Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

moni1412
6. máj 2009

ozaj mati dik aj ja 🙂 mnamik.

motiilik - to sa da, bez ujmy na zdravi?! priznajme si ze asi nie 😅 uz som s tym zmierena 🙂

motiilik
7. máj 2009

moni,nedá,ale tak...treba to brať tak,ako je to... 🙂

matar
7. máj 2009

aj môj malý má o hrču viac- dnes sme tancovali a on sa najradšej kruti okolo- ked zastavil, hodilo ho to o taburetku- ešte že je tapacírovaná, inak by mal rozbitu hlavu, takto má "len" hrču 😖

motiilik
8. máj 2009

juuuj mati....dominkovi prajeme,nech ta hrča rýchlo zmizne... 😅

ja zas som nemožná....minulý týžden som si krásne pichla nožom hlboko do prsta,to sa už hojí a dnes som sa zas krásne na dvoch miestach porezala na rozbitej šálke....šikovným patrí svet..... 😉

moni1412
9. máj 2009

motiilik ja sa pridavam do klubu nesikovnych 😀 ja som sa bala maleho aj na ruky chytit ked sa narodil 😀 ja som taka "sikula" 😅 😀 😀 😀

matar
10. máj 2009

ahojte, ako bolo cez víkend? my sme sa mali super, v sobotu sme boli celý den na zahrade, robili sme guláš a opekali a dnes sme boli na Kostríne (salaš pri klatovej vsi), baby je tam neuveritelne krásne, ako v inom svete, vrelo odporučam, super ihrisko pre deti, výborná kuchyna a nádherné prostredie,no super. a potom na návšteve u rodiny sa deti vyšantili ešte viac, teraz su vo vani, všetci sme polomortvi ale tak super unavení. nepôjdeme tento týžden aspon na chvílu do mesta s detmi, ked bude pekne?
martanko, na čapičku myslím, ale neviem nájsť tu podla ktorej som ti ta to chcela poprosiť urobiť, asi budem musieť upratať nikolke skrinu 😨

moni1412
10. máj 2009

baby, krasny den matiek 😵 😵 😵 teda ten zvysok 😀

my sme sa vcera rozhodli ze si urobime vyletik dnes do Laugaricia, kedze som napriek plnej skrini usudila ze si nemam co obliect ked idem von 😕 tak sa chlapi podujali ze to so nou vydrzia a cele poobedie sme behali tam 😀

emik18
10. máj 2009

ano ano kocky kraaasny den matiek resp. uz len vecer.....

Ano Matar poznam to na Kostrine,dnes sme sa vratili z Terchovej a mozem povedat ze take skveleeeeeee bryndzaky ako na Kostrine nerobia nikde inde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moni a ako dopadli nakupy v Laugu.... ja ma pocit ze je tam akosi drahooo??!!! ale zase je to vsetko na jednom mieste...

tak kedy dame kavu vo Woode???

moni1412
11. máj 2009

Na Kostrin pocuvam samu chvalu aj ja... len sme sa tam este nedostali 😅 ale chcela by som pomaly zacat s nejakymi vyletikmi, nech len doma nesedime a BN tiez nie su velmi velke, nie je uz co nove vidiet 😀

emik je draho, to mas pravdu, ale teraz maju dost akcii, zliav, tak som bola milo prekvapena. hlavne new yorker ma celkom dobre zlavy. dalo sa 🙂 ked ja mozem ist na nakup cez vikend, ked moze byt ktosi s malym, tak ine obchody nepripadaju do uvahy a ako hovoris - je to na jednom mieste 🙂 😉

martanko
autor
12. máj 2009

mamulienky co tak to stretko vo stvrtok o pol desiatej vo WOode?

moni1412
12. máj 2009

Ivka ako zijete? som ta tu dlho nevidela 😒

ja nemozem vo stvrtok, mam o desiatej zubarku, uz dva mesiace som objednana....

martanko
autor
12. máj 2009

monika ani neviem, ako zijeme, skor len prezivame zo dna na den, Adulke idu zuby a uz dva tyzdne je hrozne mrzuta a umrncana, nespava dobre ani cez den ani v noci, tak sme akosi KO, aspon ze Adamko je zdravy ... 😉

tak mozme dat stretko zajtra alebo v piatok, ale na koniec tyzdna uz hlasia dazd, tak napiste kedy ktora mozte a nejako to polatame 😉 😀

mati kedy zi zacali detuse sediet same? ADamko sedel sam uz v 6. mesiacoch ale Adka sa hodi dozadu ako vreco, ked ju posadim, s oporou sedi pekne, ale sama ani za svet, to sa zvali, prevali na brusko a stvornozkuje alebo sa plazi

motiilik ako sa mate? dlho si tu nebola 😉

emik najsamlepsie brundzaky robia na Orave 😀 ale pojdem ochutnat aj tie na Kostrine, mozno zmenim nazor 😀 😀

elika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
horalka777
12. máj 2009

brundzaky?? Jaj ahaaa 🙂 Ujo Preklep.

Ani nasa este nesedi (co neznamena, ze zajtra uz nebude, pri jej pohybovom tempe),ale som rada, len nech radsej lozi, na krivenie chrbtice zo sedenia ma este cas. A ked raz objavi konaaa modreho, ojojooooj 😀

moni1412
13. máj 2009

Ivka...joj zubky 😒 inak Denisko tiez zacal riaaaaaaadne slintat, tak tiez cakam dalsie.
a s tym sedenim...aj ked mna si sa nepytala.... my sme Deniska nechali nech sa posadi sam. s oporou uz kritizuju ze by sa nemalo sediet.... ale tak - nakoniec ako vsetko.....

martanko
autor
13. máj 2009

Moni diky za info, potesim sa kazdej rade, tiez Adku nejako nesurime, len s nou cvicim, ako s Adamkom, nech sa dvihne z lahu do sedu sama, ked sa drzi mojich prstov, ale volajako sa jej nechce, brusakuje odusu uz od stvrteho mesiaca, no ale vcera sa uz dvakrat sama posadila nachvilku, aj sa zvalila a znova si sadla, ale len na par sekund. tak len chcem vediet, odkedy sedeli vase detuse, Adamko uz v ,,jej veku 😀 ,, sedel krasne sam a to bol ako babatko menej pohyblivy, ako ona, aaaaale sak sa dockam 😀 zato kricat vie ako dvojrocna, ked sa jej volaco nepaci, asi nebude dobra nevesta, taka papulnata 😎 😀 😀 😀

julka, po troch rokoch na MD som rada, ked to, co zo mna vylezie ustne alebo pisomne sa aspon trochu priblizuje tomu, co som chcela napisat 😀 😉 🙄 no a take dobre brundzaky s cerstvou brundzou a sloninkom su na nezaplatenie, nem? 😀 😀 😀

horalka777
13. máj 2009

igen 😎

horalka777
13. máj 2009

no moja mama ked som este tot nedavno pomahala cvicit Blanke pretacanie preniesla pamatny vyrok: "Naco ju to ucis? Uzi si ze to este nevie." ...a mala pravdu 😅

Este aktuality, na stvrtkovej poradni sme mali 7200g a sesricka s doktorkou zirali, co tam stvarala. Liepala sa na stenu, bleskovo stvornozkovala za vsetkymi hrackami a pri obliekani najmenej 30x prerotovala z chrbatiku na brusko, obliekal som ju 15(!) minut a odchadzala som celkom spotenaaaa 😝 Sestricka skonstatovala, ze asi na dalsiu kontrolu uz chce prist po vlastnych 😅

Aha a este nam nasli selest na srdiecku, riesili ste to niekto? Ja viem, ze som to sama mala ako mala, ale len ma pozorovali a vyrastla som z toho...

horalka777
13. máj 2009

ze sesricka 😝 sestricka 😉 a obliekala, nie obliekal. Zdravim brundzacku 😀

moni1412
13. máj 2009

Ivka nevesta je nevesta..... ta svokre predsa musi vediet povedat nazor, takze dobre je ucite 😀 mam sa na co tesit 😅

Julka my mame selest od narodenia. chodime pravidelne na kontroly, nemeni sa to, aj keby som brala aby uz zmizol. 😒

horalka777
13. máj 2009

No ja sa pamatam, ze som ho mala este ako skolkarka, az potom to spontanne zmizlo..

martanko
autor
13. máj 2009

selest je ok, mal to bracho aj nas Adamko, bracho je teraz chlap ako hora skoro dvojmetrovy a na gymku vyhraval bezecke sutaze, Adamko je zatial ,,chlp,, ako hora 😀 a tiez mu to nedavno pekne zmizlo, no a v poslednej dobe tiez lieta ako sarkan 🙄 ked to dr. sleduje, tak sa nemusite bat 😉 vsetko bude ok

zdravim svoje karamatka z blatisravy, nam sa sesricka cudovala, ze este nedesime 😀 😀 😀 😀 😀

horalka777
13. máj 2009

ze chlp ako hora 😀 😀 😀
predpokladam, ze tie preklepy su naschval, ale nasmiala som sa. Tak my este nesedime, ale desime az az 😀

matar
13. máj 2009

marťanko, mna ked zabiješ, neviem kedy začali sedieť (teraz sa strašne červenám))
zajtra som na pol 10 objednaná ku kaderníčke, tak vám dávam košom (tiež sa strašne červenám)
a tých bryndzákov som tam zjedla uplne pln tanier ( a teraz som už uplne bordová a idem sa hanbiť do postele 😉 😉 )

mima22
14. máj 2009

ahojte.dvihali sa vase babatka uz do sedu v styroch mesiacoch ked ste ich chytili za ruky?nasa natalka bude mat 20ho ´4 mesiace a ona este nie.ale doktorka mi kazala sa s malou objednat na neurologiu a budem s nopu chodit kvoli tomu na rehabilitacie.a este si ani hracku v ruke neudrzi.ako boli natzom vase babatka?

martanko
autor
14. máj 2009

ahoj mima, nase deture sa dvihali zhruba od 3.-4. mesiaca, aj hracku v tom veku uz pekne udrzali v ruckach, ale kazde babatko ma svoje tempo, tak uvidis, co ti povie dr., drzime palce nech je drobcek v poriadku 😉

matar
15. máj 2009

mima, u nás asi tak ako u marťanka 🙂
ale máme počasíčko,čo? 😠

moni1412
15. máj 2009

mima drzime palce nech je vsetko ok 😉 ako sa inak mate?

mata dnes je lepsie ako vcera, sme uz stihli obehnut mesto dnes, nie je uz tak zima, vcera bolo hrozneeeeee 😕

matar
16. máj 2009

aj my sme nakoniec ešte včera boli vonku a dnes na nákupoch v trenčíne. teraz som ja upratovala a varila a tata je s deťmi na chvílu vonku, šli niečo odniesť na záhradu tak čakám kedy prídu a hádam ak sa nerozprší ešte dakam pôjdeme

moni1412
17. máj 2009

no my sme vcera cakali cely den ze je skaredo ze asi bude prsat, nejdeme von a ked sme sa vybrali ze uz snad nebude, tak po par krokoch sa rozprsalo 😀 tak sme aspon vzali auto a sli do tesca.....ked uz nic ine. ale po nakupe sa zas vyjasnilo, tak sme trochu este pobehali pred panelakom 🙂