Bábätká z Bánoviec. Kde sa môžu stretnúť naši drobci?

martanko
17. jan 2007

ahojte maminy z banoviec, poradte, kde sa v meste moze nas drobec stretnut s inymi ,,malymi ludmi,, 😉 a spokojne si pobehat? fontana na namesti je teraz v zime opustena 🙂

matar
19. júl 2009

ja vás neflákam, my sme boli preč, v komárne na svadbe- bolo super 😉 🙂
moni, my sme dominika nechali na sobotu nedelu u našich a dnes sme leteli domov lebo mu vyšla vysoká teplota. teraz po nurofene spinká, dufam, že nebude chorý, v piatok máme odísť na dovolenku

moni1412
20. júl 2009

mata divne ze to nejak zacina..... dost deti co poznam ma teploty 😒 dufam ze vam to rychlo prejde 😒 my od rana bez teplot, tak dufam ze uz bude lepsie

motiilik
20. júl 2009

ahojte babulky...Moni a Matar,prajem obom chlapcom skoré uzdravenie 😉

luciankasebastianko
20. júl 2009

ahojte emik plavame aj v stredu a v piatok čakame ťa 😉

moni1412
21. júl 2009

mata ako sa mate???????

emik18
21. júl 2009

.. a kam sa vytratili martanko a horalka??oni sa s nami uz nehraju ci co?? 😨

moni1412
21. júl 2009

emik, asi ,asi 😖 tiez som rozmyslala kde su, ze sa dlho neukazali.

horalka777
21. júl 2009

Moni, tisko gratulujem a drzim palce, nech babo rastie 🙂

Ja sm flakala celeho kona, cvicili sme na Pohodu, teraz sa zasa spamatavame z Pohody... Zivot je niekedy kruty..

Urcite som nezanevrela, len som teraz tak mimo BN, ze neviem pisat ani o kupku, ani o stretavkach, ani horucky chvalabohu nemame, dajte nejaku inu temu 😕

moni1412
21. júl 2009

Julka, navrhni temu aku chces.... 🙂 my radi pokecame 😀
cvicili na Pohodu?
a dik

horalka777
22. júl 2009

cvicili, dokopy asi 2 tyzdne, aj mi mama kvoli tomu pricestovala pestovat malu, mali sme hrat s kvartetom v sobotu o polnoci, tesili sme sa, co uz... aspon som si zahrala s operou, ale na to nase kvarteto sme sa tesili viac 😔

Moni, temy su spontanne, neviem, co navrhnut... ale tak napriklad - "bordel v byte, stastne diiite." Myslite, ze to plati? 😀

motiilik
22. júl 2009

ahojte......nejdete niektorá na kupko zajtra????počujte kočky,ktoré ste boli,nemali ste strach o kočik na kupku a osobné veci,ked ste boli vo vode???nezmyzlo Vám nič??? 🙂

moni1412
22. júl 2009

Julka hehe, citat dna 😀 ale moze byt 😉

motiilik my sme boli dve, ta kamoska ma upokojila ze im este nic tam nezmizlo, tak sme nechali bez dozoru, vak som upratala pod deku a nezmizlo nic. idete zajtra?

motiilik
22. júl 2009

moni ano...chceme isť zajtra...je hlásené až 36 stupnov,ved to bude otras aj dnu....aspom sa osviežime....aj Vy idete???

matar
22. júl 2009

motílik, nám tiež nič nezmizlo a nechali sme to bez dozoru- do ruksaku a pod deku. zajtra nepôjdeme (aj ked nás doma asi porazí), v piatok odchádzame na dovolenku a nechcem u riskovať že decká pochorejú 😖

horalka- tak u nás to s tým bordelom platí 😀 ja tak dva krát do týždna vyhodím muža s deťmi poobede von a snažím sa to tu trochu dať do poriadku, ale vydrží to tak pol hodinu po ich príchode. takže to vačšinou prehliadam, hlavne že sa deti pobavia- no nie? 😉

martanko
autor
23. júl 2009

caute mamulienky, moni neflakame - nic nestihame, maj-jun bol stale chory Adamko, ten je teraz uz len na liekoch na imunitu, od jula mi stale kasle a sopli Adulka, tak len beham po lekaroch a lekarnach ..... 🙄

horalka ............. 😎

bordel v byte, stastne dite,
mama zrela na prasky
hlavne ze nas nechytili
z ovcich kiahni vyrazky

..tej Pohody mi je luto, ze ste si nezahrali..., este viac mi je luto tych, co na Pohodu uz nikdy nepojdu 😔

Monika srdecne gratulujeme k fazuliatku 😀 davajte na seba pozor

Mata tak prajem stastnu cestu a krasnu dovolenku, nech vam vyjde krasne pocko a nech si dobre oddychnete 😉

moni1412
23. júl 2009

motiilik my este nie... este berieme atb, tak sa este zdrziavame väcsinou len doma. a tiez by sme chceli buduci tyzden niekam ist, tak nech sa poriadne vylieci maly. uz mas plavky ked idete? 😀

mata ja stretavam tvojho muza s detmi vonku, tak to ty vtedy upratujes...ahaaaaaa 🙂 😵

Ivka to mi je luto 😒 vystrabte sa s z toho rychlo 😒

ta basen je super 😉

a dakujem

motiilik
23. júl 2009

moni už mám veru,som bola testovať...hehe 😀 ,sma boli dnes na kupku a bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...... 🙂
mati,aj tvojho muža som stretla tam s malým,si mala pekný oddych... 🙂 ,až závidim.... 😖
ivi...rýchlo vyzdravte,nech ste fit 😵

moni1412
25. júl 2009

emik Jakubkovi prajeme vsetko naj, naj, naj k dnesnym meninkam 😵

montana13
25. júl 2009

Ahoj emik 🙂 , aj my prajeme Jakubkovi ešte raz všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵 Dúfam, že ste ich riadne oslávili 😉

emik18
25. júl 2009

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, este sme moc neoslavovali az zajtra....

luciankasebastianko
25. júl 2009

emik prajeme a my všetko len naj naj najlepšie hlavne zdravie a pevné krvôčky 😀

laurinkadanielka
26. júl 2009

ahoj luciankasebastianko ako pokračujete v chodeni 😵 😵

luciankasebastianko
26. júl 2009

ahoj dadka vitaj a podpor náše kruhy beháme o 100 -300 😀 ale až teraz zaspal ja som k.o. 😝 🙄

luciankasebastianko
26. júl 2009

a čo ten album ? šup šup 😀

laurinkadanielka
27. júl 2009

ahoj luci album bude ale neviem kedy 😵 😵

luciankasebastianko
27. júl 2009

dobre čakáme 😉

luciankasebastianko
28. júl 2009

a čo je bánovce? ☹

laurinkadanielka
29. júl 2009

co nikto nepiše vsetci sa slnia pri vode

luciankasebastianko
29. júl 2009

asi tak 😉 dadka

luciankasebastianko
30. júl 2009

🙄