dopredu zahlasit, kde to bude a tak ....

motiilik
16. feb 2009

moni,len nerozmýšlaj..tá suťaž je do konca apríla...len sa prihlás,daj nick a budeme hlasovať... 🙂
no tak s tými teplotami je u Vás veru veselo,ale aspom to,moja je uvrešťaná vtedy a nalepená na mne...pomaly ani na wc bez nej nemôžem isť 😝

horalka777
16. feb 2009

baby, ja uz sa tesim, ked budem riesit karnevalove masky, to mi ide 🙂

emik18
16. feb 2009

takze uz sme poslali 5**** vsetkyyym 🙂)

matar
16. feb 2009

aj my 😉
marťanko neviem, v stredu má malá angličtinu, tak sa popýtam a dám ti vedieť
horalka, a nechceš poriešiť nejaku pre môjho syna??? v tomto som ja uplne mimo 😝

horalka777
16. feb 2009

no lenze som 150km dalekoooo...kedy ma karneval? a cim by chcel byt?

matar
16. feb 2009

no to netušííím. ani neviem kedy, zistím to až v stredu 😒

emik18
17. feb 2009

baby kuk na nove foto 🙂

martanko
autor
17. feb 2009

emik krasne fotecky 😉 Jakubko je fesacisko 🙂

horalka777
17. feb 2009

emik, pozeram, dalsi potencionalny zenich na obzore 😉

emik18
17. feb 2009

horalka upozornujem ze nevesta to bude mat tazke.. prejst mojou prisnou kontrolou.. 🙂) xi xi

martanko dakujeme

motiilik
17. feb 2009

emik,krásne fotky... 🙂

moni1412
17. feb 2009

http://www.lovelababy.sk/hlasovani/?user_id=2816 tak uz mame aj my schvalany ucet 😅

bude to boj banovskych mamiciek 😀

motiilik
17. feb 2009

moni,no hej... 😀 .poslané 5*...vela štastia...

moni1412
17. feb 2009

dakujemeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 🙂 😉

matar
18. feb 2009

jasné že sme aj my poslali 🙂 inak, mna ta suťaž už nebaví, straaašne lahko sa tam dá podvádzať, ked sme to zistili nechali sme to tak, ak bude niekoho tešiť výhra v ktorej si sám nakliká body, tak nech má radosť 🙄 😝
a čo porábate? mne malý zaspal, tak kávičkujem a potom ideme von a musím ísť ku očnej na kontrolu 😖

emik, malý je na zjedenie 😵 😵 😵

moni1412
18. feb 2009

mata kazda sutaz je o tom 😒 co uz 😒

ku komu chodis k ocnej?

martanko
autor
18. feb 2009

ahojte maminy, mati, kavickujem s tebou 😀 adinka zaspala a Adko pozera rozpravku, vonku dnes vyzera konecne pekne, snad v piatok uz aj my na chvilku vybehneme von. Matka v piatok je aj ten karneval v Anjelikove, pojdete?

a musim vas potesit, kazda ste so svojim babatkom najkrajsia.

Mati mame doma malu stavebnicku helmu, ak ma Domco teplacky alebo rifliky na traky, moze byt na karnevale Bobom stavitelom 😀 dodame aj nejake pracovne naradie 😉

emik, myslim, ze nase deti prestanu v urcitom veku brat ohlad na nase city a poziadavky a privlecu si domov ine pohlavie podla svojho aktualneho vkusu 😉 😀 ale mozno ak ich budeme od malicka spracovavat, aspon sa to priblizi nasim predstavam 😀 😀 😀

prajem vam krasny slnecny den 😉

stop chripke!!!! hura imunite !!!

motiilik
18. feb 2009

baby..kuk a zahlasujte...dííík... 🙂
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=6649

motiilik
18. feb 2009
matar
18. feb 2009

zahlasované 🙂

motiilik
18. feb 2009

mati dakujeeeeeeeeeeeem..... 🙂

horalka777
18. feb 2009

baby, tie sutaze su fakt nefer, zbytocne tam minate energiu, podaktore sa tu na fore aj chvalia tym, ako sa da klikanim podviest system, alebo aspon superom naklikat nizky pocet bodov 😠 Kaslite na to, presne ako martanko pise - kazda ste so svojim babatkom najkrajsia 😉

a ja vyrazam so lesa a do snehuuuu 😵

horalka777
18. feb 2009

do lesa, samozrejme 😕

emik18
18. feb 2009

horalka.. ved ja to tak neberiem ze to vyhram 🙂 v to som ani nedufala... (isto uz maju svoj typ....) len pre pokoj duse som tam dala foto 🙂

moni1412
19. feb 2009

horalka energiu urcite neminame 🙂 je ti zabava, ako pise emik 🙂 😵

horalka777
19. feb 2009

tak potom ok 😉

my sme sa prave vratili zvonku, teda tlacit kocik po neodhrnutych chodnikoch na nasom kopcovitom sidlisku je riadne fitness - hlavne ked s nakupom chodim vzdy hore brehom 😝

inak je tu krasne, asi 13cm zamrznuteho snehu a do toho slniecko 😵
...ale aj tak sa tesim na jar 😉

martanko
autor
19. feb 2009

horus aj my sme dnes konecne vyrazili do ulic, sice len kusok na nakup, ale predsa, uz som zacinala trpiet ponorkovou chorobou, aj Adko je uz zjavne zdravy, cestou domov zjedol dva velke rohliky, doma dva banany + obed + napolitanku ... 😀 😀 podotykam, ze ranajky som mu dala 😵

motiilik
19. feb 2009

no ivi 😀 ...aj moja mava také dni,že by zjedla aj mna.... 🙂
ale aspom,že mu chutilo.,len nech je...to je dobre..nie??? 😉